Найкраща онлайн резервна копія музики 2020

У нас раніше були об’ємні записи та компакт-диски, які ви мали зберігати на полиці. Зараз вони всі цифрові, що дозволяє легко збирати десятки тисяч пісень, але навіть у форматі .mp3, який буде додано. Ці пісні могли заповнити сотні гігабайт на вашому жорсткому диску. Щоб звільнити місце, ми зібрали найкращу онлайн-резервну копію музики, з Backblaze як лідером.


Жорсткі диски величезні. Вони можуть забрати ваші цілі колекції Bruce Springsteen, Taylor Swift та Depeche Mode, але вони не є надійними. Диски можуть виходити з ладу або ламатися, замовчуючи музику назавжди. Програмне забезпечення для відновлення може допомогти, але ви не можете бути впевнені, що вони отримають ваші дані, і хоча SSD-файли не збійться, вони відчувають більше помилок даних.

Після резервної копії ви можете бути впевнені, що жодна несправність обладнання, пожежа чи крадіжка не поставлять під загрозу ваші улюблені музичні композиції.

Резервне копіювання не звільнить місце на вашому жорсткому диску. Це робота для хмарного сховища. Якщо вам це потрібно, перегляньте наш найкращий список хмарного сховища. Тут ми зупинимося на тому, щоб створити резервну копію, яка дозволить вам зберегти більшість пісень за найменші гроші. Ми поговоримо про це та інші критерії, якими ми користувалися для складання списку, перш ніж перейти до вибору нижче.

Найкраща онлайн резервна копія музики 2020

Що найкраще створює резервну копію музики в Інтернеті

Співвідношення – це перш за все. Деякі сервіси пропонують лише кілька планів, а інші надають необмежену кількість резервного простору. Тим, хто пропонує необмежену кількість резервних копій, буде тут перевага. Чим більше місця ви отримаєте за гроші, тим краща вартість. Ми також любимо бачити пробний або безкоштовний план. Якщо ви шукаєте безкоштовну резервну копію, ви можете ознайомитись з нашими основними виборами.

Послуга також не повинна боліти у використанні. Налаштування резервної копії має бути простою, як і наступні резервні копії та відновлення. Клієнти повинні працювати в більшості систем, а також в Інтернеті та мобільних мережах, а загальна робота користувачів повинна бути достатньо гладкою, що вам не потрібно телефонувати за допомогою.

Ваша початкова резервна копія зазвичай займе багато часу для завершення. Скільки часу залежить від вашого підключення до Інтернету, інфраструктури сервісу резервного копіювання, яким ви користуєтесь, і наскільки близько ви знаходитесь до його серверів. Включення резервного копіювання на рівні блоку допоможе зробити пізніші резервні копії швидшими.

Приємна безпека теж є, навіть якщо ви просто зберігаєте свою музику. Сильне шифрування повинно захищати ваші дані в хмарі, а також під час транзиту. Якщо хтось вкраде ваш пароль, найкраще, якщо служба пропонує двофакторну автентифікацію, щоб запобігти вторгненню. Ми також вітаємо шифрування знань із нульовим знанням, якщо воно надано.

1. Краща онлайн резервна копія музики: Backblaze

Backblaze має давню історію, і це один з найпопулярніших сервісів сьогодні. Це посідає друге місце у нашому списку найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті і стане чудовим вибором для резервного копіювання музики.

Послуга робить її простою лише за допомогою одного плану підписки. За 5 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість резервного простору для одного комп’ютера. Щомісячний план є зручним, оскільки ви можете скасувати його в будь-який час, і більшість інших не пропонують такий варіант. Ви отримаєте знижку в розмірі 10 доларів, якщо заплатите за рік наперед, 25 доларів, якщо заплатите за два роки.

Зворотно-заслінка1
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider2
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider3
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider4
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Налаштувати резервну копію легко, оскільки вам не потрібно керувати кількістю або тим, що ви створюєте. Оскільки Backblaze може створювати резервні копії за типом файлів, виключаючи системні та тимчасові файли, ви можете включити музичні файли і дозволити цьому робити свою магію. Не потрібно створювати резервний план, оскільки все автоматизовано.

Настільний додаток використовує підхід із мінімальним дизайном, що дозволяє використовувати його просто, а веб-інтерфейс також не дасть вам проблем. Це зручно та зручно для навігації. На вкладці «Огляд» відображається стан вашого облікового запису, а вкладка «Перегляд / відновлення» дозволяє отримувати доступ до своїх файлів.

Початкові резервні копії займають багато часу, але Backblaze – одна з найшвидших служб. Це не обмежує швидкість завантаження чи завантаження, і ви можете збільшити кількість потоків резервного копіювання, які ви виконуєте для більшої швидкості. Наскільки близькі ви до серверів Backblaze, які знаходяться в Каліфорнії, також буде фактором швидкості.

Інші причини, які нам подобаються

Існує безліч функцій захисту, включаючи приватне шифрування. Якщо ввімкнено, ви збережете ключ шифрування. Інакше Backblaze збереже його. Незалежно від цього, щоб відновити свої файли, вам доведеться надіслати свою парольну фразу на Backblaze. 128-бітове шифрування AES захищає ваші дані в хмарі, а SSL захищає ваші файли під час передачі.

Ви отримаєте дешеву необмежену резервну копію, простий та інтуїтивний досвід користування та високу швидкість резервного копіювання за допомогою Backblaze. Ось чому вона заробляє перше місце у нашому списку. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш глибокий огляд Backblaze. Якщо ви не впевнені, ви завжди можете скористатися 15-денним пробним періодом, перш ніж вирішити підписку.

2. Ідею

Два варіанти IDrive підходять для резервного копіювання музики – особисті плани на 2 ТБ та 5 ТБ. Обидва є щорічними, оскільки IDrive не пропонує щомісячні підписки. План 2 ТБ обійдеться вам у 52 долари на рік, тоді як план на 5 ТБ поверне вам приблизно 75 доларів. Ви також отримаєте 2 ТБ або 5 ТБ місця, що забезпечує 4 ТБ або 10 ТБ місця синхронізації. Перш ніж підписатися, спробуйте безкоштовний план 5 Гб.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

На відміну від необмежених сервісів резервного копіювання, IDrive обмежує ваш простір, що ускладнює його використання. Вам доведеться керувати резервною копією вручну, вибираючи та вибираючи файли. Крім того, існує маса налаштувань, які можуть переповнити основних користувачів. Однак, коли ви встановите свій план, ви можете дозволити IDrive безперервно працювати у фоновому режимі.

IDrive не блискавично. Початкові резервні копії можуть зайняти деякий час, а завантаження не може бути пізніше, як це можливо, із Backblaze. На щастя, існує безкоштовна послуга резервного копіювання кур’єра, яка називається IDrive Express, яка допомагає при завантаженні та завантаженні.

Подальші завантаження також значно швидші через резервне копіювання на рівні блоків.

Інші причини, які нам подобаються

IDrive використовує AES 256-бітове шифрування під час транзиту та в спокої. Вам потрібно буде ввімкнути приватне шифрування перед першою резервною копією, якщо ви цього хочете. Якщо ви цього не зробите, IDrive збереже ваш ключ. Немає двофакторної автентифікації, тому єдиний спосіб захистити свій пароль – це зробити його надійним.

Послугою важче користуватися, ніж Backblaze, не пропонує необмежену кількість резервних копій і при цьому дорожча. Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з його особливостями, прочитайте наш огляд IDrive.

3. CrashPlan Pro

CrashPlan більше не обслуговує особистих користувачів, але ви все одно можете використовувати його бізнес-план для створення резервної копії музики.

Він коштує 10 доларів на місяць і забезпечує необмежений простір для резервного копіювання. Оскільки послуга стягується за місяць, ви завжди можете її скасувати, на відміну від більшості послуг. Це не угода, особливо порівняно з Backblaze, але це все-таки суцільна угода. Якщо у вас є музика на зовнішніх накопичувачах, ви також можете створити резервну копію.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

Встановити клієнт легко і швидко. Використовувати його безболісно, ​​але операція з резервним копіюванням може бути простішою. Немає резервної копії на основі типу файлу, тому вам доведеться позначати папки та файли, які ви хочете створити резервну копію, хоча ви отримуєте необмежене місце.

Навігація на настільному клієнті не є легкою, як і у веб-інтерфейсі. Ви можете скористатися веб-клієнтом для контролю за резервною копією, переглянувши сторінки, які показують статистику користувачів, створюють звіти та відстежують відновлення файлів.

Резервне копіювання за допомогою CrashPlan не швидко. Швидкість збільшується, якщо ви вимкнете процеси стиснення, шифрування та дедупликації файлів, але ми не можемо рекомендувати це робити. Ви можете зменшити швидкість, якщо системні ресурси недостатньо, а копіювання на рівні блоків допоможе у майбутніх резервних копіях..

Інші причини, які нам подобаються CrashPlan Pro

Як і два попередні сервіси, ви можете вибрати приватне шифрування. В іншому випадку компанія збереже ваш ключ шифрування. Що б ви не вибрали, обов’язково створіть надійний пароль, оскільки немає двофакторної автентифікації.

256-бітний AES шифрує файли перед передачею, в той час як 128-розрядний AES захищає їх під час цього. Детальніше про безпеку читайте в нашому огляді CrashPlan.

4. Карбоніт

Карбоніт пропонує три необмежені плани на вибір: Basic, Plus та Prime. Basic дає необмежений обсяг пам’яті за $ 72 на рік. Крім цього, Plus додає зовнішній жорсткий диск та автоматичне резервне копіювання відео за 112 доларів. Це найпопулярніший план.

На додаток до всього, Prime має послугу відновлення кур’єрів і коштує 150 доларів на рік. Це не дуже хороша інвестиція, якщо ви не робите резервні копії регулярно. Якщо ви заплатите за два роки наперед, ви отримаєте 5 відсотків, або, якщо заплатите за три роки, ви отримаєте 10-відсоткову знижку. Якщо рік здається занадто великим зобов’язанням, вам слід 15-денний пробний термін, щоб спробувати послугу перед передплатою.

Настільний клієнт Carbonite простий в установці. Більшість процесів є автоматизованими, тому для запуску резервного копіювання є лише один крок (див. Список файлів і розширень, які Carbonite виключає на своєму веб-сайті). Додаток буде кольоровим кодом ваших файлів, якщо ввімкнути цю функцію, щоб ви могли легше перевірити їх стан. Він доступний для Windows та macOS.

Такі ж функції є і в мобільному додатку, який доступний для Android та iOS. Він має привабливий і чіткий інтерфейс, який можна використовувати для доступу до резервних файлів і автоматичного резервного копіювання фотографій. Ви не можете створювати резервні копії інших типів файлів, але необмежене резервне копіювання фотографій – це все-таки хороша справа.

Конкуренти, такі як Backblaze та IDrive, виконують початкові резервні копії набагато швидше. Однак після початкової передачі в Carbonite все виглядає краще, оскільки резервне копіювання на рівні блоку допомагає прискорити процес.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Якщо ввімкнути приватне шифрування, Carbonite використовуватиме AES 256-бітний захист ваших файлів. В іншому випадку він використовуватиме 128-розрядний AES. У будь-якому випадку служба буде тримати ваш ключ.

Головна сторінка огляду карбоніту

Карбоніт вимагає, щоб ви створили надійний пароль, і він забезпечує двофакторну автентифікацію, якщо хтось його вкраде. Ці функції створюють жорсткий профіль безпеки. Детальніше читайте наш огляд Карбоніту.

5. Додому Zoolz

Zoolz може зберігати ваші файли у “медіа-сховищі” та оптимізувати аудіофайли, а також фотографії та відео для перегляду без буферизації, коли вони знаходяться в холодному сховищі.

У сімейному плані ви отримаєте 1 ТБ резервного простору для п’яти користувачів та комп’ютерів. Це поверне вам близько 40 доларів на рік. План важких не збільшує кількість користувачів чи комп’ютерів, але надасть вам 4 ТБ місця для вашої музики за 100 доларів на рік.

Zoolz Intelligent – це назва настільного клієнта Zoolz, він доступний для Windows та Mac. Як правило, процес резервного копіювання простий. Це вимагає від вас вручну вибирати або “розумний вибір” даних, які ви хочете створити для резервного копіювання, що робить його складнішим, ніж інші сервіси (наприклад, Carbonite або CrashPlan).

Здатний веб-клієнт допоможе вам керувати своїм обліковим записом. Ви можете побачити інформацію про активних користувачів та серверів на домашній сторінці, а також обсяг пам’яті, який ви використовували – гарячий чи холодний – та інші загальні статистичні дані.

Додаток Android або iOS дозволить перевірити резервну копію за допомогою телефону. Це приємно та має багато можливостей, зокрема резервне копіювання відео, контактів та інших файлів на пристрої.

Оскільки сервіс інтегрується з Amazon S3, він може досягти хороших швидкостей. Є сервери в США, Великобританії та Австралії. Як і більшість інших, він використовує алгоритми передачі на рівні блоків.

Інші причини, які нам подобаються додому Zoolz

Zoolz використовує 256-бітове шифрування AES, і це нульове знання. Шифрування не допомагає, якщо хтось вкраде ваш пароль, але його двофакторна автентифікація допоможе. Політика конфіденційності є сумнівною, хоча, як йдеться, служба отримує назви файлів та каталогів та записує вашу IP-адресу та іншу особисту інформацію.

Zoolz стверджує, що це підтримка, що є розумним. Якщо ви хочете дізнатися більше про послугу, перегляньте наш огляд Zoolz.

Фінальні думки

Ваша музична колекція буде безпечнішою, якщо ви створили її резервну копію, але не всі сервіси працюють однаково добре. Деякі можуть бути складними у використанні або мають обмежений і дорогий резервний простір. На відміну від них, ми вважаємо, що Backblaze – це чудовий вибір для резервного копіювання музики. Ми вийшли за межі цінності та простоти використання, щоб зробити цей вибір, враховуючи також швидкість і безпеку.

Усі послуги тут є одними з найкращих рішень для резервного копіювання, які ми перевірили, тому якщо вам не подобається Backblaze з якоїсь причини, ви не можете помилитися з будь-яким з інших. Що ви думаєте про наш список? Ми пропустили вашу улюблену послугу? Розкажіть про це у розділі коментарів.

Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me