Найкраща онлайн резервна копія для Великобританії 2020

Під похмурим небом Британії відбувається багато злодіїв. Один ноутбук крадуть кожні 53 секунди, як правило, в пабі або на тюбику. Боббі не може бути скрізь, але ця статистика все ще тривожна і повинна дати вам підстави для резервного копіювання даних. Ми просіли резервні копії та вибрали найкращу онлайн-резервну копію для Великобританії, починаючи з CloudBerry Backup у поєднанні з Amazon S3.


Не тільки хтось може викрасти ваш ноутбук, ваш жорсткий диск може вийти з ладу або не працювати. Ви можете спробувати відновити свої дані, але ви не можете бути впевнені, що це спрацює. Твердотілі накопичувачі не стануть збоями, як звичайні жорсткі диски – їх відмова менше 1 відсотка – але у них більше помилок даних.

Ми вибрали свій вибір для цього списку з нашого найкращого вибору резервних копій в Інтернеті. Якщо вам потрібне сховище, почитайте про різницю та ознайомтеся з нашою статтею про найкраще хмарне сховище для Великобританії. Перш ніж ми розпочнемо список, переглянемо критерії, якими ми його склали.

Найкраща онлайн резервна копія для Британії 2020 рік

Що робить резервне копіювання в Інтернеті найкращим для Великобританії

Початкове резервне копіювання може зайняти багато часу. Наближення сервера, який закриється, пришвидшить вашу передачу, оскільки ваш зв’язок буде міцнішим і не буде розриватися так часто.

На швидкість підключення впливатиме ваш Інтернет-постачальник послуг та онлайн-резервне копіювання, яке ви також використовуєте. Якщо послуга резервного копіювання дозволяє встановити бажані налаштування передачі, збільште кількість потоків, щоб збільшити швидкість, і при необхідності заглушити їх, це ще краще. Алгоритм передачі на рівні блоків також допоможе вам після початкового резервного копіювання.

Оскільки закони Великої Британії є такими, якими вони є, служба повинна захищати вашу конфіденційність – прочитайте нашу кращу VPN для статті Великобританії, щоб далі її захистити – та забезпечити надійну безпеку. Служби резервного копіювання повинні забезпечувати режим спокою, під час транзиту та приватне шифрування, а це означає, що ніхто не може читати ваші хмарні дані. Двофакторна автентифікація також допоможе хакерам, які хочуть вкрасти ваші облікові дані.

Хороший досвід користувача полегшить вам користування послугою. Настільні клієнти повинні працювати в більшості операційних систем та їх інтерфейси, а також для веб- і мобільних, повинні бути привабливими та зрозумілими.

Ви не хочете спорожнювати свій гаманець під час покупки резервної копії в Інтернеті. Ось чому ми будемо враховувати цінність, щоб переконатися, що ви отримаєте найбільше грошей на свій долар. Переважно, у сервісу також буде багато планів, оскільки це збільшує шанси на пристосування.

1. Краща онлайн-резервна копія для Великобританії: CloudBerry Backup з Amazon S3

CloudBerry Backup не схожий на звичайне резервне копіювання у хмарі. Це не дасть вам резервного місця. Натомість він буде виконувати роль центрального центру для ваших резервних планів на інших хмарних платформах. Він ідеально підходить для тих, кому доводиться керувати кількома службами та комп’ютерами.

Усі передачі переходять безпосередньо до стороннього сервісу, який у нашому випадку – Amazon S3. Він доповнює CloudBerry Backup через свою глобальну мережу серверів, дешеві витрати та просту інтеграцію. У Лондоні є три сервери і стільки ж в Ірландії, які повинні дозволяти вам досягти більш швидкої швидкості завантаження та завантаження.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1
© Cloudwards.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Source-Slider4
© Cloudwards.net

CloudBerry-резервне копіювання-графік-слайдер5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Ви можете максимально забезпечити безпеку CloudBerry Backup, але це залежить від послуги партнера. CloudBerry Backup підтримує 256-бітну AES на стороні клієнта. Оскільки багато хмарних сервісів підтримують шифрування лише на сервері, наявність його на стороні клієнта означає, що ви керуєте ключем шифрування, і тільки ви можете читати свої дані.

Amazon надає вам і цей варіант, завдяки службі управління ключами Amazon. Він також має двофакторну автентифікацію, щоб захистити вас від крадіжки пароля.

Сервісні установки Amazon проходять сторонні аудити, обмежують доступ на основі принципу найменшої привілеї, використовують системи виявлення, багатофакторну аутентифікацію, спостереження та інше. Вони можуть протистояти пожежам, повені та землетрусам завдяки автоматичним датчикам, чутливій техніці та заходам щодо надмірності даних.

Amazon S3 – спокуслива ціль, оскільки вона є лідером на ринку, і було багато порушень. В основному вони через недбалих користувачів. Проте його сильні заходи безпеки є великою перешкодою для потенційних загроз.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання CloudBerry з Amazon

Налаштування CloudBerry резервного копіювання не для слабкого серця. Ви повинні додати свій обліковий запис Amazon S3 і створити план резервного копіювання, який вимагає вибрати один з багатьох варіантів. Користувачі, які люблять майструвати програмне забезпечення, сподобаються йому, а інші ухиляються. У нас є посібник із використання CloudBerry Backup з Amazon S3, який полегшить ваш біль.

CloudBerry Backup підтримує доступ до Інтернету для однієї послуги: Amazon S3. У нього не багато варіантів, але це робить роботу. Amazon вимагає від вас створити «відра» для завантаження файлів, що може бути складним на початку.

Оскільки CloudBerry Backup не пропонує зберігання, вам потрібно придбати разову ліцензію. Вам також доведеться оплатити резервну копію за вибором. За 250 Гб на Amazon S3 доведеться платити 5,57 долара на місяць. Це не найкраща пропозиція на ринку, але і не найгірша.

CloudBerry резервне копіювання не настільки просто, як рішення “все в одному”, але дає вам безліч варіантів та постачальників на вибір. Послуга може спочатку бути непростим, але, коли ви звикнете до неї, ви зможете користуватися її перевагами. У поєднанні з Amazon він забезпечить вам хорошу безпеку, швидкість і пристойну схему ціноутворення. Щоб дізнатися більше про ці послуги, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup та огляд Amazon S3.

2. Головна сторінка BigMIND

BigMIND Home – від тієї ж компанії, що стоїть за Zoolz Home Cloud Backup (Zoolz Home review). Це не дивно, що обидва сервіси схожі, але BigMIND Home має нові функції, які Zoolz Home не має.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

У сервісі є один центр обробки даних у Великобританії, який допоможе його користувачам підтримувати хороший зв’язок. Очікуйте, що швидкість завантаження та швидкість завантаження будуть швидкими, оскільки BigMIND використовує Amazon Glacier, холодне сховище для тривалого архівування даних, для резервного копіювання даних. Якщо це вас цікавить, прочитайте наш огляд льодовика Amazon. Середній час завантаження 1 ГБ даних повинен становити близько 30 хвилин.

BigMIND шифрує файли на сервері за допомогою 256-бітного AES та керує вашим ключем шифрування за замовчуванням. Ви можете самостійно керувати ним під час створення резервного плану, але не після. Якщо ви вирішите це зробити, ви не можете розраховувати на BigMIND, щоб отримати свій пароль. Протокол SSL захищатиме ваші файли під час транзиту, але вам доведеться ввімкнути його самостійно. 2FA також доступний.

Інші причини, які нам подобаються BigMIND

Клієнт настільних комп’ютерів, доступний для Windows або macOS, показує ваш поточний статус резервної копії, коли була остання резервна копія, скільки резервних копій файлів і скільки очікує на розгляд. Ця інформація корисна, а інтерфейс привабливий і зрозумілий.

Категорії та пристрої файлів можна побачити в барвистому та простому у користуванні веб-інтерфейсі. На її інформаційній панелі показано, скільки пристроїв підключено до BigMIND і скільки резервного копіювання. Також є графік, на якому відображається ваша резервна активність із часом, і кругова діаграма, яка дає огляд типів ваших файлів.

Особистий план BigMIND коштує $ 2,99 на місяць, але він сплачується щорічно і дає мізерні 100 ГБ резервного простору для одного користувача та трьох комп’ютерів. Сімейний план коштує $ 6,99 на місяць і забезпечує 500 Гб місця для зберігання даних для трьох користувачів, дев’яти комп’ютерів та шести мобільних пристроїв. Це краще, але, мабуть, не вистачає місця для такої кількості користувачів.

Ви можете отримати 1 ТБ хмарного резервного копіювання за $ 12,99, підписавшись на план Family Plus, але це не найкраща пропозиція для такої кількості місця. Це дозволяє поділитися ним ще з чотирма користувачами на 15 комп’ютерах та необмеженому кількості мобільних пристроїв. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд BigMIND.

3. Істинне зображення Акроніса

Acronis має сервер у Лондоні, який допоможе користувачам True Image досягти більшої швидкості при первинних резервних копіях, ніж вони використовували б багато інших сервісів. У наших тестах на резервне копіювання та відновлення папки 1 Гб знадобилося всього 15 хвилин. Тут використовуються “оптимальні” налаштування, але Acronis може працювати на “максимум”, що ще швидше.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Acronis використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів перед передачею, а протокол TLS / SSL захищає їх під час передачі. Для шифрування потрібно використовувати пароль, який ви знаєте лише ви, що робить Acronis нульовим знанням. Зауважте, що немає 2FA, які допоможуть вам, якщо ви втратите свій пароль. Acronis також використовує активний захист для захисту від викупу.

Компанія зберігає дані в декількох центрах, усі вони використовують ключові карти, біометричне сканування та моніторинг для запобігання вторгненням та інфраструктурі, стійкій до стихійних лих.

Інші причини, які нам подобаються істинним образом Acronis

Настільний клієнт інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Зліва знаходиться меню, яке ви можете використовувати для навігації в додатку. Acronis надає можливість резервного копіювання за типом файлів, замість вибору конкретних файлів. Хоча це займає більше місця, це значно спрощує створення резервного плану. Ви можете виключати файли, які не хочете створювати в резервному режимі, щоб заощадити місце.

Онлайн-інформаційна панель дозволяє робити вручну резервні копії та відновлення файлів, що корисно для віддаленого управління. Слід уникати плану життя Акроніса. Його недоліки не дозволяють нам рекомендувати. Краще обирати два річні плани: Розширений та Преміум.

Advanced забезпечує 250 ГБ резервного простору за 49,99 дол. США або 500 ГБ за 69,99 дол. Преміум коштує 99,99 дол. США за 1 ТБ місця і до 5 ТБ за 259,95 долара. Ви також можете збільшити кількість комп’ютерів для резервного копіювання, а також ваш резервний простір, але це буде коштувати вам додатково за рік. Перегляньте повну таблицю цін в нашому огляді Acronis True Image.

4. Дублікати

Duplicati – це рішення для резервного копіювання з відкритим кодом, яке дозволяє вибирати хмарну службу, від Amazon S3 до Dropbox, для резервного копіювання файлів. Крім того, ви можете використовувати його для локальної резервної копії на зовнішній жорсткий диск, локальний сервер або NAS-пристрій.

Хоча Duplicati не забезпечує об’єм пам’яті, він дозволяє вибрати свого постачальника. Це велика гнучкість, якщо ви не заперечуєте проти роботи. Кілька варіантів, зокрема Amazon S3, Google Drive, OneDrive та інші, мають сервери у Великобританії (читайте наш огляд Google Диска та огляд OneDrive для отримання додаткових відомостей про ці два).

Наскільки швидкими будуть ваші перекази, більше залежить від послуги, яку ви виберете, ніж «Дуплікаті», але вона також відіграє певну роль. Дублікати можуть швидко стискати та шифрувати файли, що має великий вплив на швидкість. Ми перевірили це, передавши стиснуту папку 1 Гб на Google Диск, і завантаження пішло лише 12 хвилин.

Дублікати Додати резервну копію слайдера1

Дублікати Додати слайдер призначення

Дублікати Додати слайд налаштувань льодовика3

Дублікати Додати файли Slider4

Повторник шифрування дублікатів5

Попередній

Далі

Після створення плану резервного копіювання Duplicati надає можливість шифрувати файли перед передачею їх у хмару. Він використовує 256-бітове шифрування AES, яке ніколи не було зламано, наскільки хтось знає. Duplicati також пропонує вам можливість включити SSL. Це сповільнить резервне копіювання, але захистить ваші передачі даних від підслуховування.

Якщо ви шифруєте свої дані, вам потрібно створити пароль. Дублікаті попередить вас, якщо він слабкий і створить для вас надійний пароль, якщо вам це потрібно.

Після цього залежить від того, якого постачальника ви вибрали для резервного копіювання. Деякі, наприклад, Amazon Drive та OneDrive, не шифрують ваші дані, але, оскільки Duplicati може зробити це для вас, це не повинно бути проблемою.

Інші причини, які нам подобаються дублікати

Дублікати вимагає завантаження настільного клієнта, але більша частина користувальницької роботи відбувається в Інтернеті. Веб-інтерфейс має чіткий вигляд, і його легко обійти за допомогою навігаційних вкладок ліворуч. Незважаючи на те, що він пропонує багато варіантів, UX залишається простим, але не таким простим, як автономні рішення для резервного копіювання.

Вам не потрібно платити за використання дублікатів, оскільки це відкритий код. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити його з Duplicati.com. Вам потрібно буде зареєструвати сумісне резервне копіювання в Інтернеті чи хмарне сховище, але це, ймовірно, обійдеться вам.

Можливі варіанти 1 ТБ місця для зберігання даних включають Dropbox за $ 99,99, Amazon Drive за $ 59,99 і Backblaze B2 за $ 60. Зниження плати за заднім числом за гігабайт, так що ви можете знижуватись чи вище, залежно від ваших потреб. Щоб дізнатися більше про ціни та інші функції, прочитайте наш огляд дублікатів.

5. Карбоніт

Карбоніт працює з мережею керованих постачальників послуг. У другому кварталі 2018 року його генеральний директор Мухаммад Алі заявив, що служба розгортає хмарний стек – в основному працює на карбоніті – в центрі обробки даних, яким керують партнери компанії в Європі.

Початковий процес резервного копіювання карбоніту не є швидким і не наближається до конкурентів. Подальші резервні копії будуть набагато швидшими, але завдяки алгоритму передачі на рівні блоку.

Служба використовує 128-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати ваші дані на серверах, але якщо ввімкнути приватне шифрування, він використовуватиме 256-бітний AES. Крім того, ви будете тримати ключ шифрування, що робить Carbonite нульовим знанням. Через це служба не може скинути ваш пароль. Це вимагає, щоб ви зробили його сильним і забезпечили двофакторну автентифікацію, якщо хтось його вкраде.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Встановити клієнт на робочому столі просто. Після цього є лише один крок для завершення процесу резервного копіювання, оскільки більшість з них працює автоматично. Він виключає деякі файли та розширення і не створює резервні копії файлів, які за замовчуванням є 4 Гб або більше. Якщо ви хочете включити їх, вам доведеться позначити їх вручну.

Карбоніт також колір кодує ваші файли, так що ви можете легко бачити їх стан під час резервного копіювання. Вам доведеться ввімкнути цю функцію, оскільки вона за замовчуванням не ввімкнена.

Крім настільного клієнта, Carbonite має привабливий веб-інтерфейс, який дозволяє перевірити стан резервної копії, отримати доступ до своїх файлів та керувати своїм обліковим записом.

Головна сторінка огляду карбоніту

Ви можете все це робити і з мобільного додатку. Його інтерфейс мінімальний і зрозумілий, тому він не доставить вам головного болю. Крім зберігання файлів, ви можете використовувати додаток для автоматичного резервного копіювання фотографій на телефоні. Немає можливості робити це з іншими типами файлів, але необмежене резервне копіювання фотографій все ще є хорошою справою.

Карбоніт пропонує три необмежені плани на вибір: Basic, Plus та Prime. Перший пропонує необмежену резервну копію з голими кістками за $ 72 на рік. Плюс додає зовнішній накопичувач та автоматичне резервне копіювання відео за 112 доларів на рік, а Prime покращує його завдяки послузі відновлення кур’єра за 150 доларів на рік.

Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд Карбоніту.

Фінальні думки

Великобританія не є віддаленою пустелею, але деякі найкращі сервіси резервного копіювання, такі як IDrive та Backblaze, мають лише центри обробки даних у США. Однак це не означає, що користувачі з резервного копіювання Великобританії повністю не пощастили, оскільки залишилось безліч сервісів які є у верхній частині нашого рейтингу оглядів резервних копій в Інтернеті, які мають англійські сервери.

CloudBerry Backup – наш найкращий вибір, але це не для всіх. Ось чому інші послуги, які можуть вам більше подобатися, є у списку. Чи використовуєте ви послугу, до якої ми не включали сервери у Великобританії чи близько від неї? Який у вас досвід роботи з цим? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me