Найкраща онлайн резервна копія для Австралії 2020

Австралія – ​​країна високого рівня життя, столичні міста, величезні пустелі та довгі пляжі, відомі серфінгом. Це місце далеко від решти світу, хоча і більшість резервних серверів теж далеко від нього. Оскільки це означає ще більш низькі швидкості резервного копіювання, ми вибрали найкращу Інтернет-резервну копію для Австралії, а Acronis True Image посідає перше місце завдяки серверу, що знаходиться поблизу.


Створення резервної копії є розумним, оскільки ваш жорсткий диск не є надійним, і ваші дані можуть бути втрачені через несправності або збої. Програмне забезпечення для відновлення даних може допомогти вам, але це не точно, і вам не слід покладатися на твердотільні драйвери, оскільки, незважаючи на рівень відмов менше 1 відсотка, вони відчувають більше помилок.

Перше резервне копіювання даних може зайняти деякий час. Щоб пом’якшити це, вам слід скористатися швидкою службою, і частина цього рівняння має точку сервера, яка максимально наближена до вас. В іншому випадку ваше з’єднання може зависнути або розірватися.

Ми зібрали наш список, вибравши послуги з наших кращих хмарних резервних копій, але у нас також є стаття з найкращим хмарним сховищем для Австралії. Якщо ви не впевнені, що вам потрібно, прочитайте про різницю. Перш ніж ми почнемо, переглянемо наші критерії складання цього списку.

Найкраща онлайн резервна копія для Австралії 2020

Що робить найкращим Інтернет резервне копіювання для Австралії

Розміщення сервера є першорядним, але швидкість з’єднання залежатиме також від вашого постачальника послуг Інтернету та послуги резервного копіювання в Інтернеті. Найкраще, якщо сервіс дозволяє налаштувати параметри передачі, швидкість перемикання, збільшити кількість потоків резервного копіювання, щоб збільшити швидкість, і використовувати алгоритм передачі на рівні блоків, який є величезною допомогою після початкового резервного копіювання.

Хмарна безпека також важлива, особливо в Австралії, де законним є уряд прослуховування та перегляд метаданих (детальніше про це читайте у нашому найкращому VPN для Австралії). Приватне ширше шифрування – найкращий захід для запобігання уряду цього, але служба також повинна мати двофакторну автентифікацію, щоб зупинити хакерів, які хочуть зіпсувати ваш день.

Оплата цих функцій не повинна залучати вас до позики акулам. Послуга повинна бути хорошою ціною, пропонуючи більше місця для зберігання дешевше. Чим більше у нього планів, тим більше шансів знайти той, який відповідає цій вимозі. Безкоштовний план або пробна версія – це також чудовий спосіб перевірити послугу.

Все це повинно бути прихованим у приємному та прямому користувальницькому досвіді, а не у комп’ютерному кошмарі. Інтерфейс клієнтів повинен бути приємним для очей, і вони повинні працювати на більшості, якщо не на всіх операційних системах.

1. Найкраще резервне копіювання в Інтернеті в Австралії: Acronis True Image 2018

Acronis відкрився в 2003 році, так що це давнє з точки зору ІТ. Він має сервер, розташований в Австралії, але це великий фактор, що Acronis True Image 2018 досягає більшої швидкості при початкових резервних копіях, ніж більшість інших сервісів. Резервне копіювання та відновлення папки 1 Гб зайняло всього 15 хвилин. Ми використовували налаштування “оптимального” для завантаження, але є “максимум” теж, можливо, навіть швидше.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Acronis використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів перед передачею, а протокол TLS / SSL захищає їх під час передачі. Для шифрування потрібно використовувати пароль, і, оскільки ви лише це знаєте, Acronis – це нульове знання. Немає двофакторної автентифікації, яка допомогла б вам втратити пароль. Служба використовує Acronis Active Protection і для боротьби з викупними програмами.

Дані центри використовують ключові картки, патрулювання, біометричне сканування та моніторинг, щоб запобігти зловмисникам потрапляння до ваших даних, а засоби створені для протистояння стихійним лихам та пожежам.

Інші причини, які нам подобаються Acronis True Image 2018

Acronis пропонує вам можливість придбати план життя, але, оскільки є застереження, ми не можемо рекомендувати його. Вам краще вибрати один з двох річних планів: Advanced та Premium.

Advanced надає 250 ГБ резервного простору за $ 49,99 або 500 ГБ за $ 69,99. Преміум починається від 1 ТБ за $ 99,99 і закінчується в 5 ТБ за $ 259,95. Ви можете збільшити кількість комп’ютерів, які ви хочете створити для резервного копіювання, а також простір для резервного копіювання, але це буде коштувати додатково за рік.

Використання настільного клієнта легко та інтуїтивно зрозуміло. Меню зліва дає зрозуміти, як орієнтуватися в додатку. Acronis дозволяє робити резервну копію за типом файлів, а не вибирати конкретні файли. Це займає більше місця, але це робить створення резервного плану набагато простішим. Якщо потрібно, ви можете виключити файли, які не хочете створювати в резервному режимі, щоб заощадити місце.

Acronis має пристойні ціни, але не пропонує багато місця для зберігання. Це дає вам шифрування знань із нульовими знаннями та швидке резервне копіювання, що робить його найкращим вибором. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш огляд Acronis True Image 2018.

2. CrashPlan для малого бізнесу

Хоча CrashPlan припинив свою діяльність на споживчому ринку в 2017 році, його план малого бізнесу є дешевим і добре підходить для особистих користувачів, особливо тих, хто потребує необмеженого обсягу зберігання.

Представник компанії підтвердив нам, що у нього є сервер у Сіднеї, що чудово підходить для австралійських користувачів. Проте резервне копіювання не швидко. Ви можете збільшити швидкість, відключивши процеси стиснення, шифрування та дедупликації, але ми не радимо вам це робити.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

Якщо резервне копіювання забирає занадто багато ресурсів системи, ви можете придушити його. Після того, як буде виконано початкове резервне копіювання, і це може зайняти деякий час, копіювання на рівні блоку пришвидшить майбутні резервні копії.

CrashPlan надає вам 256-бітове шифрування AES, яке сканує ваші файли перед передачею, 128-бітний AES захищає їх під час передачі. За замовчуванням сервіс зберігає ваш ключ, тобто він може скинути ваш пароль, якщо ви його загубите. Проблема полягає в тому, що він також дає можливість працівникам шахраїв переглянути ваші дані. Ви можете зберегти свій ключ, щоб уникнути цього.

Інші причини, які нам подобаються CrashPlan для малого бізнесу

За 10 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера. Оскільки це щомісячна підписка, ви можете скасувати її в будь-який час, на відміну від багатьох сервісів. Це коштує вдвічі дорожче, ніж Backblaze, який має сервери в США, але це все-таки хороша справа. Щоб отримати більше порівнянь між цими двома, читайте CrashPlan проти Backblaze. Перш ніж купувати, скористайтеся 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб вибити шини.

У вас не виникне проблем із встановленням настільного клієнта, оскільки це легко і швидко. Використовувати це непросто, але операція з резервного копіювання може бути простішою. Ви не можете створювати резервну копію на основі типу файлу, тому вам доведеться вручну тегувати папки та файли, які ви хочете створити резервну копію..

Хоча сервіс далеко не ідеальний – йому не вистачає двофакторної автентифікації, він не швидкий і не створює резервне копіювання за типом файлу – він пропонує хорошу цінність, необмежену кількість резервних копій, хорошу безпеку та сервер в Австралії. Все, що достатньо для того, щоб він зайняв друге місце.

Майте на увазі, однак, деякі старі коментарі користувачів говорять про його низьку надійність та грубі переходи між планами. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд CrashPlan.

3. Головна сторінка BigMIND

BigMIND Home – це сервіс резервного копіювання в Інтернеті від тієї самої компанії, яка створила резервну копію Zoolz Home Cloud Backup. Послуги багато в чому схожі, але BigMIND Home включає нові функції, яких не вистачає.

Найголовніше, що служба підтримує присутність в Австралії. Однак очікуйте швидкого завантаження та повільного завантаження, оскільки BigMIND використовує Amazon Glacier, холодне сховище, призначене для тривалого архівування, для резервного копіювання. Якщо це вас заінтригує, прочитайте наш огляд льодовика Amazon. Середній час завантаження гігабайт даних повинен становити близько 30 хвилин.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

Файли на серверах зашифровані 256-бітним AES. BigMIND керує вашим ключем шифрування за замовчуванням. Щоб уникнути цього, ви можете вибрати приватне шифрування під час налаштування резервного плану, але ви не можете цього робити. Вигода полягає в тому, що BigMIND не зможе отримати ваш пароль. Файли захищені протоколом SSL в дорозі, але, що цікаво, його потрібно включити.

На відміну від Zoolz Home, BigMIND має двофакторну аутентифікацію, що є приємним поліпшенням.

Інші причини, які нам подобаються BigMIND

Персональний план BigMIND коштує 2,99 доларів на місяць, якщо платити за рік заздалегідь, і дає вам мізерні 100 ГБ резервного простору для одного користувача та до трьох комп’ютерів. Сімейний план пропонує 500 Гб місця для зберігання, яким ви зможете поділитися з двома іншими на дев’яти комп’ютерах та шести мобільних пристроях, але цього, мабуть, недостатньо місця для багатьох людей. Це $ 6,99 на місяць.

Сімейство Плюс надає здоровенний 1 ТБ за $ 12,99, що далеко не найкраща пропозиція для такої кількості місця. Ви можете поділитися ним із чотирма додатковими користувачами на 15 комп’ютерах та необмеженому кількості мобільних пристроїв.

Клієнт настільних ПК для Windows та macOS є корисним, оскільки він показує інформацію, таку як ваш поточний стан резервної копії, коли була остання резервна копія, скільки резервних копій файлів і скільки очікує чітко та привабливо.

Веб-інтерфейс барвистий і надає категорії файлів і пристроїв, тому ви можете легко переглядати вміст, який ви надіслали в хмару. На інформаційній панелі показано, скільки пристроїв підключено до BigMIND і скільки резервного копіювання. Існує графік, на якому також відображається активність резервного копіювання з часом, і кругова діаграма, яка дає огляд типів файлів.

Якщо ви хочете отримати доступ до своїх файлів у дорозі, ви можете скористатися програмою Android або iOS. Щоб дізнатися більше про простоту використання та нові функції, прочитайте наш огляд BigMIND.

4. Карбоніт

Carbonite – одна із старих послуг на ринку, яка працює з керованими постачальниками послуг в Австралії. І все-таки початковий процес резервного копіювання не буде швидким і не наближається до конкурентів, таких як Acronis та BigMIND. Після первинної резервної копії файли передаватимуться набагато швидше, завдяки копіювання на рівні блоків.

Служба захищає дані на своїх серверах за допомогою 128-розрядного шифрування AES і зберігає ваш ключ, але якщо ви ввімкнете приватне шифрування, він перейде на 256-бітний AES і ви будете тримати ключ. У такому випадку ви не зможете скинути свій пароль. Карбоніт вимагає, щоб ви зробили його сильним, і забезпечує двофакторну автентифікацію, щоб захистити вас, якщо хтось його викраде.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Існує три плани необмеженого зберігання: Basic, Plus та Prime. Базова коштує 72 долари на рік і забезпечує необмежену резервну копію голих кісток. Найпопулярніший план Plus додає резервне копіювання зовнішнього диска та автоматичне резервне копіювання відео за 112 доларів на рік. Prime підвищить це за допомогою послуги кур’єрського відновлення за 150 доларів на рік.

Перш ніж вирішити платити ці ціни, слід скористатися 15-денною безкоштовною пробною версією. Якщо ви вирішите, що Карбоніт саме для вас, зауважте, що ви отримаєте 5-відсоткову знижку, якщо заплатите за два роки наперед або 10 відсотків, якщо заплатите за три.

Головна сторінка огляду карбоніту

Робота з карбонітом не є мучним досвідом. Клієнт настільного ПК простий і простий в установці. Для ініціювання резервного копіювання потрібно виконати лише один крок, оскільки більшість процесів автоматизовані.

Перевірка стану ваших файлів під час завантаження теж легко, тому що колір карбоніту кодує їх. Деякі файли та розширення виключені, тому перегляньте список на веб-сайті Carbonite і переконайтеся, що він виконує все, що вам потрібно. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Carbonite.

5. Резервне копіювання CloudBerry з OneDrive for Business

У Microsoft OneDrive (читайте наш огляд OneDrive for Business) в Австралії є два сервери, а їх швидкість краща за середню. Наші тести показали, що для перенесення тестової папки 5 Гб потрібно близько 35 хвилин, що не є маленьким подвигом. З цього приводу, OneDrive for Business – одна з найкращих наших служб EFSS, яка не може створити резервну копію ваших даних. Ось тут заходить CloudBerry Backup.

На відміну від стандартного резервного копіювання в Інтернеті, CloudBerry Backup не надає вам місця для зберігання і не зберігатиме ваші файли. Він більше схожий на центр управління, який допомагає керувати планами резервного копіювання в інших хмарних службах зберігання даних. Якщо ви хочете мати більше контролю над рішенням резервного копіювання, CloudBerry Backup – це для вас.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1
© Cloudwards.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Source-Slider4
© Cloudwards.net

CloudBerry-резервне копіювання-графік-слайдер5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Майте на увазі, що він не підтримує шифрування або стиснення для OneDrive, що значно прискорює передачу.

Ви можете налаштувати та посилити безпеку CloudBerry Backup, але, зрештою, це залежить і від послуги партнера. SSL увімкнено під час транзиту, але шифрування в спокої залежить від постачальника. Якщо ви бізнес-клієнт OneDrive, ви отримаєте перевагу від 256-розрядного шифрування AES – CloudBerry підтримує це – але якщо ви цього не зробите, OneDrive не зашифрує ваші файли в спокої.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання Cloudberry за допомогою OneDrive

Оскільки CloudBerry не включає сховище, за ліцензію вистачає лише разова плата, хоча вам доведеться заплатити за обрану вами партнерську послугу. Інтеграція CloudBerry Backup з іншими сховищами може бути складною для основних користувачів, а її простота використання залежить від того, наскільки ви любите ІТ. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup.

Фінальні думки

Резервне копіювання Down Under стало простіше завдяки сервісам, які мають центри обробки даних в Австралії або, принаймні, в регіоні. Вибір одного з них допоможе вам досягти кращої швидкості, а якщо це означає, що ви можете уникнути служб, які зберігають дані в США, де агенції можуть переглядати ваші дані, тим краще.

Acronis є лідером через свою швидкість, ціни та приватне шифрування. Решта послуг теж є життєздатними. CrashPlan та Carbonite пропонують необмежений обсяг зберігання та трохи дешевші плани, в той час як BigMIND пропонує нові функції. Комбінація CloudBerry Backup та OneDrive зарезервована для любителів.

Що ви думаєте про наш вибір? Ви використовуєте інший сервіс, придатний для Австралії? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me