Найкраща безкоштовна резервна копія хмари 2020 року

Пошук гідного хмарного рішення для резервного копіювання, яке не коштуватиме вам ні копійки, трохи схоже на пошук голки в копиці сіна. Хоча існує велика кількість недорогих постачальників резервних копій, безкоштовне онлайн-резервне копіювання не так часто, як безкоштовне зберігання у хмарі.


Але це ще не означає, що шафа порожній. Ми проаналізували ринок резервного копіювання, включаючи перегляд деяких власних оглядів онлайн-резервних копій, щоб скласти наш список найкращих безкоштовних хмарних рішень для резервного копіювання. Проблема полягає в тому, що всі знайдені нами варіанти пропонують лише обмежену кількість резервного простору, це означає, що вам справді пощастить, якщо шукаєте резервну копію лише декількох критичних гігабайт.

У більшості випадків ви також отримуєте зменшені набори функцій, навіть не плануючи підписку. Ми пропонуємо ознайомитись з найкращим посібником із резервного копіювання. Деякі з згаданих там рішень є дуже зручними для бюджету, і позбавлять вас від подальшого інвестування у інструмент відновлення даних, якщо ваш жорсткий диск стане капутом.   

Якщо, з іншого боку, вас продають безкоштовно, продовжуйте читати, щоб знайти наші вибори для безкоштовного резервного копіювання.

Найкраща безкоштовна резервна копія хмари 2020 року

Що робить найкраще безкоштовне резервне копіювання у хмарі

Припущення цієї статті є “безкоштовним”, тому перший критерій, який ми шукали, був саме таким. Ми не обмежували це визначення, навіть якщо є деякі провайдери, які майже виправдовують це, тому що необмежена кількість резервних копій за 5 доларів на місяць з Backblaze є найкращим прикладом.  

Важливо розуміти, що безкоштовне резервне копіювання, як правило, безкоштовно. Як ми згадували, якщо ви йдете цим маршрутом, не очікуйте, що ви зможете створити резервну копію декількох сотень гігабайт даних. Насправді, слід сказати, що ви навіть зможете створити резервну копію кількох гігабайт.

Ще одна жертва, яку ви повинні бути готові зробити, – це набір функцій. Наприклад, Backblaze може автоматично створювати резервні копії файлів на основі типу файлів, економлячи ваші навантаження часу (і, ей, час теж гроші). Ви цього не отримаєте за допомогою безкоштовного інструмента резервного копіювання. Backblaze також пропонує приватне шифрування, планування резервного копіювання та багатопотокове створення резервних копій, інші функції, які багато безкоштовних інструментів резервного копіювання не матимуть.  

Щоб знайти найкращі безкоштовні варіанти для більшості людей, ми збалансували загальний обсяг пам’яті та наявні функції. Результати – це тонкі підбори, але для мисливця за угодами без багатьох файлів для захисту рішення, які ми знайшли, отримають роботу..

1. Резервне копіювання CloudBerry за допомогою Диска Google

CloudBerry Backup займає один з наших улюблених інструментів резервного копіювання в Інтернеті для ділових користувачів, а також створив наш найкращий список резервного копіювання для особистого використання. Хоча інструмент для настільних комп’ютерів доступний за ціною 49,99 дол. США за безстрокову ліцензію, для тих, хто шукає резервну копію витрат, є також безкоштовна версія, доступна для некомерційного використання.

Нам потрібно зазначити, що у програмного забезпечення freemium відсутня кілька ключових особливостей платної версії, включаючи резервну копію на основі зображень, стиснення файлів та приватне шифрування. Ця помилка є великою, якщо враховувати загальні загрози в кіберзлочинності, такі як порушення даних та атаки “посередника”. Іноді безкоштовно приходить ціна.

Однак, в іншому випадку, CloudBerry Backup freemium – це той самий чудовий продукт із настільним клієнтом, який підтримує гібридне резервне копіювання, планування резервного копіювання, резервне копіювання на рівні блоків та настроювану політику утримання. Дізнатися більше доступних функцій можна, переглянувши наш огляд CloudBerry Backup. 

Однією з речей, що відрізняє CloudBerry, є те, що замість того, щоб зафіксувати вас у власній хмарній інфраструктурі, компанія дозволяє з’єднати резервного клієнта з понад 50 різними хмарними службами. Хоча більшість із них, як-от Amazon S3 та Microsoft Azure, обійдуться вам у копієчку, є і кілька безкоштовних варіантів.

Найбільш щедрий із цих безкоштовних варіантів – Google Drive. Кожен, хто створить обліковий запис Google, отримує 15 Гб безкоштовного хмарного сховища. За допомогою CloudBerry Backup ви можете легко перетворити це безкоштовне сховище у хмару на безкоштовне резервне копіювання в хмарі.

Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати Диск Google як місце призначення хмарного резервного копіювання, увійдіть у свій обліковий запис Google, а потім виконайте решту кроків для створення резервного плану. Клієнт CloudBerry Backup пройде вас по всьому, тому це повинно бути досить простим.

Якщо ви не хочете використовувати CloudBerry для полегшення резервного копіювання, додаток Google Диск, який називається Google Backup & Синхронізація, може бути використана натомість. На настільному клієнті ви можете вибрати, які папки потрібно постійно робити резервними копіями на Диску Google. Однак поза цим способом не існує жодних функцій резервного копіювання, що створює незграбне та тонке резервне копіювання. 

Порада: альтернатива Google Drive на низьких витратах

Якщо ви не проти витратити трохи грошей, радимо оновити до платної версії, CloudBerry Backup Pro та з’єднати CloudBerry з дешевою хмарною послугою інфраструктури. Wasabi – хороший вибір, який поверне вам лише 0,0039 доларів за гігабайт на місяць. Це працює приблизно до $ 4 за терабайт. Прочитайте наш огляд Васабі для отримання більш детальної інформації.

Крім того, якщо ви хочете дотримуватися Google, пропонується план на 100 Гб, який коштує 2 долари на місяць. Ми охоплюємо всі варіанти передплати в нашому огляді Диска Google.

2. Ідею

У цій статті IDrive вважається найпопулярнішою службою резервного копіювання, принаймні, якщо враховувати лише безкоштовні ітерації. На відміну від CloudBerry Backup, безкоштовний план IDrive все ще зашифровує файли, надіслані хмарою, як під час транзиту, так і в спокої, і дозволяє вам увімкнути приватне шифрування.

IDrive також має розширені функції планування, резервне копіювання на рівні блоків, версію файлів та підтримує резервне копіювання на основі зображень. Ви навіть можете використовувати свою підписку, щоб створити резервну копію свого смартфона, що дозволяє дуже мало інших онлайн-сервісів резервного копіювання.

Проблема вільного плану IDrive полягає в тому, що він просто не відведе вас далеко. Ви отримуєте лише 5 Гб резервного простору для роботи, третина від того, що отримаєте, якщо їхати в CloudBerry з маршрутом Google Диск.

План IDrive 2 Тб, який ми висвітлюємо в огляді IDrive, коштує лише дотику понад 50 доларів на рік. Ця ціна припадає лише на перший рік, після чого вона підскочує до близько 70 доларів. Це не так добре, як Backblaze, але це не погано. Додайте до цього той факт, що IDrive дає 2TB відповідного простору для синхронізації файлів, а для деяких значення буде більше.  

3. Розумна хмара Zoolz

Колись Zoolz пропонував безкоштовні акаунти на 100 Гб протягом життя, які включали 25 ГБ гарячого сховища (Amazon S3) та 75 ГБ холодильного сховища (Amazon Glacier). Тепер ви можете отримати лише 10 Гб (все гаряче).

У Zoolz є функція розумного вибору, яка створює резервне копіювання на основі типу файлу, хоча, маючи лише 10 Гб для роботи, вам, мабуть, доведеться бути більш вибірковістю щодо того, що можна захистити, ніж дозволяє ця функція.

Вибір файлів вручну є більш керованим, і Zoolz надасть оцінку обсягу місця, яке ви будете використовувати під час тегу вибору для резервного копіювання. Zoolz також може створювати резервні копії акаунтів у соціальних мережах, включаючи Facebook та Instagram. Знову ж таки, 10 Гб місця обмежує значення цих особливостей.

Інші функції резервного копіювання включають планування резервного копіювання, гібридне резервне копіювання, приватне шифрування та багатопотокове резервне копіювання. У сервісі також є кілька цікавих “розумних” функцій, включаючи оптичне розпізнавання символів, які ми переглядаємо в нашому повному огляді Zoolz.

4. Jottacloud

Як і IDrive, Jottacloud дає 5 Гб безкоштовного онлайн-резервного копіювання. На відміну від IDrive, Jottacloud настільки поганий, що майже не коштує витрат. Відсутні функції вбік, краєвид для безкоштовного резервного копіювання настільки безплідний, що Jottacloud робить наш список відносно легко.

Можливості примітки включають в себе планувальник резервного копіювання, постійне резервне копіювання та версію файлів. Jottacloud Photos може бути функцією, яка максимально відрізняє сервіс від варіантів резервного копіювання запуск. Ця функція оптимізована для резервного копіювання фотографій і не стискає медіа, як багато інших служб, що призводить до попереднього перегляду вищої якості.

Однак відсутність стиснення файлів також означає, що ви швидше використовуєте резервний простір. Додавши до цього питання, ви не можете створювати резервні копії окремих файлів за допомогою Jottacloud, а лише папок.

Jottacloud також не надає можливість приватного шифрування або локального резервного копіювання, а також не виконує резервне копіювання на рівні блоків або поступово. Клієнт із резервного копіювання, який ми розглянули в нашому огляді Jottacloud, теж не дуже зручний для користувачів. О, і його повільність і підтримка клієнтів менше, ніж зоряні.

Загалом, це не дуже приваблива послуга резервного копіювання, навіть безкоштовно.

5. Слон приводу

Останнє, і, в цьому випадку, щонайменше – Elephant Drive, з мізерними 2 ГБ безкоштовної онлайн-резервної копії. Elephant Drive Lite, як називається план-халява, також обмежує завантаження розміру завантаження в 100 Мб. Звичайно, маючи 2 Гбайт файлового простору, ви все одно можете створити резервну копію 20 або близько 100 МБ файлів. 

Принаймні, ця послуга надає можливість приватного шифрування в кінці, щоб ви могли зберегти ці 20 файлів у безпеці. Резервні копії можна налаштувати на постійне виконання, або ви можете планувати щоденні, щотижневі або щомісячні резервні копії. 

Складаючи наш огляд Drive Elephant Drive, ми намагалися відновити файли. Крім того, немає можливості відновити з настільного клієнта. Натомість ви змушені використовувати онлайн-графічний інтерфейс.

Однак ми не будемо занадто сильно вадити недоліки служби. Зрештою, вони кажуть, що ніколи не слід дивитись подарунковому слону в рот. Або щось подібне.

Почесне згадування

Перевага використання спеціальної служби резервного копіювання в Інтернеті для захисту файлів, а не використання хмарного сховища полягає в тому, що більшість таких інструментів розроблені для того, щоб майже без особливих зусиль захистити весь жорсткий диск з такими функціями, як автоматичне резервне копіювання за типом файлів та планувальниками резервного копіювання..  

Як правило, ми зазвичай не рекомендуємо використовувати хмарне сховище для цілей резервного копіювання. Це занадто багато роботи і занадто схильне до помилок.  

Однак якщо ви залишилися з нами так довго, а не вирішили перевірити деякі з “практично безкоштовних” згадок, які ми відкинули, швидше за все, у вас все одно не буде багато файлів для резервного копіювання. У цьому випадку використання хмарного сховища для захисту ваших дорогоцінних файлів має певний сенс.

Хороша новина для вас полягає в тому, що існує набагато більше варіантів безкоштовного зберігання хмар, ніж безкоштовне резервне копіювання, про що ми детально описуємося в нашій кращій статті безкоштовного зберігання хмар. Ми рекомендуємо pCloud, який, як зазначалося в нашому огляді pCloud, дає 10 ГБ безкоштовного сховища, розширюваний до 20 ГБ з рекомендаціями.  

Sync.com, який надає 5 Гб безкоштовного сховища плюс має необмежену реферальну програму, – ще один хороший вибір. Це також наш вибір для кращого хмарного зберігання знань. У нашому огляді Sync.com обговорюються деякі причини, які ми вважаємо найкращим варіантом для безпечного обміну файлами.

Фінальні думки

Правда полягає в тому, що не існує справді чудових варіантів безкоштовного резервного копіювання в Інтернеті. Freemium CloudBerry Backup у поєднанні з 15 Гб безкоштовного сховища Google Диска – це легкий переможець, але навіть такий підхід має багато обмежень.

Звичайно, має сенс, що це так, оскільки резервні компанії не можуть оплачувати рахунки, пропонуючи свої послуги ні за що. Знову ж таки, ми радимо розглянути деякі сервіси резервного копіювання на основі цінності. Backblaze, IDrive та Carbonite всі відповідають рахунку, і ми навіть маємо статтю порівняння, щоб допомогти вам вибрати між ними.

Це все-таки наша порада, яка як завжди є безкоштовною. Ви не думаєте, що ми на гроші? Пропонуйте свої два центи в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map