@Max SyncUp огляд

@Max SyncUp – це безкоштовне особисте резервне рішення для користувачів Windows. Він є обмежувальним, дозволяючи використовувати лише один профіль на кожного споживача. Однак це дозволяє повністю здійснювати резервне копіювання, відновлення та синхронізацію документів на жорсткому диску, що є більш гнучким, ніж потрібно більшості споживачів..


Відновлення даних

Однією з найбільших речей, яка, здається, нападає на користувачів, є випадкове видалення дорогоцінних файлів або загроза краху системи. Ось чому так багато людей взяли на себе використання хмарних резервних копій. @Max SyncUp дозволяє цим споживачам легко переносити цю інформацію на Інтернет, SFTP або WebDAV-сервер. Він також підтримує завантаження даних на Диск Google для тих, хто має обліковий запис.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

@Max SyncUP не використовує стиснення для передачі інформації. Однак ZIP та шифрування підтримуються для тих, хто хоче ним користуватися. Крім того, клієнти можуть самі вирішити, скільки редагувань та як довго зберігати ці файли.

Коли настає час відновити згадані дані, це дійсно так просто, як натискання кнопки. Параметр «Відновити зараз» на головному екрані дозволяє користувачам обирати, які файли будуть завантажуватись, та швидко їх відновити. У випадку, якщо файл має те саме ім’я, що і наразі на жорсткому диску, @Max SyncUp запитає перед тим, як перезаписати документ.

Все про Windows

Одне з найбільших обмежень, яке виявлять деякі користувачі, – це те, що воно сумісне лише з комп’ютерами Windows. Системи Mac, Linux, Ubuntu та Android не зможуть скористатися цією системою.

Однак, він сумісний з багатьма старими версіями Windows, включаючи:

  1. Windows XP (32-розрядна та 64-бітна)
  2. Windows Vista (32-розрядні та 64-бітні)
  3. Windows 7 (32-розрядна та 64-бітна версія)
  4. Windows 8 (32-розрядна та 64-бітна версія)
  5.  Windows Server 2003 (32-розрядні та 64-бітні)
  6.  Windows Server 2008 (32-розрядні та 64-бітні)
  7. Windows Server 2008 R2
  8. Домашній сервер Windows 2011
  9. Сервер для малого бізнесу Windows
  10. Windows Server 2012

Це плюс для користувачів Windows, оскільки багато хмарних систем не підтримують XP або Vista, незважаючи на кількість користувачів, які все ще працюють з цими платформами.

Корисні функції

На відміну від протоколів резервного копіювання прямого хмари, @Max SyncUp дозволяє споживачам синхронізуватись між двома комп’ютерами, не проходячи через сторонніх. Користувачам потрібно перед початком завантажувати програмне забезпечення на обидва ПК. Однак, колись на місці, вибір операції резервного копіювання – це копія в двосторонній спосіб, копіювання джерела до місця призначення, копіювання пункту призначення до джерела, переміщення джерела до місця призначення або переміщення пункту призначення до джерела.

У сервісі є спливаюче вікно лотка, що дозволить легко відстежувати стан та результати синхронізації. Ця функція також дозволяє користувачам запустити профіль та відновити файли. Крім того, існують журнали для показу результатів передачі.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

Хоча @Max SyncUp не сумісний з Mac OS, він дозволяє користувачам створювати “резервні копії на основі жорстких посилань у стилі Apple Time Machine”. Це означає, що користувачі можуть комбінувати повні резервні копії з покроковими резервними копіями, якщо вони захочуть. Користувачі також можуть скопіювати дані за розкладом, якщо вони бажають. Опції також дозволяють клієнтам завершувати завантаження лише тоді, коли інформація змінилася і призначають типи файлів для включення або виключення з передачі.

Користувачі, яким потрібна допомога, можуть легко знайти відповіді в документації компанії. Ця велика бібліотека дозволяє знайти відповіді майже на будь-яку тему. Вони пояснюють, як налаштувати протоколи резервного копіювання, щоб інформація передавалася безпосередньо в Диск Google або в обліковий запис WebDAV. Вони мають покрокову процедуру щодо налаштування синхронізації стилів Apple Time Machine для тих, хто цікавиться.

Підручники також містять інформацію про навігацію в головному вікні, відновлення файлів та попередній перегляд даних із джерела.

Сумісність Диска Google

Можливо, однією з найкорисніших функцій @Max SyncUp повинна бути сумісність Google Диска. Таким чином ваші файли не просто переміщуються з жорсткого диска на інший комп’ютер, а вони безперешкодно передаються в хмару.

Для передачі цих документів використовується повноцінне підключення до Інтернету, однак це здійснюється швидко. Споживачі також можуть відновити будь-який файл, знайдений у своєму обліковому записі Диска Google, незважаючи на те, як він завантажений.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

Під час налаштування профілю користувачі просто повинні вибрати “Google Drive” та ввести свої дані для входу. Після завершення цього кроку майстра слід виконати так само, як і при всіх інших процедурах резервного копіювання. Передавання відбуватиметься так, як ви вказали, доки не зміните протоколи.

Користувачі повинні розуміти, що додаткові версії копіюють лише те, що було змінено у файлі, а додаткова версія не завантажує. Ви можете зробити додаткові копії та перейменувати їх, щоб вказати номер редакції, але цей крок потрібно зробити вручну.

Жорсткі посилання (як вони це називають) дадуть вам ярлики та створюють документи для незмінних файлів.

Підведення підсумків @Max SyncUp

@Max SyncUp – корисний інструмент для тих, хто хоче простий спосіб захистити інформацію від можливого видалення. Є кілька приємних функцій, таких як можливість безперебійного передавання файлів між комп’ютерами або створення резервної копії безпосередньо на Диску Google, що може врятувати багато клопоту..

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

Однак ця система не без вини. Безкоштовні облікові записи дозволяють налаштувати лише один профіль, а це означає, що ви можете надіслати інформацію на жорсткий диск або перейти на Диск Google, але не певні файли до одного та інші документи до іншого. Ви можете оновити до платного рахунку за $ 24,95, що дозволить вам налаштувати кілька профілів. 

Крім того, він обмежений тим, що користувачі можуть скористатися послугою, оскільки вона наразі обмежена лише операційною системою Windows.

Висновок

Суть: для безкоштовного обслуговування це чудово. Зручна у використанні та швидко передається інформація завдяки лише завантаженню змін, а не всьому файлу. Можливість відновлення простим клацанням кнопки миші є плюсом.

Користувачі також можуть використовувати функцію відновлення з Google Drive, не відкриваючи свій обліковий запис у веб-браузері. Ви можете завантажити програмне забезпечення безпосередньо з їх веб-сайту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me