Будь-яка технологічна конференція повинна бути наповнена новим обладнанням та програмним забезпеченням, щоб покращити життя користувачів. Конференція Google I / O, яка проходила 28-29 травня 2015 року, не стала винятком.


Під час дводенного семінару деякі найкращі розробники Android приїхали продемонструвати майбутні проекти для платформи. Їхні пропозиції, безумовно, не розчарували фанатів хардкор.

Хоча багато найактуальніших тем висвітлювалося в основній доповіді, не всі найбільші моменти були обмежені двогодинною розмовою.

Android Wear

Оновлення на Android Wear не було найбільшою новиною, оскільки наразі було мало що оголосити, але все-таки викликало багато інтересу. Цей пристрій – відповідь Google на смарт-годинник Apple, який вже є на ринку. У той час як оголосити було не так багато, вони перерахували, що на пристрій надходять нові додатки.

Uber, FourSquare та City Mapper стануть доступними в найближчі місяці. Деякі програми, наприклад Uber, зможуть використовувати голосові команди Google.

Google I / O 2015
© Google

Для тих, хто ще не знає, де Android Wear б’є розумні годинники Apple, цей пристрій має вбудований WiFi та GPS. Він все ще синхронізується зі смартфоном користувача, однак його можна легко оновити, не прикладаючи телефон практично до стегна користувача. Для швидкого доступу до електронної пошти телефон навіть не вмикається.

Бачачи, що він не підтримує постійну синхронізацію зі смартфоном, це є кращим вибором, ніж Apple. Звичайно, виникає питання про те, чому хтось хотів би спробувати читати електронну пошту на маленькому екрані, наприклад, на обличчі годинника.

Але це може бути корисно тому, хто знаходиться в дорозі та потребує негайного доступу та не має свого телефону.

ATAP: ARA та Vault

Проект ARA – це те, на що натякають давно. Модульний продукт для смартфонів ще працює. Однак це зробило вигляд. Пристрій було поставлено разом на сцені, щоб усі бачили. Після активації система виявила, що модуль камери відсутній (навмисно вийшов з ладу, щоб показати, що пристрій знайде його).

Після додавання ведучий сфотографував, щоб показати свою функціональність.

Google I / O 2015
© Android Central

Хоча модульний пристрій може подобатися деяким, він виглядає трохи об’ємно. Один компонент можна видалити і замінити чимось іншим. Однак це означає, що користувачеві доведеться мати під рукою всі ті «оболонки», як їх називають. Так, користувач отримує максимальну коригування, завдяки чому пристрій виглядає саме так, як вони хочуть, але якою ціною. Особисто для мобільного телефону це здається трохи.

Компанія ARA представила свою презентацію під час презентації команди Advanced Technology and Projects (ATAP). Проекти Vault також дебютували.

Vault – захоплююча програма. Він працює на мікро SD-картці, але може працювати незалежно від апаратного та програмного забезпечення. Ідея полягає в підвищенні безпеки під час відмови від паролів, які можна легко зламати. Дослідження, завершене ATAP, показує, що воно може бути навіть більш безпечним, ніж замок відбитків пальців.

Intel бореться з Паркінсоном
© Intel / MJFF

Користувачі сховищ зможуть спілкуватися один з одним без телефонів, які зможуть прочитати інформацію. Конструкція дозволяє цьому пристрою бути агностиком операційної системи і не потребує допомоги системи перебування.

Це насправді цікава програма, яка приносить новий рівень безпеки в спілкуванні. Оскільки пристрій або телефон, який використовується, не зможуть прочитати інформацію, це може зробити набагато безпечнішим способом надсилання та отримання тексту або електронної пошти.

Оскільки проблеми із безпекою є такими, якими вони є, це може бути чудовим способом додати додатковий шар конфіденційності.

Brillo

Коли мова зайшла про основну адресу, з’явилося багато нових розкриттів, які займали центральне місце. Брильо було включено до оголошень. Ця нова операційна система заснована на дизайні Android. Він обмежений лише нижчими рівнями популярного програмного забезпечення, однак він підтримує багато тих самих додатків, WiFi та Bluetooth Low Energy, якими звикли користувачі Android.

Google I / O 2015
© Google

Захоплююча частина про Brillo полягає не в тому, що вона має мінімальні системні вимоги. Справа в тому, що вона є базовою операційною системою для передбачуваного Інтернету речей Google. Нова ОС буде працювати з Weave – комунікаційним шаром, який дозволить різним пристроям знаходити один одного та спілкуватися.

Оскільки Brillo базується на операційній системі Android, він добре працює з пристроями під управлінням цієї ОС. Користувачі побачать ту саму інформацію, яка відображається однаково, незалежно від того, на якому пристрої вони перебувають.

За словами старшого віце-президента Сундар Пічаї:

“На будь-якому пристрої Android, підключеному до пристрою на базі Brillo або Weave, користувач побачить те саме, що б там не було. Ми хочемо безперешкодно та інтуїтивно підключити пристрої та зробити їх ефективнішими для користувачів. “

Очікується, що пристрої Brillo будуть випущені у кварталі 3, тоді як системи Weave мають бути до кінця четвертого кварталу.

Якщо Google може вимкнути змушення пристроїв безперервно з’єднуватися так, як вони хочуть, це може зробити Інтернет речей реальністю. Ідея створення двох програм, які працюють в тандемі та заснованих на сучасних технологіях, – це те, що може зробити цю систему краще, ніж конкурентне програмне забезпечення.

Ми з нетерпінням чекаємо, як це відбувається, і як це працює так добре, як вони бажають.

Android M

Напевно, найбільш захоплюючим оголошенням для користувачів Android стало оголошення Android M, новітньої операційної системи. Оновлення Android M починається з роботи з програмами. Замість того, щоб погоджуватися з усіма попередньо встановленими дозволами під час першого встановлення програми, нова ОС дозволяє користувачеві встановлювати конкретні настройки, що полегшує оновлення.

Google I / O 2015
© Google

Крім того, розробники можуть призначити, який фрагмент програмного забезпечення вони хочуть, щоб відкрити свою програму. Новим для Android M є функція Doze. Це новий спосіб для пристроїв зберегти час автономної роботи.

Це вдосконалення використовує функцію виявлення руху, щоб визначити, коли телефон або планшет залишаються в спокої протягом певного періоду. Новий USB-порт типу C робить зарядку швидшою, і користувачі не повинні турбуватися про те, щоб перекласти її вниз головою через двонаправлену функцію на шнурі.

Користувачі можуть використовувати новий шнур, щоб зарядити свій телефон, або використовувати його для зарядки другого пристрою. Користувачі Android M також можуть користуватися такими можливостями:

  • Android Pay: відповідь Google на Apple Pay. Ніякі номери рахунків не повинні ділитися магазином, усі транзакції можуть пройти через банківський додаток або Google App. Використовується в понад 700 000 магазинів у США.
  • Відбиток пальців: замість того, щоб покладатися на пристрій, для якого слід ввімкнути відбиток пальців, в Android M буде вбудована ця можливість, яка надасть користувачам додаткову безпеку. Плани цієї функції включають дозволу розробникам API використовувати переваги, наприклад використання відбитка пальця для підтвердження покупок.
  • Спеціальні вкладки Chrome: програми можуть запускати веб-переглядач, перетворюючи додаток на спеціальну вкладку. Настроювання також може бути виконано за допомогою кольору або брендингу.

Ідея Android M полягає в тому, щоб зробити пристрої швидшими та безпечнішими. Концепція виглядає багатообіцяючою, лише зміни технічних характеристик додатка та заощадження акумулятора дозволяють оновити операційну систему. Якщо система настільки успішна, як ми думаємо, це буде цікаво подивитися, скільки інших розробників використовують деякі з цих функцій у продуктах.

Тепер на Tap

Нарешті, додаток Google Now on Tap – це цікава зміна їхнього бортового помічника. Це програмне забезпечення розроблене для використання у будь-якому додатку, натискаючи та утримуючи кнопку додому.

Google I / O 2015
© Cnet

Замість того, щоб просто допомагати користувачам запам’ятовувати такі речі, як зустрічі та збирання хімчистки в кінці дня, він додає нагадування, допомагає знаходити ресторани або навіть отримувати інформацію про фільм, згаданий в електронному листі чи тексті. Тепер на Tap також приймає голосові команди і дає миттєві відповіді. Він працює з Android M.

Нам подобається, що ви можете перевірити конкретну інформацію, не виходячи з програми. Це дійсно робить його одним з найкорисніших помічників, якими можуть володіти мобільні пристрої. Можливість перегляду фільмів чи ресторанів поблизу лише тому, що це згадується в електронній пошті чи тексті, може економити час.

Висновок

Google I / O 2015 має багато цікавих програм, які виходять і виходять цього року. Основну адресу ви можете побачити тут.

Деякі з них вже були оприлюднені серед громадськості, як-от очікуваний Google Photo, який оприлюднився наприкінці минулого тижня. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me