Майбутнє Хмари 2017 року

Новий рік приносить багато нових можливостей, особливо в техніці.


Тут, на Cloudwards.net, ми відчуваємо, що майбутнє технологій та хмари – це одне і те ж; вік інсталяційного диска вже минув, і ми ввели той, який майже повністю базується на вашому браузері.

Зараз, наприклад, малі підприємці можуть вести весь свій бізнес, використовуючи лише ноутбук.

Вони можуть:

Робіть свої книги

Перевірте їх інвентар

Процесорні платежі

Спілкуйтеся з клієнтами

Використовуючи багато сучасних додатків на ринку, іноді вони можуть робити все, що перераховано вище, одночасно, використовуючи одну програму.

1. Програмне забезпечення як послуга

Програмне забезпечення як послуга або SaaS, буде майбутнє з двох основних причин; багато запитів, що ставляться до професіоналів та власників бізнесу, означають, що їм часто потрібно працювати в будь-який час і з будь-якого місця.

У той же час, поточні кроки вперед в галузі технологій полегшують цей подвиг як ніколи.


© NashvilleGeek.com

Ці дві розробки зміцнюють один одного, роблячи хоч якесь пристосування нових правил необхідним для всіх, хто хоче побудувати кар’єру в 21 столітті. В даний час так багато підприємств пристосовуються до цієї нової реальності, що технофобій навряд чи знайде роботу, яка не потребує хоча б певної хмарності.

Крім того, ми також маємо зростаючу інтернаціоналізацію.

Великі багатонаціональні корпорації вже десятиліттями можуть зайняти людей на офісних ролях з-за кордону, але навіть невеликі компанії зараз беруть участь у цій тенденції.

Тут, на Cloudwards.net, ми працюємо з командою письменників та редакторів з усього світу, і ніхто з нас не знаходиться в одній країні.

Наша співпраця була б неможливою навіть 15 років тому, і ми впевнені в тому, що зараз існує багато компаній, які просто не змогли б існувати без хмари та всіх необхідних послуг, які вона створила.

2. Інтернет-співпраця

В даний час ви можете використовувати Інтернет для спілкування з людьми, використовуючи:

 Skype

WhatsApp

 Посип

Зробіть власний облік, не торкаючись жодної кнопки «встановити» QuickBooks Інтернет або Ксеро; і співпрацювати в Інтернеті за допомогою Документи Google.

Хороший приклад – мій друг, який є дипломованим бухгалтером у Каліфорнії; оскільки його діти майже закінчують школу, він і дружина шукають зміни пейзажу, що, сподіваємось, також буде прибутковою в перспективі.

Наразі вони розглядають кілька європейських країн, щоб перейти на свою практику, коли час перебування в Голден-Стейті скорочувався до кількох місяців на рік протягом податкового сезону.

Ця подорож аж ніяк не є невеликим починанням, але завдяки SaaS та його братові, PaaS, вони зможуть продовжувати працювати так, як ніколи не пішли. Деякі співробітники служби підтримки залишаться в Лос-Анджелесі, але кожен день вони можуть просто увійти у віртуальний сервер і запустити компанію звідти.

3. Хмара та розваги

Ці два приклади дають уявлення про те, як це для бізнесу, але розваги теж стають більш глобалізованими.

Netflix, безумовно, є прекрасним прикладом, але на сьогоднішній день він має чимало конкурентів, кожен з яких пропонує аудиторії мільярдів шансів переглянути фільми та телепередачі з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.. 

Steam – ще один чудовий хмарний сервіс; це дозволяє купувати та зберігати ігри з будь-якого місця, а потім завантажувати та грати в них, коли захочете. Однак зараз компанії працюють над наступним кроком, який називається GaaS, ігровими послугами.

Як і у програмах бухгалтерського обліку чи послугах обміну повідомленнями, клієнти можуть увійти у віртуальний робочий стіл, на якому можна запустити будь-яку гру, майже з будь-якого комп’ютера.

Хоча GaaS ще в розробці, але це показує, що хмарна технологія 2017 року – це брила, яка не зупинить прокат..

4. Хмара та спостереження

Хоча SaaS і його подібність, ймовірно, продовжуватимуться такими, якими вони є, що стосується технології, то це, швидше за все, не стосується безпеки. Оглядаючи останні події, ми впевнено заявляємо, що реальна технологічна революція 2017 року відбуватиметься у сфері безпеки.

Камера спостереження
Спостереження

Хоча в останні кілька років увага в основному була зосереджена на АНБ та її шенагіганах, Європейський Союз також розглядає низку законодавчих актів, що порушують конфіденційність..

Менш страхітливий, ніж ПРИЗМ, все ще досить страшно, що голландські правоохоронці зможуть зламати облікові записи WhatsApp за повної підтримки судів. Незважаючи на те, що незабаром він може вийти з ЄС, Великобританія також вживає заходів для шпигування громадян з метою відстеження підозрюваних терористів, хоча досить незрозуміло, хто підходить до цього опису, а хто ні.

Однак країною, на яку слідкувати за найближчими, з цього приводу протягом 2017 року, буде Німеччина; завдяки хвилі терору, яка охопила її в 2016 році, німецькі служби безпеки прагнуть здійснити деякі різкі заходи для запобігання майбутніх атак.

Хоча збереження людей в безпеці – це добре, звичайно, залишається дискусійним, чи робить їх шпигунство над населенням ще неприступнішим.

5. Хмарна безпека 2017 року

На щастя, при владі багато людей, які хочуть запобігти цьому спостереженню, але все-таки варто подумати про ці речі, як приватний громадянин.

І пам’ятайте, що важливо захистити свої дані та звички перегляду, використовуючи постачальники хмарних сховищ даних, орієнтованих на безпеку, з одного боку, і хороший VPN – з іншого..

Хоча найкращі послуги в цій галузі є і найдорожчими, утримувати людей від слідку за вами варто.

Хоча до цього часу ми наголошували на ролі урядів, злочинці стають все активнішими і в Інтернеті. Якщо ви переглядаєте приватний веб-сайт за допомогою VPN, це означає, що ви будете в безпеці як від злочинних підприємств, так і від юридичних.

У цьому ж ключі ми передбачаємо, що такі послуги зберігання даних, які пропонують реальну безпеку, як-от Sync.com і pCloud, буде багато нових членів, які підпишуться протягом 2017 року.

Що стосується найближчого майбутнього, всі ці служби, ймовірно, повинні будуть продовжувати розробляти нові інноваційні нові методи шифрування, а також інші хитрощі, щоб залишатися на крок попереду як злочинців, так і спецслужб.

Хоча важко точно передбачити, що станеться (зрештою, це секрети), 2017 рік, ймовірно, побачить декілька нових технологій боротьби зі шпигунством у всіх його формах.

Підсумок: Cloudwards.net у 2017 році

Для нас на Cloudwards.net хмарна технологія – це розширення можливостей за допомогою комп’ютеризації. Нові інструменти в галузі онлайн-співпраці, а також заходи безпеки для захисту ваших даних, спрямовані саме на це.

2017 рік стане черговим роком, коли редакційна колегія Cloudwards.net збирається викладати контент, розроблений для того, щоб допомогти вам розвивати бізнес та захищати ваші дані від сторонніх очей

Ми з нетерпінням чекаємо року багатьох нових проривів в онлайн-технологіях, і ми будемо проводити наших читачів через ці події, крок за часом.

Будь ласка, повідомте нас у коментарях нижче, якщо у вас є ідеї, які, на вашу думку, ми пропустили або хотіли б включити. Дякуємо за прочитане та найкращі побажання до нового року!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map