Кращий необмежений Інтернет-резервне копіювання 2020 року

Неограниченное резервне копіювання в хмарі звучить добре, але багато сервісів заявляють, що пропонують необмежену кількість резервних копій, а потім прив’язують вас до обмежень. Ми обов’язково знайшли пару, принаймні, що не обмежує кількість місця, яке ви використовуєте, для резервного копіювання або зменшення пропускної здатності. Тут ми опікуємо найкращі необмежені сервіси резервного копіювання в Інтернеті.


Ваша музика, фінансові звіти, фільми з високою чіткістю та фотографії все на вашому жорсткому диску. Приводи стають більшими, ніж будь-коли. Середні диски ноутбуків мають більше 250 Гб, тоді як настільні комп’ютери можуть знаходитися в терабайт, але це не обмежена ємність. Він заповниться раніше, ніж пізніше.

Диски також можуть зламатися або вийти з ладу, і ваші дані будуть втрачені. Потім вас змусять використовувати програмне забезпечення для відновлення даних. Він може отримати ваші дані, але це не впевнений знімок. Можливо, ви використовуєте SSD. Звичайно, у них частота відмов нижче 1 відсотка, але вони відчувають більше помилок даних.

Краще робити резервну копію даних у кількох місцях. Саме так рекомендує правило 3-2-1. Одним із таких місць повинна бути хмара. Якщо ви шукаєте необмежений обсяг пам’яті (ознайомтеся з різницею тут), ознайомтеся з нашими кращими необмеженими постачальниками пам’яті. В іншому випадку давайте переглянемо критерії, якими ми користувалися для вибору найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті.

Кращий необмежений Інтернет-резервне копіювання 2020 року

Що робить найкраще необмежене резервне копіювання в Інтернеті

Ми переконаємось, що це дійсно необмежена резервна копія, без прихованих обмежень, таких як розмір файлу, дроселювання, ковпачки тощо.

Цінність буде нашою основною проблемою, оскільки ми не хочемо платити необмежену кількість грошей за необмежену кількість резервних копій в Інтернеті. Ми побачимо, скільки планів пропонують послуги та які ці плани передбачають ціну. Надання безкоштовного плану або пробної версії завжди приємно. Якщо ви шукаєте безкоштовне резервне копіювання, прочитайте наш найкращий безкоштовний резервний фрагмент хмари.

Користувацький досвід є критичним, оскільки ви збираєтесь робити резервну копію багатьох даних. Краще, якщо це прямо та інтуїтивно, а не нудно. Це найбільш очевидно в тому, як веде себе клієнт (настільний ПК та Інтернет) і чи пропонує він резервне копіювання за типом файлу.

Як тільки ваші дані знаходяться в хмарі, безпека повинна бути чіткою. Ви не хочете, щоб ваші дані були у хапах хакерів. Крім того, приватне шифрування завжди вітається, оскільки воно буде зберігати ваші дані лише для вас. Ми так само ставимось до двофакторної аутентифікації та захищених центрів обробки даних.

Резервне копіювання займає тривалий час, і оскільки вам потрібно необмежену кількість резервних копій, вам знадобиться вся швидкість, яку ви можете отримати. Резервне копіювання на рівні блоків є ключовим разом з хорошою інфраструктурою. Зауважте, що швидкість залежить також від того, наскільки ви близькі до серверів сервісу.

Кращий необмежений Інтернет-резервний запас 1. Backblaze

Backblaze запустили в 2007 році і це одна з найпопулярніших сервісів сьогодні. Маючи таку довгу історію, не дивно, що вона знаходиться у верхній частині нашого найкращого списку резервного онлайн-копіювання.

Backblaze не обмежує файлів для вашої необмеженої резервної копії. Ви можете створювати резервні копії файлів будь-якого розміру без ручного вибору. Схема ціноутворення проста: є лише один план. Коштує 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік. Щомісячний план зручний, враховуючи, що більшість інших резервних служб не пропонують його.

Якщо ви вирішите використовувати Backblaze на довгостроковий термін, ви можете вибрати оплату за рік або два наперед, що дасть вам знижку 10 або 25 доларів.

Як і план ціноутворення, користувацький досвід Backblaze простий і легкий. Не потрібно керувати кількістю або тим, що ви створюєте резервну копію, тому що Backblaze робить це за вас (виключаючи системні та тимчасові файли). Вам навіть не потрібно створювати резервний план, все автоматично.

Додаток Backblaze відрізняється мінімальним дизайном, що добре поєднується з його хорошою простотою використання. Веб-інтерфейс також не дасть вам проблем. Навігаційне меню дружнє. На вкладці «Огляд» ви зможете перевірити стан свого облікового запису, а вкладка «Перегляд / відновлення» дозволить отримати доступ до файлів.

Backblaze має безліч функцій безпеки, які ми сподіваємося побачити в сервісі резервного копіювання, включаючи приватне шифрування. Якщо ви відключите його, Backblaze збереже ваш ключ шифрування. В іншому випадку ви зберігаєте ключ. Тим не менш, вам доведеться надіслати свою парольну фразу Backblaze, щоб вона відновила ваші файли. Компанія стверджує, що після цього видаляє записи про неї.

Щоб хакери не вкрали ваш пароль (зважаючи на слабкість), ви можете ввімкнути двофакторну автентифікацію. Ви також можете встановити опцію, щоб вимагати код безпеки кожного разу, коли ви входите в систему.

У хмарі Backblaze шифрує ваші файли за допомогою 128-розрядного AES. Ніхто не зламав цього, наскільки ми знаємо, але нам подобається його більш важка версія, 256-бітна AES, і більше. SSL захистить ваші файли під час транзиту.

Backblaze буде зберігати кілька копій ваших файлів на декількох серверах в центрах обробки даних, щоб досягти надмірності за допомогою установки RAID. Центри обробки даних можуть протистояти стихійним лихам, пожежам та фізичним зловмисникам.

Інші причини, які нам подобаються

Усі початкові резервні копії потребують тривалого часу для завершення, але деякі сервіси керують ним краще, ніж інші. Backblaze не обмежує швидкість завантаження та завантаження. Крім того, ви можете збільшити кількість потоків резервного копіювання, якими ви працюєте, щоб досягти більшої швидкості. Єдиними чинниками, які залишаються, слід назвати, наскільки далеко ви знаходитесь від серверів у Каліфорнії, шифрування та стиснення файлів.

Огляд зворотного засклення

Після завершення початкового резервного копіювання резервні копії будуть оброблятися з кроком. Якщо ви зміните частину файлу, резервне копіювання на рівні блоку передасть лише ту частину.

Backblaze має дешеві необмежені резервні копії, надає можливість резервного копіювання необмежених зовнішніх накопичувачів, має гарну безпеку, простий та інтуїтивний досвід користування та швидке резервне копіювання. Ось чому ми ставимо його в першу чергу. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд Backblaze.

2. CrashPlan

CrashPlan здивував користувачів та онлайн-резервне копіювання, коли він вийшов із сфери резервного копіювання споживачів у серпні. І все-таки його бізнес-план є надійною інвестицією, якщо вам потрібно необмежене резервне копіювання.

Вам доведеться заплатити 10 доларів за кожен комп’ютер, який ви створюєте в резервному копії. CrashPlan для малого бізнесу дозволяє також робити резервну копію необмежених зовнішніх накопичувачів. На відміну від IDrive, CrashPlan – це щомісячна підписка, тому ви можете скасувати її в будь-який час. Це вдвічі більше, ніж Backblaze, але враховуючи інші послуги, це все-таки хороша справа. Якщо ви хочете поглибленого порівняння, зверніться до CrashPlan vs Backblaze.

Клієнт для настільних комп’ютерів простий в установці і займає лише пару хвилин. Використовувати це не важко, але операція з резервним копіюванням може бути простішою. Це не резервне копіювання на основі типу файлу, вам доведеться робити це вручну. Це означає, що вам доведеться позначати папки та файли, які ви хочете створити. Клієнт інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації.

Він добре доповнений веб-інтерфейсом, який дозволяє перевірити статистику користувачів та відстежувати відновлення файлів на інформаційній панелі. Перегляди показують користувачів, пристрої та надають можливість створювати звіти. Цей мобільний додаток дозволяв вам отримувати доступ до своїх файлів з будь-якого місця, але CrashPlan припинив його.

256-бітний AES шифрує ваші файли, перш ніж вони покинуть ваш комп’ютер. Поки вони перебувають у транзиті, 128-бітний AES захищає їх. За замовчуванням CrashPlan збереже ваш ключ шифрування. Таким чином, якщо ви забудете свій пароль, CrashPlan зможе відновити його. Це також означає, що якийсь співробітник, який не приносить користі, міг прочитати ваші дані. Ви можете ввімкнути приватне шифрування, щоб уникнути цього.

Що б ви не вирішили, обов’язково введіть надійний пароль, оскільки CrashPlan не пропонує двофакторну автентифікацію.

Безпека центрів обробки даних є сильною, оскільки CrashPlan підтримує цілодобове спостереження та інші заходи, що захищають від вторгнення. Вони також розроблені для протидії відключенню електроенергії, пожежам та стихійним лихам.

Інші причини, які нам подобаються CrashPlan

Важко подобається швидкість CrashPlan, оскільки це не швидко. Ви можете вдосконалити його, відключивши процеси, які виконують стиснення, шифрування та дедупликацію. Ми все ж не рекомендуємо. Якщо резервне копіювання забирає занадто багато ваших системних ресурсів, ви можете придушити його і налаштувати клієнта зняти ліміт, коли ви не будете.

Незважаючи на швидкість, CrashPlan пропонує необмежену кількість резервних копій за солідну ціну, велику безпеку та приватне шифрування. Ми розміщуємо його за Backblaze, оскільки це складніше у використанні і не досягає подібних швидкостей. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд CrashPlan.

3. Карбоніт

Карбоніт орієнтований на домашніх користувачів та малий бізнес. Він займається бізнесом з 2005 року, що робить його одним із найстаріших сервісів.

На відміну від інших послуг, він пропонує три необмежені річні плани: Basic, Plus та Prime. Базовий обійдеться вам у $ 71,99. Плюс додає резервне копіювання зовнішнього диска та автоматичне резервне копіювання відео за $ 111,99. Прайм коштує 149,99 доларів і приносить послугу відновлення кур’єра до столу. Якщо ви вирішите придбати два роки заздалегідь, ви отримаєте 5-відсоткову знижку. За три роки ви отримаєте 10 відсотків.

Зауважте, що Carbonite Safe не планує резервного копіювання файлів розміром 4 Гб або більше за замовчуванням. Вам потрібно буде позначити їх для резервного копіювання вручну.

Настільний клієнт Carbonite простий в установці. Після цього є лише один крок при запуску резервного копіювання, оскільки більша частина процесу працює автоматично (є список файлів і розширень, які Carbonite виключає на своєму веб-сайті). Карбоніт буде кольоровим кодом ваших файлів (якщо ввімкнути цю функцію), щоб ви могли легше бачити їх стан під час резервного копіювання.

Мобільний додаток Carbonite, доступний для Android та iOS, дозволить вам зробити те саме. Інтерфейс мінімальний, тому він не захаращений і неорганізований. Окрім доступу до збережених файлів, ви можете використовувати додаток для автоматичного резервного копіювання будь-яких фотографій, збережених у вашому телефоні. Мати можливість резервного копіювання інших файлів було б добре, але необмежений простір для ваших знімків все ще хороший.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Процес резервного копіювання набагато повільніше, ніж у конкурентів (детальніше читайте наше порівняння з CrashPlan). Backblaze та IDrive також залишають його в пилу. Однак після початкової передачі резервне копіювання на рівні блоків прискорить процес. Якщо ви хочете дізнатися більше про його швидкість та інші особливості, прочитайте наш огляд Carbonite.

4. Livedrive

Livedrive пережив багато перетворень з моменту початку 2008 року, але той, який приніс найбільші зміни в якості, стався після переходу сервісу до Сполученого Королівства.

План резервного копіювання пропонує необмежений обсяг пам’яті для одного комп’ютера за ціною 8 доларів на місяць (80 доларів на рік). Він виключає інші носії інформації, такі як USB, CD або DVD. План Pro Suite надасть вам 5 ТБ пам’яті синхронізації на декількох пристроях, а також необмежений простір для резервного копіювання до п’яти комп’ютерів. Коштує 25 доларів на місяць (250 доларів на рік).

Веб-інтерфейс працює на заводі, оскільки він близький до стандарту хмарного зберігання. Одне видатне – це те, що він називає свої папки “портфелями”, які ви використовуватимете для завантаження своїх файлів.

Робота на робочому столі не була такою гладкою, тому що клієнт намагався завантажити необхідні бібліотеки самостійно і не вдався. Pro Suite – це єдиний план, який пропонує все, що є в настільному пакеті, але ви можете покращити базовий пакет платними додатками. Інтерфейс привабливий і забезпечує простий доступ через рядок меню.

Livedrive використовує шифрування AES-256 (це називає “військовий клас”). Послуга не має нульових знань, і, оскільки вона має сумнівні умови, це не заспокоює. Він стверджує, що він перегляне ваші файли та видалить все, що виявиться підозрілим. Служба також буде активно контактувати з правоохоронними органами. Переконайтеся, що ви знайомі з політикою конфіденційності.

Інші причини, які нам подобаються Livedrive

Ми майже все це сказали вище. Обов’язково перед покупкою зареєструйтесь на безкоштовну 14-денну пробну версію.

5. Jottacloud

Jottacloud знаходиться в Норвегії, де є одні з найкращих законів про конфіденційність у світі. Компанія цінує вашу конфіденційність і гарантує, що не буде контролювати дані, які ви зберігаєте.

План “Безліміт” надасть вам необмежене зберігання на 10 доларів на місяць (99 доларів на рік). План також забезпечить синхронізацію пристроїв (відсутність і Backblaze, і CrashPlan). Є безкоштовний план, який дає 5 Гб місця для зберігання. Це не багато, але достатньо, щоб побачити, як працює служба.

Jottacloud простий у використанні. Підписавшись, ви автоматично отримуєте безкоштовну підписку, яку ви зможете оновити пізніше. Ви встановите план резервного копіювання за допомогою програми для настільних ПК. Веб-інтерфейс перелічить ваші файли, але ви не зможете завантажувати файли, використовуючи його. Відновлення файлів є гнучким, оскільки це можна зробити за допомогою обох додатків.

Є також мобільний додаток для iOS та Android. Він має ті самі параметри, що й веб-інтерфейс. З цим не багато що, але основні користувачі оцінять відсутність складності з додатками Jottacloud.

Поки ваш вміст знаходиться на стані спокою на серверах Jottacloud, сервіс захищає їх за допомогою 256-бітного шифрування AES. Під час транзиту SSL виконує цю роботу. Jottacloud зберігає ваш ключ, тому сервіс не є нульовим знанням. Однак у нього є двофакторна автентифікація.

Інші причини, які нам подобаються Jottacголосний

Jottacloud – не найшвидший пістолет на заході. На резервну копію гігабайт вмісту знадобилося приблизно 10 хвилин більше, ніж для інших служб. Ви можете контролювати використання пропускної здатності під час завантаження та завантаження, якщо вам потрібно зберегти ресурси. Пропускна здатність за замовчуванням встановлена ​​на необмежену кількість, але ви можете відкинути її до 65 Кбіт / с.

Безкоштовний 5 Гб план доступний. Ми рекомендуємо використовувати його, щоб переконатися, що Jottacloud пройшов ваш власний тест на нюх перед тим, як здійснити.

Фінальні думки

Хоча перераховано п’ять служб, ми можемо стояти лише за першими трьома, як чудові варіанти для вашої необмеженої резервної копії. Backblaze та CrashPlan, особливо, варті довгого огляду. Backblaze має 15-денну пробну версію, яку ви можете використати для випробування, тоді як CrashPlan дає 30 днів.

Зважаючи на те, що ви будете довіряти багато своїх даних службі, вибір правильного є першорядним. Не кажучи вже про те, що у вас буде хороший досвід роботи та безпека, не спорожняючи гаманець.

Що ви думаєте про наш вибір для необмеженого резервного копіювання у хмарі? Ви пробували будь-яку з цих послуг? Які ваші думки? Поділіться своїми знаннями в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map