Кращий хмарний IaaS (інфраструктура як послуга) для хостингу файлів 2020

Якщо ви вважаєте, що хмарні рішення щодо інфраструктури як послуги не для вас, продовжуйте читати: ця найкраща хмарна стаття IaaS просто може вирішити ваші Інтернет-резервні копії або відкриті хмарні двері для зберігання, про які ви ніколи не розглядали.


У поєднанні з правильним програмним забезпеченням (детальніше про це за мить) будь-хто, будь то для дому чи бізнесу, може використовувати провайдера IaaS для розміщення критичних файлів. Для тих, кому подобається вибір, є і хороші новини: є кілька здатних хмарних інфраструктурних послуг на вибір.

Знову ж таки, є і ця погана новина: є кілька здатних хмарних інфраструктурних сервісів на вибір. Під час вирішення рішення потрібно багато розібратися. Щоб допомогти орієнтуватися у всьому цьому, ми зібрали цю статтю, де викладені прем’єрні хмари IaaS, доступні сьогодні.

Хоча Amazon S3, як правило, привертає більше уваги і домінує у хмарній долі IaaS на ринку з 33-відсотковою власністю, ми віддаємо перевагу Microsoft Azure за волосся завдяки дешевшим витратам на зберігання та серверній мережі, яка фактично перевищує Amazon. Google Cloud завершує тріумвірат у світі IaaS, тоді як для тих, хто думає про менший, Wasabi та Backblaze B2 є ідеальним пристосуванням для підприємств з обмеженим бюджетом. 

Підійшовши, ми збіримо свої найкращі послуги хмарної інфраструктури та плюси та мінуси кожного. По-перше, давайте розберемо кілька речей.

Що таке Cloud IaaS, як би там не було?

Більшість хмарних служб хостингу файлів, які ми охоплюємо тут на Cloudwards.net, надають все необхідне для виконання конкретного завдання, яке зазвичай є або хмарним сховищем, або резервним копією в Інтернеті, хоча ми також охоплюємо такі послуги, як найкраще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку або найкращі програми для запису записів..

Такі веб-рішення часто називають програмним забезпеченням як послуга (SaaS). Хмарна інфраструктура як послуга, яка зазвичай скорочується як IaaS, – зовсім інша тварина.

Замість того, щоб повноцінний інструмент, хмара IaaS є будівельним елементом. Зокрема, це стосується серверного простору, до якого можна підключитися через Інтернет, як правило, для певних хмарних обчислень. Цей хмарний серверний простір, як ми скоро обговоримо, зазвичай тарифікується за гігабайт і часто включає також плату за користування.

Однією з найбільших переваг використання хмарного IaaS перед повними хмарними послугами є те, що більшість повноцінних хмарних сервісів надають також обмежений хмарний простір. Хоча є кілька необмежених онлайн-постачальників резервних копій, їх не так багато. За допомогою хмарного IaaS ви можете створити резервну копію кількох гігабайт на сотні терабайт даних, не хвилюючись про те, що вдариться про стелю.

Від вас залежить, як ви використовуєте цей серверний простір, будь то для резервного копіювання чи щось інше. Якщо у вас є відбивачі програмування, ви можете створити власні програми для завантаження файлів. Для тих, хто шукає легкої вулиці, замість цього поставте програмне забезпечення сторонніх виробників.

Приклади такого стороннього програмного забезпечення включають прості інструменти для завантаження файлів, такі як клієнти FTP / SFTP, а також більш функціональні інструменти, наприклад, які використовуються для налаштування хмарного сховища чи резервного копіювання в Інтернеті..

Інтеграція Cloud IaaS: FTP / SFTP, хмарне зберігання та Інтернет-резервні клієнти

Більшість хмарних інструментів IaaS мають веб-інтерфейси, з яких можна завантажувати та завантажувати окремі файли. Хоча це один із способів отримання файлів у хмару, він не дуже ефективний. Використання сторонніх інструментів для одноразової масової передачі файлів або для налаштування стійких автоматизованих зв’язків (хмарне зберігання даних та резервне копіювання в Інтернеті) заощадить вам значний час.

Деякі з найкращих доступних клієнтів для передачі файлів включають Filezilla, Cyberduck, Transmit (тільки для MacOS) та WinSCP (лише для Windows). З них ми найбільш частково ставимося до Cyberduck, що дозволяє швидко завантажувати чи завантажувати декілька файлів одночасно до хмари та з неї.

Для хмарного зберігання, дещо дивно, ринок досить тонкий. Найкраще, що ми перевірили, – це легка файлова тканина для зберігання даних, яка працює з більшістю найкращих варіантів IaaS, які ми охоплюємо нижче (хоча і не Backblaze B2). Цей хмарний інструмент зберігання даних, як правило, скорочений як “МСП”, може використовуватися для синхронізації та спільного використання файлів або просто для звільнення місця на жорсткому диску, як обговорюється в нашому огляді “Зберігання Made Easy”.

Хоча рішення для зберігання є рідкісними, рішення в Інтернеті для резервного копіювання, розроблені для поєднання з хмарним IaaS на ваш вибір, не є. Дві найпопулярніші імена, які ви часто зустрічаєте на таких технологічних форумах, як StackOverflow, включають Duplicati та Arq. У нас є огляд дублікатів та окремий огляд Arq, який ви можете прочитати для отримання додаткової інформації про будь-яку.

Однак, коли мова заходить про власне резервне копіювання в Інтернеті, ясним першовідкривачем функцій повинен бути CloudBerry Backup.

Хоча дорожче, ніж безкоштовний Duplicati, або Arq, вартість CloudBerry Backup не настільки надмірна, на що не варто витрачати гроші, навіть на домашнє резервне копіювання. Натомість ви отримаєте основні функції, такі як резервне резервне копіювання на рівні блоку, гібридне резервне копіювання, приватне шифрування та налаштована політика збереження. Прочитайте наш огляд CloudBerry Backup для отримання більш детальної інформації.

Тепер, коли ми дізнаємося трохи про хмарний IaaS, перш ніж дійти до нашого найкращого вибору, ми вважаємо, що варто детально ознайомитись із критеріями, які ми використовували при виборі.

Що робить кращі хмарні IaaS

У пошуках хмарного IaaS для потреб вашого будинку чи бізнесу є два фактори, перш за все, на що слід звернути увагу: вартість та інфраструктура.

Хмарні витрати IaaS: плата за зберігання та користування

Що стосується вартості, найважливіший аспект, на який слід звернути увагу, – це ціна за гігабайт для зберігання. Хоча деякі послуги змушують вас платити за мінімальний обсяг пам’яті, найчастіше ви платите лише за те, що використовуєте, що означає масштабованість та контроль витрат..

Сервіси з кращою інфраструктурою, як-от Amazon S3, зазвичай коштують понад 0,02 долара за один гігабайт, який зберігається досить швидко. Збори, як правило, стягуються щомісяця, тому ви можете переглядати понад 20 доларів за терабайт на місяць.

Послуги з більш обмеженою інфраструктурою коштують значно дешевше. Наприклад, васабі коштує лише близько 0,005 долара за гігабайт, тобто близько 5 доларів за терабайт на місяць.

Окрім зборів за зберігання, іноді оцінюються також тарифи за користування. Найчастіше оцінюються витрати на використання – це відомі як «вивільнення», які просто відносяться до того, що ви виймаєте зі сховища (тобто завантажуєте).

Деякі служби також стягують плату за завантаження даних, зокрема за холодне (архівне) зберігання. Існують також випадкові дзвінки API (“вибрати”, “список”, “отримати” та “поставити” тощо), які потрібно турбуватися, якщо ви розробник, але ми в основному дотримуємось розміщення файлів у цій статті.

Інфраструктура сервера

Коли ми говоримо про інфраструктуру, то перш за все про мережі центрів обробки даних. Більше центрів обробки даних та більше серверів у цих центрах обробки даних зазвичай означають, що ви можете швидше завантажувати файли та швидше отримувати доступ до них. Хороші мережі означають більше серверів на користувача та полегшують пошук центру обробки даних, обидва вони допомагають зменшити перевантаженість мережі..

Хмарні сервіси IaaS, особливо ті, які коштують дорожче, як Amazon S3 та Azure, як правило, приводять до кращої швидкості передачі файлів, ніж автономне хмарне зберігання даних або онлайн-резервне копіювання. Це особливо вірно в останньому випадку: хоча послуги, орієнтовані на цінність, такі як Carbonite та IDrive, добре виглядають на папері, це може бути дуже повільно, що в основному пов’язано з обмеженими мережами.

Тепер, коли у нас все це зрозуміло, давайте перебираємось.

Кращий хмарний IaaS: Microsoft Azure Storage

Що стосується вибору між Amazon S3 та Microsoft Azure для розміщення хмарних файлів, ми врешті-решт приземлилися на Microsoft Azure, оскільки він коштує менше і має більшу мережу. Послуга добре працює як із зберіганням даних Easy, так і з CloudBerry Backup, забезпечуючи загальну відмінність роботи користувачів.

Хоча багато хто з них не матимуть труднощів розібратися у Azure для себе, ми склали посібник для початківців щодо резервного копіювання з Azure для тих, хто хоче отримати швидку інформацію про те, як захистити свої жорсткі диски за допомогою CloudBerry Backup. Azure також сумісний з Duplicati, програмним забезпеченням для резервного копіювання, яке не є таким, як CloudBerry, але поставляється безкоштовно (читайте наш огляд дублікатів).

Витрати на зберігання Microsoft Azure

Різні витрати на Azure залежать від типу пам’яті, який ви використовуєте, серед яких є файли Azure, диски Azure та Azure Blobs. Для хмарного зберігання та резервного копіювання вам потрібно використовувати Blobs, оскільки він підтримує неструктуровані дані.

Сховище Blob в Microsoft Azure є багаторівневим і виставляється на один гігабайт на місяць. Ви можете вибрати гаряче або холодне зберігання залежно від того, як часто ви маєте намір отримати доступ до своїх файлів.

Як гаряче, так і холодне сховище постачаються з опціями “місцевого резервного зберігання” (LRS) або “географічного резервного зберігання” (GRS). Ставки LRS дешевші, але відра зберігаються лише в одному географічному регіоні, тоді як тарифи GRS коштують дорожче, але надмірні дані зберігаються у більш широкому регіоні для швидкого доступу, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Плани: Гарячі (LRS): Гарячі (GRS): Круті (LRS): Круті (GRS): Архів (LRS): Архів (GRS):
Перші 50 ТБ:0,0184 дол0,0208 дол0,01 дол0,0334 дол0,002 дол0,004 дол
Наступні 450 ТБ:0,0177 дол0,0200 доларів США0,01 дол0,0334 дол0,002 дол0,004 дол
Понад 500 ТБ:$ 0,0170,0192 дол0,01 дол0,0334 дол0,002 дол0,004 дол

Гаряче зберігання LRS, ймовірно, те, що ви хочете використовувати для зберігання чи резервного копіювання в хмарі, якщо ви домашній або малий бізнес-користувач. Вартість складає 0,0208 доларів за перші 50 ТБ пам’яті щомісяця. Це $ 20,80 за 1 ТБ.

Якщо ви користуєтеся гарячим сховищем, плата за використання або завантаження файлів не стягується. Прохолодний сховище LRS коштує 0,0025 долара за гігабайт для завантаження та 0,01 долара за гігабайт для завантаження файлів. Прохолодний GRS-накопичувач коштує 0,005 долара за гігабайт, і така ж ціна, як і LRS-клас для завантаження.

Мережа сервера зберігання Microsoft Azure

Що стосується розміру серверної мережі, то Microsoft Azure приймає торт: у всьому світі є понад 50 різних регіонів з доступними мережами центрів обробки даних. Країни з серверними можливостями включають США, Канаду, Бразилію, Францію, Німеччину, Великобританію, Австралію, Індію, Японію, Корею та Китай. Сервери незабаром приїжджають до Південної Африки.

У багатьох з цих країн також є кілька сайтів. Наприклад, у США є центри обробки даних на Західному узбережжі та Східному узбережжі, а також на Північному та Південному Центральному США..

Коротше кажучи, ви можете майже зберігати дані там, де захочете. Безліч хмарних об’єктів означає, що також контролюється перевантаженість мережі.

У порівнянні між Amazon, Azure, Google Cloud та Backblaze, ми фактично виявили, що Amazon випереджає Azure, коли справа доходить до швидкості, хоча, щоб бути справедливою, ми також лише перевірили, що для країн Східної США, швидше за все, ми обійшли тестування швидкості світу. , Azure виграв би руки вниз.

Amazon S3 & Амазонський льодовик

Незважаючи на те, що ми посідаємо Amazon S3 за Azure, ми не можемо заперечувати її тісну конкуренцію. Як і Microsoft, Amazon має величезну мережу центрів обробки даних, що означає кращу швидкість завантаження та завантаження файлів. Зберігання Amazon S3 не з дешевих, але в останні роки значно знизилися витрати. Якщо ви просто хочете створювати резервні копії файлів і не потребуєте регулярного доступу, ви також можете вибрати Amazon Glacier, архівний варіант IaaS, який має значно менші витрати на зберігання, але працює з меншою швидкістю..

Спочатку Amazon S3 може бути досить важким у використанні, оскільки доступ похований у більшій платформі Amazon Web Services (AWS), яка надає набагато більше хмарних послуг, ніж хостинг файлів.

Знову ж таки, ми прагнули вирівняти досвід для наших читачів, створивши посібник з Amazon S3. Посібник зосереджується на резервній копії файлів і виділяє створення з’єднання S3 з CloudBerry Backup.

Витрати Amazon S3

З Amazon S3 ви можете спробувати послугу, не витрачаючи ні копійки, завдяки 5 Гб зберігання файлів та 15 ГБ безоплатної передачі даних. Однак, навіть якщо цього вам достатньо, пропозиція хороша лише на один рік.

Витрати на зберігання з Amazon S3 багаторівневі. Крім того, існує три різних типи зберігання: стандартне, нечасто стандартне та льодовик Amazon.

Стандартне зберігання – це гаряче зберігання: це сховище, до якого потрібно часто отримувати доступ. Хоча витрати на зберігання високі, швидкість завантаження та завантаження даних швидша, а рівень використання нижчий.

Перші 50 ТБ:$ 0,023
Наступні 450 ТБ:$ 0,022
Понад 500 ТБ:0,021 дол

До 50 ТБ, ви будете платити $ 23,00 за терабайт на місяць, що, як ми говорили раніше, трохи крутіше. Навіть якщо ви використовуєте понад 500 ТБ, зі зниженою ставкою ви все одно будете платити $ 21,00 за терабайт. При цьому S3 – це приблизно чверть вартості хмарних файлів Rackspace, так що це є.

Витрати на пошук даних (вихід) для Amazon S3 Standard детально описані в наступній таблиці. Завантаження даних – ура – безкоштовне за допомогою S3 Standard.

Перші 1 Гб на місяць:Безкоштовно
До 10 ТБ на місяць:$ 0,090 за ГБ
Наступні 40 ТБ на місяць:$ 0,085 за ГБ
Наступні 100 ТБ на місяць:$ 0,070 за ГБ
Наступні 350 ТБ на місяць:$ 0,050 за ГБ

Тим часом Amazo Glacier коштує всього 0,004 долара за гігабайт. На відміну від Amazon S3, ви також платите за завантаження даних на Amazon Glacier. Ставка становить 0,05 долара на 1000 запитів.

Для пошуку ви можете безкоштовно завантажити до 1 ГБ файлів льодовика. Після цього масові пошукові дані коштують 0,0025 доларів за ГБ та додатково 0,025 долара за 1000 запитів. Оскільки пошук льодовиків відбувається повільно, ви також можете платити більше за прискорене пошуку.

Як і у S3 Standard, існує ціла низка інших платежів за інші транзакції з Amazo Glacier, включаючи перекази в Amazon S3 та додатки Amazon.

Коротше кажучи, витрати на зберігання Amazon IaaS не тільки дорогі, але й доволі заплутані. Переконайтеся, що ви знаєте, як це працює, якщо ви збираєтесь зберігати багато даних і часто завантажувати. Особливо переконайтесь, що ви плануєте використовувати Amazon S3 для розробки додатків.

Серверна мережа Amazon S3

Структура ціноутворення може бути головним болем, але для деяких це варто того завдяки швидкому завантаженню та завантаженню даних, що особливо корисно для великих завдань резервного копіювання. Як згадувалося, ця швидкість – завдяки величезній глобальній мережі хмарних серверів Amazon.

Є чотири американські місця, два у Східному США (Північна Вірджинія та Огайо) та два у Західному США (Каліфорнія та Орегон). Є ще один північноамериканський сервер у Канаді та один у Південній Америці (Сан-Паулу).

Зберігання гарячої хмари у Васабі

Як ви дізнаєтесь в нашому огляді Васабі, ми в цілому любимо цю хмарну послугу інфраструктури. Це здебільшого тому, що Wasabi забезпечує зберігання гарячої хмари за швидкістю, з якою не може відповідати жоден інший постачальник, навіть Backblaze B2.

Однак, як і Backblaze B2, компроміс – це інфраструктура, до якої ми дістанемося за мить. Справедливо думати про Васабі, що сидить на протилежній стороні хмарного спектру IaaS від Amazon S3.

Хоча порівняно новий, що стосується хмарних постачальників послуг IaaS, Wasabi зробив чудову роботу, переконавшись, що його підтримують багато популярних постачальників програмного забезпечення. Партнери включають резервне копіювання CloudBerry, Storage Made Easy та Otixo, послугу управління мульти хмарою (читайте наш огляд Otixo).

Ще одна річ, яку нам подобається в цій службі, – це те, наскільки чуйна та персональна команда підтримки клієнтів доводила дотепер. Ми завжди отримуємо швидкі, точні відповіді. Ви не часто отримуєте це з малими компаніями, а то й великими.

Васабі витрати

Васабі не тільки дешевий, його цінова структура проста. Вам не потрібно намагатися розшифровувати сторінки зарядки, які можуть або не стосуються вас, як це робиться з Amazon S3. Для повсякденних споживачів це великий плюс, коли справа стосується досвіду користувачів.

В цілому васабі приблизно на 80 відсотків дешевший, ніж Amazon S3. Ця вартість становить 0,049 долара за гігабайт на місяць. Це трохи менше 5 доларів за терабайт на місяць, що ми майже впевнені, що це класифікація як смачна угода.

Ще смачніше, що з Wasabi Hot Cloud Storage немає жодних виплат та будь-яких інших витрат на використання. Ви не платите за завантаження файлів або навіть їх завантаження.

План Васабі щодо подолання наслідків виходу є відносно новим. Також є спадковий план Васабі, який стягує плату за 0,04 долара за гігабайт. Однак з цим планом сховище також дешевше – $ 0,039 за гігабайт на місяць.

Вам доведеться розчавити цифри, щоб зрозуміти, який план найкраще підходить для ваших потреб. Хороша новина полягає в тому, що якщо ви помилитесь, це вам не обійдеться дуже дорого, і ви можете перемикатися між планами пізніше.

Єдиний стук у Wasabi – це те, що вам потрібно придбати принаймні 1 ТБ пам’яті. Однак ви все-таки збережете велику суму на більшості альтернатив.

Серверна мережа Wasabi

У Wasabi є один або два центри обробки даних, залежно від того, коли ви читаєте цю статтю. Компанія розпочала свою діяльність в місті Ешберн, штат Вірджинія, але планує додати ще один, розташований в Орегоні, протягом червня 2018 року.

Навіть все ж це не так багато серверних центрів, принаймні порівняно з конкурентами. Результат полягає в тому, що коли Васабі набирає популярність, ви можете відчути уповільнення, навіть якщо ви базуєтесь у США. Наші власні внутрішні тести виявили, що швидкість не відповідає швидкості більш розповсюджених постачальників послуг IaaS, хоча це працює досить добре для резервного копіювання. робочі місця.

Google Cloud

Google Cloud – надзвичайно популярна хмара IaaS, а це означає, що ми, мабуть, підемо на горіння за грати в четверту частину цієї статті. Правда полягає в тому, що, що стосується “найкращих” списків, то цей досить мінливий. 

Основна причина, по якій ми посіли останнє місце, полягає в тому, що Google Cloud – це те, що він коштує трохи більше, ніж Azure та S3, коли мова йде про швидкість зберігання. Однак не виникає сумніву, що Google підтримує дуже швидку і стабільну мережу. Ось чому він привернув так багато великих клієнтів, про які ви можете прочитати на його порталі з прикладних ситуацій.

Ціни в хмарі Google

У Google є як багаторегіональне, так і регіональне ціноутворення на гаряче зберігання, а також холодне зберігання (“холодна лінія” в мові Google Cloud). На відміну від Amazon або Azure, ціна не є багаторівневою, тому ви не отримаєте знижку за зберігання величезної кількості даних.

Мультирегіональний: Регіональний: Coldline:
0,026 дол0,02 дол0,007 дол

Мультирегіональне сховище є найбільш безпечним, коли мова йде про надмірність файлів, і це найшвидше, але коштує $ 0,026 за гігабайт на місяць. Це $ 26 за терабайт.

Для домашнього використання або використання малого і середнього бізнесу в США пропонуйте дешевший регіональний обсяг пам’яті, який становить 0,02 долара за гігабайт. Зауважте, що різні регіони мають різні цінники для Google. Наприклад, регіональне сховище в Токіо коштує 0,023 долара за гігабайт.

За плату за користування, завантаження файлів безкоштовне, а вирахування рахунків за завантажений гігабайт. На відміну від плати за зберігання, вихід є багаторівневим. Збори також залежать від регіону.

Вхід до мережі: Вхід в мережу: Вихід з мережі (США):
Під 1 ТББезкоштовно0,12 долара за ГБ
1-10ТББезкоштовно0,11 долара за ГБ
Понад 10 ТББезкоштовно$ 0,08 за ГБ

Мережа Google Cloud Server

Під час налаштування хмарних відра через консоль Google Cloud ви можете вибрати один з 15 регіонів світу. Сюди входять декілька локацій центрів обробки даних в США, знайдені в штаті Орегон, штат Айова, Північна Вірджинія та Південна Кароліна, а незабаром – Лос-Анджелес.

Інші місця західної півкулі включають Монреаль, Канаду та Сан-Паулу, Бразилія.

Європейські об’єкти номер чотири на даний момент, хоча ще багато в дорозі. Поточні локації – Лондон, Бельгія, Нідерланди та Франкфурт. Тим часом в Азіатському Тихому океані представлені Мумбаї, Тайвань, Токіо, Сінгапур та Сідней.

Це не так багато місць, як пропонує Azure, але це вражаюче. Крім того, Google робить центри обробки даних так само, як і будь-хто, оскільки вони є основою його пошукових та веб-додатків.

Почесне згадування: Backblaze B2

Особистість Backblaze є одним з наших улюблених постачальників резервних копій в Інтернеті завдяки своїм 5 доларів на місяць, необмеженій пропозиції резервного копіювання та виключно простому користувальницькому досвіду. Поки Wasabi не з’явився, Backblaze B2 також був нашим улюбленим низькодоступним хмарним рішенням IaaS.

Ціни на backblaze B2 для зберігання лише 0,005 долара за гігабайт на місяць або 5 доларів за терабайт. Однак це на 0,001 долара більше, ніж вартість плати за васабі та Backblaze за вихід, також у розмірі 0,05 долара за гігабайт.

Крім того, хоча у Васабі незабаром буде два американські центри обробки даних, у Backblaze B2 є лише один, який знаходиться в Сакраменто, Каліфорнія..

Для тих, хто знаходиться в США та з бюджетом, це все ще дуже добре, і Backblaze робить налаштування відра досить безболісним. Для цього ми вважали, що Backblaze заслуговує на принаймні почесну згадку.

Слід також згадати хмарні файли Rackspace, які мають потужну мережу і є однією з найбільш впізнаваних торгових марок на ринку IaaS. Проблема з хмарними файлами, і причина, по якій ми цього не зробили, полягає в тому, що на відміну від Amazon, Microsoft і Google, Rackspace не знизив свої витрати на зберігання в останні роки, щоб відповідати ринку.

За стартовою вартістю 100 доларів за терабайт та зі швидкістю виходу 0,12 долара за гігабайт Cloud Cloud файли просто не мають практичного сенсу. Якщо ви вирішили скористатися Rackspace для розміщення файлів, наш посібник із початку роботи допоможе вам орієнтуватися у налаштуваннях. 

Фінальні думки

Посадка в Microsoft Azure як найкращий вибір IaaS не була легким вибором. Amazon S3 забезпечує близьке значення і має набагато більшу базу користувачів. Знову ж таки, ця остання точка може стати причиною вибору натомість Azure. З меншою кількістю користувачів і більшою кількістю серверів, розумно очікувати менше перевантаженості сервера з Azure.

Для деяких читачів, зокрема тих, що базуються в США, де розміщені його сервери, Wasabi отримає найбільше сенсу завдяки своїй низькій вартості.

Постачальник: Вартість: Інфраструктура: Простота використання:
Хмарні файли RackspaceПомірнийПомірнийПомірний
Amazon S3ДорогийВідмінноСкладно
ВасабіДешевоСлабкийЛегко
Microsoft AzureДорогийВідмінноСкладно
Google CloudДорогийВідмінноСкладно
Backblaze B2ДешевоСлабкийЛегко

Усі ці сервіси добре працюють для тих, хто шукає альтернативи рішень “все в одному”, про які ми зазвичай пишемо в наших найкращих онлайн-резервних копіях та найкращих посібниках із зберігання хмарних даних. Це особливо вірно в першому випадку, оскільки існує кілька сумісних програм резервного копіювання, які легко підключаються до кожного за допомогою API.

Що стосується решти хмарного поля IaaS, насправді не так багато варіантів згадати. Звичайно, ми, без сумніву, пропустили вибір чи два, якими бажають поділитися наші читачі, які користуються технологією. Якщо це стосується вас, повідомте нас у коментарях нижче, і ми з радістю подивимось. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map