Кращі необмежені постачальники Інтернет-сховищ 2020

Ніхто не любить обмежень, “необмежений” просто звучить краще, чи не так? Це стосується і місця для зберігання: краще мати необмежену кількість, ніж фіксовану кількість. Жорсткі диски стають більшими, але такий попит на простір, як і все, від фото до ігор, потрібно більше гігабайт. Ось тут надходять наші вибори для найкращого необмеженого хмарного сховища.


Будь-який із перелічених нижче постачальників хмарних систем зберігання даних не обмежує необмежену кількість даних, які ви можете зберігати з ними; деякі, однак, стягують концерт, а інші дозволяють платити щомісячну плату. Незалежно від вартості, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що не вистачить місця.

Якщо це резервне копіювання, а не зберігання, яке ви шукаєте (різниця пояснюється), ознайомтеся з нашою найкращою необмеженою онлайн-резервною копією..

Кращі необмежені постачальники Інтернет-сховищ 2020

Що робить необмежене хмарне зберігання найкращим?

Коли ми говоримо “необмежено”, ми маємо на увазі це в повному розумінні цього слова. Основна відмінність полягає в тому, що деякі постачальники послуг нижче – це звичайне зберігання, а інші – інфраструктура як послуга (IaaS). Вони пропонують необмежений обсяг пам’яті, але вони стягуються за гігабайт на місяць. Крім того, вони не пропонують простий спосіб отримати ваші файли в хмару. Ми поговоримо про програмне забезпечення, яке допоможе в цьому допомогти.

Звичайно, якщо всі вони пропонують необмежений простір, і ми врахуємо лише це, не можна було б оцінити їх. Ціна є важливим фактором; ніхто не хотів би платити необмежену кількість грошей, навіть якщо це необмежений обсяг зберігання. Не всі пропонують пробні періоди, але ті, хто це робить, отримують від нас кивок.

При необмеженому обсязі зберігання завантаження буде багато, тому необхідна хороша швидкість передачі. Ви не хочете більше сивого волосся під час завантаження обробки, ніж коли воно починалося. Чим краща інфраструктура у сервісу, тим вищі шанси на швидке завантаження безвідмовно. Також чудовою особливістю є передача на рівні блоку, яка робить завантаження швидшим, передаючи лише ті частини файлу, які змінені.

Завантажуючи багато файлів для зберігання, ви не хочете, щоб це було складною справою. Досвід користувачів повинен бути досить простим. Ми розглянемо, як працюють настільні та веб-клієнти та на яких операційних системах.

Немає сенсу користуватися послугами хмарного зберігання, якщо вони не захищають ваші файли. Деякі роблять це краще, ніж інші. Це найбільш очевидно, коли мова йде про те, яке шифрування вони використовують і чи вони використовують його як у спокої, так і під час транзиту. Також важливо, чи вони використовують нульове шифрування знань та двофакторну автентифікацію.

Зважаючи на це, читайте далі, щоб дізнатися, яка послуга зберігання хмар – наш найкращий вибір для необмеженого місця для зберігання.

1. Кращий необмежений хмарний сховище: Dropbox Business

Dropbox був створений у 2007 році, і сьогодні це одне з найбільш впізнаваних імен у технології. Після порушення в 2012 році безпека була покращена, особливо для ділової версії Dropbox. Він також встановив багато тенденцій як у синхронізації, так і в обміні файлами, які досі вдосконалюються.

Dropbox для бізнесу

Є два плани, які пропонують необмежений обсяг пам’яті: Advanced та Enterprise. Advanced коштує 20 доларів на місяць на користувача, але є знижка, якщо ви платите за рік. Для Enterprise вам потрібно буде зв’язатися з Dropbox за ціною. Два плани пропонують різноманітні функції, включаючи інтелектуальну синхронізацію, але лише за допомогою Enterprise ви контролюєте весь домен користувача.

Початкова швидкість завантаження не швидша, ніж у інших подібних сервісів, але при завантаженні змінених файлів швидкість набагато більша завдяки передачі на рівні блоку. Незважаючи на цю перевагу, пропонують її лише деякі конкуренти. Ще одна корисна функція – Smart Sync, це можливість синхронізувати файли та все ще бачити їх у папці синхронізації.

Dropbox був першою службою, яка впровадила модель папок синхронізації, і її прийняття є одним з найкращих. Сьогодні це ключ до всього досвіду користувача. Крім цього, ви також можете використовувати веб-додаток для доступу до своїх файлів; навігація та компонування – інтуїтивно зрозумілі, а меню добре організовані.

Інші причини, чому нам подобається бізнес на Dropbox

Dropbox пропонує 256-бітне шифрування AES у стані спокою, 128-бітне транзитне шифрування, двофакторну автентифікацію та навіть віддалене стерти, якщо хтось викраде ваш пристрій.

Dropbox Огляд бізнесу

Завдяки Dropbox Business (читайте наш поглиблений огляд Dropbox Business) ви можете обирати сервери в Європі для розміщення ваших даних, що дозволяє випереджати АНБ. Зауважте, що Dropbox Business не є сервісом з нульовими знаннями, але ви можете інтегруватися з Boxcryptor і посилити свою конфіденційність (читайте наш огляд Boxcryptor).

2. Коробка

Box орієнтований на бізнес-клієнтів, тому не дивно, що багато компаній великої ліги використовують його: він стверджує, що 59 відсотків Fortune 500, а також 59 000 малих підприємств як клієнтів. Це також одна з найкращих платформ EFSS, доступних сьогодні.

Існує кілька бізнес-планів, які пропонують необмежений обсяг пам’яті: Business, Business Plus та Enterprise. Ви отримуєте безкоштовний двотижневий пробний період для обох бізнес-планів. Щоб дізнатися більше про план підприємства, вам потрібно буде подати запит на пропозицію з Box.

В обох бізнес-планах максимальний обсяг завантаження файлу – 5 Гб. Також є мінімум три користувачі, але немає максимуму. Бізнес стягує 15 доларів на місяць за користувача, а Business Plus – 25 доларів. Обидва мають єдиний вхід (SSO) та запобігання втрат даних (DLP). Плюс пропонує додаткові функції, такі як необмежені зовнішні співпрацівники та доступ до Box KeySafe.

Щоб завантажити файли за допомогою Box, ви використовуєте папку для синхронізації, будь-який файл або папку, розміщену в ній, синхронізуються з хмарою. Щоб фактично зберігати свої папки лише у хмарі та економити місце на жорсткому диску, ви використовуєте функцію під назвою селективна синхронізація. Селективна синхронізація дозволяє “синхронізувати” певні папки, після чого вони не будуть доступні в режимі офлайн.

Швидкість синхронізації добре порівнюється з іншими службами при першому завантаженні, але не тоді, коли вам доведеться синхронізувати вже завантажені файли. Це тому, що в Box немає передач файлів на рівні блоку.

Встановлюючи настільний клієнт, він створює папку синхронізації на вашому жорсткому диску. Будь-які дані, які ви зберігаєте, синхронізуються з хмарою. Хоча папка синхронізації є ключовою для вашої роботи, ви також можете використовувати веб-клієнт для доступу до своїх файлів.

Досвід веб-клієнта досить простий. Макет інтуїтивно зрозумілий, його кольорову гаму легко переглянути. Ви навіть можете налаштувати URL-адресу робочої області та додати власний логотип. Мобільний додаток також зручний для користувачів.

Інші причини, чому нам подобається коробка

Оскільки Box націлений на бізнес, це не дивно, що він пропонує хорошу безпеку. Оскільки ви будете завантажувати багато, воно за допомогою транзитного шифрування захистить ваші файли від нападів “посередника”. 256-бітове шифрування AES захистить ваші дані на сервері. Поле також обертає ваш ключ з тим же рівнем шифрування AES.

У нас багато що нам подобається. Він дуже близький до Dropbox Business, але йому не вистачає передачі на рівні блоку, і немає можливості переглядати файли, що працюють лише в Інтернеті. Прочитайте наш огляд Box для отримання більш детальної інформації.

3. OpenDrive

OpenDrive пропонує деякі цікаві функції, плани ціноутворення та можливість використовувати спільний обліковий запис користувача, що практично не чуто. Незважаючи на те, що на папері це чудово, OpenDrive не справляється з можливістю виконання.

Цікаво побачити особистий план з необмеженим хмарним сховищем, який саме відповідає персональному плану. Ви навіть можете поділитися ним серед чотирьох користувачів облікового запису, тоді як власник управляє тим, хто має доступ. Вартість становить 9,95 долара на місяць або 99 доларів на рік.

Бізнес-план пропонує брендинг та управління рахунками на додаток до того, що надає Особистий план. На додаток до попередніх функцій, план реселлерів надає можливість налаштувати OpenDrive як власну послугу та продати її. Бізнес коштує 29,95 дол. США, а реселлер – 59,95 долара, а ціна збільшується для кожного додаткового користувача.

Оскільки синхронізація сама по собі не є складною, служби відрізняються тим, наскільки добре вони можуть її реалізувати. Порівняно з іншими, швидкість завантаження OpenDrive залишає бажати кращого; це в кілька разів повільніше, ніж, скажімо, Dropbox.

Веб-додаток OpenDrive не настільки інтуїтивно зрозумілий, як інші сервіси, і він також виглядає дещо застарілим. Однак не весь досвід є в Інтернеті, і OpenDrive використовує стандартну модель папок синхронізації, яка проста у використанні. Мобільний додаток не настільки чудовий, оскільки він, як правило, врізається більше, ніж тестовий автомобіль.

Інші причини, чому нам подобається OpenDrive

OpenDrives надає можливість вибору між керованим та приватним шифруванням. За допомогою керованого OpenDrive управляє вашим ключем шифрування, а з приватним – над ним. Для передачі файлів використовується протокол TLS / SSL, захищений 128-бітним AES, на стороні сервера вони зашифровані AES-256.

На жаль, не існує двофакторної аутентифікації. OpenDrive пропонує кілька цікавих варіантів, але повільна швидкість завантаження та застарілий досвід користувачів ставлять його на третє місце. Детальніше про це читайте в нашому огляді OpenDrive.

4. Хмарні файли Rackspace

Як уже згадувалося, Rackspace Cloud Files – це послуга хмарної інфраструктури, одна з найкращих насправді. Цікавою перевагою таких служб є те, що вони можуть зберігати необмежену кількість файлів. Однак вам потрібно інтегрувати їх з іншим програмним забезпеченням, щоб мати можливість легко отримувати свої файли у хмарі. З огляду на це, IaaS можна вважати необмеженим хмарним сховищем.

Немає багатьох платформ, призначених для роботи з Cloud Files або IaaS взагалі. Однак є дуже хороший – Storage Made Easy (SME; читайте наш огляд Storage Made Easy). Він доступний для Windows, Mac та Linux. Мобільний додаток доступний для Android, iOS та Blackberry.

Після створення облікового запису для малого та середнього бізнесу, з’єднати його з Rackspace просто з графічним інтерфейсом. Після цього ви будете використовувати хмарний менеджер Rackspace для завантаження файлів. Він має хороший, чистий макет, і ви можете використовувати перетягування для завантаження файлів. У Rackspace є понад 200 центрів обробки даних по всьому світу, тому ви зможете швидко завантажувати свої файли.

Поки ви не досягнете 1 ТБ, ціна за гігабайт становить 0,10 долара. Після цього, чим більше зберігаєш, тим менше потрібно платити. Для наступних 49 ТБ – це $ 0,09 і так далі. Використання пропускної здатності починається від 0,12 долара за перший терабайт, а потім знижується до 0,10 доларів для наступних 40 ТБ тощо.

Інші причини, чому нам подобаються файли хмар Rackspace

Для того, щоб навіть дійти до Cloud Cloud Files, користувачам потрібен ключ API. Цей ключ доступний лише авторизованим користувачам, щоб створити інший рівень безпеки. Потім протокол SSL захищає ваші дані під час транзиту. Однак хмарні файли не зберігають дані в зашифрованому вигляді, тому вони є вразливими, якщо відбудеться порушення.

Rackspace пропонує багато для користувачів, які хочуть створити власну хмару, але для клієнтів, які просто хочуть необмеженого місця для зберігання, належна платформа для зберігання хмар – це шлях. Якщо ви все ще хочете використовувати хмарні файли як хмарне сховище, прочитайте наш посібник про те, як розпочати роботу з файлами хмарних файлів Rackspace.

5. Backblaze B2

Наш останній вибір також є постачальником IaaS, але він відрізняється від звичайного Backblaze, який забезпечує необмежену кількість резервних копій. Це також найдешевший.

Сховище Backblaze коштує всього $ 0,005 копійок за гігабайт на місяць. Після перегляду перших 10 Гб, які безкоштовно. Backblaze B2 стягує 0,004 долара за 10000 завантажень та 0,005 доларів за гігабайт, що все ще дешево. Перші 1 ГБ завантажених даних щодня є безкоштовними.

Що стосується швидкості передачі, Backblaze B2 працює чудово, особливо якщо порівнювати з іншими хмарними послугами. Однак користувачі за межами США повинні зазначити, що вони зберігають все в одному центрі обробки даних в Сакраменто, Каліфорнія. Це, звичайно, означає менші швидкості передачі для тих, хто не близький до неї. Знову ж таки, зводиться до використання додаткового програмного забезпечення, наприклад, для малого та середнього бізнесу для досягнення зручного користувальницького досвіду.

Інші причини, чому нам подобається Backblaze B2

Не багато, насправді. Як і у хмарних файлах, Backblaze B2 не шифрує ваші дані. Він також не пропонує таку ж інфраструктуру, як хмарні файли, тому швидкість передачі даних не гарантована. Хоча це дуже дешево, і це буде вирішальним фактором для деяких користувачів.

Фінальні думки

Ну, це все, ви досягли кінця списку. За допомогою цих служб вам не доведеться турбуватися про обмеження або збій вашого жорсткого диска. Ми хотіли б запропонувати лише належне хмарне сховище, але ми змушені наповнити тилові місця хмарними інфраструктурними послугами.

Dropbox Business займає лідируючі позиції зі своєю яскравою швидкістю, великою безпекою та досвідом роботи користувачів, але якщо ви дбаєте лише про ціну та нічого іншого, зверніться до OpenDrive. Якщо хмарна інфраструктура – це ваша угода, у вас є два підпільники.

Ми щось пропустили? У вас є запитання чи думки? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map