Кращі дешеві постачальники веб-хостингів: Найкраще для менших

Очікується, що галузь веб-хостингу зросте до 154 мільярдів доларів до 2022 року, і це не без підстав. Мільйони веб-сайтів щодня піднімаються за планами, які більшість людей не може собі дозволити.


Візьмемо, наприклад, Pagely (про який можна детальніше ознайомитись у нашому огляді Pagely), який, за майже всі плани, стягує понад 1000 доларів на місяць. Хоча це дуже добре, але ціна просто занадто висока, щоб багато хто платив.

Ми тут, щоб допомогти демістифікувати часто заплутаний і дорогий світ веб-хостингу та дати вам інструменти, необхідні для прийняття обґрунтованого рішення. Ми поговоримо про те, як заощадити трохи грошей під час реєстрації та запропонуємо наші рекомендації щодо хостингу на дешевому.

Що таке веб-хостинг і навіщо це мені потрібно??

Веб-хостинг – це система, створена для зберігання даних вашого веб-сайту. Веб-сайти містять такі дані, як зображення та текст, а веб-хостинг зберігає та надсилає їх, коли хтось намагається отримати доступ до вашого сайту.

Це точно, ну, але розуміння того, що робить веб-хостинг, заощадить ваші гроші. Наш повний найкращий посібник з веб-хостингу зануриться у специфіку, але розуміння цього простого визначення наразі має бути достатньо.

Перш за все, веб-хост здає в оренду Інтернет-майно. Ви орендар на сервері і можете платити більше або менше залежно від того, скільки місця вам потрібно і наскільки далеко від цієї ділянки знаходиться хтось інший.

Такі компанії, як Squarespace та Wix, де багато нових користувачів стикаються, виймають назву “веб-хостинг” з рівняння, але це все одно. Ці компанії продають вам дві основні речі: доменне ім’я та веб-хостинг. Хоча деякі інші функції поставляються разом із ним, це головне, що ви отримуєте.

Ви можете, однак, зробити це самостійно і заощадити досить багато грошей на цьому процесі. Купуючи доменне ім’я та вибираючи окремий хостинг, ви не тільки заощадите гроші, але й знайдете план, який підходить саме вам.

Крім того, це відкриває можливість використання такої CMS, як WordPress. Якщо ви плануєте пройти цей маршрут, переконайтеся, що ви хочете ознайомитись з нашим найкращим веб-хостингом для WordPress, а також трьома нашими путівниками, що проводять вас через його використання. 

  • Посібник для початківців щодо використання WordPress
  • Проміжний посібник з використання WordPress
  • Розширений посібник із використання WordPress

Не всі плани створюються однаковими, як з точки зору технологій, так і грошей, що добре призводить до нашого наступного питання.

Що робить веб-хостинг дешевим?

Навігація різними типами веб-хостингу може викликати збиття з пантелику, особливо для покупців, які вперше починають користуватися. Ціни, схоже, не підсумовуються, а наступні характеристики не мають сенсу. Існує метод до божевілля, і знаючи, як працюють плани, ви заощадите гроші.

Найдешевший спосіб отримати веб-сайт в Інтернеті – це спільний хостинг. Ця архітектура бере багато різних користувачів і об’єднує їх на одному сервері, розподіляючи ресурси серед навантаження.

Веб-хост може максимально використовувати свої ресурси, знижуючи витрати і передаючи їх вам. Замість того, щоб скуповувати всю потужність сервера і сподіватися, що ви його використовуєте, все рухається так, як це потрібно користувачам. Однак є і мінуси.

Швидкість та безперервний час значно вражають спільний хостинг, а також деякі проблеми безпеки. Наприклад, зловмисний користувач може затопити сервер трафіком, приєднавши ресурси та врешті-решт перенести його в офлайн, разом із вашим веб-сайтом.

Спільні плани – найдешевші, але не єдині плани, які роблять веб-хостинг дешевим. Хмарний хостинг продовжує знижуватись у міру зростання, а плани VPS пропонують цілеспрямоване рішення без витрат.

Незважаючи на план, важливо розуміти, що найбільшими витратами для веб-хостингу є ресурси. Все, що дозволяє їм розміщувати більше користувачів під однією парасолькою влади, призведе до зниження витрат. Якщо ви хочете дешевого веб-хостингу, то краще ухилятися від будь-якого плану, який дає вам масу ресурсів.

Однак не плутайте дешеве з безкоштовним. Хоча там є провайдери, які підготують ваш веб-сайт на отримання поштового індексу, недоліки набагато перевищують будь-яку економію коштів. Безкоштовний веб-хостинг надасть вам доступ до Інтернету і навіть може дати вам домен, але це не зовсім безкоштовно.

Велика, настирлива реклама – це проблема, захоплення вашого безкоштовного сайту та відволікання від будь-якого фактичного вмісту на ньому. Веб-хост заробляє з вас гроші, але не дозволяє вам стримувати гроші.

Для сайтів, які хочуть створити велику базу користувачів, проблема очевидна, але все ж це проблема для особистих сайтів. Наприклад, якби ви хотіли скласти портфоліо, безкоштовний веб-хост міг би вмістити його, але будь-який професіонал відверне той момент, коли спливаюче вікно з’явилося на прикладі написання.

Є й інші проблеми, такі як відсутність контролю, обмежений вибір доменного імені, відсутність технічної підтримки та інше, але найбільшим є те, наскільки ви близькі до хорошого плану. Більшість спільних планів – це лише кілька доларів на місяць, що в основному безкоштовно, і пропонують набагато більше можливостей.

Оскільки хост може зібрати безліч користувачів, які платять низьку плату, ви отримуєте доступ до повного персоналу підтримки, можливостей налаштування, варіантів монетизації тощо. У вас буде повний набір послуг веб-хостингу за ціною, яка також може бути безкоштовною.

Найкраще для спільного використання: Bluehost

Для спільного хостингу ви не можете перемогти Bluehost. Його плани є одними з найбільш всеосяжних на ринку, з конкурентною ціною та великою кількістю включених функцій.

Це починається з домену. Вам не потрібно звертатися до окремого реєстратора, наприклад GoDaddy, щоб придбати його. Натомість перший рік припадає на BlueHost, тож ви можете зосередитись на запуску свого сайту, а не на тому, що потрібно купувати наступного.

Я хотів би закликати вас піти від “основного” плану. Щодо ціни, то вона не має великої цінності через обмежену кількість адрес електронної пошти, простору веб-сайту та субдоменів. “Прем’єр” план, який працює лише на пару доларів більше на місяць, пропонує набагато більше.

Усі обмеження скасовуються, що дозволяє вам розробити та додати веб-сайти до свого плану за потребою. Ви отримуєте SpamExperts щодо зловмисного програмного забезпечення, конфіденційності домену, щоб захистити вашу особисту інформацію та SiteBackup Pro у випадку, якщо ваш сайт буде видалений.

Єдиний мінус – вам потрібно буде підписати багаторічний контракт на будь-якому спільному плані. Хоча ця тема поширена серед веб-хостів, багато хто пропонують план на місяць з вищою швидкістю.

З Bluehost це не так, тому вам доведеться вибирати хостинг від одного до п’яти років. Важко поскаржитися, хоча, особливо, коли три роки “прем’єр-хостингу” коштують лише близько 200 доларів.

Прочитайте наш огляд BlueHost, щоб дізнатися більше про хоста або спробуйте самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей. 

Найкраще для початку: iPage

Веб-хостинг не коштує дешевше, ніж iPage, де плани працюють лише на пару доларів на місяць. Не дозволяйте цьому дурити вас; Ви багато чого отримуєте за ціну. iPage пропонує безкоштовні інструменти безпеки, маркетингу та побудови, щоб ви могли бути в Інтернеті та забезпечити процвітання, перебуваючи там.

З кожним планом ви отримуєте доступ до безкоштовного конструктора веб-перетягувань. Цей інструмент є надзвичайним для малого бізнесу, який не хоче метушитися з WordPress або HTML, але натомість потребує статичного веб-сайту, який виглядає чудово.

Він дуже схожий на SquareSpace або Wix, але набагато дешевший із значно кращими функціями. Ви отримаєте понад 200 доларів за рекламні кредити, безкоштовний домен та доступ до інструментів безпеки SiteLock, щоб захистити шкідливі програми.

Як і у Bluehost, ви можете вибирати лише багаторічні плани, що мають від одного до трьох років. Однак ціна не скаче так сильно. Різниця між двома та трьома роками – лише зайвий долар.

Ви не вистачаєте на додаткові додатки, такі як сертифікат SSL та автоматичне резервне копіювання, але їх можна придбати в касі за трохи додатково. Це суттєва точка входу до веб-хостингу з найдешевшими тарифами, які ми бачили. Ви можете прочитати наш огляд iPage, щоб дізнатися більше або перевірити його самостійно, гарантуючи повернення грошей на 30 днів.

Найкраще для WordPress: SiteGround

Ми виявили, що SiteGround – найкращий варіант для користувачів WordPress. Він пропонує керовані рішення за частку вартості своїх конкурентів з великою кількістю функцій для завантаження.

Для WordPress є три різні плани, кожен з яких відчуває себе збалансованим за ціною. SiteGround розставляє плани таким чином, що представляє чіткий шлях зростання сайтів WordPress, додаючи більше ресурсів у міру збільшення трафіку.

SiteGround надає в цих планах функції, які інші хости резервують для вищих рівнів. Ви отримуєте сервери з підтримкою HTTP / 2, SSD-накопичувач та багато іншого. Це означає, що ваш сайт відповідає найновішим протоколам і зберігається на найшвидшому сховищі.

Ціни починаються лише з декількох доларів на місяць із ресурсами, придатними для до 10 000 відвідувачів. Це не важка цифра, а лише рекомендація, коли може прийшов час перейти на інший рівень. Східна модель тут прекрасно працює, забезпечуючи чіткий шлях зростання для тих, хто починає працювати на WordPress.

Прочитайте наш огляд SiteGround, щоб дізнатися, чому ми вважаємо, що цей хост такий великий, або стрибайте на водійське місце з 30-денною гарантією повернення грошей.

Найкраще для навколишнього середовища: GreenGeeks

GreenGeeks – екологічно чистий веб-хостинг, який має надзвичайно дешеві ціни. Хоча навколишнє середовище мало спільного з економією грошей, GreenGeeks настільки хороший, що нам довелося включити його як доповнення.

Що найбільше вражає GreenGeeks, це те, що він може розміщувати сайти дешево та з достатньою потужністю, при цьому все одно повертаючись до навколишнього середовища. Про це дивно думати, але галузь веб-хостингу перевершить авіакомпанії за забрудненням довкілля до 2020 року.

GreenGeeks бореться з цим, купуючи втричі більшу кількість кредитів вітрової енергії, яку споживає. Незважаючи на це, сервери недостатньо. GreenGeeks пропонує повний набір функцій веб-хостингу всього за кілька доларів на місяць.

У порівнянні з іншими варіантами цього списку дуже мало його недоліків, а величезний перелік зменшення вашої кількості вуглецю. Прочитайте наш огляд GreenGeeks, щоб дізнатися більше, або спробуйте самі, за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

Найкраще все навколо: HostGator

Якщо ви сумніваєтесь, їдьте з HostGator. Це просто найрізноманітніший веб-хостинг, який повністю забезпечує вміст великих та малих користувачів. Хоча багато хостів зосереджуються на тому чи іншому, HostGator охоплює всі його основи.

У вас є кілька різних варіантів, дивлячись на дешеву сторону послуг. Є спільний, хмарний та WordPress хостинг. Спільний хостинг порівняний з будь-яким іншим варіантом у цьому списку щодо ціни та специфікацій, а хостинг WordPress нарівні з SiteGround. Найбільше вражає хмарний хостинг.

Це поширює ваш сайт на багатьох різних серверах у хмарі для підвищення надійності. HostGator очолив цю форму веб-хостингу і є одним з найдешевших способів зайти на неї.

У ньому є список функцій для прання для всіх планів, тому обов’язково прочитайте наш огляд HostGator, щоб побачити, чому ми вважаємо, що це найкраще. Ви також можете перевірити послугу драйву і для себе, гарантуючи повернення грошей на 45 днів.

Почесне згадування: Хостингер

Нове доповнення до нашої лінійки, Hostinger – це один з найкращих варіантів дешевого хостингу. У планах бруд дешевий, коштуючи лише пару доларів на місяць. Ви також отримуєте безліч функцій, включаючи преміальний пакет безпеки та щоденні резервні копії.

Безпека особливо вражає. Хостингер включає захист BitNinja на кожному сервері. Це сторонне програмне забезпечення захищає від зловмисного програмного забезпечення, DDoS-атак та грубої атаки. Він також використовує машинне навчання, тобто, якщо один сервер має атаку, інші будуть поінформовані про шкідливий IP.

Хоча все-таки багато що подобається поза цим. Хостингер – один із найзручніших веб-хостів, з якими ми стикалися. Очищено сконструйована панель управління все-таки вдається надати вам трохи енергії, не надто багато дурниць.

Включений розробник веб-сайтів так само просто. Хоча існує крива навчання для будь-якої з цих програм, Хостингер вдається полегшити процес. Конструктор може стати незграбним у міру залучення дизайну, але це лише тому, наскільки він може зробити.

Хостингер, безсумнівно, є одним з кращих способів отримати дешевий хостинг. Ви отримуєте чудовий пакет безпеки, щоденні резервні копії, безкоштовний розробник веб-сайтів і досить швидкий час відгуку. Ознайомтеся з нашим оглядом Hostinger, щоб дізнатися більше, або спробуйте самостійно з 30-денною гарантією повернення коштів.

Висновок

Веб-хостинг може бути дорогим, але є маса дешевих варіантів, які пропонують відмінні послуги за не надто великі витрати. Вибір безкоштовного хостингу є, але важко виправдати, коли ці постачальники такі недорогі і пропонують стільки цінності.

Ми написали статтю про те, як вибрати веб-хостингу, якщо вам потрібно трохи більше інформації для оцінки вашого вибору, тому обов’язково перевірте це, якщо вам потрібно ще трохи подумати. З яким постачальником ви збираєтесь? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me