Краще зберігання даних для шифрування 2020

На хвилі скандалу з АНБ, викритого Едвардом Сноуденом, користувачі в усьому світі відкрили очі на причетність хакерів та державних установ. Хто втручається у конфіденційність приватних осіб, саме тому клієнти хмарного сховища вимагають новітніх та найкращих технологій шифрування. 


Отже, ми тут, на Cloudwards.net, представляємо п’ятірку найкращих послуг шифрування хмарного зберігання.

Хто б міг подумати, що всього десять років тому кожне повідомлення електронної пошти, текстове повідомлення, телефонний дзвінок і майже будь-яка форма цифрового спілкування опинятимуться під пильним оком дядька Сема? На жаль, саме так і сьогодні. Але загрози переслідування надходять не лише з АНБ.

Користувачі також повинні бути стурбовані хакерами, Інтернет-провайдерами та навіть співробітниками хмарного сховища, які потенційно можуть читати їхні особисті чи професійні дані. Щоб захистити від хакерів та зловмисних провайдерів, клієнтам хмарного сховища необхідно захищати дані під час транзиту, з останніми стандартами шифрування. І як тільки дані зберігаються в мережі провайдерів, вони повинні знати, що це не просто простий текст.

Щоб допомогти вам знайти постачальників із найсильнішим шифруванням, безпекою та повагою до конфіденційності; ми розглянемо п’ять найкращих хмарних служб зберігання даних для шифрування.

Краще зберігання даних для шифрування 2020

Чому шифрування важливо при використанні хмарного сховища

Для початку важливо розуміти, що по суті є два конкуруючі стандарти щодо шифрування. Перший шифрує дані під час транспортування, щоб захистити такі дані, як вони перебувають у транзиті через загальнодоступний Інтернет. 

Потім, коли дані досягають мережі зберігання постачальника, вони розшифровуються. Після цього дані шифруються ще одним алгоритмом шифрування для цілей зберігання. Цей тип шифрування не є найсильнішим, оскільки працівник може отримати ваші дані, якщо у нього є ключ шифрування..

Однак це, безумовно, не дозволить хакеру чи провайдеру побачити, які дані ви передаєте. Другий тип шифрування відомий як локальне шифрування. При локальному шифруванні дані клієнта шифруються ще до того, як він покине місцевий комп’ютер.

Дані шифруються в тому самому форматі тим самим ключем, коли він обходить загальнодоступний Інтернет та коли він сидить на сервері зберігання даних. Ця форма шифрування є найбільш сильною, але вона має певні компроміси. Справжня перевага, яку ми пропонуємо тут, – це практично захищеність від заліза. Мало того, що це безпечно від хакерів та провайдерів, але працівники служби зберігання не в змозі розшифрувати локально зашифровані дані.

Без правильного ключа шифрування ніхто в світі не може переглядати ваші дані. Однак у нього є недоліки. Основним недоліком є ​​те, що для шифрування даних потрібно неабияка кількість ресурсів процесора та пам’яті. Крім того, зашифрований файл даних зазвичай більший, ніж незашифрована версія тих самих даних.

Це створює значну кількість накладних витрат, різко збільшуючи кількість часу, необхідного для успішного завантаження та завантаження файлів. Якщо ви користуєтеся новим комп’ютером, з великою потужністю процесора та швидкісним підключенням до Інтернету, цей недолік, швидше за все, не викликає особливих проблем..

І навпаки, якщо ви перебуваєте в помірному повільному з’єднанні з Інтернетом, навіть невеликі резервні копії та передачі файлів можуть зайняти цілу годину. Таким чином, реальна торгівля відбувається між непроникною безпекою та швидкістю передачі. Якщо користувач використовує лише хмарне сховище для даних, які не є чутливими, має сенс зв’язатися з постачальником, який не пропонує безпеку нульових знань.

Уявіть жадібного хакера, що змагається за:

  • Інформація про особистий рахунок
  • Імена користувачів
  • Паролі
  • Інша конфіденційна інформація

Тільки для того, щоб дізнатись, що він зняв останній епізод гри престолів (кого це хвилює?) З іншого боку, уявіть, що вам потрібно надсилати ділові документи, особисті сімейні фотографії та зображення чи інші чутливі матеріали.

Чи хочете ви ризикувати тим, що дані перехоплюються виключно через нетерплячість? Швидка та розумна відповідь тут – ні. Отже, з огляду на факти, які ми нещодавно переглянули, давайте докладніше розглянемо п’ять найкращих хмарних служб зберігання даних для шифрування.

1. Sync.com

Як ви могли здогадатися, Sync.com – постачальник знань з нульовими знаннями, це означає, що навіть їх співробітники не можуть розшифрувати ваші дані, оскільки вони не мають доступу до приватних ключів шифрування клієнтів..

Плюс до цього, послуга постачається з безкоштовним рахунком вартістю 5 Гб пам’яті, а платна послуга починається від $ 4,08. У комплекті з послугою є функція автоматичного резервного копіювання, а також зручний інструмент для версії файлів. Якщо ви хочете забезпечити надійну безпеку та простий у використанні хмарний сервіс зберігання даних, це також швидка і вигідна ціна – Sync.com – наш найкращий вибір.

Інші причини, чому нам подобається Sync.com

Sync.com – це наш перший вибір для користувачів, які хочуть сильного шифрування, оскільки це чудовий сервіс. Оскільки Sync.com є канадським, користувачі не повинні турбуватися про примус чи участь з боку АНБ.

Канадський конкурент Dropbox, Sync.com пропонує найвищий рівень приватного шифрування і має фантастичне ставлення до конфіденційності.

Прочитайте огляд

2. SpiderOak

Старий хлопець на блоці, SpiderOak – це все-таки потужність шифрування та конфіденційності. Він пропонує гідний набір функцій та хороші швидкості. І вони справжній постачальник нульових знань завдяки керуванню ключами шифрування користувача.

Онлайн-резервне копіювання та синхронізація SpiderOak

Яких ніколи не бачив SpiderOak, і неможливо розшифрувати дані, зашифровані на локальному комп’ютері.

Але не лише користувачі можуть створювати резервні копії комп’ютерів, вони також можуть робити те ж саме на планшетах, смартфонах та необмеженій кількості пристроїв. І останнє, але не менш важливе, SpiderOak має функції версії файлів, щоб допомогти відновити старішу версію файлу, якщо вона була випадково видалена або перезаписана.

Інші причини, чому нам подобається SpiderOak

SpiderOak – наш другий вибір для користувачів, які хочуть сильного шифрування. І вони не надто дорогі, ціни починаються від 7,00 доларів на місяць за 30 Гб пам’яті.

Найбільший план пропонує 5 ТБ сховища за $ 25,00 на місяць. А користувачі можуть вибирати окремі файли та папки для резервного копіювання вручну. SpiderOak – це скоріше служба резервного копіювання, а не справжнє хмарне зберігання, але вони дозволяють користувачам синхронізувати та обмінюватися даними з іншими.

Прочитайте огляд

3. OpenDrive

OpenDrive поставляється з великою кількістю чудових варіантів, таких як необмежена синхронізація пристроїв та спеціальні плани зберігання, але страждає від шаленого інтерфейсу-синдрому та ще гіршої підтримки клієнтів. OpenDrive – наш третій вибір для користувачів, які хочуть сильного шифрування, і, звичайно, вони пропонують безпеку з нульовими знаннями через папку «захищені файли»..

Також користувачі можуть підвищити безпеку, керуючи дозволами користувача та групового доступу користувачів, яких вони додали до особистого облікового запису. Початкова ціна на їх послугу становить 9,95 дол. США на місяць за індивідуальний план, і ви можете перевірити кожного доданого користувача.

Їх функція резервного копіювання робить додаткові резервні копії кожного разу, коли щось змінюється, і вони також мають чудові функції синхронізації та обміну. 

Інші причини, чому нам подобається OpenDrive

OpenDrive оснащений зручним веб-інтерфейсом перетягування. У них навіть є мобільні додатки для iOS та Android.

Що ще краще, користувачі можуть налаштувати свій план зберігання, а бізнес-користувачі можуть отримати доступ до налаштованих функцій. Вони також мають додатки для Windows, Mac, Android та iOS.

Прочитайте огляд

4. Тресорит

Tresorit, що пережив одну з найсильніших спроб злому (спонсорований сам), – це послуга шифрування в кінці кінців як для бізнесу, так і для особистих користувачів.

Tresorit - Dropbox Альтернатива

Tresorit, окрім першопрофільної перевіреної та перевіреної безпеки, пропонує функції співпраці для захисту даних. Процес працює, видаляючи необхідність надсилати файли у вигляді вкладень в електронних листах, які можуть бути взломані сторонніми сторонами.

Базовий план коштує $ 12,50 на місяць для одного користувача та 100 Гб ємності пам’яті, тоді як бізнес-версія коштує 20,00 доларів США на місяць за терабайт пам’яті. Як користувальницький, так і бізнес-пакет пропонують безкоштовні випробування.

Інші причини, чому нам подобається Тресорит

Tresorit виконує величезну роботу щодо захисту даних клієнтів за допомогою шифрування. Це набагато більш безпечна альтернатива Dropbox.


Tresorit Логотип

Оскільки на відміну від Dropbox або Google Drive, він пропонує локальне шифрування та керовані користувачем ключі, що робить Tresorit постачальником нульових знань. У них є кілька різних варіантів обслуговування, призначених для розміщення як людей, так і підприємств.

Прочитайте огляд

5. Коробка

Box – це сервіс зберігання файлів, орієнтований на підприємство, і суперник Dropbox з гідними функціями співпраці. Також є досить хороший сервіс для одного користувача. Box – хороша альтернатива для малого бізнесу з трьома і більше співробітниками, які в іншому випадку просто вибрали б три облікові записи користувачів із сервісом хмарного зберігання даних, призначеним для особистого використання.

Стартовий пакет становить лише 5,00 доларів на кожного користувача на місяць, а бізнес-пакет – 15,00 доларів на користувача на місяць. Нарешті, вони не лише дозволяють клієнтам керувати ключами шифрування особисто, але Box також має спеціалізовані послуги для бізнесу.

Інші причини, чому нам подобається коробка

Box – наш останній вибір для постачальників нульових знань. Компанія також відповідає HIPAA та багатьом іншим регламентам, тож ви також готові зайти в цей відділ.

Box огляд

Окрім нульових знань, вони також пропонують засоби безпеки, які допомагають адміністратору керувати правами доступу користувачів та груп.

Прочитайте огляд

Висновок

Сучасний Інтернет-ландшафт настільки небезпечний в наші дні, що кожен користувач повинен скористатися сильними технологіями шифрування. Я рекомендую користувачам завжди використовувати VPN для шифрування під час підключення до Інтернету, але постачальнику хмарних послуг також потрібно використовувати сильне шифрування під час захисту даних.

З п’яти найкращих хмарних служб зберігання даних для шифрування всі вони є постачальниками нульових знань і дозволяють користувачам керувати своїми ключами шифрування. Хоча локальне шифрування дещо перешкоджає швидкості завантажень та завантажень, це є необхідним злом для користувачів, які хочуть бути на 100% впевнені, що ніхто не може отримати доступ до своїх даних у хмарі.

Що ви думаєте про безпеку хмарних даних за допомогою шифрування? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me