Краще хмарне сховище для студентів 2020 року

Крім того, щоб ходити на вечірки, приєднуватися до братств і грати в ігри на тероризм, студентам потрібно добре вчитися. Зараз багато в Інтернеті відбувається, навіть якщо ви не здійснюєте телекомунікацію, і це можна покращити за допомогою служб, які допомагають зберігати презентації, науково-дослідні роботи та інші завдання в хмарі.


Google Drive лідирує за найкращим хмарним сховищем для студентів.

Жорсткі диски можуть вийти з ладу, залишивши вас без ваших записок щодо цього нудного іспиту. Уникнути цього можна, скопіювавши свої файли в хмару. На вашому жорсткому диску також з’явиться місце, що підвищить його продуктивність.

Якщо ваш єдиний фактор для вибору служби хмарного зберігання даних полягає в тому, що він безкоштовний, прочитайте наш найкращий список безкоштовного хмарного сховища. Ми обрали для студентів студенти, включаючи наш лідер Google Drive, з найкращих хмарних служб зберігання даних, але перш ніж ми дістаємось до них, давайте визначимось із критеріями, за якими ми їх оцінювали.

Краще хмарне сховище для студентів 2020 року

Що робить хмарне зберігання найкращим для студентів

Цінність є нашою основною турботою, оскільки більшість студентів прив’язані до грошей. Це означає отримати найбільше сховища за найменше грошових коштів. Чим дешевші плани пропонує послуга, тим краще, оскільки шанси, які можуть відповідати вашим потребам, збільшуються з кожним. Для деяких, підписка на безкоштовний план зробить трюк, тому ми також будемо враховувати кількість пропонованого їм місця..

Функції співпраці повинні бути доступними, щоб ви могли працювати над файлами без переключення на офлайн-редактор та корисна інтеграція із сторонніми інструментами продуктивності..

Важливий простий спосіб спільного використання файлів, оскільки вам, мабуть, доведеться зайнятися груповою роботою з іншими учнями. Контроль вмісту – такі функції, як термін придатності, захист паролем та дозволи – для захисту ваших акцій не є чим відхиляти. Сторінка, яка розповідає про те, що ви поділилися, і з ким – ще одне вітальне доповнення.

На те, як просто користуватися послугою, впливає на те, скільки часу ви витрачаєте на роботу. Найкраще, якщо сервіс працює на робочому столі, в Інтернеті та на мобільних пристроях та надає простому користувачу. Чистий та привабливий інтерфейси допоможуть у цьому.

Нарешті, потужна безпека допоможе вам зберегти свої файли в безпеці, як тільки ви перенесете їх у хмару. Її сила залежить від шифрів, які він використовує в стані спокою та під час передачі, а також від того, чи пропонує воно приватне шифрування, яке обмежує людей, які можуть читати ваші файли до вас. Двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису.

1. Диск Google

Google Drive популярний серед домашніх користувачів і має глобальну мережу центрів обробки даних. У ньому 800 мільйонів користувачів, завдяки чому вони не малі, вони входять до облікових записів Gmail та телефонів Android.

Нещодавно сервіс знизив ціни на деякі свої плани, збільшивши їх вартість. Найдешевший платний план дає вам 100 ГБ за 1,99 доларів на місяць, наступний – 200 ГБ за 2,99 доларів на місяць, а третій – 2 ГБ за 9,99 доларів на місяць. Всі три знижуються, якщо ви платите за рік. Вони не погані, але вони не відповідають пропозиціям від Sync.com.

Там, де Google краще, – це безкоштовний план, який забезпечує щедрий 15 Гб пам’яті та доступ до набору Google Документів, набір інструментів, який спрощує роботу та співпрацю з документами в Інтернеті. Google Keep – безкоштовне додаток для запису приміщень – серед рідних програм. Крім того, сервіс має велику бібліотеку сторонніх інтеграцій.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

Спільний доступ до файлів і папок за допомогою Google Диска легко, але в сервісі відсутні функції контролю вмісту, такі як дати закінчення терміну дії або захищені паролем посилання. Ви можете створити спільне посилання для копіювання, вставлення або надсилання електронною поштою. Люди, які його використовують, можуть переглядати, коментувати чи редагувати ваш вміст, залежно від того, як ви встановили свої дозволи.

Ви можете змінити дозволи в “розширених” налаштуваннях у вікні “поділитися …”. Звідти ви можете бачити, хто має доступ до вашого вмісту та ділитися в соціальних мережах, таких як Google+, Facebook чи Twitter.

Як і будь-який інший додаток Google, веб-інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та приємний. Навігація легко, і ви, ймовірно, будете використовувати її більше, ніж настільний клієнт. Є багато функцій, але вони розміщені обережно, щоб вони не перевантажували вас.

Не дивно, що настільний клієнт слідкує за моделлю синхронізації. Мобільний додаток встановлюється на телефони Android і дозволяє вам отримувати доступ до своїх файлів у дорозі. Ви можете їх редагувати, не завантажуючи їх спочатку, що вимагає багатьох інших хмарних програм для зберігання даних.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Google не чітко пильнує конфіденційність, оскільки він був підключений до проекту PRISM та обміну даними з Агенцією національної безпеки. Компанія сканує ваші особисті файли та електронні листи, щоб дати вам власні результати пошуку, персоналізовану рекламу тощо. Ви можете використовувати Boxcryptor, приватне доповнення для шифрування, щоб уникнути цього та покращити конфіденційність.

Безпека не настільки похмура, оскільки Google використовує 128-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли, коли вони зберігаються на його серверах. Це не 256-бітний AES, але він робить свою роботу. Двофакторна автентифікація доступна для захисту вас, якщо хтось також вкраде ваш пароль.

Google Диск простий у використанні, має щедрий безкоштовний план, пару вигідних планів преміум-класу, чудові функції продуктивності та здатні можливості спільного доступу. Однак йому не вистачає приватного шифрування. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Google Диска.

2. pCloud

pCloud – швейцарська компанія, яка займає верхнє місце у нашому кращому списку постачальників хмарних сховищ.

Він пропонує безкоштовний план з 10 Гб пам’яті. Ви можете додати 4 Гб до цього, дотримуючись багатоетапний процес після реєстрації. Крім того, за кожного другого, якого ви посилаєте, ви отримуєте 1 Гб додаткового місця до 20 ГБ.

Є лише два платні особисті плани, але цього достатньо, оскільки вони пропонують велику цінність. Преміум надає 500 ГБ за $ 4,99 на місяць, або еквівалентно 3,99 долара на місяць, якщо ви платите за рік заздалегідь. Premium Plus повертає 9,99 дол. США на місяць, але пропонує 2 ТБ місця для зберігання. Якщо ви платите за рік, ви можете знизити місячну ставку до $ 7,99.

Файли pCloud-веб-інтерфейс

Зауважте, що обидва плани мають лише попередній перегляд файлів, не дозволяють редагувати файли та не інтегруватися з Office Online або Google Документами. Зважаючи на це, функції відтворення засобів масової інформації pCloud включають вбудовані програвачі для відео, музики та фотографій. Ви можете доповнити послугу додатками для запису приміток, наприклад, Evernote або OneNote, які є найпопулярнішими для студентів.

Щоб надати доступ до файлу чи папки з кимось, вам потрібно додати його ім’я чи електронну пошту. Якщо інші хочуть поділитися вмістом з вами, вони можуть це зробити за допомогою посилань на завантаження. Ви можете встановити паролі та термін придатності для захисту посилань, але обидва вимагають підписки на преміальний план. pCloud надає корисну таблицю, яка також показує статистику ваших акцій.

Ви можете ділитися лише файлами, які не зашифровані за допомогою додатка для шифрування нульових знань pCloud.

Використовувати настільний клієнт – це приємно і просто. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою піктограми системного трея або диска pCloud у вашому менеджері системних файлів. Інтерфейс дещо темний, але чіткий та інтуїтивно зрозумілий.

Вас також не розчарує веб-інтерфейс, оскільки він має більше функцій, пропонує обтічну практику та дозволяє отримати доступ до всіх інструментів pCloud в одному місці. Це теж швидко. Єдиним недоліком є ​​те, що він не може добре переносити великі файли. Для цього дотримуйтесь настільного клієнта.

Мобільний додаток теж хороший, оскільки ви можете використовувати його для завантаження нових файлів, обміну та доступу до них. Крім того, він має автоматичне завантаження фотографій та відео.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

pCloud покладається на протокол TLS для захисту даних під час транзиту від атаки “людина-в-середині” та 256-бітового AES для шифрування файлів. Як тільки ваші дані дістаються до центру даних pCloud, вони реплікуються на щонайменше п’яти різних серверах.

Приватне шифрування доступне, але лише якщо ви купуєте надбудову Crypto за 3,99 долара на місяць. Додаток створює криптовалюту, і все, що ви вкладете в неї, буде захищено спеціальним паролем, який ви знаєте лише ви. На жаль, не існує двофакторної автентифікації, тому переконайтеся, що у вас надійний пароль.

Перш ніж підписатися на pCloud, ви можете протестувати його за допомогою 14-денної безкоштовної пробної версії.

pCloud пропонує щедрий безкоштовний план, дешеві преміальні плани, сильну безпеку та можливості спільного доступу. Мінусом є те, що він не інтегрується з інструментами продуктивності та не має двофакторної автентифікації. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш огляд pCloud.

3. Sync.com

Sync.com – це служба, яка знаходиться біля верхнього списку нашого найкращого хмарного сховища. Він базується в Канаді та отримує вигоди від законів про конфіденційність країни, які є одними з найкращих у світі.

Перед підпискою ви можете скористатися 5 ГБ безкоштовного сховища плану синхронізації для тестування послуги. Це не так багато, але ви можете виконати декілька кроків, щоб отримати 1 Гб бонусного сховища. Крім того, ви отримуєте 1 Гб за кожного друга, до якого звертаєтесь, до 20 ГБ.  

Компанія каже, що ви отримаєте більше місця для зберігання рефералів, окрім цього, але вам доведеться надіслати його електронною поштою, щоб зняти кришку, як тільки ви натиснете на неї.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Особисті користувачі можуть вибирати між двома платними планами: Personal Pro 500GB та Personal Pro 2TB. Перший коштує 49 доларів на рік, що становить близько 4 доларів на місяць, а другий коштує 96 доларів на рік, що робить його однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

Неможливо платити за місяць.

Веб-інтерфейс не пропонує функціональної продуктивності, а також не інтегрується з сторонніми програмами. Додаток для смартфонів дозволяє відкривати файли в сторонніх додатках, в тому числі в Microsoft Office.

Щоб поділитися папкою, ви можете запросити користувачів отримати доступ до неї або створити посилання. За посиланням вони можуть завантажувати папку-блискавку замість завантаження кожного файлу. Якщо ви ділитесь файлом, ви можете створити лише посилання, яке ви можете надіслати вручну або електронною поштою. Sync.com дозволяє також обмінюватися посиланнями для завантаження, які дозволяють іншим завантажувати вміст у ваше місце для зберігання.

Ви можете контролювати свої акції, встановлюючи дозволи. Ви також можете приєднати до посилань паролі та терміни придатності, якщо у вас є підписка на персональний Pro. Крім цього, ви можете встановити ліміти завантаження акцій та переглянути їх статистику завантаження. Сторінка “Поділиться” повідомляє вам, якими папками ви поділилися і з ким теж.

Настільний клієнт простий і простий у використанні. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою папки синхронізації або значка панелі завдань. Він доступний для Windows та macOS, але не для Linux. Ви отримуєте доступ до тих самих функцій, які має веб-клієнт, а також інші, що покращують роботу користувачів.

Додаток для смартфонів для Android та iOS дозволяє вам отримувати доступ до своїх файлів у режимі офлайн та автоматично завантажувати фотографії та відео в хмару.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

У сервісі використовується 256-бітове шифрування AES у стані спокою та протокол TLS, який захищає файли під час передачі в його центри обробки даних. Це також наш список найкращих сервісів з нульовим знанням. Він не зможе відновити ваш пароль, якщо ви його втратите, оскільки нульові знання це заважають.

Sync.com має конкурентоспроможні плани, але їх потрібно сплачувати щороку, і його безкоштовний план не такий хороший, як pCloud. У ньому є лише попередній перегляд файлів на мобільному пристрої, і він не пропонує відтворення медіа. Тим не менше, він має хорошу безпеку і простий у використанні. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Sync.com.

4. Коробка

Один з наших кращих постачальників послуг синхронізації файлів і спільного доступу, Box має багато малих підприємств і Fortune 500 компаній як клієнтів, але це більше, ніж бізнес-плани. Також є пара, яка могла б відповідати потребам студентів.

Перший називається “Індивідуальний” і пропонує 10 ГБ безкоштовного сховища, що більше, ніж багато інших послуг. Персональний Pro коштує 10 доларів на місяць за всього 100 Гб пам’яті. Це не дуже добре, тому ми радимо дотримуватися безкоштовного плану, якщо він містить достатньо місця.

Box допомагає вам збільшити свою продуктивність завдяки інтеграції Office Online і Google Docs, а також DocuSign та багатьох інших пропозицій у його сторонній бібліотеці додатків. Його рідне додаток для заміток Box Notes також входить до числа найкращих додатків для запису приміток.

Ви можете без обмежень ділитися посиланнями з ліцензованими користувачами, але вам потрібно мати дозвіл на спільний доступ поза вашою організацією. Ви можете надіслати запрошення електронною поштою або створити посилання та надіслати його. Box має хороший контроль вмісту, оскільки він дозволяє встановлювати терміни придатності та паролі для посилань.

Веб-клієнт простий, з інтуїтивно зрозумілим розташуванням та привабливою кольоровою гамою. Це дозволяє налаштувати URL-адресу робочого простору та додати власний логотип. Якщо ви віддаєте перевагу настільному клієнту, Box також використовує звичну модель синхронізації. Мобільний додаток також простий у використанні і дозволяє вам отримувати доступ до своїх файлів у дорозі.

Інші причини, які нам подобаються

Box використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів на серверах та протокол TLS для захисту їх під час передачі. Служба також обертає ваш ключ шифрування з тим самим рівнем шифрування. У ньому немає приватного приватного шифрування, але ви можете додати його за допомогою Boxcryptor.

Двофакторна автентифікація допоможе, якщо хтось вкраде ваш пароль, а вимоги до спеціальних паролів хакерам ускладнить це. Детальніше про безпеку та інші функції ви можете прочитати в нашому огляді Box.

5. МЕГА

Компанія MEGA, заснована в 2013 році Кімом Дотком, є однією з найбільш суперечливих хмарних компаній, але має кілька планів, які могли б принести користь студентам.

Безкоштовний план починає з 50 Гб, але 35 зникають через місяць. Маючи певні досягнення, ви можете оновити свій простір, до 45 Гб, але це також закінчується. Тим не менш, це залишає вам 15 Гб, що нічого не варто відкидати.

Про передплати не так добре. Перший, Pro Lite, коштує $ 5,79 на місяць за 200 Гб пам’яті. За 11,59 доларів США на місяць ви отримуєте 1 ТБ місця, а два інші плани теж не є великими пропозиціями.

Продуктивність обмежена, оскільки MEGA має лише попередній перегляд файлів та відтворення медіа. Немає інтеграції з Office Online, Документами Google або іншими сторонніми програмами.

Ви можете поділитися своїми файлами зі своїми контактами MEGA або надіслати створене посилання. Ділячись електронною адресою, ви можете надати доступ до читання, читання та запису або повного доступу.

Дивно, але створені вами акції – це нульові знання, тому MEGA не може бачити, чим ви ділитесь. Інші, хто хоче отримати доступ до вашого вмісту, спершу повинні розшифрувати його за допомогою ключа дешифрування. Платні підписки дозволяють також додавати терміни дії та паролі до ваших посилань.

Додаток для веб-переглядачів є простим, і для нових користувачів практично немає кривої навчання. Легко орієнтуватися та знаходити його основні та вторинні функції. У верхньому меню є всі необхідні елементи керування. Це швидко, інтуїтивно, інтерфейс привабливий.

Інші причини, які нам подобаються МЕГА

MEGA використовує 128-бітове шифрування AES у спокої та протокол TLS під час передачі. Він не пропонує двофакторну автентифікацію, яка робить ваш пароль більш вразливим, тому переконайтеся, що він надійний.

Служба використовує приватне шифрування, тобто не потрібно турбуватися про сторонні очі. Щоб дізнатися більше про те, що вона пропонує, читайте наш огляд MEGA.

Фінальні думки

Більшість студентів не можуть дозволити собі вигадливі готелі, омари чи дороге хмарне сховище. На щастя, вони можуть отримати хмарне сховище дешево. У перших трьох сервісах у нашому списку є плани, які надають велику кількість місця для грошей, а також безкоштовні плани.

Диск Google – наш найкращий вибір, оскільки він простий у використанні, привабливий та оснащений багатьма сторонніми інструментами продуктивності, а також його рідними документами Google. pCloud та Sync.com мають кращі пропозиції та більш високу безпеку, але не вистачає інструментів для підвищення продуктивності.

Ви використовуєте інший сервіс, який підходить студентам? Що ви думаєте про наш список? Залиште свою відповідь у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map