Краща хмара резервного копіювання для iPhone 2020

iCloud зарекомендував себе як хороший, але недостатньо хороший власний хмарний додаток для iPhone. 


Це порівняно дорогий, відносно незахищений і не особливо хороший варіант для знаменитостей, як ви збираєтеся дізнатися далі нижче. Зважаючи на її вразливості, як з точки зору функціональності, так і конфіденційності, ми вирішили скласти список п’яти найкращих хмарних програм резервного копіювання для iPhone.

Який додаток використовується для резервного копіювання даних вашого iPhone, дозвольте здогадатися, iCloud? Той самий iCloud, який зламався минулого року та просочився знаменитостями? Хакери, ймовірно, теж просочилися вашими наготами, але, на жаль, ви ще не знаменитість. Нещодавно Apple знову з’явилася в новинах, тому що вони відмовилися будувати бекдор для ФБР, що впливало б на безпеку всіх iPhone.

Незважаючи на те, що дані на вашому телефоні Apple сильно зашифровані та блокуються після трьох спроб відмови, дані, створені в iCloud, не дуже безпечні..

Чому iCloud не є безпечним варіантом

Apple може не захотіти ділитися даними iPhone з урядом США, але компанія, ймовірно, не зможе захистити дані користувачів, які зберігаються в iCloud.

В даний час iCloud використовує 128-бітне шифрування AES, і є новини, що компанія збирає вдосконалити шифрування, але ми не знаємо, коли це може статися. Apple вболіває надсилати повідомлення, коли хтось відновив обліковий запис iCloud з нового пристрою; також не вдалося розширити двофакторну автентифікацію і все ще не забезпечує безпеку з нульовими знаннями.

Невдачі, такі як згадані вище та інші, тому вам потрібна альтернатива iCloud; на щастя, у мене їх п’ять. Але перш ніж ми розпочнемо роботу, важливо спочатку зрозуміти, що саме тут відбувається. Я записую лише підсумок кожної послуги, що мені сподобалось у цьому, а також список плюсів і мінусів. Ця стаття не є поглибленим оглядом кожної послуги, для цього просто натисніть кнопку «Прочитати огляд» під резюме кожного постачальника.

Краща хмара резервного копіювання для iPhone 2020

Я їду

IDrive забезпечує 5 Гб вільного місця для зберігання, щоб розпочати роботу; він має настільний додаток і може робити синхронізацію файлів і резервне копіювання. Вважаючи найкращим вибором для універсальності за низькими цінами, IDrive – це мій вибір номер один завдяки своєму багатству функцій.

Огляд IDrive

Деякі з яких включають:

 • Адамантове шифрування
 • Автозавантаження фотографій
 • Резервне копіювання Facebook та Instagram

І навіть скоро додаток Apple Watch. IDrive також може відтворювати музику та відео, поряд із забезпеченням доступу до резервних копій контактів, повідомлень, нагадувань календаря та всього процесу, займаючись необмеженою резервною копією. IDrive також має чудовий бічний сервіс, де вони доставляють диски клієнтам, які мають багато даних, для яких потрібна швидка резервна копія..

Чому нам подобається IDrive:

Встановити та зареєструватися у програмі було просто. Послуга також досить дешева і забезпечує необмежену резервну копію та синхронізацію пристроїв. Крім того, доступна опція приватного шифрування, яка знімає відчуття невпевненості, пов’язаного з iCloud.

Прочитайте огляд тут.

SugarSync

Хоча додаток для синхронізації, SugarSync також може використовуватися для резервного копіювання та обміну файлами. У нього також є 5 Гб безкоштовного плану зберігання, а також бонусна кімната, коли ви запрошуєте більше друзів використовувати додаток. Моє перше враження про додаток iPhone SugarSync було дуже позитивним, завдяки його елегантному дизайну та простоті у використанні. Встановлення програми надає можливість автоматично завантажувати фотографії.

Огляд бізнесу SugarSync

Зображення та відео, завантажені в SugarSync, можна переглянути в додатку iOS або скопіювати в інший додаток. На панелі “Налаштування” ви можете активувати або дезактивувати резервне копіювання камери, встановити штифт для програми та очистити кеш, і це стосується цього.

Коли я спробував завантажувати дані безпосередньо в одну з папок на SugarSync, я з’ясував, що з iPhone можна завантажувати лише фотографії чи відео. Немає можливості створити резервну копію контактів, нотаток, календаря чи будь-яких інших даних – що є великим обривом.

Чому нам подобається SugarSync:

Ви можете переглядати папки та файли, які повинні бути доступними в режимі офлайн, загальнодоступні посилання та спільні папки. Завдяки фантастичному інтерфейсу та 30-денному періоду безкоштовної пробної версії, шкода, що SugarSync створює резервні копії лише фотографій та відео. І це єдина причина, що вона на другому місці.

Прочитайте огляд тут.

Онлайн резервне копіювання SOS

Онлайн-резервне копіювання SOS відоме своєю швидкістю, необмеженою версією файлів та дуже добре розробленими мобільними додатками. Однак не вистачає кількох очікуваних функцій, таких як завантаження відео. Додаток iPhone SOS Online Backup призначений для користувачів, щоб отримати доступ до своїх резервних копій даних через ПК або Mac. Після входу вам надається можливість резервного копіювання завантажених фотографій, відео, документів та музики.

Огляд резервного копіювання SOS в Інтернеті

Резервні файли можна переглядати або обмінюватися вільно. Хоча я був розчарований, побачивши, що ви не можете ділитися файлами безпосередньо з іншими програмами, а надсилати їх електронною поштою одержувачу. Онлайн-резервне копіювання SOS надає можливість захистити контакти та фотографії через додаток iOS. Однак немає можливості робити резервну копію відео вручну або автоматично.

Я спробував знайти параметр “Налаштування”, щоб зрозуміти, що його немає, все, що ви отримуєте, – це кнопка “Вийти” зверху. У цього додатка є великий потенціал, і я рекомендував би його, якщо ви хочете створити резервну копію фотографій та контактів.

Чому нам подобається резервне копіювання SOS в Інтернеті:

У нижній частині програми ви знайдете чотири варіанти:

 1. Зміст
 2. Захищати
 3. Прилади
 4. Пошук

Ви можете отримати доступ до резервних даних через вміст, захист – це місце, де дані завантажуються, і ви можете переглядати всі пристрої, пов’язані з вашим обліковим записом SOS Online Backup через пристрої. Пошук – це лише можливість шукати файли та папки.

Прочитайте огляд тут.

CrashPlan

CrashPlan пропонує необмежену кількість пам’яті та відсутність обмежень щодо типу файлів; та користувачі iOS, які займаються музикою, можуть створити архів улюблених виконавців. Плюс це необмежена послуга резервного копіювання, яка постачається варенням, упакованим з великою кількістю опцій та додаткових послуг. CrashPlan – одна з найпопулярніших хмарних сервісів резервного копіювання на ринку, і я не можу забути її включити..

Crashplan Review

Основна функція додатків – дозволити доступ до даних на робочому столі з будь-якого місця. У всіх нас були ті моменти, коли нам терміново потрібен файл під час подорожі, і додаток iOS може стати в нагоді для таких ситуацій.

Але додаток не має кількох недоліків. На жаль, CrashPlan не дозволяє створювати резервні копії фотографій чи будь-яких інших даних додатків. І налаштування в додатку немає ніде, і спільний доступ, і синхронізація також не потрібні. Але ви можете завантажити окремі файли та отримати доступ до раніше завантажених файлів.

Чому нам подобається CrashPlan:

Раніше випробував безліч функцій настільних додатків, я з задоволенням побачив, що може запропонувати додаток iPhone. Основна точка продажу CrashPlan на будь-якій платформі – необмежений обсяг пам’яті. Ви можете створювати резервні копії даних на CrashPlan та отримувати доступ до насіннєвих та безкоштовних локальних резервних копій будь-де.

Прочитайте огляд тут.

Dropbox

Dropbox служить прямим конкурентом і альтернативою iCloud, з дещо розширеними функціями конфіденційності – ключове слово “трохи”. Я регулярно використовую Dropbox, але це був перший раз, коли я завантажував його на iPhone і здивувався, побачивши, що додаток перевищує 80 Мб.

Більшість інших програм, які я переглядав, були меншими за 20 Мб. Оскільки іноді ми змушені завантажувати програми через мобільні дані, а не через WI-FI, такий великий розмір додатків може стати проблемою для багатьох. Ця невелика потенційна проблема осторонь, ви можете використовувати додаток Dropbox для iOS для перегляду файлів, надання їх в режимі офлайн та перейменування або переміщення їх у різні папки.

Ви можете редагувати документи, але для цього потрібно встановити Microsoft Office окремо. Також пам’ятайте, що ви можете надсилати лише посилання на фотографії, а не фактичні зображення. А фотографії Dropbox не можна безпосередньо перенести в Instagram або Facebook. Але, крім цього, додаток є бездоганним. Він має 2 Гб безкоштовного сховища, інтеграцію з Microsoft Office та дуже гладкий інтерфейс.

Чому нам подобається Dropbox:

За даними Dropbox, понад 400 мільйонів користувачів зареєструвались на сервісі. Як тільки ви ввійдете в систему, є можливість автоматично завантажувати фотографії та відео. Мені також сподобалося, що Dropbox надсилає електронний лист із повідомленням про те, що ви ввійшли в iPhone. Існує окрема папка для перегляду всіх завантажених фотографій.

Прочитайте огляд тут.

Підсумок …

Для користувачів iPhone iCloud може здатися найшвидшим і найпростішим на перший погляд, але це не єдиний гравець гри. Такі альтернативи, як п’ять, про які я згадував вище, забезпечують кращу безпеку, нові функції та додаткові додатки, які неможливо знайти в домашній хмарній програмі iPhone.

Крім того, оскільки вони не настільки популярні в порівнянні з iCloud, швидше за все, хакери не націлять їх виключно. Ви раніше використовували ці п’ять найкращих хмарних програм резервного копіювання для iPhone? Повідомте нас про ваш досвід роботи з ними в розділі коментарів нижче!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map