Команда SugarSync for Business VS Pogoplug

Синхронізація файлів, співпраця та резервне копіювання були визнані важливими та необхідними на сьогоднішніх робочих місцях. Однак хмара як вирішення потреб у сховищах бізнесу чи підприємства не часто розглядається через різні проблеми.


Щоб подолати це, все більше і більше послуг намагаються задовольнити особливі потреби бізнес-клієнтів. 

“Чому мій офіс потребує хмарного рішення?” ви можете запитати. Хмарне рішення «все в одному» забезпечує синхронізацію, резервне копіювання та доступність усіх файлів усіх підключених систем. Давайте розглянемо два професійних хмарних рішення – SugarSync for Business та Pogoplug Team і подивимось, чи відповідає вашим потребам.

SugarSync для бізнесу

SugarSync – це суцільна система зберігання хмар. Після останнього випуску він став легким клієнтом, який є мінімальним, але потужним та універсальним. Маючи мобільні додатки майже для всіх основних платформ смартфонів та настільні додатки для Windows та Mac, SugarSync дозволяє синхронізувати, створювати резервні копії, зберігати та ділитися своїми файлами або навіть співпрацювати з іншими користувачами, які мають SugarSync. Це, безумовно, одна з найбільш добре округлених хмарних служб зберігання даних у цій галузі. SugarSync for Business надає спеціальну інформаційну панель, яка дозволяє стежити 


© Cloudwards.net

SugarSync оголосив про нові цінові рівні для своїх бізнес-рівнів, але, на жаль, трохи змінив плани, щоб усунути раніше оголошене необмежене сховище для бізнес-планів. Тим не менш, SugarSync дає вам багато грошей на ваш долар за 1 ТБ за ціною 550 $ на рік (або 55 $ / місяць). Крім того, SugarSync надає спеціальні плани для кожної організації з урахуванням цін.

Команда Pogoplug

Оскільки Pogoplug оголосив про свої необмежені плани цін на зберігання в 2012 році після домінування на ринку персональних хмарних пристроїв, Pogoplug Cloud, схоже, здобув значну тягу. Команда Pogoplug – це їхній діловий аромат продукту, що забезпечує додаткові налаштування. Команда Pogoplug пропонує простий веб-інтерфейс та настільний клієнт, а також мобільні додатки для iOS та Android. Веб-інтерфейс дозволяє завантажувати дані або передавати медіа-файли, тоді як настільні та мобільні програми дозволяють легко створювати резервні копії та відновлення файлів в Інтернеті.

Команда Pogoplug пропонує необмежений обсяг зберігання за 5 $ / користувача / місяць. Для чисто дешевого зберігання Pogoplug майже неперевершений; важко сперечатися з сервісом, який надає вам вміст, який можна їсти всього лише 5 доларів на місяць, чи не так??

Особливості

Як ми неодноразово говоримо, резервному копіюванню файлів слід надати велике значення, особливо для файлів у вашому офісі; втрата ваших робочих файлів може стати великим лихом. Давайте розглянемо функції кожної служби поруч, щоб дізнатись, чи відповідає якась із ваших потреб.

Резервне копіювання

SugarSync дозволяє виконувати просте резервне копіювання файлів, створюючи папку, яка синхронізується з хмарою. Це робить те, що SugarSync завжди синхронізує ваші файли в хмару односторонньо, фактично виконуючи резервне копіювання. Але ось! Не чекайте послуги нарівні з подібними CrashPlan або Backblaze.

SugarSync дає вам встановити його та забути стиль резервного копіювання, який може задовольнити потреби резервного копіювання багатьох користувачів. Після резервного копіювання файлів їх можна відновити, скопіювавши їх з накопичувача SugarSync; Мало того, SugarSync може відновити видалені файли, якщо ви помилково видалили їх зі свого пристрою. Видалені файли зберігаються у папці “Видалені файли”, де вони залишаються до остаточного видалення користувачем.

Pogoplug, на диво, дозволяє цю і лише цю функцію через свою програму Windows або Mac (крім можливості відновлення резервних файлів). Клієнт резервного копіювання не є фантазією, але він виконує цю роботу, відстежуючи вибрані папки та завантажуючи зміни, якщо потрібно.

Синхронізація & Поділитися

Завдяки “синхронізації” всередині самого імені, SugarSync чудово справляється із синхронізацією ваших файлів. Він надає центральну папку синхронізації, подібну до тієї, що стосується Dropbox. Окрім центральної папки під назвою “My SugarSync”, SugarSync дозволяє синхронізувати будь-яку папку на комп’ютері 1 до будь-якої папки на комп’ютері 2. Він може гідно вирішити конфлікти синхронізації, а також гарантує, що ви ніколи не втрачаєте свої дані через невідповідність синхронізації. 

Співпрацюючи з іншими людьми у файлах, надіслати їх назад та назад електронною поштою, безумовно, пасе. Якщо цього ще немає у вашому житті, вам обов’язково варто подумати про зміну. У поєднанні з можливостями синхронізації спільний доступ може постійно підтримувати теки або навіть файли, які постійно оновлюються, як і коли в них вносяться зміни. Це змушує вітер співпрацювати.

Синхронізація

Ви можете ділитися своїми файлами для перегляду лише будь-кому, тоді як ви можете поділитися файлами, які також можуть бути змінені, приватним або груповим. Навіть якщо вам не потрібно співпрацювати з користувачами, синхронізація все одно може бути корисною для вас, якщо вам потрібно буде постійно оновлювати ваші загальні файли та документи до їх найновішої версії на різних пристроях, таких як смартфони чи планшети.

Pogoplug, на жаль, не має можливості синхронізації. Єдиний моніторинг – це резервне копіювання в один бік: від комп’ютера до хмари. Хоча, це приховує частину нестачі, забезпечуючи дуже функціональну функцію спільного використання через веб-інтерфейс. Спільний доступ до файлів у Pogoplug може замінити вкладення електронної пошти та позбавити захаращених вхідних повідомлень. Однією з особливостей, яку має Pogoplug, але SugarSync не має, є можливість створити загальнодоступну папку, у якій можна ввімкнути загальнодоступні завантаження.

Це дозволяє кожному завантажувати файли у ваш акаунт Pogoplug, видаляючи необхідність у спеціальній службі відправки або навіть у акаунті Pogoplug для відправника. Щось у лінії передачі FTP, така загальнодоступна папка може бути користю для деяких.

Зберігання

SugarSync можна використовувати для чистого зберігання сировини. Щоб зберігати файли, що зберігають файли в інших місцях, вам потрібно припинити синхронізацію папки (яка була спочатку синхронізована з SugarSync) після завантаження всіх файлів, після чого локальні копії можна видалити. Однією з переваг, яку SugarSync має над Pogoplug в цій області, є те, що ви можете сортувати “потік” ваші файли за запитом з диска SugarSync, не завантажуючи попередньо файли..

Pogoplug дозволяє завантажувати файли через веб-інтерфейс або настільний клієнт. Pogoplug Backup, настільний клієнт, можна використовувати для завантаження цілих папок до кореня хмарного каталогу; коли після завантаження папку відмінено для резервного копіювання, як і SugarSync, папка зберігатиметься в Інтернеті, а локальну копію можна видалити.

Більш ніж просто функціональність, однією перевагою, яку Pogoplug надає тут, особливо над SugarSync, є ціна. Для 5 $ / користувача / місяць необмежений обсяг пам’яті – це гарна пропозиція, тим більше для людей, для яких зберігання важливіше за все.

Безпека

Хоча один із найважливіших аспектів хмарного рішення, призначений для бізнесу, і SugarSync for Business, і команда Pogoplug не мають справжнього шифрування в кінці. SugarSync передає дані за допомогою TLS, а Pogoplug передає дані за допомогою SSL. Це означає, що ці сервіси забезпечують безпеку ваших даних під час їх завантаження чи завантаження.

Проблема починається, коли дані зберігаються на їх серверах. SugarSync зберігає дані, використовуючи шифрування AES-128; це пристойно безпечно, але, мабуть, це не шифрування нульових знань. З іншого боку, Pogoplug не вказує, чи вони шифрують збережені дані в першу чергу. Це не тільки означає, що обом службам, можливо, доведеться здавати дані у випадку, якщо закон вимагає їх, але якщо випадково дані будуть порушені, зловмисники можуть потенційно отримати доступ до ваших даних.

Якщо ви хочете отримати справжню безпеку, але не бажаєте відмовитися від використання SugarSync, ви можете ознайомитися з нашою статтею про те, як зашифрувати свої дані для хмарного зберігання. Якщо ви хочете зашифрувати дані для Pogoplug, на жаль, вам доведеться скористатися деякими іншими способами вирішення, які не так просто. Якщо вам цікаво, про що йдеться в цілому занепокоєнні, вам слід дізнатися більше про проблеми безпеки деяких хмарних служб зберігання даних..

Якщо ви абсолютно зацікавлені у тому, щоб отримати найбезпечніше рішення щодо зберігання хмар, відмовившись від таких переваг, як ціна, ви можете спробувати SpiderOak ONE або IDrive.

Висновок

Хмарне рішення для файлів у вашому бізнесі чи на робочому місці, безумовно, допоможе вашому робочому потоку та, можливо, підвищить надійність та доступність. Як Pogoplug, так і SugarSync видатні самі по собі, і залежно від ваших конкретних вимог, ви можете вибрати правильний продукт для вашого бізнесу..

Якщо ви ще не застосували жодної хмарної системи резервного копіювання, зберігання чи синхронізації, вам слід це зробити; вам може знадобитися зараз, як ніколи. Переконайтеся, що ви враховуєте свої хмарні сховища, перш ніж пізно. Чи розглядаєте ви будь-яку з двох послуг? Повідомте мене, якщо у вас є питання!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map