Кінцевий посібник із спільних накопичувачів Windows

Якщо ви хтось, хто виріс із Windows, ви, можливо, вже багато знаєте про спільні накопичувачі Windows та відображення мережевого диска.


Але, чи ти все знаєш?

Чи знаєте ви, що такі ресурси, як жорсткі диски, зовнішні диски та навіть принтери, легко обмінюватися в одній мережі? Сьогодні, якщо ми хочемо поділитися файлом між ПК, які мають доступ до того ж Інтернет-з’єднання, ми можемо:

Використовуйте флешку або зовнішній жорсткий диск

Завантажте його до хмари потім завантажте його

Використовуйте спільні диски

Перші два методи працюють на будь-якому комп’ютері, незалежно від їх операційної системи, і, можливо, саме тому багато людей вже не використовують спільні диски в Windows.

Ну ось кілька новин для вас, хоча використання спільних накопичувачів Windows може бути старою технікою, але це все ще дуже корисна та ефективна.

У цій статті я розповім про все, що потрібно знати про спільні накопичувачі Windows.

Тепер я не обіцяю, але ця стаття може перетворити вас на ніндзя для спільних дисків Windows.

Contents

Що таке спільні накопичувачі Windows?

ОС Windows Microsoft дозволяє користувачам ділитися:

Приводи

Папки

Файли

Інші ресурси

З комп’ютерами в одній мережі.

Спільний диск можна безпосередньо відобразити на цільовому комп’ютері, де окремим накопичувачем або ресурсом (наприклад, принтером) можна ділитися через домашні групи або майстер спільного використання.  

Але перш ніж розібратися з практичними завданнями, давайте обговоримо всі основні поняття, що стоять за спільними накопичувачами Windows.

Зниження основ

1. Облікові записи користувачів (Microsoft / Local account)

У такій багатокористувацькій операційній системі, як Windows, вам потрібно мати обліковий запис користувача, щоб отримати доступ до будь-чого. Обліковий запис користувача містить всю необхідну інформацію та налаштування, які повідомляють Windows, до яких папок, файлів та мережевих ресурсів користувач має доступ на комп’ютері.

Облікові записи користувачів керуються:

Панель управління -> Облікові записи користувачів та безпека сім’ї -> Обліковий запис користувача.

Кожен обліковий запис користувача в Windows має такі атрибути:

Ім’я користувача: Ім’я, вказане в обліковому записі

Пароль: Пов’язаний з іменем користувача, він потрібен для входу в систему.

У Windows 7 та старіших версіях пусті паролі були дійсними. Існує два типи облікових записів користувачів, які використовуються для входу в Windows:

2. Обліковий запис Microsoft

Якщо ви використовуєте електронний лист для входу в Windows замість стандартного імені користувача, ви використовуєте обліковий запис Microsoft для доступу до системи.

Багато хто думає, що електронний лист Outlook – це єдиний, пов’язаний з обліковим записом Microsoft, але це неправда. Microsoft також дозволяє користувачам реєструвати сторонні послуги електронної пошти, коли вони вперше створюють обліковий запис у Windows.

Важливою перевагою облікового запису Microsoft є той факт, що користувачі також отримують доступ до інших служб Microsoft, таких як Microsoft Office Online і OneDrive.

Також той самий обліковий запис Microsoft працює і з телефонами Windows, і з консолями Xbox. Немає необхідності створювати окремий обліковий запис для кожної послуги.


© Cloudwards.net

3. Локальні рахунки

Місцеві облікові записи не підключаються до Інтернету, на відміну від облікових записів Microsoft.

Локальні облікові записи існують лише в локальній системі. За допомогою локального облікового запису користувача можна встановити певних користувачів адміністраторами, а інших – обмеженим доступом.

Локальні облікові записи можуть мати порожні паролі, але оскільки вони існують лише локально, ви не можете використовувати їх для доступу до кількох пристроїв або служб.


© Cloudwards.net

4. Групи користувачів

Я знаю, що вам може бути цікаво, чому ми обговорюємо облікові записи користувачів у статті про спільний доступ до накопичувачів у Windows.

Ну, ось чому.

Щоб надати спільний доступ до файлу чи папки через спільні накопичувачі Windows, створіть групу користувачів з однаковим доступом до безпеки та дозволами. Колекція облікових записів користувачів називається групою користувачів, і кожен обліковий запис користувача є частиною принаймні однієї робочої групи.

Зараз існує два типи груп користувачів – Робочі групи та Домашні групи. Хоча обидва визначають групу комп’ютерів, які діляться ресурсами, вони відрізняються тим, як цими ресурсами керує кожен кластер.

Ось як вони відрізняються:

Домашня група працює лише з ОС Windows 7 і новіших версій

Робочі групи співпрацюють з усіма версіями Windows до 7

5. Робоча група

Робоча група – це сукупність комп’ютерів, підключених до однієї локальної мережі. Всі комп’ютери в цій групі є однолітками, і один не має контролю над іншим.

Робочі групи не мають паролів і в основному призначені для менших мереж. Microsoft рекомендує до однієї робочої групи додати не більше 20 комп’ютерів.

Комп’ютери, що входять до складу робочої групи, не повинні працювати в одній версії Windows. Незважаючи на те, що він підтримує і IPv4, і IPv6, для налаштування потрібен хоча б деякий базовий технічний досвід.

6. Домашня група

Домашня група – це більш вдосконалена форма робочої групи, оскільки вона забезпечує захист паролем і не обмежує кількість комп’ютерів, які можуть приєднатися..

Також домашні групи мають просту та непросту настройку, і вона може охоплювати всю підмережу. Але домашні групи потребують Windows 7 або новішої версії та підключення IPv6.

7. Чи є ваш комп’ютер частиною робочої групи?

Як я вже згадував раніше, кожен комп’ютер за замовчуванням є частиною робочої групи, яку зазвичай називають “WORKGROUP”.

Щоб перехрестити перевірку, перейдіть до: Панель управління ->  Система та безпека -> Система.

Тепер з’явиться розділ під назвою Комп’ютерне ім’я, домен та робочі групи, і ви зможете знайти ім’я робочої групи вашого комп’ютера там.


© Cloudwards.net

8. Мережевий диск та місцеположення

Мережевий диск – це папка, якою поділяється інший комп’ютер або пристрій у тій самій мережі.

Також його називають картографічним накопичувачем, він має такі особливості:

Позначений лист диска, як і всі інші локальні диски з розділеними дисками

Для отримання доступу до мережевого диска потрібні облікові дані

Незважаючи на те, що мережеві або картографічні накопичувачі звикають до обміну файлами та папками, Windows також дозволяє користувачам ділитися та створювати ярлики до FTP-серверів та веб-спільних ресурсів.

Місцеве розташування створює ярлик до веб-місцезнаходження. Він може вказувати на ресурси, знайдені в мережі, або зовнішні ресурси, знайдені в Інтернеті.

Як і в мережевих накопичувачах, мережеве розташування також потребує правильних облікових даних для підключення, але воно не містить літери диска, пов’язаного з ним.


© Cloudwards.net
Підказка – Доступ до них може мати лише обліковий запис користувача, який підключається до мережевих накопичувачів та локацій. Вони не доступні для інших користувачів, навіть якщо вони зареєстровані в одній системі.

 

9. Назва комп’ютера

Коли операційна система встановлюється на ПК, Windows просить користувача вказати ім’я системи, і це відтепер ім’я комп’ютера.

Тепер причина, чому ім’я комп’ютера настільки важливе, полягає в тому, що воно допомагає визначити комп’ютер, коли він є частиною мережі.


© Cloudwards.net

Підказка – Щоб перевірити ім’я комп’ютера, перейдіть до Панелі управління -> Система та безпека -> Система. Ім’я комп’ютера можна знайти в розділі Ім’я комп’ютера, домен та робочу групу.

10. IP-адреса

Підключившись до мережі, кожен ПК або пристрій маршрутизатором автоматично надається IP-адреса, і оскільки всі IP-адреси унікальні, вони також допомагають розрізняти різні комп’ютери в мережі.

Хоча IP-адреси є двійковими номерами, вони відображаються в легко читаються позначеннях, як-от 192.168.1.1.

Підключившись до однієї мережі, кожному пристрою надається унікальна IP-адреса, змінюючи останню цифру, але решта цифр залишаються однаковими. Хоча існує чимало способів знайти IP-адресу комп’ютера, простий спосіб, який працює у всіх версіях Windows, це:

Перейдіть до командного рядка, натиснувши Windows + R, щоб відкрити вікно запуску, а потім наберіть cmd та натисніть клавішу Enter.


© Cloudwards.net
У вікні командного рядка введіть ‘ipconfig’ і відобразиться список усіх мережевих адаптерів разом з їх IP-адресами.


© Cloudwards.net

Розуміння налаштувань мережевого обміну

З усіма очищеними основами перейдемо до спільних мережевих налаштувань, які є найважливішою частиною створення нового спільного диска Windows – або налаштування існуючих.

Щоб відкрити налаштування мережевого обміну в Windows 7 і вище, перейдіть до Панелі управління -> Мережа та Інтернет -> Центр мережі та обміну.


© Cloudwards.net

Зараз саме тут відбувається вся магія. Тут представлено декілька мережевих налаштувань, зокрема:

Налаштування мережевого адаптера

Налаштування мережевого обміну

Можливість встановлення нових з’єднань

Майстри усунення несправностей

Як змінити параметри обміну за замовчуванням

У той час як мережеві налаштування існують на одному і тому ж шляху для Windows 7, 8 і 10, налаштування спільного використання за замовчуванням відображаються в різних порядках. Щоб змінити налаштування спільного доступу за замовчуванням, натисніть Розширені налаштування спільного доступу, що знаходяться у Мережі та Центрі спільного доступу.


© Cloudwards.net

Для Windows 7

Усі налаштування обміну мережею в Windows 7 є розділеними на дві основні категорії:

Публічний

Дім або робота


© Cloudwards.net

Щоб дізнатися, яке мережеве місцеположення призначене для поточного мережевого з’єднання, просто подивіться у розділі “Поточний профіль”.

Пам’ятайте, що наведені тут налаштування дійсні лише для поточного профілю, а не для інших. Натискаючи на різні профілі, ви зможете редагувати налаштування спільного доступу до мережі для кожного з них.

У більшості випадків усі профілі матимуть однакові налаштування спільного доступу до мережі, крім підключень HomeGroup, оскільки останні доступні лише для домашнього або робочого місця.

Крім того, оскільки кожен мережевий параметр має різне значення для іншого місця розташування, Windows може плавно коригувати мережеві настройки самостійно, залежно від мережі, до якої користувач підключений..

Хоча користувачі також можуть налаштувати параметри за замовчуванням.

Для Windows 8.x та 10

На панелі розширених налаштувань спільного доступу для Windows 8 і 10 доступні два варіанти:

Гість чи громадськість

Усі мережі


© Cloudwards.net

У розділі Приватний параметр є три налаштування:

Мережеве відкриття: Дозволяє Windows знаходити інші пристрої та комп’ютери, підключені до однієї мережі

Обмін файлами та принтером: Робить спільні файли та принтери видимими для інших комп’ютерів у тій самій мережі

Підключення до домашньої групи: Дозволяє Windows керувати налаштуваннями домашньої групи


© Cloudwards.net

У розділі Мережеве відкриття присутній незвичайний параметр з написом “Увімкнути автоматичну настройку мережевих підключених пристроїв”.

Це цікаво тим, що Microsoft не має документації про це, а функція не має офіційного використання. Цей параметр доступний лише в розділі “Приватна опція” і його вмикають за замовчуванням.

Хоча деякі дослідники стверджують, що це впливає на те, як мережеві пристрої, як-от зовнішні жорсткі диски, підключаються до інших ПК або маршрутизаторів, без офіційного пояснення, наданого Windows, я б запропонував залишити його перевіреним, як це за замовчуванням..

Під опцією “Гостьовий і загальнодоступний” доступні два варіанти, і вони застосовні лише для підключень до мережі:

Мережеве відкриття

Обмін файлами та принтерами

Останній варіант групи “Усі мережі” застосовується для всіх мережевих з’єднань і включає як приватні, так і загальнодоступні з’єднання.

Доступні налаштування в розділі Усі мережі:

Обмін загальнодоступними папками: Якщо цей параметр активований, користувачі в одній мережі або домашній групі можуть отримати доступ до загальнодоступних папок комп’ютера

Потокове передавання медіа: Користувачі в одній мережі можуть отримати доступ до зображень, відео та музики на комп’ютері

Спільний доступ до спільних зв’язків: Обмін файлами активується за допомогою 40, 56 або 128-бітного шифрування  

Обмін паролем: Лише користувачі з правильним паролем можуть отримати доступ до спільних ресурсів.


© Cloudwards.net

Діючи з цими налаштуваннями, важливо пам’ятати про безпеку, оскільки ви, можливо, поділитесь загальнодоступною папкою, яка повинна бути захищена паролем.

Обмін файлами з робочою групою

Як я вже згадував, робоча група складається з ПК та пристроїв, підключених до однієї мережі, і вона допомагає ділитися файлами та ресурсами, такими як принтери та зовнішні жорсткі диски.

Звичайно, для обміну файлами та ресурсами всі ПК повинні бути підключені до однієї робочої групи. За замовчуванням усі робочі групи Windows мають одну робочу групу під назвою “WORKGROUP”.

Перш ніж створити її, переконайтесь, що всі комп’ютери, підключені до однієї робочої групи, мають унікальні імена. Якщо два чи більше комп’ютерів, приєднаних до однієї робочої групи, мають одне ім’я, виникають проблеми або конфлікти.

Щоб приєднатися до робочої групи, виконайте наступні кроки:

Перейдіть до “Мій комп’ютер” і натисніть “Властивості” або перейдіть до Панелі управління та виберіть Система

У розділі “Ім’я комп’ютера, налаштування домену та робочої групи” натисніть “Змінити налаштування”.  


© Cloudwards.net
У новому вікні натисніть кнопку “Ідентифікатор мережі”

У розділі “Член з” виберіть Робочу групу та введіть ім’я робочої групи, до якої потрібно приєднатися

Якщо введене ім’я робочої групи є поточним, з’явиться повідомлення про підтвердження, і Windows запропонує вам перезапустити систему

Підказка – Якщо ПК працює над домашньою версією Windows 8 або вище, він не зможе приєднатися до робочої групи. Параметр “Ідентифікатор мережі” буде позначено сірим кольором так:


© Cloudwards.net

Як ділитися папками та файлами з робочою групою

Перш ніж що-небудь поділитися, переконайтесь, що відкриття мережі, спільний доступ до папок та принтерів та доступ до загальнодоступних папок увімкнено в розширених настройках спільного доступу.

Тепер ось що вам потрібно зробити:

Клацніть правою кнопкою миші на папці чи файлі, якими потрібно поділитися, виберіть “Надіслати спільний доступ” та натисніть “Конкретні люди”.


© Cloudwards.net
У спадному меню виберіть “Усі” та натисніть “Додати”.


© Cloudwards.net
Тепер натисніть Надіслати, і ви закінчили

Як отримати доступ до спільних файлів на робочій групі

Перейдіть до пункту “Мій комп’ютер” або “Цей ПК” залежно від будь-якої версії Windows, яку ви використовуєте, і виберіть “Мережа”.

Якщо параметр не відображається в головному вікні, його можна знайти на спадному панелі зліва.


© Cloudwards.net

Якщо виявлення мережі та обмін файлами не ввімкнено, у верхній частині з’явиться спливаюче вікно.


© Cloudwards.net

Після включення виявлення мережі та спільного використання файлів всі комп’ютерні системи та пристрої, підключені до однієї робочої групи, стануть видимими. Зауважте, що всі пристрої, підключені до одного і того ж підключення до Інтернету, будуть видимі, але передача файлів буде можлива, лише якщо вони перебувають у одній робочій групі.

Як залишити робочу групу

Комп’ютер може покинути робочу групу, але в будь-який момент часу він завжди повинен бути підключений до робочої групи.

Щоб вийти, просто виконайте кроки, щоб приєднатися до робочої групи, а замість того, щоб приєднуватися до нової робочої групи, введіть робочу групу за замовчуванням – WORKGROUP

Обмін файлами з домашньою групою

Як згадувалося раніше, користувачі Windows Home не можуть підключатися до різних робочих груп, але це не означає, що немає способу підключення їх до інших ПК у мережі. 

Мета домашньої групи – допомогти ділитися файлами та принтерами в домашній мережі. Також домашні групи не працюють з діловими або громадськими мережами.

Створення домашньої групи в Windows

Процес створення домашньої групи однаковий для Windows 7, 8 та 10.

Примітка: Домашні групи не можна налаштовувати на будь-яку ОС перед Windows 7, вибирайте робочі групи або прямий обмін мережею, якщо ви використовуєте старішу операційну систему.

А ось як це зробити:

Перейдіть до Панелі управління -> Мережа та Інтернет -> Домашня група (вона присутня в правому нижньому куті під заголовком “Див. Також”


© Cloudwards.net
Якщо ви вперше створюєте домашню групу, Windows сповістить про те саме

Клацніть «Створити домашню групу», і відкриється новий майстер


© Cloudwards.net
Клацніть будь-яку з бібліотек або принтерів за замовчуванням, якими потрібно ділитися


© Cloudwards.net
Windows автоматично створить пароль для домашньої групи


© Cloudwards.net
Клацніть на Готово

Підказка – Немає можливості створити більше однієї домашньої групи в одній мережі.

Якщо домашня група вже присутня, Windows не дасть можливість створити нову. Єдиний спосіб мати кілька домашніх груп – це через різні мережі.

Наприклад, у мене є два підключення Wi-Fi вдома, так що я можу мати дві домашні групи для кожної з них.

Як приєднатися до домашньої групи

Якщо в мережі вже створена домашня група, Windows повідомить користувача про те, коли відкриється вкладка домашньої групи.

Щоб приєднатися, спочатку дізнайтеся пароль домашньої групи, а потім натисніть Приєднатись. Введіть пароль, виберіть усі ресурси, якими потрібно поділитися, і натисніть кнопку ОК.

Зміна пароля домашньої групи

Як було сказано раніше, Windows автоматично створює пароль домашньої групи, але будь-який ПК у домашній групі може змінити цей автоматично створений пароль. Але, якщо пароль буде змінено, всі ПК, які беруть участь, доведеться знову приєднатися до домашньої групи та ввести новий пароль.

Щоб змінити пароль домашньої групи:

Перейдіть на панель управління домашньої групи

У розділі “Інші дії домашньої групи” натисніть “Змінити пароль”, і майстер відкриється


© Cloudwards.net
Введіть новий пароль або натисніть кнопку “створити пароль”, щоб створити новий випадковий пароль


© Cloudwards.net
Натисніть кнопку Готово, щоб завершити процес

Як ділитися та отримати доступ до файлів з домашньою групою

Після створення домашньої групи в мережі вона стає автоматично доступною для кожного користувача, підключеного до цієї мережі.

Звичайно, їм буде потрібно пароль для доступу до будь-яких файлів. За допомогою домашньої групи всі вибрані бібліотеки Windows можуть бути доступними для користувачів.


© Cloudwards.net

Як залишити домашню групу

Перейдіть на панель керування домашньої групи та в розділі “Інші дії домашньої групи” натисніть “Залишити домашню групу” та підтвердіть.


© Cloudwards.net

Спільний доступ до файлів за допомогою майстра обміну

З робочими групами та домашніми групами файли та папки стають доступними для користувачів у різних комп’ютерних системах, підключених до однієї мережі.

А як щодо різних користувачів, які отримують доступ до системи?

Як зазначено в облікових записах користувачів, різні користувачі можуть отримати доступ до одного ПК з різними обліковими записами для входу, і кожен з них матиме різний рівень доступу.

Щоб ділитися файлами з різними обліковими записами користувачів, нам просто потрібно дотримуватися тих самих кроків, що й ви, при обміні файлами в робочій групі.

Клацніть правою кнопкою миші на папці або файлі, яким потрібно поділитися, і виберіть “Поділитися”

Виберіть “Конкретні люди” і відкриється нове вікно

Перейдіть у меню, що випадає, і всі інші облікові записи користувачів у Системі будуть вказані тут

Виберіть потрібний доступ і натисніть “Додати”


© Cloudwards.net
Клацніть на Прочитати, щоб вибрати рівень доступу

Клацніть на Поділитися

Щоб припинити ділитися, перекресліть ім’я зі списку спільного доступу або повністю припиніть ділитися папкою, клацніть правою кнопкою миші на папці та виберіть “Надіслати з” -> Перестати ділитися.


© Cloudwards.net

Картування мережевого диска

Працюючи інженером програмного забезпечення, картографування мережевих накопичувачів було половиною моєї роботи. Але процес здається настільки простим і складним, водночас, що я ніколи не думав, що його можна використовувати і для персональних комп’ютерів.

Ну, виявляється, я можу!

Хоча обмін окремими файлами та папками відбувається швидко, це не ідеальне рішення, коли ви перебуваєте в домашній мережі за допомогою декількох ПК та постійно хочете отримувати дані з інших комп’ютерів.

І саме тому відображення мережевих накопичувачів – хороша ідея! Після того як мережевий накопичувач відображений, система обробляється так, як локальний диск.

Оскільки більш ніж один комп’ютер може зіставити накопичувач, спільні накопичувачі можуть стати загальним ресурсом серед декількох ПК у мережі.

Щоб зіставити мережевий диск, виконайте наступні дії:

Перейдіть до розділу “Цей ПК” або “Мій комп’ютер” (залежно від версії Windows)

Торкніться пункту “Комп’ютер” у верхній частині

Клацніть на Картах мережевого диска


© Cloudwards.net

Тепер ось приходить хитра частина.

Ім’я папки тут не може бути записано безпосередньо, оскільки Windows має знати, на якому комп’ютері знаходиться певна мережна папка.

Ось чому формат, який буде використовуватися під час відображення мережевого диска:

\\ Ім’я комп’ютера \ Ім’я загальної папки

Отже, якщо папка називається Media і вона присутня на комп’ютері з ім’ям Admin2, то шлях буде

\\ Адміністратор2 \ Медіа

Галочка “Повторно підключитися при вході”. Цей параметр автоматично відображає мережевий накопичувач кожного разу, коли комп’ютерна система знову включається. Залиште цей параметр не відміченим, якщо відображення мережевого диска є лише разовою справою.

Галочка “Підключитися за допомогою різних облікових даних”, якщо комп’ютерна система, яка володіє мережевою папкою, використовує різні облікові дані для входу в комп’ютер, що приймається.


© Cloudwards.net

Якщо облікові дані призначені для облікового запису користувача, тоді ім’я користувача слід додати в такому форматі

Ім’я комп’ютера / Ім’я користувача

Отже, якщо ім’я комп’ютера – Admin2, а ім’я користувача – ritika, воно буде введено як:

Адміністратор2 / ритика

Клацніть на OK і диск повинен бути відображений

Всі відображені на карті диски тепер будуть доступні в розділі Мережеве розташування в “Мій комп’ютер”

Ви можете ділитися принтерами на комп’ютерах через домашню групу або мережу.

Хоча обидва методи прості у використанні, той, який ви виберете, залежатиме від типу операційних систем, встановлених на підключених ПК.

Якщо всі комп’ютери мають Windows 7 або новішої версії, то принтером можна легко поділитися, створивши домашню групу. Але якщо навіть на одному з комп’ютерів є версія нижче Windows 7, то найкращим варіантом буде спільне використання принтера безпосередньо по мережі.

Професійний підказки – Якщо обидва можливі, завжди вибирайте домашню групу, оскільки вона забезпечує захист паролем.

Щоб поділитися принтером з домашньою групою:

Перейдіть до області налаштувань домашньої групи, перейшовши на Панель управління -> Налаштування мережі та системи.

Параметр “Домашня група” повинен знаходитися в нижній правій частині.

Якщо домашня група вже існує, поставте прапорець Параметр принтера.

Якщо немає домашньої групи, поверніться до кроків зі створення нової домашньої групи


© Cloudwards.net

Щоб поділитися принтером за допомогою мережі:

Перейдіть до Панелі управління -> Обладнання та звук -> Пристрої та принтери

Усі пристрої, підключені до комп’ютера, повинні бути видимими разом із принтером

Клацніть правою кнопкою миші на принтері, який потрібно поділитись, і виберіть Налаштування друку

У новому вікні перейдіть на вкладку Спільний доступ і поставте галочку “Надіслати цей принтер”

Укажіть принтер ім’я та натисніть кнопку ОК

Проблеми із спільним доступом до принтера в мережі чи домашній групі

У той час як мережеві принтери багато часу використовувалися компаніями, так що всі їх працівники могли використовувати принтери з письмового столу, ситуація зараз повністю змінилася..

Ми живемо у світі бездротових пристроїв. Коли ми можемо змінити канал на телевізорі зі смартфонів, навіщо хтось використовувати дротовий принтер?

Якщо параметр доступний, завжди вибирайте бездротовий принтер через спільний мережевий принтер; і ось чому:

Під час спільного використання принтера, як основного, так і ПК, потрібно ввімкнути, щоб інші комп’ютери в мережі мали доступ до нього.

Друк відбувається досить повільно, оскільки спочатку дані надсилаються на загальний комп’ютер, а потім на принтер.

Помилки та проблеми виникають досить часто.

Немає можливості друкувати документи безпосередньо з мобільного телефону або планшета.

Але, звичайно, якщо у вас вже є підключений дротовий принтер вдома, обмін ним безпосередньо з іншими комп’ютерами в мережі буде набагато доступнішим варіантом, ніж покупка нового принтера.

Підсумок …

У цьому посібнику ми дізналися майже все про спільні накопичувачі Windows, наприклад:

Облікові записи користувачів

Робочі групи

Домашні групи

Майстер обміну мережею

Картування дисків

Насправді спільні накопичувачі – одна з найсильніших функцій Windows, і це також причина, чому багато провідних ІТ-компаній все ще користуються Windows у своїх офісах щодня. Але при спільному використанні файлів і папок, навіть у домашній мережі, переконайтеся, що ви поставили безпеку спереду та в центр.

Виберіть домашні групи замість того, щоб безпосередньо ділитися чим-небудь у мережі, оскільки остання забезпечує захист паролем.

В іншому випадку кожен, хто знає ваш пароль Wi-Fi, також може отримати доступ до файлів, якими ви користуєтеся в мережі. Крім того, якщо я щось пропустив, обов’язково повідомте про це у розділі коментарів нижче!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map