Керівництво Cloudwards: 9 кращих рішень для резервного копіювання сервера

Ласкаво просимо до керівництва Cloudwards.net щодо найкращих рішень для резервного копіювання сервера, доступних сьогодні. Під час цього раунду ми познайомимо вас із рішеннями для зберігання даних, розробленими для допомоги у відновленні аварій для зірваних або пошкоджених серверів та запланованих міграцій на нове обладнання.


Якщо ви шукаєте варіанти відновлення після аварій, найкраще підходять для всіх офісних пристроїв, наше найкраще онлайн-резервне копіювання керівництва для покупців бізнесу – це гарне місце для початку.

Сервери використовуються, крім іншого, для зберігання важливих даних та файлів додатків. Як може сказати вам будь-який sysadmin, жоден сервер не працює вічно. Однак, при створенні хорошого плану відновлення аварій, неминуча аварія – це лише незручність; без одного це цілком можливо катастрофа.

Давайте розглянемо найкращі способи уникнути катастрофи, не порушуючи банк і не підвищуючи артеріальний тиск, коли ви намагаєтеся навчитися працювати. Якщо ви також продаєте фактичний сервер, радимо також ознайомитися зі статтею про найкращий сервер малого бізнесу.

Як ми зробили вибір для створення резервного резервного копіювання сервера

Ми протягом багатьох років оцінювали та переглядали програмне забезпечення для резервного копіювання для серверів і вибирали з цього досвід, щоб зробити наш найкращий вибір для резервного копіювання сервера. Хоча декілька вибору, включаючи Carbonite та CloudBerry Backup, не подумали, деякі з них були не такі легкі.

Оцінюючи резервне копіювання сервера, ми шукаємо кілька функцій. Для нас, як любителів хмар, ми віддаємо перевагу рішенням, що спрощують резервне копіювання файлів сервера у віддалені центри обробки даних. Однак ми також визнаємо, що локальне резервне копіювання теж має багато переваг, включаючи відновлення. Зважаючи на це, ми, як правило, надаємо перевагу інструментам, які підтримують гібридний підхід до резервного копіювання.

Ми також шукали інструменти, які могли б виконувати як резервне копіювання на основі файлів, так і зображення, окрім повного, додаткового та диференціального резервного копіювання. Ми також розглядали можливості планування резервного копіювання, які дозволяють людям планувати позачергові резервні копії для обмеження системних ресурсів. Інші основні функції включають гарячу резервну копію, яка дозволяє створювати резервні файли, які зараз використовуються, і багатопотокове резервне копіювання, що дозволяє запускати кілька процесів резервного копіювання одночасно..

Нарешті, ми віддаємо перевагу можливостям під назвою відновлення голого металу. За допомогою відновлення голого металу ви можете відновити зображення на сервері, на якому ще не встановлено жодного програмного забезпечення, що економить цінний час у процесі відновлення після аварій..

Найкращий вибір резервного копіювання сервера 1. Прагніть до бізнесу

IDrive for Business незмінно вважається одним з наших улюблених варіантів резервного копіювання для споживачів. Плани резервного копіювання бізнесу також чудові, забезпечуючи гнучкість платформи та функції, які відповідають або перевищують більш дорогі варіанти, такі як MozyPro та SOS Online Backup for Business.

Перший план:
План другий:
План третій:
Річна вартість:99,50 дол199,50 дол499,50 дол
Комп’ютери:НеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Сервери:НеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Загальне сховище:250 Гб500 Гб1,25 ТБ

Ви отримуєте 25-відсоткову знижку на перший рік служби (або два роки, якщо ви не заперечуєте проти такого зобов’язання), роблячи ціни ще привабливішими. 

Також є більше варіантів передплати, аж до 12,5 ТБ. На відміну від Carbonite Office та деяких інших опцій, масштабувати сховище за допомогою IDrive трохи складніше, оскільки вам доведеться дотримуватися одного, якщо його встановлені плани зберігання. Але його низька вартість загалом робить її кращою. 

IDrive здатний створювати резервні копії більшості серверних програм, включаючи Windows Server, Linux Server, MS SQL Server, MS Exchange Server, MS SharePoint Server, Oracle Server, Hyper-V та VMWare. 

IDrive підтримує гібридну резервну копію, якщо ви хочете зберігати серверні файли, скопійовані як локально, так і в хмарі. Він також має пристойні інструменти моніторингу для того, щоб підтримувати вас в режимі резервного копіювання майже в режимі реального часу. Також підтримується відновлення аварійних ситуацій із голим металом та резервне копіювання зображень на диску.

Для підтримки клієнтів доступні варіанти телефонного зв’язку, електронної пошти та онлайн-чату, які ми завжди вважали дуже вчасними. Підтримка також доступна цілодобово, про що ви можете прочитати в нашому IDrive for Business.

2. Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry резервне копіювання трохи складніше, ніж IDrive for Business, оскільки він не пропонує власну хмарну мережу зберігання даних. Натомість вам потрібно придбати програмне забезпечення CloudBerry Backup, а потім придбати хмарне місце для зберігання даних окремо від підтримуваної послуги.

Однак, якщо підтримується понад п’ятдесят різних варіантів зберігання хмари, ті, хто добре вподобає трохи технічних можливостей, можуть насолоджуватися універсальністю. Підтримувані постачальники включають Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud та Backblaze B2. CloudBerry Backup також підтримує локальне резервне копіювання.

Вам доведеться купувати програмне забезпечення залежно від типу сервера чи серверів, які ви використовуєте:

 • Windows Server: 119,99 дол
 • SQL Server: 149,99 дол
 • Обмін: 229,99 дол

Параметри програмного забезпечення SQL Server та Exchange також підтримують Windows Server. Також є 229,99 дол. США Ultimate Plan, який можна використовувати для Windows Server, SQL Server та Exchange.

Резервне копіювання на основі зображень та відновлення голого металу – це дві функції. CloudBerry Backup також підтримує відновлення на серверах з різним обладнанням та відновлює безпосередньо з хмари за допомогою флешки.

У програмному забезпеченні є зручний майстер, який допоможе вам ознайомитись з параметрами, включаючи часи планування роботи ваших резервних копій. Підтримуються як повна, так і диференційна резервна копія. Файли можна стискати під час резервного копіювання, щоб зменшити також пропускну здатність.

CloudBerry Backup підтримує резервну копію на стороні клієнта, щоб обмежити доступ до ваших файлів у хмарі. Рівень використовуваного шифрування на стороні клієнта – 256-бітний AES. Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте наш огляд CloudBerry Backup.

3. Карбоніт для офісу

Плани Carbonite for Office містять варіанти як хмарного, так і локального резервного копіювання, що робить його гібридним інструментом резервного копіювання. Він підтримує фізичні та віртуальні сервери, плюс мережеве сховище даних (NAS), мережу області зберігання даних (SAN) та зовнішні накопичувачі. Це надійний сервіс резервного копіювання, хоча підтримка платформи не настільки хороша, як те, що ви отримуєте з IDrive – і коштує зовсім трохи більше.

Окрім резервного копіювання та відновлення окремих файлів, ви можете виконати повне відновлення системи за допомогою Carbonite. Служба підтримує як зображення, так і реставрацію з голого металу. Для того, щоб налаштувати план відновлення після аварій для вашого сервера, вам потрібно буде переглянути основний базовий план Carbonite, який обмежується резервним копією на комп’ютері.

ПланЗберіганняРічна вартістьКількість комп’ютерівКількість серверів
Основні250 Гб269,99 долНеобмеженийЖоден
Потужність500 Гб599,99 долНеобмежений1
Кінцева500 Гб999,99 долНеобмеженийНеобмежений

Carbonite for Office Power дозволяє створювати резервні копії одного сервера, тоді як Carbonite for Office Ultimate дозволяє створювати резервні копії необмежених серверів. Обидва дають 500 Гб базового сховища і дозволяють додати 100 ГБ пам’яті за 99 доларів на рік.

Можливо, те, що ми найбільше любимо у Carbonite, – це наскільки простіше налаштувати порівняно з більшістю інших варіантів резервного копіювання сервера. Деякі з цих варіантів резервного копіювання можуть бути нижчою ціною, ніж Carbonite, але їх також важче керувати. Власники бізнесу, які хочуть швидко створити план резервного копіювання сервера та продовжувати його працювати, не витрачаючи купу грошей на службу підтримки, повинні бути щасливими.

Інтерфейс легко на очах і проходить вас протягом більшої частини процесу. Ви можете планувати автоматичне резервне копіювання за допомогою простого планувальника та керувати завантаженням системних ресурсів, встановлюючи повне, додаткове та диференціальне резервне копіювання. Інші параметри включають зменшення пропускної здатності, інструменти настройки та спостереження.

Для безпеки Carbonite використовує 128-бітний AES для захисту вмісту, що зберігається в його центрах обробки даних. Якщо ви хочете, ви також можете перейти до приватного шифрування і самостійно підтримувати контроль над своїми ключами шифрування. Це означає, що ніхто з Carbonite ніколи не зможе розшифрувати ваші файли.

Нарешті, у Carbonite є один із найкорисніших служб підтримки, з якими ми колись працювали, принаймні для хмарного сервісу резервного копіювання. Ви можете зателефонувати, надіслати електронною поштою чи спілкуватися в Інтернеті з підтримкою сім днів на тиждень. Carbonite також пропонує безкоштовні установки камердинера, а це означає, що працівник Carbonite безперешкодно налаштує та оптимізує резервне копіювання вашого сервера..

Детальніше про цю послугу читайте в нашому огляді Carbonite for Office. 

4. Резервне копіювання Acronis 12.5

Acronis – це один із найпопулярніших інструментів резервного копіювання сервера, який сьогодні доступний, оскільки він пропонує чудовий інтерфейс і надзвичайно простий у користуванні. Однак це також може бути трохи дорогим. Базова ціна підписки становить 469 доларів на рік за один сервер, а також потрібно платити за зберігання:

 • 250 ГБ: 299 доларів на рік
 • 500 ГБ: 499 доларів на рік
 • 1 ТБ: 899 доларів на рік
 • 5 ТБ: 4299 доларів на рік

Ціна 469 доларів призначена для стандартної підписки на резервне копіювання сервера Windows та Linux. Також є розширений план на суму 839 доларів. Обидва плани знижуються, якщо зареєструватися на кілька років заздалегідь.

Як Acronis Backup Standard, так і Acronis Backup Advanced пропонують можливості дискового зображення та гібридне зберігання. Варіанти локального зберігання включають NAS та SAN. Advanced також включає дедуплікацію, підтримку стрічкових накопичувачів та набагато кращі варіанти адміністрування та звітування.

Acronis може використовуватися для резервного копіювання фізичних та віртуальних серверів, а також може виконувати відновлення файлів, повне та оголення металів. Він також може відновити на різний апарат, якщо вам потрібно перейти на новий сервер.

5. StorageCraft ShadowProtect SPX-сервер 

ShadowProtect SPX-сервер є ще одним фаворитом, хоча він має досить багато обмежень, ніж наші перші чотири вибори. Для одного, хоча багато хто вважає його інтерфейс робочого столу досить простим у використанні для створення резервного плану, його не так просто, як Carbonite або навіть IDrive, навіть CloudBerry Backup або Acronis.

Більшим обмеженням є те, що він не легко інтегрується з хмарним сховищем, тобто вам знадобиться хтось із сильними технічними знаннями, щоб допомогти вам. Підсумок всього цього полягає в тому, що його найкраще використовувати для локального резервного копіювання.

Однак, якщо ви можете подолати ці обмеження і, перш за все, потребуєте додаткового рішення, ShadowProtect SPX надає хороший спектр функцій для забезпечення фізичних та віртуальних серверів Windows для відновлення після аварій.  

Ці функції включають повне та додаткове резервне копіювання, планування резервного копіювання та дуже хороші інструменти моніторингу. Ви можете створювати резервні копії файлів або зображень, а резервні копії зображень можна відновити на машинах з різним обладнанням.

ShadowProtect SPX Server має ще одну проблему, яка може не зробити його придатним для людей або малого бізнесу, які потребують резервного копіювання сервера: вартість. Пожиттєва ліцензія поверне вам 1095 доларів, а один рік преміальної підтримки коштує додатково 164 долари. Однак пріоритетна підтримка включає цілодобову підтримку телефону.

6. Макріум відображення 7

Macrium страждає від тих же проблем, що і ShadowProtect SPX Server, має менше функцій і менш зручний для користувачів. Однак, не дивлячись на те, що хмарна резервна копія не сприяє, вона все ще популярна серед ІТ-підрозділів як основний інструмент резервного копіювання. Це може бути тому, що це коштує зовсім трохи менше, ніж ShadowProtect SPX.

Сервер Macrium Reflect 7 коштує 275 доларів на один сервер за безстрокову ліцензію. Як і у StorageCraft, підтримка коштує додатково, хоча навіть якщо ви обираєте стандартну підтримку понад преміум. Однак ви отримуєте перший рік стандартної підтримки безкоштовно. Перший рік підтримки премії додає 13 доларів до вартості.

Стандарт: Преміум:
Вартість поновлення:55 доларів$ 69
Час реакції:24 години12 годин
24/7:НіТак
Підтримка телефону:НіТак
Виділений кейс-менеджер:НіТак

Програмне забезпечення може використовуватися для резервного копіювання всіх фізичних та віртуальних серверів в єдиний стислий файл зображення, а також файли та папки в один стислий архівний файл. Зручний планувальник дозволить вам планувати повне та додаткове резервне копіювання, коли ви можете зекономити системні ресурси.  

За допомогою Macrium ReDeploy ви можете відновити файли безпосередньо на різному апаратному забезпеченні, якщо ваші диски сервера пошкоджені або прийшов час оновлення. Віртуальне завантаження також підтримується.

7. Сервер NovaBACKUP

NovaBACKUP Server дозволяє створювати резервні копії як локально, так і в хмарі. Параметри хмарного резервного копіювання включають NovaStor, який потрібно придбати через постачальника керованих послуг, або Amazon S3, який ви можете налаштувати самостійно.

NovaBACKUP також може бути інтегрований з кількома службами спільного використання файлів, включаючи Dropbox, Google Drive та OneDrive. Однак ці параметри не розроблені для резервного копіювання сервера.

Саме програмне забезпечення можна придбати щорічно за 200 доларів або ви можете отримати постійну ліцензію за 400 доларів. Якщо ви будете мати постійну ліцензію, ви отримаєте лише один рік підтримки NovaCare. NovaCare включає канали підтримки електронної пошти, чату та телефону.

Поряд з гібридним рішенням для зберігання даних, NovaBACKUP підтримує файлову, графічну, поступову, повну та багатопоточну резервну копію. Він також підтримує реставрацію з голого металу та відновлення до різних пристроїв.  

Програмне забезпечення також здатне шифрувати дані за допомогою 256-AES, чи зберігати їх локально, чи надсилати їх у хмару, та надає інструменти для моніторингу в режимі реального часу.

8. Сервер резервного копіювання EaseUS Todo

EaseUS виробляє деякі найпопулярніші інструменти для ІТ-фахівців у світі, включаючи чудовий інструмент відновлення даних, про який ми написали в огляді Майстра відновлення даних. Його програмне забезпечення для резервного копіювання сервера, Todo Backup Server, також дуже добре.

Однією з найпривабливіших речей про Todo Backup Server є його вартість. Довічна ліцензія на поточну версію Todo Backup Server коштує 199 доларів. Довічна ліцензія на поточну та всі майбутні версії коштує 359 доларів.

На жаль, хоча сервер резервного копіювання Todo має деякі дуже приємні функції, він не підтримує просту хмарну резервну копію, і це не дозволяє йому бути набагато вище в цьому списку. Однак FTP – це варіант, тому ви можете все-таки віддалено створити резервну копію, якщо вам доведеться трохи попрацювати.

Too Backup Server забезпечує повне резервне копіювання системи для Windows Server, швидке блокування зображень на рівні блоків та резервне копіювання файлів. Він також може виконувати додаткові та повні резервні копії та має хороший планувальник резервного копіювання. Зображення та файли стискаються, щоб зайняти більше місця, і вони можуть бути зашифровані 256-бітним AES. Ви також можете створювати сповіщення, щоб попереджати про поточні, завершені або невдалі процеси.

Відновлення систем може здійснюватися за допомогою завантажувальних носіїв та на різному апаратному забезпеченні. Ви можете відновити все зображення або виконати відновлення на основі файлів.

Фінальні думки

Це наші вибір найкращих інструментів резервного копіювання сервера. За наші гроші Carbonite заробила своє місце як головний загальний інструмент резервного копіювання завдяки потужному набору функцій, користувацькому досвіду, який дійсно спрощує процес резервного копіювання та чудовій підтримці, на яку не потрібно витрачати зайві гроші на.

Однак різні інструменти сподобаються різним користувачам, тому що Carbonite та IDrive, ймовірно, сподобаються власникам малого та середнього бізнесу, які шукають зручності використання, а інші – більше підходять для персоналу ІТ-підрозділів. Ми вітаємо ваші запитання та коментарі нижче і, як завжди, дякуємо вам за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map