Як зупинити Windows 10 від реєстрації персональних даних

Операційна система Windows легко є однією з найбільш обширних та найпоширеніших фрагментів програмного забезпечення, розроблених, як і практики реєстрації даних Windows 10. У першій галузі ПК ПК Windows та Apple були двома найбільшими конкурентами, і майже всі чули імена, Білл Гейтс і Стів Джобс.© digitalpimp.

У той час як Apple використовувала підхід до створення найвищої якості програмного забезпечення, стратегія Microsoft полягала в тому, щоб “масово виробляти” програмне забезпечення, яке зробило б його доступним у більшості систем.

Таким чином, Windows часто вважається неповноцінною операційною системою, яка переповнена помилками та вірусами. Хоча існують справедливі аргументи щодо переваг будь-якої операційної системи, існує суть правди щодо думки про те, що Windows поступається.

Журнал даних Windows 10 – недоліки та недоліки

Перш за все, хто ніколи не чув про те, що система Windows виходить з ладу кожного разу, коли вона піддається впливу:

 • Вірус
 • Рекламні програми
 • Зловмисне програмне забезпечення
 • Троян

І інший шкідливий код (більша частина якого написана для Windows), порівняно з іншими операційними системами. Але віруси – це не найбільша проблема.

Вірите чи ні, багато версій Windows містять налаштування за замовчуванням, навмисно приховані від пересічного користувача, які призначені для збирання вантажу персональних даних.

Здається, багато міркувань щодо того, чому ці налаштування існують в першу чергу; Збір даних про претензії Microsoft допомагає покращити роботу користувачів, але я залишаюсь скептичним щодо цієї заяви.

Хоча MS часто стверджує, що вони збирають особисту інформацію для вдосконалення свого програмного забезпечення або послуги, більш ймовірною причиною є участь Microsoft та співпраця з NSA.

Багато з цих налаштувань, ймовірно, були введені в код за бажанням АНБ, як частина їхнього скандалу про прослуховування (PRISM), який створив зворотні двері:

 • Microsoft
 • Google
 • Apple

Windows 10 – це найгірший вторгнення в конфіденційність досі та розроблений для крадіжки більшої кількості особистої інформації, ніж будь-яка інша попередня версія Windows. Типи даних, які він збирає, вас здивують і здивують, і доцільно відключити та пом’якшити ці налаштування, щоб захистити вашу конфіденційність.

Підвищення конфіденційності під час встановлення

Найпростіший спосіб запобігти збору даних Windows 10 – це відключити ці порушення, які порушуються, з самого початку. На жаль, багато з них увімкнено за замовчуванням, тому вам знадобиться налаштувати процес інсталяції та відмовитися від параметра налаштування Express..

Microsoft базується на тому, що багато користувачів не мають поняття про відмінності між:

 • Індивідуальна установка
 • Експрес-налаштування

А оскільки більшість людей ліниві, вони йдуть на шлях найменшого опору. Хороша новина полягає в тому, що не потрібно багато технічного ноу-хау для відключення інвазивних налаштувань, що включає навіть файли, що зберігаються за допомогою сервісу OneDrive Microsoft.

Також Windows 10 збиратиме:

 • Контактні дані
 • Торкніться вводу
 • Інформація про календар
 • Перегляд діяльності
 • Дані про місцезнаходження
 • Штрихи клавіатури
 • Дані Wi-Fi

Однак розумійте, що деякі налаштування торгують функціональністю для конфіденційності та безпеки. На мою скромну думку, ці компроміси мінімальні та не вплинуть суттєво на вашу роботу користувачів.

Як доданий привілей, вимкнення деяких із цих налаштувань збільшує продуктивність операційної системи, вимикаючи фонові процеси, які в іншому випадку погрожують пам’ять та потужність процесора.

Якщо ви вже встановили Windows 10, не хвилюйтеся – ми також переглянемо процедуру вручну. Крім того, навіть після відключення налаштувань за замовчуванням під час встановлення, необхідно перевірити, чи справді вони відключені.

Після завантаження інсталяційного носія Windows 10 на першому екрані з’явиться один із двох варіантів:

Експрес-налаштування або варіант для Налаштування параметрів.

У нижньому лівому куті синього екрана знайдіть опцію “Налаштувати налаштування”.

На наступному екрані вам буде представлена ​​сторінка, яка містить чотири варіанти включення / вимкнення. Кожне налаштування за замовчуванням має бути встановлено на “увімкнено”, але ми хочемо відключити всі чотири, переконавшись, що вони встановлені на “вимкнено”.

На мою думку, найскладніші з цих параметрів – це дані про місцезнаходження. Це просто не їхня справа, де я використовую свій комп’ютер Windows 10! Навіщо на Землі їм потрібна ця інформація?

Клацніть «далі», щоб продовжити встановлення.

На наступній сторінці є кілька інших налаштувань, які ви може хочу відключити.

Я рекомендую вимкнути їх усіх, але використовувати власне судження та розсуд. Зокрема, радимо вимкнути наступне для підвищення безпеки:

 • Прогнозний веб-перегляд
 • Сенс Wi-Fi
 • Автоматичне підключення до відкритого Wi-Fi

Пов’язання встановлення Windows 10 з обліковим записом Microsoft

Клацніть «далі», щоб перейти до наступного етапу установки. Тепер у вас є вибір: використовувати локальний обліковий запис користувача або ввійти з новим або існуючим обліковим записом Microsoft. Знову ж таки, тут є трохи компромісу, але набагато безпечніше використовувати локальний обліковий запис користувача.

На жаль, використання локального облікового запису відключить можливість синхронізувати налаштування та дані Microsoft, пов’язані з Microsoft, між пристроями Windows. Є багато сторонніх сервісів, таких як SugarSync, які надають ті самі функції – деякі з них навіть безкоштовні.

Якщо ви хочете налаштувати місцевого користувача, натисніть «Створити новий обліковий запис» замість того, щоб вводити існуюче ім’я користувача та пароль.

Також переконайтесь, що виберіть опцію “Увійти без облікового запису Microsoft”. Обліковий запис Microsoft – це останнє налаштування, яке нам потрібно було відключити під час встановлення, але ми ще далеко не закінчені. Продовжуйте процес встановлення та увійдіть у свою нову систему Windows 10.

Відключення Кортани

Кортана – це версія Windows Siri від Apple, і її ім’я походить від персонажа в серії відеоігор Halo. На жаль, Cortana – це також загроза безпеці, яка передасть багато приватної інформації назад на сервери Microsoft.

Знову ж таки, використовуйте свій розсуд, але я б радив її вимкнути.

Щоб вимкнути Cortana, натисніть кнопку Windows і введіть текст, щоб відкрити вікно пошуку. З’явиться значок налаштування, який містить налаштування Кортани. Ви також можете обмежити функціональність Кортани, а не повністю вимикати її.

Параметри зворотного зв’язку

Існує також набридливий параметр зворотного зв’язку. У домашніх версіях Windows 10 це налаштування не можна повністю відключити, лише обмежити.

Якщо встановлено найосновніший параметр, він лише анонімно передаватиме обмежену інформацію в Microsoft. На жаль, лише видання Enterprise і Server мають можливість відключити цю функцію.

Ось як її відключити:

Оновлення Windows

За замовчуванням Windows 10 використовує систему оновлень P2P. Я думаю, що з боку Microsoft це досить розумно, оскільки це зменшує навантаження на їх сервери оновлення.

Але це також дуже небезпечно, тому що хакер може спробувати підключити вашу систему до завантаження шкідливого оновлення. Крім того, інші користувачі можуть бачити вашу IP-адресу в рої P2P.

Щоб вимкнути цю функцію та завантажувати лише оновлення з перевірених серверів Windows, перейдіть до меню налаштувань ще раз та перегляньте:

За бажанням можна завантажити оновлення P2P з комп’ютерів, підключених до локальної локальної мережі, що підходить для домашньої мережі з іншими установками Windows 10.

Однак цей спосіб може бути небезпечним для загальнодоступних підключень до Інтернету – наприклад, Wi-Fi у місцевій кав’ярні.

Відключення OneDrive

OneDrive – це хмарне сховище для Microsoft, і воно, як відомо, є незахищеним через недоліки в безпеці та залучення до національної безпеки. Щоб вимкнути його в Windows 10, натисніть стрілку вгору системної панелі, потім натисніть OneDrive та нарешті Налаштування.

Спробуйте відключити наступні налаштування:

 • “Дозвольте мені використовувати OneDrive для отримання будь-яких моїх файлів на цьому ПК”
 • “Запустити OneDrive автоматично, коли я входжу в Windows”
 • “Використовуйте Office для роботи над файлами з іншими людьми одночасно”.

З тієї чи іншої причини, якщо ви просто не можете розлучитися з OneDrive, добре залишити його ввімкненим. Однак використання OneDrive може означати, що особисті дані опиняються в базі даних NSA – глибоко в надрах Ft. Meade.

Підсумок …

Оскільки застарілі версії Windows застарівають і втрачають підтримку, все більше користувачів змушені переходити на Windows 10.

Але безліч фонових процесів та налаштувань, які передають особисту інформацію людей назад на сервери Microsoft, яка потім потенційно опиняється в руках державних установ, таких як АНБ, потрібно припинити..

Найкращий спосіб підвищити безпеку та конфіденційність – відключити настройки журналу даних Windows 10 під час встановлення, але їх також можна відключити вручну після оновлення або налаштування Express..

Більшість інтернет-сервісів уже переміщені до хмари, але не всі хмарні сервіси є безпечними. OneDrive, хоча і має достоїнства, є, мабуть, одним з найменш безпечних варіантів – через загрозу конфіденційності з боку АНБ.

Зрештою, ніколи не знаєш, хто може підслуховувати!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map