Як зробити Gmail своїм клієнтом електронної пошти за замовчуванням у 2020 році

Коли ви натискаєте поштове посилання в Інтернеті, ви перейдете до програми електронної пошти за замовчуванням у вашій операційній системі. Це може бути Пошта на Mac або Пошта в Windows 10. Не потрібно дотримуватися цього. Ви можете вирватися з лап Microsoft або Apple і летіти у відкриті обійми Google. Це обіцяє не бути злом.


Зло чи ні, він має надійний, добре розвинений веб-додаток. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати його для вбудованої в вашу ОС, вам потрібно буде налаштувати вашу систему, щоб зробити комутатор. Зрозуміти, як це зробити, непросто, тому ми склали це керівництво про те, як зробити Gmail вашим клієнтом електронної пошти за замовчуванням..

Після справи Snowden у вас можуть виникнути занепокоєння щодо конфіденційності електронної пошти. Якщо так, то наш спосіб захисту вашого конфіденційності посібник зацікавить вас.

Ці поради залежать від вашої ОС та браузера, тому читайте, щоб знайти те, що вам потрібно. Багато порад щодо ОС відкривають веб-переглядач, налаштований за замовчуванням на Gmail, тому, якщо вас цікавить лише відкриття веб-поштових посилань, перейдіть до посібників веб-переглядача..

Окрім того, що вони є найбільш захищеними браузерами, Chrome і Firefox найкращі для Gmail. Наші рішення для Edge та Safari не є ідеальними, але, знову ж таки, не є. На щастя, є хороші варіанти для всіх операційних систем, які ми розглянули.

Користувачам Linux потрібно встановити додаток, але ми сумніваємося, що це надто непокоїть їх.

Встановлення Gmail як клієнта електронної пошти за замовчуванням у Windows 8 та 10

Щоб Windows використовував Gmail за замовчуванням, спершу ви встановлюєте свій браузер як вибір програми електронної пошти за замовчуванням. Потім ви встановите його для використання Gmail, використовуючи відповідний посібник.

Натисніть Windows + S, щоб відкрити вікно пошуку. Потім введіть “панель управління” та натисніть клавішу return.

Коли з’явиться панель управління, введіть у поле пошуку “за замовчуванням”. Виберіть “програми за замовчуванням”. Потім на наступному екрані натисніть «встановити програми за замовчуванням».

gmail-windows-панель управління

З’явиться екран налаштувань, на якому відображатимуться програми за замовчуванням для різних функцій, включаючи карту за замовчуванням, музику, фото, відео та програми веб-переглядача, а також вашу електронну програму за замовчуванням. Про кілька хороших програм для фотографій читайте нашу найкращу статтю із програмного забезпечення для управління фотографіями.

Оскільки в Gmail немає програми для настільних ПК, вам потрібно буде отримати доступ до нього через веб-переглядач, тому виберіть веб-переглядач як стандартний для електронної пошти.

Тепер, коли ви вибрали веб-переглядач, з яким відкриватимуть посилання, вам потрібно буде переконатися, що він обробляє поштові посилання правильно, тому перегляньте наведені нижче посібники для вашого веб-переглядача..

MacOS

Якщо ви хочете змінити обробник Gmail за замовчуванням на Mac, вам доведеться відкрити програму “Пошта” за замовчуванням і відрегулювати її налаштування.

Відкрийте меню “Пошта” та виберіть “Налаштування”.

налаштування mac-mail

На вкладці “загальне” змініть “зачитувач електронної пошти за замовчуванням”, щоб використовувати веб-переглядач. Прочитайте інструкції для браузера нижче, щоб закінчити налаштування.

Linux Mint (та інші)

Користувачі Linux, які хочуть використовувати Gmail або іншу веб-пошту, можуть використовувати пакет настільних веб-поштових повідомлень. Він також працює для Hotmail, Yahoo та Zoho.

gmail-default-linux-webmail

Щоб встановити його, введіть у командному рядку “sudo apt-get install desktop-webmail”.

Після налаштування Gmail ви можете налаштувати себе за допомогою віртуальної приватної мережі, щоб ніхто не прослуховував ваше з’єднання. Перегляньте наш корисний список найкращих VPN-сервісів для Linux для пропозицій.

Посібники для браузерів

Якщо керівництво для вашої ОС вказує вам на веб-переглядач для останнього кроку, знайдіть його нижче та дотримуйтесь інструкцій. Не забувайте, ви можете перемикати веб-переглядачі, якщо інструкції для вас не підходять. Користувачі Safari, зокрема, можуть це зробити.

Хром

Щоб встановити Gmail як обробника електронної пошти за замовчуванням у Chrome, відкрийте налаштування за допомогою піктограми трьох крапок у верхньому правому куті. Знайдіть розділ «конфіденційність та безпека», прокручуючи вниз і натискаючи «розширено». Клацніть “Налаштування вмісту”, потім натисніть “обробники” та переконайтесь, що вибрано опцію “дозволити сайтам запитувати, щоб вони стали обробниками за замовчуванням для протоколів”. Він буде кольоровим, а не сірим, якщо він є.

gmail-default-chrome

Відкрийте Gmail як звичайне. У рядку URL-адреси вгорі праворуч має бути сірий ромб. Клацніть його, щоб зробити Gmail за замовчуванням. Після цього він завантажується автоматично, коли ви натискаєте посилання “mailto”.

Firefox

У Firefox, коли ви натискаєте посилання для поштового зв’язку, ви отримаєте шанс вибрати заявку на вибір. У діалоговому вікні вибору встановлено прапорець, який дозволяє встановлювати його за замовчуванням у наступних випадках.

gmail-default-firefox

Якщо ви вже вибрали за замовчуванням і хочете змінити його, відкрийте сторінку параметрів Firefox у спадному меню. Якщо вибрано “загальний”, прокрутіть униз, поки не з’явиться розділ “програми”. Ознайомтеся з типом вмісту пошти, а потім виберіть “використовувати Gmail” зі списку параметрів.

Сафарі

Речі складні для користувачів Safari. Тут доступний плагін, який працював на старих версіях браузера, але він не оновлювався до останнього випуску. Ви можете спробувати дозволити розробникам, щоб оновити його на github. Оскільки він є відкритим кодом, ви можете навіть спробувати оновити його самостійно. Якщо цього не вдалося, найкращим варіантом є перемикання веб-переглядачів.

Край

Edge використовує вашу програму Windows за замовчуванням для відкриття посилань для поштових повідомлень. Це означає, що якщо ви налаштуєте Windows для відкриття Gmail в іншому веб-переглядачі, Edge відкриє цей веб-переглядач, натиснувши посилання. На жаль, ми не змогли знайти спосіб відкрити Gmail автоматично в самому Edge.

Фінальні думки

Якщо ви дотримуєтесь цих вказівок до листа, вам слід бути гарним. Будьте уважні, однак. Операційні системи час від часу оновлюються і мають підлий звичку перезаписувати ваші налаштування. Те, що зараз працює, може не працювати наступного тижня.

Сподіваємось, ви змогли успішно слідувати нашому посібнику. Повідомте нас, як ви зробили в коментарях нижче. Якщо у вас виникли проблеми або є якісь поради, як найкраще скористатися електронною поштою, ми будемо раді їх почути. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map