Як встановити пакт на Kodi

Хоча Netflix, Amazon та Hulu чудові, вони не охоплюють усіх потокових баз. Якщо ви, як і я, ви заповнили свій список (ніколи не буде заповнений) і все ще хочете переглянути щось інше, вам доведеться встановити Covenant на Kodi.


Kodi, якщо ви ніколи про нього не чули, – це безкоштовний медіаплеєр з відкритим кодом, розроблений для роботи з Android, Windows та безліччю операційних систем розумного телебачення. Сам Kodi використовується для зберігання будь-якого носія, яким ви вже володієте, але це не дуже цікаво.

Коді стає цікавим з доповненнями, особливо з Пактом. Це розширення знаходить потоки фільмів та телевізійних шоу з Інтернету та передає їх. Іноді можна навіть знайти фільми з субтитрами, які ще не вийшли у вашій країні. Однак зауважте, що, хоча Kodi є законним, піратство це не так, тому обов’язково захищайте свою конфіденційність.

Вихід проти Завіту

До Угоди Вихід був улюбленим у трансляції фільмів та телешоу. Вихід більше не оновлюється, але Пакт – це саме те саме і досі зберігається. Подумайте про це як про останню версію Exodus, яка робить будь-яке керівництво щодо встановлення Exodus на Kodi застарілим..

Однак Пакт з явних причин не є офіційним доповненням для Kodi. Налаштування може зайняти деякий час, тому ми хотіли допомогти вам полегшити процес. Незважаючи на те, що Kodi охоплює декілька різних платформ, процес однаковий, тому не варто звертати увагу на те, яким пристроєм ви користуєтесь.

Як встановити пакт на Kodi

Перш ніж розпочати роботу, ви можете переконатися, що ви використовуєте будь-який із наших кращих VPN для вибору Kodi, оскільки в іншому випадку ви можете потрапити в юридичні проблеми..

Увімкнути невідомі джерела

Перш ніж ми зможемо отримати Пакт, ми повинні дозволити Kodi встановлювати додатки з невідомих джерел, оскільки Пакт офіційно не підтримується. Залежно від версії Kodi, яку ви маєте, це може бути включено за замовчуванням, але ми проведемо вас через кроки, щоб ви могли перевірити незалежно.

Для цього підручника ми використовуємо останню версію Kodi 17.4. Якщо у вас є попередня версія, кроки повинні бути схожими, хоча інтерфейс трохи інший.

Спочатку відкрийте Kodi та натисніть на значок налаштувань. Це схоже на гвинтик.

Далі перейдіть до «системних налаштувань», які мають бути найдальнішим правильним варіантом у другому ряду.

Звідти просто перейдіть до розділу надбудов і переконайтесь, що перемикач “невідомі джерела” знаходиться праворуч. З’явиться повідомлення з попередженням про ризики встановлення з невідомих джерел, але ми знаємо, що робимо. Просто натисніть “так” на цьому, і вам добре піти.

Тепер у вас є налаштування Kodi, щоб дозволити належному встановленню Covenant. Хоча це може і не здатися вирішальним кроком, він пізніше зробить заплутаний процес, якщо ви не принаймні перевірите.

Встановлення пакту

Після того, як ви зможете встановити додатки з невідомих джерел, перейдіть до меню налаштувань (швидше за все, натиснувши «втечу»). Тепер ми перейдемо до “менеджера файлів”, третього варіанту останнього ряду.

Всередині файлового менеджера двічі клацніть на “Додати джерело” у лівій частині стовпця.

З’явиться вікно із запитом про шлях до медіа, який ви намагаєтеся додати. Оскільки ми будемо встановлювати надбудову через URL-адресу, продовжуйте та натискайте “немає”.

Тепер нам потрібно отримати доступ до сховища, яке має Пакт всередині нього. У рядку адреси, який з’явиться, введіть “http://mediarepos.org/tco” (саме так, як написано тут) та натисніть “OK”.

Після цього ви повернетесь у вікно “Додати джерело файлу”, URL-адреса, яку ви щойно ввели у верхній частині списку. Введіть назву “tco” внизу, де вона вас просить. Це вже може бути там, тому в цьому випадку вам нічого не потрібно робити. Натисніть “ОК”, коли закінчите.

Маючи доступ до сховища, ми тепер можемо встановити його та отримати Covenant. Поверніться до головного екрана та виберіть “додатки”.

Потрапивши туди, натисніть на браузер. Це кругла ікона вгорі, яка схожа на відкриту коробку.

Ми можемо встановити сховище, яке ми додали раніше, за допомогою URL-адреси. Клацніть на “встановити з zip-файлу” у списку параметрів. Він повинен бути четвертим зверху.

З’явиться вікно з ієрархією папок. Клацніть на ярлику елемента “tco”.

Всередині повинно бути два предмети. Клацніть на “-SmashRepo-.zip.” Через мить-два у верхньому правому куті Kodi з’явиться повідомлення про додатки. Не забудьте почекати, поки це повідомлення з’явиться, перш ніж продовжувати.

Після того, як з’явиться повідомлення, виберіть «встановити з сховища» на екрані додаткових програм.

Потрапивши всередину, ви побачите всі наразі встановлені сховища. Клацніть на “-SMASH Repo.”

У сховищі є всілякі доповнення, але ми хочемо Covenant. Клацніть на верхньому варіанті з назвою “додаткове сховище”.

У цій папці натисніть «сховище колосу». Існує ще один варіант, позначений “сховище бібліотек колосса”, але це не те, що ми шукаємо.

Після цього натисніть кнопку «встановити» в нижньому рядку піктограм. Її слід знайти досить просто, оскільки це єдиний варіант, який не є сірим. Дочекайтеся того самого встановленого додатка, а потім продовжте.

Як тільки повідомлення з’явиться, поверніться на головний екран Kodi. Звідси важливо повернутися до установки сховища, тому ми швидко дамо кроки.

 • Перейдіть на головний екран Kodi
 • Клацніть на “додатки”
 • Натисніть на браузер (піктограма відкритого вікна)
 • Виберіть “встановити з сховища”

Якщо вам потрібні посилання на скріншот для описаних вище кроків, ми розглянули процес раніше у підручнику. Після того, як ви перейдете до цього моменту, натисніть “сховище колосу”.

Всередині натисніть на “доповнення до відео”, яке має бути нижньою опцією.

Прокрутіть список вниз і знайдіть “Заповіт”.

На наступному екрані знову натисніть на «Встановити», і єдиний варіант не сірий.

Після цього просто зачекайте, поки надбудоване повідомлення встановлено, і Пакт готовий до роботи. Після завершення ви зможете отримати доступ до нього з меню доповнень для відео.

Висновок

Коді відмінний з кількох причин, не останньою з яких є Пакт. Це як Netflix, за винятком того, що доступно майже все (навіть вміст з геоблокованими можливостями). Після встановлення важко виправдати підписку на Netflix, значно менше рахунку за кабель.

Однак є й ризики. Оскільки ви передаєте торренти в Інтернеті, вам захочеться захистити себе. Подумайте про безпеку свого інтернет-зв’язку з будь-яким з наших кращих постачальників VPN, якщо ви цього ще не зробили, і прочитайте інформацію про ризики торрентів у нашій статті про альтернативні торент-сайти.

Чи використовуєте ви Kodi? Повідомте нас у коментарях нижче; дякую за прочитане Якщо ви не хочете користуватися Kodi, але все ще хочете отримати більше від вашої підписки на Netflix, переконайтеся, що ви знайдете найкращу статтю VPN для Netflix. Крім того, якщо Kodi сам доставляє вам проблеми, обов’язково прочитайте наш повний посібник з Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map