Kodi – це прекрасний спосіб передавати та переглядати всі ваші улюблені фільми, телепередачі та музичні файли. Ми писали статтю про те, як використовувати Kodi раніше, але тепер ми поговоримо про встановлення Fusion для управління вашими додатками для цієї чудової послуги.


Що робить Kodi унікальним, це те, що ви можете вибирати з сотні доповнень і мати унікальний досвід перегляду. Ці додатки, як правило, є у сфері розваг, але також є ще кілька практичних додатків (хоча немає інтеграції з жодним із наших кращих постачальників хмарних сховищ).

Оскільки Kodi – це інструмент з відкритим кодом (але цілком законний), над цим розробляли понад 500 розробників, щоб вдосконалити його функції. Що ще важливіше, вони розробили багато додатків, які надають вам доступ до всього Всесвіту потокового аудіо та відео контенту, тож вам не доведеться возитися з VPN Netflix.

Перш ніж ми поговоримо про додатки та що вони можуть зробити, ви повинні знати про Fusion, менеджер надбудови для Kodi.

Злиття

Для доступу до дикого світу додатків Kodi вам потрібен Fusion. Kodi за замовчуванням постачається лише з невеликим списком офіційних доповнень, і вони ледь не дряпають поверхню наявного. Насправді в цьому офіційному списку пропущено деякі найкращі додатки Kodi, такі як Exodus, Genesis та Elysium.

Щоб отримати ці найкращі додатки, а також максимально використати можливості Коді, вам потрібен менеджер надбудов, як Fusion, який надасть вам доступ до всіх різних варіантів, доступних для Kodi.

З цього приводу давайте подивимося, як встановити Fusion.

Як встановити Fusion на Kodi

Ось покрокова інструкція щодо встановлення цього менеджера надбудов.

 • Перейдіть на головний екран і виберіть «система > “файловий менеджер”
 • Всередині файлового менеджера натисніть на опцію “Додати джерело;” Це має відкрити невелике діалогове вікно.


© Jailbroken TV

 • У текстовому полі з написом “Введіть шляхи чи перегляньте місця медіа” введіть http://fusion.tvaddons.ag. Шукайте його у верхній частині діалогового вікна
 • У нижній частині діалогового вікна ви знайдете текстове поле з написом “введіть назву цього медіа-джерела”. Тут додайте “.fusion”. Обов’язково додайте крапку перед словом “fusion”
 • Потім натисніть кнопку OK, щоб підтвердити свій вибір
 • Тепер поверніться на головний екран і перейдіть до “системи”
 • Це відкриє головну сторінку налаштувань, і ви побачите кілька варіантів на лівій панелі, наприклад “зовнішній вигляд”, “відео”, “телевізор” тощо
 • Виберіть “додатки” з цих параметрів
 • Це відкриває екран додатків і на цьому виберіть опцію «встановити з zip-файлу»
 • Знову це відкриє різні параметри на правій панелі. З цього виберіть “.fusion”
 • Перейдіть до папок всередині “.fusion” і двічі клацніть папку “start -here”
 • Далі виберіть “plugin.program.addoninstaller.zip” у папці “start-here”
 • Зачекайте кілька секунд, щоб завантажити цей поштовий файл. Ви отримаєте сповіщення, коли закінчите
 • Поверніться на головний екран і цього разу оберіть “програми”
 • На панелі “програми” виберіть “інсталятор додатків”
 • Двічі клацніть цей вибір, і інсталятор запуститься
 • Коли ви запускаєте його вперше, це займе кілька хвилин. Ви навіть побачите повідомлення “створення бази даних”. Не переривайте інсталятор під час його роботи
 • Як тільки це буде зроблено, ви готові вибрати довгий список доповнень

Хоча цей процес здався тривалим, не залякуйте, оскільки для встановлення Fusion потрібно лише кілька хвилин. Ці кроки є досить зрозумілими, і ви не зможете зробити помилки. Крім того, він нерозумний, тому немає шансів на помилки чи збої.

Особливості Fusion

Fusion постачається з багатьма цікавими функціями для покращення загального перегляду та користувальницької роботи. Ось деякі функції, які роблять Fusion популярним менеджером надбудов для Kodi.

 • Найбільша перевага Fusion – це доступ, який він надає до тони додатків
 • Fusion дозволяє стороннім розробникам розширити можливості своєї програми на Fusion
 • Використання інсталятора Fusion допомагає зменшити загальний розмір програми, оскільки вам не потрібно буде звертатися до сховища для кожної надбудови
 • Ви можете легко додати нові функції або налаштувати свій досвід Kodi під час використання Fusion
 • Він оснащений функцією редагування звуку для обробки та генерування звуку
 • Він надає доступ до різних сховищ, щоб полегшити вам установку будь-якого нового додатку в майбутньому
 • Оскільки він підтримує різні формати файлів і зображень, ви матимете більшу гнучкість за допомогою Kodi
 • Ви навіть можете використовувати його для шифрування та розшифровки електронних листів

Завдяки всім цим перевагам та класним можливостям, Fusion – це, безсумнівно, найпопулярніший менеджер надбудов Kodi.

Далі ми поговоримо про деякі найпопулярніші додатки, до яких можна отримати доступ через Fusion.

Популярні додатки, які можна використовувати із Fusion

Ось деякі популярні додатки, якими ви користуєтесь, встановлюючи Fusion.

Плейлисти Великобританії


© Коді Поради

Плейлисти UK Turk – ще одна акуратна добавка з категоріями для телебачення, спорту, дитячих шоу, фільмів, документальних фільмів тощо. Він має унікальний макет, який обов’язково викликає посмішку на обличчі.

Окрім свого зовнішнього вигляду, він високо оцінює і зручність використання. На відміну від інших доповнень, вам не потрібно шукати хороший канал через список серверів. Скоріше, все, що вам потрібно зробити, це просто зробити один клік, щоб відтворити потрібний вміст.

Вихід

Exodus – це одне з найпоширеніших додатків Kodi там, оскільки він дає вам доступ до всіх телевізійних шоу та фільмів, які можна уявити. Для багатьох людей це єдине вікно, щоб передавати весь улюблений вміст. Він здійснює пошук у тоннах бібліотек, а це означає, що ви набагато краще знайдете все, що завгодно.

Фенікс

Phoenix – це ще одне нове доповнення, яке постачається з великим вмістом, таким як фільми, телепередачі, дитяча секція та спорт. Приємно мати бібліотеку, а творці забезпечують постійне оновлення нових джерел. У Phoenix є більше одного учасника, і саме це робить цей додаток фантастичним джерелом для пошуку потрібного потоку..

Дзен

Дзен – це доповнення, подібне до Exodus, але воно має набагато більше налаштувань та розділів. Прикольна функція – ви навіть можете зберегти улюблений вміст у розділі під назвою “мій список”. За функціональністю він схожий на Exodus, оскільки надає вам доступ до різноманітних потоків та шоу. Це навіть дає вам список серверів на вибір.

SportsDevil


© HTPCBeginner

SportsDevil, як випливає з назви, є доповненням для любителів спорту. Він передає як прямі матчі, так і записані. Окрім занять спортом, він також передає багато іншого живого контенту від дитячих шоу до каналів новин та всього іншого.

Однак іноді ці потоки можуть не працювати, особливо якщо занадто багато людей намагаються передати його одночасно.

СОЛИ

СОЛТИ, що означає “Потік усіх джерел”, є цікавим доповненням до вашого арсеналу.

Цей додаток вам сподобається, якщо ви любитель боротьби з піратством, оскільки він має можливість користуватися платними послугами, які називаються реальними рахунками. Коли ви платите, якість відео також набагато краща.

Існує також безкоштовна версія, хоча це трохи більше хітів і промахів.

Висновок

Коротше кажучи, Fusion – це зручний менеджер додатків, завдяки якому можна легко додати широкий спектр різних додатків на ваш Kodi-пристрій. Ці додатки містять у собі весь можливий вміст, який сьогодні доступний, тому ви можете сидіти і насолоджуватися улюбленими шоу та фільмами.

Поділіться своїм досвідом щодо різних додатків Fusion та Kodi у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me