Як встановити Elysium на Kodi

Щоб отримати повний досвід роботи від Kodi, вам потрібно встановити деякі неофіційні додатки. Деякі змінюють зовнішній вигляд інтерфейсу користувача, а інші надають вам доступ до масивної бібліотеки потокового вмісту. Elysium вписується в останню категорію.


Це служба, яка знаходить та передає потоки з усієї мережі. Елізіум також є однією з найкращих альтернатив Пактату, який із запізненням зіткнувся з труднощами знайти дім у сховищі. З подібним виглядом та почуттям, Elysium робить майже все, що робить Завіт.

Перш ніж зануритися в посібник, нам буде відмовлено, щоб не нагадувати про важливість захисту себе VPN під час використання Elysium чи будь-якого іншого неофіційного додатку Kodi. Якщо не використовувати одне, то іншим легко відстежувати ваш IP-код, і ви ставите під загрозу в цій законній сірій зоні. Переконайтеся, що ви переглянете наші вибори для найкращого VPN для Kodi, щоб ви могли захистити себе.

З урахуванням сказаного, ось як рухатись до встановлення Elysium на Kodi. Якщо ви хочете дізнатися все, що ви можете знати про Kodi, крім того, ознайомтесь з нашим повним посібником з Kodi.

Увімкнути невідомі джерела

Ви повинні відкрити Kodi, щоб дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Це будь-яка неофіційна добавка, тому переконайтеся, що ви виконайте наведені нижче кроки, щоб перевірити, чи цей параметр включений чи ні.

Спочатку запустіть Kodi та натисніть на значок налаштування. Це схоже на гвинтик.

Перейдіть до “системних налаштувань”. Це останній варіант у другому ряду.

Наведіть курсор на розділ надбудов і переконайтесь, що справа “невідомі джерела” поставлена ​​галочкою.

Дуже важливо, щоб ви не заглушували цей крок, оскільки це створить головний біль пізніше при спробі встановити надбудову. Завжди двічі перевіряйте, чи це ввімкнено, і заощадите собі клопоту.

Встановіть Elysium

Тепер ви готові встановити Elysium. Поверніться на сторінку налаштувань і натисніть на “менеджер файлів”. Це останній варіант в останньому ряду.

Клацніть “Додати джерело” у лівій колонці. Це повинен бути останній варіант у списку.

З’явиться окреме вікно. Клацніть “”, щоб відкрити адресний рядок.

В адресному рядку введіть “http://noobsandnerds.com/portal”. URL-адреса повинна бути введена саме так, як написано тут. Якщо ця URL-адреса створює проблеми, альтернативою є “http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/”

Натисніть «ОК», і адресний рядок закриється. Введіть ім’я джерела (наприклад, “noobsandnerds”) і натисніть кнопку ОК ще раз.

Продовжуйте повертатися назад, поки не повернетеся на головний екран Kodi. Клацніть на меню «надбудови» на бічній панелі.

Натисніть кнопку “браузер над додатком” у верхній частині бічної панелі. Це схоже на відкриту коробку.

У списку натисніть «встановити з zip-файлу».

Знайдіть джерело, яке ви назвали раніше. У цьому підручнику “noobsandnerds”.

Клацніть поштовий файл сховища. На момент написання він отримав назву “repository.noobsandnerds-2.3.3.zip”, але може дещо відрізнятися залежно від версії встановленого сховища..

Зачекайте кілька секунд, і ви отримаєте сповіщення про включений додаток. Після того, як він з’явиться, натисніть «встановити з сховища».

Якщо ви вперше встановите сховище, то під офіційним репо-програмою Kodi буде сидіти noobsandnerds. У будь-якому випадку натисніть на сховище noobsandnerds зі списку.

Всередині сховища натисніть на “відеодоповнення”.

Всередині є досить багато додатків. Знайдіть “Elysium” та натисніть на нього.

Відкриється екран із описом та піктограмою для надбудови. Клацніть на “встановити” з нижнього рядка.

Зачекайте того ж повідомлення, включеного надбудовою, і Elysium буде готовий до використання. Всередині ви знайдете велику бібліотеку як фільмів, так і телешоу. Категорії роблять навігацію простою, але ви завжди можете використовувати функцію пошуку.

Хоча Elysium може перераховувати кіно- або телешоу, це не обов’язково означає, що потоковий доступ зараз є. Завжди добре дозволити Елізіум шукати джерела перед тим, як сподіватися, особливо якщо фільм ще в кінотеатрах.

Виправте помилку “Не вдалося встановити залежність”

Ви можете зіткнутися з помилкою, яка говорить “не вдалося встановити залежність”, як я робив під час роботи над цим підручником. Ця помилка пояснюється тим, що Kodi не в змозі знайти надбудову URLResolver, від чого залежать усі неофіційні потокові додатки..

Якщо ви отримуєте цю помилку, першим кроком усунення несправностей є деактивація сховищ, які більше не розміщуються. Щоб побачити, що ви встановили, виконайте наступні дії:

 • Натисніть “Додатки” на головній сторінці
 • Перейдіть до “Мої додатки”
 • Клацніть “додаткове сховище”

Ви побачите всі встановлені в даний час сховища всередині. Пройдіть і відключіть кожного, доки Elysium не встановиться. У моєму випадку джерелом випуску стали Арес Чарівник, Супер Репо та Колос.  

Якщо у вас не встановлено інших сховищ або якщо це не вирішило проблему, вам потрібно буде вручну встановити надбудову URLResolver через zip-файл. Виконайте такі дії:

 • Завантажте поштовий файл URLResolver. Натиснувши на це посилання, негайно розпочнеться завантаження
 • У Kodi перейдіть до браузера надбудови > встановити з zip-файлу »
 • Знайдіть каталог, куди ви завантажили URLResolver
 • Всередині виберіть “script.module.urlresolver-x.x.x.zip”

Як і всі інші додатки, дочекайтеся сповіщення та спробуйте встановити Elysium.

Виправити невдалий перегляд Elysium

Ви можете виявити, що Elysium не завантажує будь-яку категорію всередині нього, підтягуючи значок завантаження, але не бере вас нікуди. Це проста проблема із скрубером TMDB, який знаходить метадані для вмісту всередині Elysium.

Щоб виправити це, необхідно оновити ключ API для TMDB. Виконайте такі дії:

 • Відкрити “Елізіум”
 • Натисніть “інструменти”
 • Знайдіть “налаштування: акаунти”
 • Клацніть «клавіша api»
 • Введіть “da53492e6286553dccb57d74282b3737”

На час написання цього ключа цей ключ працює. Хоча навряд чи це буде працювати в майбутньому, це завжди можливо, тому майте це на увазі, якщо він не працює для вас.

Висновок

Elysium чудово підходить для любителів кіно- або телешоу. Ви можете знайти все, від старих улюблених до кінотеатрів у кінотеатрах, а більшість доступних у форматі HD. Швидкий скрубер і простий у користуванні інтерфейс робить його прекрасним вибором для передачі вмісту на Kodi.

Хоча Kodi законний, піратство – ні. Ви можете піратський вміст під час використання Elysium і повинен відповідно до нього ставитися. Ми не рекомендуємо піратство, але незалежно від того, є ви чи ні, важливо, щоб у вас виникла VPN під час використання Elysium з міркувань конфіденційності. Ознайомтеся з нашим списком найкращих VPN-сервісів, якщо у вас його ще немає.

Якщо ви хочете отримати більше вмісту Kodi, переконайтеся, що ви також знайшли наш архів Kodi. У нас є навчальні посібники, списки та інше, зокрема, як встановити Kodi на Roku та вирішити проблеми буферизації Kodi.

Ви використовували Elysium? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me