Як відобразити карту OneDrive як мережевий диск у File Explorer

Минуло кілька місяців з моменту введення в дію Windows 10 Microsoft та її прямого оновлення; багато людей перейшли з докучливої ​​Windows 8.1 на 10 (включаючи мене). Насправді близько 75 мільйонів користувачів вже оновили свою систему до Windows 10.


З новою операційною системою прийшло багато вдосконалень та змін. Microsoft в основному або усуває функції, які, на його думку, не працюють, або підштовхує їх у зовсім іншому напрямку.

Я завантажив Windows 10 кілька тижнів тому, коли писав рецензію на OneDrive. І саме тому, першою зміною, яку я помітив в операційній системі, був додаток OneDrive. Microsoft повністю видалила додаток OneDrive та інтегрувала його вглиб операційної системи. Це означає, що OneDrive зараз схожий на фоновий додаток. Можливо, ви не зможете його побачити, але це точно є.

Кожного разу, коли ви намагаєтесь зберегти файл, у вас з’явиться можливість зберегти його на вашому жорсткому диску або OneDrive, але без конкретного інтерфейсу для OneDrive, речі напевно можуть заплутатися..

Зміна основного заповнювача

Коли Microsoft представила версію Windows 8.x, вона включила в додаток OneDrive функцію під назвою “заповнення місця”. Заповнювач місця – це як невеликий фіктивний файл на локальному диску, який представляє файл, присутній у хмарі OneDrive.


© OneDrive

Файли із заповнювачами зазвичай мають невеликий розмір, вони містять лише мініатюру та інформацію про метадані про основний файл, що зберігається у хмарі.

Використовуючи лише невелику частину локальної пам’яті, файл-заповнювач вказує на вихідний файл. Через цих заповнювачів було легко отримати доступ до тисяч гігабайт даних, не використовуючи великої кількості локального диска. Очевидно, це було великою перевагою для пристроїв, які мали обмежене зберігання.

Чому Microsoft видалила функцію заповнювача

Функція заповнення місць створила проблему для Microsoft, оскільки багато користувачів точно не знали, що файли заповнювачів не були точно фактичними файлами. Оскільки файли заповнювачів були просто ескізами, користувачі повинні були двічі клацнути по них, щоб почати завантажувати оригінальний файл, який можна було відкрити у відповідній програмі.


© FWall

Отже, файли не були доступні користувачам офлайн, якщо тільки вони не хотіли. Як результат, файли не вдалося відкрити, якби користувачі не мали підключення до Інтернету.

Щоб вирішити цю проблему, Microsoft повністю видалив заповнювачі та ввів селективну синхронізацію в Windows 10. Селективна синхронізація дозволяє користувачеві вибирати всі папки, які вони хочуть локально синхронізувати, та робить їх доступними в режимі офлайн.

Але це означає, що якщо ви синхронізуєте 5 Гб даних, то цілих 50 ГБ зберігається на локальному диску, що перешкоджає в першу чергу можливості облавного зберігання. Якщо я дійсно мав 50 Гб додаткового місця на своєму локальному диску, то чому б я завантажував його в хмару?

Як позбутися цієї проблеми

Тепер ви не можете дійсно кинути виклик Microsoft і повернути функцію заповнення місця в Windows 10, але є спосіб створити таку ж функціональність, зіставивши OneDrive на локальному диску. Якщо ввімкнути вміст OneDrive на комп’ютер, ви зможете миттєво переглядати всі файли без будь-якого дратівливого процесу синхронізації.

Це дуже добре працює як функція заповнення місця, і ви можете перейменовувати, створювати або видаляти файли. Але оскільки це файли-заповнювачі, ви повинні пам’ятати, що вони не доступні в режимі офлайн і їх потрібно завантажити.

Щоб зрозуміти, ця порада працює як для Windows 7, так і для Windows 8, якщо у вас є 8.1, вам потрібно пропустити це і нічого не турбуватися..

Ось що вам потрібно зробити:

 • 1: Відвідайте веб-додаток OneDrive, увійдіть у нього, а потім натисніть на вкладку Файли, присутні в лівій частині екрана


© Cloudwards

 • 2: Перевірте URL-адресу свого браузера. Ви повинні бачити номер CID праворуч від URL-адреси. Або тримайте веб-переглядач відкритим або скопіюйте його десь в блокнот


© Cloudwards

 • 3: Відкрийте Провідник файлів зараз, або мовою Windows 7 – Провідник Windows.
 • 4: Тепер перейдіть до перегляду “ПК”. Якщо ви використовуєте старішу версію ОС, вона називатиметься “Комп’ютер”
 • 5: Коли ви переглядаєте ПК, ви маєте змогу побачити опцію “Карта мережевого диска” у верхній частині екрана


© Cloudwards

 • 6: Клацніть на опцію “Карта мережевого диска”, і вам відкриється нове вікно
 • 7: Виберіть будь-який з дисків, який ви зараз не використовуєте. (Може бути вашим щасливим алфавітом?)
 • 8: У полі папки введіть цей шлях: https://d.docs.live.net/YOUR-CID-NUMBER

ВАШ-CID-НОМЕР – це місце, де ви повинні розмістити номер CID, який ви скопіювали раніше з веб-програми OneDrive


© Cloudwards

 • 9: Поставте прапорець “знову підключитися при вході”
 • 10: натисніть кнопку Готово, і вам буде запропоновано ввести свої облікові дані OneDrive, які є вашим ім’ям користувача та паролем Microsoft.

Якщо ви додали двоетапну перевірку до облікового запису, спочатку потрібно створити пароль програми на веб-сайті облікового запису Microsoft та змінити параметри безпеки

Після входу ви повинні мати змогу побачити новий диск у File Explorer, назва диска збігатиметься з вашим номером CID. Якщо вам не подобається бачити цей заплутаний номер, ви завжди можете перейменувати його на щось інше, наприклад, “Microsoft, ви ідіот”

Висновок

І тепер у вас все налаштовано на доступ до файлів у папці OneDrive, як зазвичай. Це може бути трохи повільніше, якщо не краще. Ви можете скопіювати або перемістити файл на цей диск і, звичайно, отримати доступ до OneDrive безпосередньо з інших додатків.

Я все ще новачок у Windows 10 і щодня відкриваю щось, що мені не подобається в цій версії. Хоча існують деякі сторонні рішення цієї проблеми із заповненням, я вважаю, що це рішення є, мабуть, найбільш зручним. Якщо ви знайдете краще рішення, дайте мені знати.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map