Як відновити обмін поштовими скриньками Outlook

Microsoft Exchange Server робить можливим впровадження ділових мереж електронної пошти, але, як і будь-яка система, яка працює з величезною кількістю цифрових даних, трапляються пошкодження файлів.


Незалежно від помилки користувача, помилки програми або кібератаки, такі події можуть уповільнити продуктивність і коштувати бізнесу гроші.

Хоча існують інші підходи, які ви можете скористатися для відновлення пошкоджених файлів .edb, більш швидким і надійним підходом є використання програмного забезпечення для відновлення поштових скриньок, призначеного для Exchange. Одним із таких інструментів є відновлення обміну електронними поштовими скриньками, розроблене тією ж компанією, яка виробляє те, що, на наш досвід, найкраще програмне забезпечення для відновлення даних в цілому..

Під час перегляду способів ознайомлення ми познайомимо вас із рішенням щодо ремонту поштової скриньки Stellar, розглянувши як його функції, так і варіанти ліцензії, перш ніж пройти кроки, пов’язані з виправленням пошкоджених файлів .edb. Якщо ви намагаєтесь відремонтувати таблицю особистої пам’яті Outlook, у нас також є посібник по цьому.

Кому потрібне програмне забезпечення для відновлення обміну поштовими скриньками?

Пошкоджені файли бази даних Exchange (.edb) можуть вирізати бізнес зі своїх даних поштової скриньки протягом кількох годин і досить часто, без потрібного інструменту, на невизначений термін. Є багато причин, які також можуть призвести до таких корупцій. До них відносяться вірусні атаки, неправильне відключення, відсутні об’єкти бази даних та помилки користувача.

Хоча ваш ІТ-відділ може намагатися відремонтувати вручну або відновити резервне копіювання за допомогою команди Eseutil, це може зайняти значну кількість часу, вимагає небагато вільного місця та може призвести до остаточно видалених даних.

Хороший інструмент для ремонту .edb значно зменшує як шанс виходу з ладу, так і час, необхідний для завершення роботи. Дійсно хороший інструмент, як той, який ми вам покажемо, також знижує технічні вимоги, необхідні вашій ІТ-команді. Відновлення зоряної поштової скриньки дозволяє відновити всі поширені причини .edb-файлів, що не вдається, включаючи невстановлення, реактивні помилки та брудні відключення (серверні версії “особистих” проблем).

Інструмент Stellar здатний працювати з великими і навіть кількома .edb файлами одночасно. Він також може виконувати вибіркове відновлення поштових скриньок, відновлення елементів, таких як електронні листи, календарі, контакти та вкладення, а не весь файл.

Після сканування ви можете експортувати відремонтовані файли до поштової скриньки Live Exchange та Office 365. Виправлений.edb файл може бути збережений у форматі .pst або .msg, .eml, .rtf. .html або .pdf.

Ми дамо вам повний підручник щодо фактичного використання інструменту. Однак, перш ніж ми купувати деталі, має сенс поговорити.

Ліцензування програмного забезпечення для відновлення зоряної поштової скриньки

Існує два типи ліцензій для відновлення обміну обмінними поштовими скриньками: корпоративна ліцензія на 399 доларів та ліцензія техніка за 599 доларів.

CorporateTechnicianToolkit
Вартість:399 доларів599 дол$ 999
Комп’ютери:Один комп’ютерКілька комп’ютерівКілька комп’ютерів
Термін дії ліцензії:Один рікЧас життяЧас життя

Незважаючи на те, що дорожчий, технічний варіант забезпечує більшу цінність завдяки тому, що він корисний для життя і може бути встановлений на декількох комп’ютерах, а не на один рік та на один комп’ютер.

Обидві ліцензії працюють з декількома версіями MS Exchange (2016, 016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2000) та включають безкоштовну технічну підтримку.

Якщо ви хочете ще більше розробити варіанти відновлення та відновлення, є

Ліцензія на інструментарій Outlook теж має якесь корисне програмне забезпечення Stellar. Це включає екстрактор поштових скриньок для пошкоджених файлів резервного копіювання Exchange, конвертер .edb в .pst, конвертер .ost до pst і конвертер паролів MS Exchange..

999 доларів можуть здатися вагомою ціною, але це корисно для життя, і ви заощадите кілька сотень доларів, купуючи кожен програмний продукт окремо. У нас є окремі посібники щодо використання перетворювачів, якщо ви хочете побачити більше:

  • Як конвертувати EDB у файли PST
  • Як конвертувати OST у файли PST

Ви перевіряєте програмне забезпечення для відновлення Exchange, завантажуючи безкоштовну версію. Ви зможете завершити сканування та переглянути результати, але не зможете виконати фактичний ремонт.

Як відновити обмінні поштові скриньки за допомогою Stellar

Після того як ви вирішили отримати ліцензію, Stellar надішле вам посилання для завантаження та ключ реєстрації, щоб завершити повну установку. Це не повинно зайняти більше хвилини чи двох, після чого ви будете готові розпочати виправлення поштових скриньок.

Наступним кроком є ​​запуск програми та вибір .edb-файла для ремонту.

Якщо ви точно знаєте, де знаходиться файл, ви можете вибрати місце розташування самостійно. Якщо ні, то є функція “знайти”, яка просканує ваш диск і знайде його для вас.

Щойно у вас є файл, натисніть “Почати”.

Вам буде надана можливість здійснити “швидке сканування” або “розширене сканування. Опція швидкого сканування, як передбачається, зможе виправити більшість проблем з корупцією .edb, тому в інтересах часу ви можете спробувати спробувати спочатку.

Після завершення сканування програмне забезпечення запитає, чи потрібно додати додатковий .edb файл до результатів.

Незалежно від того, працюєте ви чи ні, робота з завершеними даними сканування є простою завдяки дизайну, що імітує поштову скриньку Outlook.

На крайній лівій панелі інструменту представлено дерево, де ви знайдете поштові скриньки користувачів. Розгорніть поштову скриньку, і ви зможете отримувати доступ до папки “Вхідні”, відправлених елементів, календаря, контактів, журналу, завдань – в основному, до всього, що ви знайдете у звичайній поштовій скриньці Outlook.

Дві панелі праворуч дозволяють вам висвердлити об’єкти на дереві. Наприклад, натисніть “Вхідні”, і ви побачите всі електронні листи, що містяться в ньому, у другому стовпці. Клацніть на електронному листі, і в правій частині панелі відобразиться його вміст.

Щоб швидше знаходити електронні листи та інші елементи поштової скриньки, Stellar надав зручну функцію пошуку, до якої можна отримати доступ, натиснувши піктограму біноклів у верхній частині клієнта.

Ви можете шукати за різними критеріями, такими як адресу відправника електронної пошти та одержувача, тема електронної пошти, вкладення та, звичайно, сам текст електронної пошти.

Після того як ви будете готові завершити ремонт, ви можете створити конвертований файл, натиснувши кнопку «зберегти». Ви зможете конвертувати у .pst файл або будь-який інший формат, на який інструмент здатний (.msg, .eml, .html, .rtf та .pdf).

Крім того, ви можете зберігати окремі повідомлення електронної пошти чи інші об’єкти поштової скриньки у власний файл, клацнувши правою кнопкою миші на цьому об’єкті та обравши формат файлу, який ви бажаєте використовувати.

Якщо ви ще не готові конвертувати будь-які дані, просто натисніть «зберегти сканування». Відновлення Stellar Exchange збереже результати сканування у вигляді .dat-файлу, з яким ви можете завантажити та працювати з ними пізніше.

Фінальні думки

Це все, що потрібно для виправлення пошкоджених файлів поштової скриньки Exchange. Як ми говорили, це набагато простіше, ніж працювати з Eseutil і, крім того, більш зручним, ніж більшість подібних інструментів.

Якщо ви прочитали наш огляд відновлення даних Stellar Phoenix, ви побачите, що це стосується і програмного забезпечення для відновлення компанії, яке можна використовувати для відновлення пошкоджених або видалених файлів на вашому жорсткому диску. Саме поєднання легкості та надійності та особливостей призвели до того, що ми стали шанувальниками в першу чергу, і чому ми вважаємо, що продукти Stellar – це хороший вибір для оснащення вашого ІТ-офісу, починаючи з інструментарію Outlook.

Повідомте нас, що ви думаєте про відновлення обміну зоряними скриньками у коментарях нижче. Якщо ви шукаєте інтернет-сховище, щоб зберегти відремонтований .edb в безпеці або швидко поділитися ним з іншими, не забудьте переглянути нашу кращу веб-резервну копію для бізнес-довідника. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map