Як відновити iPad з резервної копії iCloud

Хоча iPad та інші пристрої Apple можна створити резервну копію на локальній машині через iTunes, відновлення iPad із iCloud Backup – це найпростіший варіант, оскільки немає необхідності в:


Відокремлений локальний комп’ютер

Установка iTunes

USB-кабель

Не забувайте, що резервна копія iCloud може бути відновлена ​​з будь-якого місця та на будь-якому сумісному пристрої, якщо у вас є підключення до Інтернету..

У травні Apple випустила iOS 9.3.2 як для iPhone, так і для iPad, тоді як оновлення працювало безперебійно Айфони, багато iPad 2 не змогли функціонувати після оновлення до новітньої версії iOS.

З того часу проблема була усунена Apple, оскільки компанія випустила нову версію iOS саме для iPad 2.

Але в таких ситуаціях, природно, хвилюватися і панікувати.

Ось чому, це важливо дані пристрою резервного копіювання щоб переконатися, що навіть якщо є помилки, або ще гірше, ваш iPad буде викрадений – ви все одно можете відновити його дані.

Ця стаття є найкращим посібником щодо відновлення iPad з iCloud Backup.

Перед початком

З моменту запуску iCloud у 2011 році Apple лікувала хмарне зберігання як цифровий центр для всіх його пристроїв. Крім збереження даних додатків та інших файлів, користувачі можуть безпосередньо зберігати резервні копії пристрою в iCloud.

Маючи 5 ГБ вільного місця для зберігання та кілька платних планів, резервне копіювання даних на iCloud неймовірно просто.

Перш ніж розпочати процес відновлення, вам знадобиться наступне:

IPad

Рахунок iCloud

Хороша підключення до Wi-Fi

Резервне копіювання даних на iCloud

Щоб створити резервну копію даних iPad в iCloud, виконайте наступні дії:

Підключіть iPad до мережі WiFi

Перейдіть у Налаштування

Торкніться опції iCloud (трохи нижче конфіденційності)

Увімкніть резервну копію iCloud

Клацніть на “Резервне копіювання зараз”, щоб миттєво почати процес резервного копіювання

Крім того, коли iCloud Backup увімкнено, не створюватиметься резервне копіювання через iTunes, коли iPad підключений до локального комп’ютера.

Якщо під час створення резервної копії даних на iPad виникли проблеми, перевірте:

Як відновити iPad з iCloud Backup

1. Стерти все з iPad

Перший крок у відновленні – стерти все з iPad.

Перш ніж рухатися вперед за цим кроком, перевірте свій акаунт iCloud, щоб підтвердити, чи правильно зберігається резервна копія в хмарі, інакше ви можете втратити всі дані.

Щоб перевірити наявність резервних копій, перейдіть до параметра iCloud у Налаштування -> Зберігання -> Управління зберіганням -> Виберіть iPad зі списку пристроїв, і всі резервні копії вибраного iPad повинні бути видимими.

Резервні копії можна легко диференціювати, залежно від часу та розмірів. В ідеалі вам слід відновити останню резервну копію.

Тепер, щоб стерти все з iPad, знайдіть загальну опцію в меню “Налаштування” та натисніть Скинути (це останній вибір).

Торкніться опції “Видалити весь вміст і налаштування”, яка повинна стерти всі дані iPad.

Перш ніж його видалити, можливо, вам буде запропоновано пароль Apple ID.

Видалення даних може зайняти багато часу, тому переконайтеся, що iPad має достатній ресурс акумулятора (або підключіть його).

2. Увімкніть пристрій знову

Після скидання перезавантажте iPad.

Патентований Apple привіт екран з’явиться разом зі звичайною вітальною екскурсією. Слідкуйте за туром, і незабаром ви перейдете до Додатків & Екран даних.

За допомогою чотирьох доступних варіантів натисніть «Відновити з iCloud Backup» та ввійдіть у iCloud з тим самим ідентифікатором Apple, який використовується під час резервного копіювання.

З’явиться список резервних копій, їх часові позначки та розміри. Виберіть найбільш відповідний і розпочніть процес резервного копіювання.

Якщо доступна новіша версія iOS, вам може бути запропоновано також оновити. Буде також запрошено ввійти в iTunes та App Store.

3. Зачекайте завершення процесу відновлення

Процес відновлення може зайняти час, залежно від розміру резервної копії та швидкості Wi-Fi. Процес може зайняти що-небудь від декількох хвилин до години.

Після закінчення роботи можна почати використовувати iPad так, як нічого не сталося.

Справа із загальними проблемами

Якщо Wi-Fi перестає працювати

У разі втрати підключення до Інтернету процес відновлення буде призупинено та відновиться, коли Інтернет знову запрацює.

Якщо реставрація закінчиться занадто довго

Якщо файл резервного копіювання занадто великий або швидкість Wi-Fi повільна, відновлення може зайняти пару годин. У такому випадку переконайтесь, що підключення до Інтернету надійне, а поруч є зарядний пристрій.

Якщо акумулятор заряджає нижче 50%, підключіть iPad до зарядного пристрою та дочекайтеся завершення відновлення.

Якщо повідомлення підказує декілька ідентифікаторів Apple

Якщо раніше ви використовували кілька ідентифікаторів Apple для придбання програм у App Store або медіа на iTunes, iPad підкаже про кілька входів Apple ID.

У разі якщо ви забули будь-який із паролів або не придбали нічого з іншого Apple ID; з’явиться таке повідомлення:

“Деякі програми чи вміст неможливо відновити, оскільки вони більше не доступні в iTunes або App Store, придбані в іншому обліковому записі або синхронізовані з комп’ютера.”

Відновіть пароль Apple ID за допомогою іншого пристрою. Перейдіть до параметра Забутий пароль та виконайте дії.

У більшості випадків вас попросять відповісти на питання безпеки, або нове посилання на пароль надійде на зареєстровану електронну адресу. Якщо ви не використовували жоден інший Apple ID для покупки, зверніться до служби підтримки Apple.

Якщо для відновлення програми знадобиться занадто довго

Якщо для відновлення програми занадто довгий час, або якщо він відтінок сірого, спробуйте натиснути його ім’я, призупинити процес відновлення і знову запустити його знову.

Підсумок …

Apple зробила процес резервного копіювання та відновлення легшим та легшим за допомогою iCloud.

Налаштування резервного копіювання навряд чи займає декілька моментів, і вони виявляються надзвичайно корисними, якщо пристрій стикається з помилками або навіть якщо він вкрадений.

Хоча збереження резервних копій на ноутбуках через iTunes також є чудовим варіантом, не можна носити ноутбук скрізь разом із iPad.

Насправді, головна причина, чому більшість із нас інвестує в iPad – це тому, що нам не доведеться носити ноутбуки скрізь.

За допомогою iCloud резервне копіювання даних та відновлення можна проводити в будь-якому місці, якщо навколо є гідне підключення до Інтернету.

Чи є у вас якісь думки чи ідеї, щоб поділитися з цього приводу? Не соромтеся використовувати розділ коментарів нижче, щоб поділитися ними з нами.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map