Як створити веб-сайт з нуля: Шість речей, про які потрібно думати

Незалежно від того, якщо ви використовуєте веб-сайт для маркетингу, продажу або обслуговування клієнтів, це ваш цифровий експонат для ваших клієнтів та ділових партнерів. Веб-сайти зарекомендували себе в нашому цифровому світі та є одним із найважливіших інструментів маркетингу та продажу в Інтернеті сьогодні.


У цьому посібнику, як створити веб-сайт з нуля, ми перейдемо до шести кроків до створення прекрасного веб-сайту. Однак це буде непросто, оскільки завдання, яке складне як створення веб-сайту, вимагає певних знань кодування.

Поки ви покриваєте це, принаймні частково, ми надамо вам сфери, про які слід доглядати, розробляючи веб-сторінку. Хоча веб-сайти складно створити, і ми рекомендували б їх не всім.

Перш ніж перейти до наших порад, поговоримо про вибір правильної платформи.

Вибір платформи

Існує багато способів створення веб-сайту. Ви можете використовувати розробники веб-сайтів, системи управління контентом або створювати їх самостійно.

Wix (читайте наш огляд Wix), Squarespace (читайте наш огляд Squarespace) та Weebly (читайте наш огляд Weebly) є одними з найкращих розробників веб-сайтів і пропонують хорошу альтернативу побудові з нуля, особливо якщо ви не знаєте, як кодувати.

редактор wix

З іншого боку, невикористання веб-конструктора має ряд переваг. Можливо, вам не подобаються шаблони, ви незадоволені часом завантаження або вважаєте, що Wix і компанія занадто дорогі. У цьому випадку ви все ще можете покластися на такі системи управління контентом, як WordPress. Ви можете знайти наші три путівники по його використанню нижче.

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Проміжний посібник з використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress

Однак проблема систем управління контентом полягає в тому, що вони вимагають часу на навчання та пропонують обмежений функціонал. Не кажучи вже про плюгініт, від якого страждає WordPress. Без плагінів WordPress не корисний. Крім того, ви на розсуд інших розробників, оскільки щоразу, коли випускається оновлення, функції вашого веб-сайту можуть припинити роботу.

Це означає, що якщо вам не подобається займатися натисканням пікселів і хочете взяти справи у свої руки, то ця стаття підійде саме вам. Ми покажемо вам основні аспекти, які слід враховувати при створенні веб-сайту з нуля, тому почнемо.

Вимоги та проект

Хороший програмний інженер завжди починає проект. Кожен проект повинен відображати вимоги до вас, ваших клієнтів та інших зацікавлених сторін. Щоб правильно це зробити, ви повинні зосередити свій дизайн на таких речах, як характеристики, надійність, адаптованість (оскільки вимоги змінюються з часом) та безпеку.

Найважливішим є пристосованість, оскільки ви повинні переконатися, що ваше програмне забезпечення було побудоване таким чином, щоб потім можна було розширити чи змінити.

Одна порада – написати вимоги до списку, перш ніж розпочати програмування. Цей перелік та ескіз структури будуть вашими маяками та допоможуть тримати вас у шляху.

Тепер, коли ви знаєте, які вимоги ви маєте до свого веб-сайту, наступним кроком є ​​прийняття технологічних рішень. Існує багато мов програмування, з тисячами фреймворків, покликаних полегшити життя розробникам. Якщо ви хочете створити веб-сайт, ви навряд чи зможете уникнути JavaScript та PHP.

У цей момент ви повинні знати, що HTML і CSS не є мовами програмування, тому ви не кодер тільки тому, що ви їх знаєте.

Вони є мовами розмітки, щоб додати контекст до інших процесів.

Структура сайту

Структура сайту та архітектура інформації – важливі аспекти хорошого веб-сайту. Тепер подумайте, як ви хочете, щоб користувачі пересувалися та як вміст повинен бути їм представлений.

Початківці часто вибирають макет на одній сторінці, тобто веб-сайт, на якому немає підсторінок. Дизайн особливо корисний для простих веб-сайтів, які мають лише інформацію про них. Для більш складних ми рекомендуємо багатосторінкову концепцію. Якщо ви хочете створити просту цільову сторінку, перегляньте наш посібник із використання Instapage.

Варто знати одне: складна навігація з великою кількістю посилань та підструктур призводить до вищих вимог до оптимізації пошукових систем.

Інтерфейс користувача / Досвід користувачів

Тепер, коли планування закінчено, поговоримо про один з найважливіших аспектів створення веб-сайту: дизайн. Не важливо, наскільки приголомшливою є ваша база даних чи наскільки геніальна маршрутизація вашого сервера, користувач дбає лише про інтерфейс користувача.

Хороша зручність використання включає багато деталей. Потрібно враховувати час завантаження, кольори, шрифти та навіть психологію користувача та висловлювати їх у послідовній та добре розробленій концепції. Якщо час завантаження вашого веб-сайту поганий, прочитайте нашу статтю про те, як покращити час завантаження веб-сайту.

Користувацький інтерфейс – це як жарт. Якщо вам доведеться пояснити це, це не так добре.

Ваш веб-сайт повинен бути простим у використанні, добре виглядати та надавати всі функції, які користувач хоче, не здаючись перевантаженими. Подумайте, як ви можете їх представити найбільш зручним для користувача способом і завжди створюйте провідні кадри.

Чуйний дизайн

Уявіть, що вкладаєте години та години в створення прекрасного веб-сайту. Завершивши його, ви хочете показати його другові. Він відкриває його на своєму смартфоні і каже: “Ну, це схоже на лайно”. Це може бути дуже засмучує, і це може статися з вами, якщо ви будуєте свій веб-сайт, не звертаючи уваги на чуйний дизайн.

Більшість користувачів Інтернету здійснюється через мобільні пристрої. Незалежно від того, чи це смартфон або планшет, ми віддаємо перевагу серфінгу на мобільних.

Ось чому ви повинні подумати про те, як виглядає ваш веб-сайт на мобільних пристроях. На технічному рівні вам доведеться масштабувати зображення та розмір шрифту залежно від роздільної здатності екрана, регулювати розміщення елементів і, можливо, навіть змінити концепцію навігації. Практично ви будуєте другий веб-сайт.

Щоб уникнути того, щоб починати з Адама та Єви, слід використовувати чуйні рамки. Окрім Bootstrap та Foundation, є сотні, якщо не тисячі, інших. Подумайте, які рамки ви збираєтеся використовувати. Неправильний вибір пізніше може спричинити багато роботи, якщо ви передумаєте.

Причин вибору рамок є багато. Вони є багаторазовими компонентами, які надають хороший спосіб додати функції до вашого додатку, не будуючи їх самостійно. Крім того, вони перевірені та перевірені професіоналами.

Окрім того, що вам доведеться навчитися користуватися рамками, є ще одна проблема використання її. Можливо, вам не доведеться тестувати сам фреймворк, але ви повинні побачити, як він поводиться з рештою коду. Застосування рамки може швидко призвести до помилок і помилок, особливо якщо ви використовуєте більше одного.

Помилки та тестування

Помилки, або те, що ми розробники називають “недокументованими функціями”, – це помилки, які призводять до того, що програма не робить те, що ви хочете. Причина помилки – це не обов’язково ви чи код, який ви написали. Їх може статися незліченна кількість причин. Ось чому для їх виправлення потрібно багато дисципліни та самоконтролю.

Перш ніж виправити помилку, потрібно знати, що вона існує. У розробці програмного забезпечення ми використовуємо інструменти, що полегшують автоматичну налагодження. Крім серверів інтеграції, таких як Дженкінс, слід створити основу для автоматизованого тестування.

Після того, як ви написали фрагмент коду, завжди слід також написати тестовий код, який оцінює поведінку функції. Це забезпечить можливість роботи всіх функцій незалежно одна від одної.

Кожного разу, коли ви додаєте код, що призводить до помилок, ви помітите помилки та навіть код, який їх викликав, коли відповідні тести не вдалися, що дозволить вам створювати більш складні, якісніші програми.

Хостинг та безпека

Після розробки та створення вашого веб-сайту ви хочете розмістити його в Інтернеті в якийсь момент. Якщо у вас в підвалі не лежить сервер, ви, ймовірно, будете користуватися веб-хостом. Якщо ви все ще хостите самі, чого ви, швидше за все, не повинні, ви можете ознайомитися з нашою статтею про розміщення власного веб-сайту.

Хоча хостинг-провайдери можуть багато чого запропонувати. SiteGround (читайте наш огляд SiteGround) тощо, це експерти в цій галузі. Крім хостингу, вони надають безліч служб безпеки, таких як шифрування SSL / TLS, видалення зловмисного програмного забезпечення, брандмауері та захист DDoS. Якщо для вас це було по-грецьки, прочитайте наш посібник із безпеки веб-сайту.

SiteGround – це чудовий вибір, але він посів друге місце у статті про наших кращих веб-хостингів. HostGator – наш перший вибір. Він не має найбільшої швидкості – для цього вам знадобиться Kinsta – але він має ряд функцій та план майже будь-якого бюджету. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді HostGator.

Налаштування, установка, хостинг, балансування завантаження, резервне копіювання та відновлення після аварій, брандмауери та безпека – все, що ви можете отримати лише за $ 5- 10 доларів на місяць.

Фінальні думки

Як бачите, створити веб-сайт з нуля не так просто. Весь процес складний, навіть якщо в цьому посібнику ми не охопили багато важливих частин, таких як сумісність між веб-переглядачами, SEO або масштабованість..

Як мирянин ви швидко помилитесь і витратите багато часу і грошей. Якщо ви ще не маєте досвіду роботи з HTML, CSS та JavaScript, вам слід скористатися конструктором веб-сайтів або WordPress за допомогою одного з наших вибору для найкращого веб-хостингу для WordPress.

Ви не будуєте машину самостійно, якщо хочете її, купуєте її у професіоналів. Ви повинні зробити те ж саме з веб-сайтами. Якщо ви хочете створити його з нуля, то або пройдіть курс з інформатики, або скористайтеся конструктором веб-сайтів.

Ви все ще будуєте власний веб-сайт з нуля? Чому ви не хочете використовувати конструктор веб-сайтів? Повідомте нас у коментарях нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map