Можливо, ви недавно чули, що резервне копіювання чатів у WhatsApp більше не вдасться. Хоча це не зовсім вірно, WhatsApp вносить зміни в роботу резервних копій, тож якщо ви хочете зберегти історію чату в безпеці, вам потрібно буде зробити кілька активних кроків.


WhatsApp оголосив, що з 12 листопада 2018 року він видалить резервні копії чатів, збережених на Диску Google, які не використовувались більше одного року. Хоча це може здатися поганою справою, ваші повідомлення WhatsApp не зараховуватимуться до того, що ваш накопичувач Google Drive зберігатиметься вперед.

Однак WhatsApp надалі автоматично створюватиме резервне копіювання ваших повідомлень, якщо у вас його вже налаштовано на Диску Google, тож ваші майбутні повідомлення будуть у безпеці.

Це означає, що вам може знадобитися вжити заходів для збереження старої історії чатів WhatsApp. Однак вам може не сподобатися ідея WhatsApp – якого належить Facebook – обмін своїми приватними повідомленнями з Google, який також має репутацію нав’язливих практик передачі даних.

Ми покажемо вам, як створити резервну копію повідомлень WhatsApp на телефоні та на Google Диску, відновити чати та захистити історію чатів від видалення, а також надамо альтернативи Диску Google для більш безпечного резервного копіювання..

Що таке WhatsApp?

WhatsApp – популярне додаток для обміну повідомленнями, яке використовується у всьому світі. Він надсилає повідомлення по Інтернету, тож чати не зараховуються до вашої текстової шапки, що зручно, якщо ви не маєте необмежений план надсилання повідомлень.

WhatsApp також дозволяє вам здійснювати телефонні та відеодзвінки, а це означає, що ви можете пропустити загальний план телефону, якщо всі ваші контакти використовують WhatsApp. Ви також можете ділитися файлами розміром до 100 Мб з іншими контактами на WhatsApp, що робить його універсальним додатком для спілкування.

У додатку є шифрування в кінці, що звучить добре, але WhatsApp належить Facebook, і всі ми знаємо, наскільки ця компанія любить втручатися у ваші особисті дані. Якщо ви шукаєте більш безпечні альтернативи, перегляньте нашу статтю про шифрування текстових повідомлень.

Резервне копіювання WhatsApp

Якщо ви хочете створити резервну копію WhatsApp вперше, відкрийте додаток і перейдіть до меню, натисніть “Налаштування”, “Чати”, а потім “Чат резервного копіювання”.

Whatsapp_chats

Ви побачите кнопку, на якій написано “створити резервну копію”. Якщо натиснути на нього, буде створено резервну копію ваших повідомлень. WhatsApp спершу спробує зберегти резервні копії на вашій SD-картці, якщо у вас є. Якщо цього не зробити, WhatsApp збереже вашу історію чатів на вашому жорсткому диску. WhatsApp автоматично створюватиме резервні копії о 2:00.

Whatsapp_backup

Якщо ви використовуєте додаток на телефоні Android, ви можете зберегти його дані WhatsApp на Диску Google. Зауважте, що WhatsApp не використовує шифрування для завершення передачі файлів із телефону на Google Диск. Якщо ви хочете дізнатися більше про хмарну службу зберігання даних, перегляньте наш огляд Google Диска та наш посібник з Google Диска.

Щоб налаштувати автоматичні резервні копії Google Диска для ваших даних WhatsApp, вам доведеться увійти до свого облікового запису Google на телефоні, встановити Google Play і мати достатньо вільного місця для створення резервної копії..

Щойно ви зробите це, перейдіть до того самого меню “резервне копіювання чату” в додатку, як і раніше, і виберіть кнопку, на якій написано “створити резервну копію на Диску Google”. Ви можете встановити WhatsApp для резервного копіювання даних на Диску Google при натисканні кнопки «резервна копія» або для автоматичного резервного копіювання щодня, щотижня або щомісяця.

Whatsapp_frequency

Ви також можете дозволити WhatsApp створювати резервні копії ваших повідомлень по Wi-Fi та стільниковому зв’язку або змусити їх створювати резервні копії ваших чатів лише через WiFi.

Зауважте, що кожна нова автоматична резервна копія WhatsApp на Диску Google перезаписує останню резервну копію, тому якщо ви помилково щось видалили, вам потрібно відновити ваші повідомлення WhatsApp, перш ніж наступна резервна копія замінить потрібну вам історію чатів..

Відновлення повідомлень WhatsApp

Щоб відновити повідомлення WhatsApp із резервної копії, вам доведеться видалити та перевстановити додаток. Після того як ви знову встановите WhatsApp, відкрийте додаток і підтвердьте свій номер телефону. Тоді WhatsApp запропонує відновити історію чатів з Google Drive. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «відновити», яка спливає.

WhatsApp також автоматично зберігає резервні копії останніх семи днів на вашому телефоні. Якщо ви використовуєте SD-карту, ви можете знайти ці резервні дані у папці під назвою “WhatsApp / бази даних”. Якщо цього немає, ви знайдете резервну копію даних у папці з тим самим іменем у внутрішній пам’яті.

Для резервного копіювання WhatsApp використовуються такі імена файлів: msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12. Визначте резервну копію WhatsApp, яку ви хочете, за її датою, а потім змініть ім’я файлу на “msgstore.db.crypt12”, видаливши інформацію про дату з середини. Це дозволяє WhatsApp знати, що ви хочете відновити з цього файлу.

Розширення .crypt12 є новітньою у довгій серії типів файлів, які використовував WhatsApp. Якщо ви не використовували додаток протягом певного часу, є ймовірність, що ви все ще використовуєте старішу версію WhatsApp. Якщо це так, ви можете знайти файл .crypt11 або .crypt10. Не змінюйте його на .crypt12. Залиште його, як ви знайдете, або WhatsApp не зможе його прочитати.

Як тільки ви знайшли та перейменували файл, видаліть та перевстановіть WhatsApp та натисніть кнопку «відновити», коли він з’явиться.

Збереження старих повідомлень WhatsApp

Якщо ви автоматично створювали резервну копію історії чату на Диску Google, але ви не використовували додаток більше року з 12 листопада 2018 року, ваш обліковий запис Google видалить ваш файл резервної копії WhatsApp. Якщо ви хочете зберегти файл резервної копії, вам потрібно буде вручну створити резервну копію.

Спочатку увійдіть у свій обліковий запис Google, а потім на Google Диск. Перейдіть до файлу резервної копії WhatsApp, а потім клацніть правою кнопкою миші на ньому. Клацніть на “зробити копію”. З’явиться друга версія файлу резервної копії. Ви можете перемістити файл на нове місце на Диску Google, щоб гарантувати, що резервна копія чату не буде видалена або не завантажена файл резервного копіювання на робочий стіл, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши «Завантажити».

Це можна зробити за допомогою програми Google Диск на телефоні.

Чому ви повинні використовувати різні послуги резервного копіювання

Проблема із збереженням ваших повідомлень WhatsApp на робочому столі полягає в тому, що файли резервного копіювання чату стають схильними до тих самих проблем, що і всі файли вашого комп’ютера. Коли ваш жорсткий диск вийде з ладу, файли з резервної копії WhatsApp назавжди зникнуть.

Ви можете використовувати Google Диск для вирішення цього питання, але потім ви відкриєте свою історію WhatsApp для вивчення Google. Ви також можете втратити швидкий доступ до своїх повідомлень, якщо перемкнути операційні системи, оскільки ви не можете легко отримувати доступ до файлів Google Диска на телефонах, які не є Android.

Якщо ви хочете забезпечити безпеку та зручність зберігання у хмарі з душевним спокоєм, який виникає завдяки використанню веб-резервної компанії, яка не читає ваші дані, у нас є кілька пропозицій. Ми вибрали трьох наших найкращих постачальників резервних копій в Інтернеті, які полегшать роботу з WhatsApp.

Я їду

IDrive – це чудовий варіант резервного копіювання в Інтернеті для людей, які хочуть розмістити свої повідомлення WhatsApp у хмарному сховищі. Ви можете створити резервну копію необмежених пристроїв за допомогою однієї підписки, а це означає, що ви можете зберігати все на телефоні в безпеці, а також на робочому столі. Ви можете отримати безкоштовний рахунок в 5 Гб в компанії, щоб спробувати послугу, перш ніж перейти на щомісячний план.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Хоча IDrive – не найпростіша система хмарного резервного копіювання, вона компенсує її непоганою ціною та чудовими можливостями, такими як постійне резервне копіювання та версії версій, що дозволяє відкидати файли до попереднього стану. Він також зберігає до 10 попередніх версій збережених файлів, що робить його більш надійним, ніж локальні резервні копії WhatsApp.

IDrive також шифрує файли 256-бітним AES, що захищає ваші дані від сторонніх очей. Якщо ви хочете дізнатися більше про отримання облікового запису IDrive, прочитайте наш огляд IDrive.

Заднє освітлення

Backblaze – ще один хороший варіант резервного копіювання файлів WhatsApp. Платна послуга постачається з необмеженим обсягом пам’яті, тому у вас ніколи не вистачить місця, незалежно від того, скільки файлів ви резервного копіювання. Ви можете спробувати це за допомогою 15-денної безкоштовної пробної версії. Backblaze має лише один платний рівень, який коштує 5 доларів на місяць, але ви можете заощадити гроші, купуючи одно- або дворічні плани.

Зворотно-заслінка1
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider2
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider3
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider4
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

При цьому ваш обліковий запис отримує резервну копію лише для одного пристрою, тому вам не пощастить, якщо ви хочете створити резервну копію і телефону, і комп’ютера. Ви можете дізнатися більше про послугу резервного копіювання в нашому огляді Backblaze.

Acronis True Image

Наш третій вибір для резервного копіювання файлів WhatsApp – це Acronis True Image. У ньому відмінні програми для Android та iOS, завдяки чому можна легко створювати резервні копії файлів із телефону. Він також включає інструмент клонування, який корисний для переміщення файлів на новий смартфон.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Дві помітні особливості – нотаріус Acronis, який використовує технологію blockchain, щоб забезпечити збереження резервних копій, і активний захист, який сканує ваші файли на наявність ознак викупу.

Ви можете протестувати Acronis за допомогою безкоштовної 30-денної пробної версії. Плани починаються від $ 49,99 за один пристрій. Якщо вам цікаво дізнатися більше про отримання облікового запису за допомогою сервісу резервного копіювання, наш огляд Acronis True Image охоплює послугу зверху вниз..

Фінальні думки

Існує безліч швидких і простих способів резервного копіювання та відновлення даних WhatsApp, але це не означає, що ці методи однаково безпечні. Якщо ви не хочете, щоб Facebook чи Google мали необґрунтований доступ до ваших приватних повідомлень та історії чатів, варто вкласти їх у хмарну систему резервного копіювання, яка захищатиме ваші дані WhatsApp.

Отримання облікового запису хмарного резервного копіювання може коштувати вам трохи дорожче, ніж ви хочете, але спокій, який ви отримаєте, знаючи, що ваша інформація є безпечною, – це корисна ціна. Удвічі так, якщо ви робите господарські операції чи обмінюєтесь повідомленнями через WhatsApp.

Якщо у вас є питання щодо резервного копіювання або відновлення повідомлень WhatsApp, задайте їх у розділі коментарів нижче. Ми відповімо вам і оновимо також статтю. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me