Як створити резервну копію соціальних медіа у 2020 році

На краще чи гірше, наше життя обертається навколо оновлень статусу. Чим більше часу ви витрачаєте на використання соціальних медіа, тим більше даних ви збираєте. Хоча Facebook може використовувати власні дані для цих даних, він, ймовірно, матиме значення і для вас. У цій статті ми покажемо, як створити резервну копію соціальних медіа, щоб ваші дані ніколи не втрачалися під час перемішування.


Кілька років тому було багато інструментів для управління цим процесом. Популярними були такі інструменти «все в одному», як Frostbox, Backupify та SocialSafe, здатні керувати різними платформами соціальних медіа, створювати резервні копії Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest та інших служб. Було також багато автономних інструментів.

Майже всі вони закриті. Важко сказати, чому. Багато людей не намагаються створювати резервні копії даних у соціальних мережах, тоді як більшість сервісів соціальних медіа зараз дозволяють завантажувати файли резервного копіювання безпосередньо.

Ми розповімо про кроки, щоб пізніше завантажити резервні файли. Оскільки резервне копіювання вручну може бути болючим, і навіть якщо ви завантажуєте свої архіви соціальних медіа, ви все-таки повинні захистити їх у хмарі, ми спочатку розглянемо три улюблені Cloudwards.net, здатні створити резервну копію Facebook та Instagram: pCloud, Acronis True Image і IDrive.

Хмарне резервне копіювання для соціальних медіа

Лише декілька постачальників хмарного сховища та Інтернет-резервного копіювання включають резервне копіювання соціальних медіа та лише для Facebook та Twitter, але використання одного з цих інструментів може заощадити ваш час. Крім надання переваг, таких як резервне копіювання на робочому столі та мобільних пристроях, вони пропонують синхронізацію та обмін.

Існує різниця між хмарним сховищем та онлайн-резервним копієм, що важливо розуміти. Що ж стосується резервного копіювання в соціальних мережах, вони працюють більш-менш однаково, копіюючи фотографії, відео та інколи іншу інформацію.

Для повного перегляду постачальників обох типів ми маємо посібники щодо найкращого хмарного сховища та найкращих постачальників резервних копій в Інтернеті. Для резервного копіювання в соціальних мережах наведені нижче послуги – найкращі ставки.

IDrive: Facebook, Instagram

IDrive – одна з найбільш універсальних сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Єдина підписка охоплює необмежену кількість комп’ютерів, а IDrive забезпечує резервне копіювання смартфонів, до якого мало хто входить. Резервне копіювання соціальних медіа у Facebook та Instagram – це лише глазур.

IDrive.ScheduleBackup

Для Facebook та Instagram IDrive захищає фотографії та відео, зберігаючи копії на своїх хмарних серверах. Особисті альбоми та засоби масової інформації, на яких вас позначено тегами, містяться в резервній копії, що може бути корисним, оскільки отримання тегів без реклами означає, що ви втратите доступ до цього вмісту.

IDrive.InstagramBackup

Резервне копіювання є автоматичним та поступовим, тому додаються лише носії з моменту отримання останньої резервної копії. Це економить час і пропускну здатність. Ви повинні виконувати резервні копії вручну. Це можна зробити через веб-інтерфейс IDrive або з вашого пристрою Android або iOS.

Доступні підписки – ще одна причина для вибору IDrive. Ви можете отримати 2 ТБ резервного копіювання за трохи більше $ 50 на місяць або 5 ТБ за трохи більше 75 доларів. У вмісті соціальних мереж, настільних ПК та смартфонів має бути достатньо місця для зберігання. Є також безкоштовний план на 5 Гб.

Для отримання додаткової інформації, включаючи такі функції, як синхронізація файлів і обмін, прочитайте наш огляд IDrive.

Acronis True Image: Facebook, Instagram

Хоча IDrive чудово виглядає на папері, він може бути надзвичайно повільним. Rival Acronis True Image забезпечує швидке резервне копіювання завдяки більшій серверній мережі. Він також може створювати резервні копії Facebook та Instagram, і робить це більш всебічно, ніж IDrive.

TrueImage.BackupFacebook

Окрім фотографій та відео Facebook, True Image зберігає повідомлення, контакти та лайки. Для Instagram він зберігає всі фотографії, кількість лайків, теги та коментарі до кожної публікації.

TrueImage.FacebookWhatToBackup

True Image створює резервні копії обох платформ постійно. Це означає, що вам не доведеться запускати резервну копію соціальних медіа вручну, як це робиться з IDrive. Резервні копії є поступовими, тому копіюються лише ті дані, які ще не були збережені.

TrueImage.FacebookRecovery

Якщо ваш Facebook або Instagram профіль буде видалено, Acronis True Image може навіть відновити резервний вміст до нового профілю.

Усі дані шифруються в спокої в хмарі резервного копіювання Acronis за допомогою 256-бітного AES. Для більшої конфіденційності доступна опція приватного шифрування в кінці. Як зазначалося в нашому огляді справжнього зображення Acronis, вам потрібно встановити це перед початком створення резервної копії.

Ви можете створити резервну копію Facebook або Instagram з веб-інформаційної панелі True Image або свого смартфона. Як і IDrive, True Image входить до найкращого резервного копіювання в Інтернеті для мобільних пристроїв із додатками для Android та iOS, які можуть захищати контакти, фотографії, відео та текстові повідомлення.

Єдина причина не враховувати True Image over IDrive для резервного копіювання в соціальних мережах – це вартість вище. Це коштує 50 доларів на рік за 250 ГБ резервної копії, приблизно таку ж ціну, як 2 Тб резервного копіювання IDrive. Немає безкоштовного плану зображення Acronis True Image, але ви можете спробувати послугу протягом 30 днів, перш ніж приймати рішення.

pCloud: Facebook, Instagram

pCloud – хмарний сервіс зберігання даних, який відноситься до числа найкращих доступних альтернатив Dropbox, що забезпечує подібні функції та кращу безпеку, завдяки додатку шифрування нульових знань під назвою pCloud Crypto. Хоча синхронізація файлів, обмін файлами та економія місця на жорсткому диску є великими перевагами pCloud, він також може створювати резервні копії соціальних медіа.

Щоб налаштувати резервне копіювання, увійдіть у веб-інтерфейс pCloud та натисніть посилання «резервне копіювання». Існує декілька сервісів для резервного копіювання, не лише Facebook та Instagram, але й Google Drive, Dropbox та Microsoft OneDrive..

pCloud.BackupFacebookBackupInstagram

Ви можете створювати резервні копії альбомів у Facebook та Instagram, зберігаючи фотографії та відео. pCloud також не шукає позначені медіа.

pCloud.FacebookChooseAlbums

Незважаючи на можливості резервного копіювання соціальних медіа, pCloud надає багато місця для ваших зображень. Ви можете зареєструватися на безкоштовний рахунок 10 ГБ, на 500 ГБ за 5 доларів на місяць або на 2 ТБ за 8 доларів на місяць. Ми класифікуємо pCloud серед найкращих безкоштовних хмарних сервісів зберігання і вважаємо, що його підписка на 2 ТБ є однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

Резервне копіювання соціальних медіа Cloudsfer

Cloudsfer – це не сервіс резервного копіювання чи зберігання в Інтернеті, а посередник, призначений для передачі файлів між ними. Cloudsfer дозволяє виконувати ручну та заплановану передачу файлів. У ньому немає стільки варіантів хмарних служб, скільки інших записів у нашому найкращому списку управління хмарою та хмарою, але він перевершує їх, коли мова йде про соціальні медіа.

Опції включають Facebook, Instagram, Flickr та 500px, хмарний інструмент для зберігання фотографій, який має функції соціальних медіа.

Cloudsfer.CloudServices

На жаль, Cloudsfer може переміщувати лише зображення та фотографії та не має можливості для тегів із вмістом.

Cloudsfer.FacebookContent

Є безкоштовний план Cloudsfer. Він не підтримує версії файлів і не надає фільтри, і ви можете запускати лише одну міграцію за один раз, але це має бути нормальним для резервного копіювання в соціальних мережах.

За допомогою програми Cloudsfer Personal ви можете запустити три міграції одночасно, а не лише ту, яку дозволяє безкоштовний план. Це занадто дорого для простого резервного копіювання в соціальних мережах, хоча при 75 центів гігабайт, при мінімальній зарядці 8 Гб.

IFTTT Резервне копіювання соціальних медіа

Незважаючи на те, що згадані інструменти досі добре працюють у Facebook та Instagram, більшість інших платформ соціальних медіа залишаються опущеними. Крім того, більшість сервісів резервного копіювання та зберігання в Інтернеті не мають вбудованих функцій для резервного копіювання служб соціальних мереж. Якщо ваші послуги за вибором не представлені, одним із способів є використання IFTTT для резервного копіювання в соціальних мережах.

IFTTT.TwitterGoogleRecipes

IFTTT забезпечує комплексну інтеграцію для веб-додатків, багато з яких – хмарні та соціальні послуги. Назва означає «якщо це, то це», описуючи його причинно-наслідковий підхід до автоматизації. Коротше кажучи, дія на одній службі, наприклад тезі соціальних медіа, призводить до дії тригера, наприклад зберігання позначеного елемента на Диску Google.

Це звучить складно, але це не так. IFTTT має кілька рецептів, доступних для резервного копіювання в соціальних мережах, тому все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися та забрати свою отруту.

Ми не можемо охопити всі можливості, але ось кілька рецептів, які ми знайшли для резервного копіювання в соціальних мережах:

 • Twitter: додайте файли в твіти до Dropbox
 • Twitter: зберігайте твіти в Документах Google
 • Tumblr: резервне копіювання публікацій на Диску Google
 • Tumblr: резервні копії публікацій у Evernote
 • Facebook: резервні копії фотографій на Google Drive
 • Facebook: резервні копії фотографій на Dropbox
 • Pinterest: резервні копії на Диску Google
 • Instagram: резервні копії фотографій на Google Drive

У нас є стаття про резервне копіювання за допомогою IFTTT, хоча вона не зосереджена на соціальних медіа.

У конкурента IFTTT Zapier також є готові алгоритми резервного копіювання соціальних медіа. Ми пропонуємо спочатку вивчити IFTTT, оскільки це безкоштовно, а Zapier – ні. Якщо ви хочете отримати додаткову допомогу у прийнятті рішення, ось стаття, в якій наводиться IFTTT проти Zapier.

Вручну резервне копіювання соціальних медіа

Хоча автоматизація та хмара найкраще працюють для резервного копіювання, більшість популярних платформ соціальних медіа мають вручну варіанти завантаження даних. Вони можуть зберігатися локально, або локально, і віддалено, якщо ви хочете виконувати правило резервного копіювання 3-2-1.

Резервне копіювання LinkedIn

Ви можете експортувати .csv файл, що містить дані про ваше з’єднання безпосередньо з LinkedIn. Файл включає ім’я, назву, компанію та адресу електронної пошти. Це не ідеально, але принаймні збереже вашу мережу, щоб не втратити цих важливих контактів.

Щоб експортувати мережеві з’єднання з LinkedIn:

 • Натисніть “Моя мережа” у верхній частині домашньої сторінки
 • Клацніть “номер вашого з’єднання” зліва
 • Натисніть “керувати синхронізованими та імпортованими контактами” у верхньому правому куті
 • Натисніть «експортувати контакти» під заголовком «розширений»

LinkedIn підготує ваш файл та надішле вам електронну пошту протягом декількох хвилин. Цей електронний лист міститиме посилання, що дозволяє завантажувати .zip файл, який включає в себе ваші з’єднання.

Резервне копіювання на Facebook

Facebook спрощує отримання копії ваших резервних даних. Клацніть стрілку вниз біля верхньої частини облікового запису, а потім натисніть Налаштування. Клацніть ліворуч “свою інформацію у Facebook”.

Ліворуч від слів “завантажити свою інформацію” натисніть “переглянути”. Ви перейдете на сторінку, де ви зможете створити файл резервної копії з вашими публікаціями, фотографіями, відео, коментарями, лайками, друзями та майже всім іншим, що ви робили у Facebook.

Facebook.YourInformationDownload

Існує навіть варіант для тем оголошень, які Facebook вважає актуальними для вас та вашої історії місцезнаходжень, завдяки чому Марк Цукерберг здається найбільшим у світі.

Виберіть потрібну інформацію, діапазон дат, формат та якість медіа. Після цього ви можете відключити служби локації Facebook, якщо хочете (налаштування) > безпека & Розташування > Розташування).

Резервне копіювання в Twitter

Завантажте свій архів Twitter, перейшовши до налаштувань свого облікового запису та вибравши “налаштування та конфіденційність”. На наступній сторінці прокрутіть униз і виберіть “Ваші дані Twitter” у лівому меню.

Далі прокрутіть униз сторінки донизу. Буде кнопка “запит даних Twitter”.

Twitter.RequestData

Клацніть на цьому, і Twitter підготує ваш файл, і надішле вам електронний лист, коли він буде готовий. Потім ви зможете завантажити .zip-файл із архіву Twitter.

Резервне копіювання в Instagram

Як і тенденція в соціальних медіа, Instagram тепер надає вбудовану функцію для завантаження даних для резервного копіювання. Ця функція не обмежується фотографіями та відео. Ви можете завантажити запис своїх заархівованих історій, профіль, контакти, лайки, прямі повідомлення, пошукові запити та кілька інших речей.

Щоб завантажити свої дані, перейдіть на сторінку свого профілю та виберіть „конфіденційність & безпека ». Прокрутіть униз і натисніть “Завантажити запит” під заголовком “Завантаження даних”.

Instagram.RequestDownload

Введіть свою електронну адресу та Instagram повідомлять, коли ваш файл завантаження буде готовий, що може зайняти до 48 годин.

Фінальні думки

Ключовим фактором резервного копіювання є роздуми вперед. Хоча здається, що розумно припускати, що ваш вміст у соціальних мережах завжди буде там, фотографії видаляються, друзів не дружать і трапляються аварії, навіть у корпоративних центрах обробки даних.

Найкраща ставка для збереження збережених даних у Facebook та Instagram – це використання Acronis True Image, яке постійно та поступово створює резервне копіювання даних. Для більш дешевого підходу і IDrive, і pCloud добре працюють, як і використання IFTTT для соціальних медіа та служб зберігання даних, які не підтримуються.

Поділіться своїми думками щодо резервного копіювання в соціальних мережах нижче та повідомте нам, якими стратегіями ви користуєтесь. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map