Як створити резервну копію Google Chrome: Посібник до 2020 року

Резервне копіювання даних є важливим, і хоча ви, безумовно, використовуєте одну з найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті, щоб забезпечити безпеку ваших даних, вам не потрібен той, щоб захистити свій профіль перегляду в Chrome. Цей посібник покаже вам, як створити резервну копію Google Chrome і переконатися, що нічого в браузері не втрачено, якщо ваш комп’ютер невдалий кінець.


Chrome – один із найбезпечніших веб-браузерів, але це не означає, що ваша інформація є безпечною, якщо ваш пристрій помер. Якщо це трапиться, можливо, в браузері збережена купа даних, яку ви хочете отримати. Сюди входять додатки, закладки, вибране, розширення, історія переглядів, налаштування, теми, відкриті вкладки, автозаповнення вмісту форми та способи оплати.

Якщо ви втратите доступ до цих даних, вам доведеться перезавантажити всі розширення, повторно ввести свою інформацію – наприклад, паролі та адреси – та знову налаштувати свої налаштування так, як їм подобається. Оскільки ваша історія перегляду піде, ви також можете забути про пошук цієї статті, яку ви смутно пам’ятаєте, читаючи кілька тижнів тому.

Якщо ви вперше встановлюєте Chrome, не забудьте ознайомитися з нашим оглядом Google Chrome, щоб виявити, на що здатний браузер. На даний момент давайте подивимося, як переконатися, що ваші дані перегляду безпечні та безпечні.

Як створити резервну копію Google Chrome у браузері

Найпростіший спосіб створити резервну копію Google Chrome – це зробити через браузер. Для цього потрібно створити обліковий запис Google або увійти в систему з наявним. Почніть з натискання на три точки у верхньому правому куті браузера, а потім на опції “налаштування” внизу цього меню.

Три крапки

Звідси ви повинні побачити велику синю кнопку з написом “увімкнути синхронізацію …”. Після натискання на нього ви перейдете на сторінку входу в Google.

TurnOn-Sync

Тут ви можете або увійти за допомогою наявного облікового запису Google, або створити новий, натиснувши «створити обліковий запис». 

Вхід

Щоб створити новий обліковий запис, вам потрібно буде ввести своє ім’я, дату народження та бажану адресу Gmail, а також пароль. Після створення облікового запису повторіть описані вище кроки, щоб знову відкрити екран входу.

Зареєструйтесь

У будь-якому випадку, як тільки ви зв’яжете свій обліковий запис з веб-переглядачем, ви можете повернутися до меню налаштувань і знову натиснути «увімкнути синхронізацію», що підкаже вам підтвердити.

TurnOn-Sync-Confirm

Звідси натисніть «керувати синхронізацією», щоб побачити, яка інформація передається. Ви можете або синхронізувати все, або вибрати та вибрати зі списку, показаного на скріншоті нижче. Після того, як ви вирішите синхронізувати, усі вони будуть автоматично доступні на всіх пристроях, якщо ви входите в один обліковий запис Google.

Управління-синхронізація

Як створити резервну копію закладок Chrome, історію & Більше

Підводячи підсумок, ви можете створити резервну копію Google Chrome за допомогою свого облікового запису Google, виконавши ці кроки.

 1. Увійдіть у меню налаштувань
 2. Створіть або увійдіть в обліковий запис Google
 3. Поверніться до меню налаштувань та натисніть «увімкнути синхронізацію»
 4. Клацніть «керувати синхронізацією» та виберіть, що ви хочете зберегти у своєму акаунті

Як створити резервну копію Google Chrome вручну

Якщо ви не хочете, щоб Google мав всю вашу інформацію на своїх серверах – це означає, що ви не використовуєте обліковий запис Google – ви все одно можете створити резервну копію веб-переглядача вручну. 

Ці інструкції дозволять захистити все, що зберігається в Chrome, але якщо ви хочете створити резервну копію закладок Chrome, ознайомтеся з нашими інструкціями щодо експорту та імпорту закладок Chrome.

По-перше, вам доведеться відстежувати папку профілю Chrome, що зберігається локально на вашому пристрої. Точне місце розташування може змінюватися залежно від вашої операційної системи, але за замовчуванням папки розташовані в таких місцях:

 • На комп’ютерах під управлінням Windows 7 і новіших версій: C: \ Користувачі \\ AppData \ Місцеві \ Google \ Chrome \ Дані користувача \ За замовчуванням
 • На комп’ютерах під управлінням Windows XP: C: \ Документи та налаштування \\ Локальні налаштування \ Дані програми \ Google \ Chrome \ Дані користувача \ За замовчуванням
 • На пристроях macOS X: Користувачі // Бібліотека / Підтримка програм / Google / Chrome / За замовчуванням
 • На машинах Linux: Linux: /home//.config/google-chrome/default

Пам’ятайте, що вам потрібно буде “” “частини шляхів замінити власним іменем користувача.

Розташування Chrome-папок

Майте на увазі, що у випадку Windows папки AppData або Data Application за замовчуванням приховані. Якщо ви не можете знайти ці папки, відкрийте “панель керування”, виберіть “зовнішній вигляд та персоналізацію”, а потім “Параметри файлового провідника”.

Панель управління

Перейдіть на вкладку “Перегляд” і прокрутіть вниз, поки не з’явиться “приховані записи файлів і папок”. Просто позначте поле “Показати приховані файли, папки та диски”, і вам буде добре.

Файли шоу-прихованих

Цей підхід буде працювати в будь-якій версії Windows, починаючи з XP і новіших версій, але якщо ви працюєте з Windows 10, ви можете досягти того ж результату набагато швидше. Просто відкрийте будь-яку папку, відкрийте вкладку “Перегляд” у верхньому меню та поставте галочку під назвою “приховані елементи” у розділі “Показати / приховати”.

Файли Windows10-приховані

Якщо у вас є лише один профіль користувача, він буде розташований у папці під назвою “за замовчуванням”. Просто скопіюйте цю папку у ваше резервне місце – будь то на зовнішньому пристрої чи у хмарі – і ви матимете все необхідне для відновлення Chrome у нормі в майбутньому.

Chrome-папка за замовчуванням

Якщо у вас є більше одного профілю, це трохи більше заплутано. Кожен профіль після вашого першого розміщується у папці під назвою “ProfileX”, де “X” – це число, яке збільшується для кожного створеного вами профілю. Таким чином, ваша друга папка профілю (пам’ятайте, ваша перша називається “за замовчуванням”) буде називатися “Профіль1”, третя – “Профіль2” і так далі.

Папки Chrome-Profile-папки

Майте на увазі, що якщо ви створюєте резервну копію одного з цих профілів, а не стандартного, вам все одно знадобиться останній для резервного копіювання розширень. Це відбувається тому, що розширення поділяються між профілями і зберігаються лише в папці за замовчуванням.

Резервні профілі

Ось чому ми рекомендуємо створити резервну копію як профілю за замовчуванням, так і будь-яких додаткових профілів, які ви можете мати одночасно.

Папка-копія

Оскільки профілі користувачів можуть зберігати досить багато даних, копія може зайняти довгий час. Не забудьте заздалегідь повністю закрити Chrome, інакше процес припиниться через файли, які використовуються.

Як відновити Google Chrome

Коли настане час відновити профіль користувача в Google Chrome, спосіб зробити це залежить від того, як ви створили резервну копію даних. Якщо ви використовували свій обліковий запис Google, процес настільки ж простий, як увійти в систему за допомогою нової установки веб-переглядача, і Chrome автоматично завантажить усі дані, які ви створили..

Перший час входу

Надалі, якщо ви хочете змусити Google забути, що він знає про вас, ви можете дотримуватися нашого посібника про те, як стерти історію Google. Google стверджує, що це видалить усю інформацію, яку вона зберігає на вас, але, враховуючи, що компанія не записує конфіденційність, важко довіряти цьому.

Перейменовано-папка

Якщо ви вручну створили резервну копію свого профілю, вам потрібно перейти до тієї ж папки, що описана вище в розділі “Ручне резервне копіювання”. Потрапивши туди, перейменуйте папку “За замовчуванням” на щось інше, наприклад “DefaultOLD”, а потім вставте резервну папку в те саме місце. Наступного разу, коли ви запустите Chrome, ви автоматично ввійдете у відновлений профіль.

Фінальні думки

Хоча Chrome, безумовно, не є ідеальним браузером – особливо зважаючи на його серйозні проблеми щодо конфіденційності – його здатність швидко синхронізувати інформацію між пристроями є величезною перевагою до найпопулярнішого у світі веб-браузера. 

Навіть якщо ви не хочете використовувати обліковий запис Google, щоб обмежити те, що Google знає про вас, створити резервну копію Chrome все ще надзвичайно просто, для виконання потрібно лише кілька простих кроків. Все це не робить нічого, щоб захистити вас від найбільшої вади Chrome – конфіденційності – тому обов’язково завантажте найкращий VPN для Chrome і прочитайте наш анонімний посібник для перегляду, коли ви тут.

Що ви думаєте про процес резервного копіювання Chrome? Чи погоджуєтесь ви, що це швидко і просто, або ви віддаєте перевагу більш простий спосіб резервного копіювання без використання облікового запису Google? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map