Як синхронізувати збережені комп’ютерні ігри між комп’ютерами з Dropbox

Ваш улюблений ігровий жанр – такі дії, як Call of Duty, такі види спорту, як FIFA 14, або пазли, як Brain Age? Ну, незалежно від того, які ігри вам найбільше подобаються, ви коли-небудь розуміли, як було б чудово грати та зберігати ігри на одному комп’ютері, а потім отримувати доступ до них з іншого, а не залежно від лише одного?


Захоплююче, чи не так??

Ну, тоді ви будете раді дізнатися, що Dropbox може зробити це легко. Ви можете зберігати файли гри з ПК в обліковий запис сховища Dropbox і ділитися збереженими файлами з друзями в будь-який час і в будь-якому місці. Давайте дізнаємося, як

.

Процес

Коли гра завантажується, файли зазвичай зберігаються в локальній папці Мої документи. Нам потрібно скопіювати ці файли збереження в Dropbox, а потім створити символічне посилання, що вказує на Dropbox оригінальну папку збереження. Таким чином, коли ви плануєте зберегти гру, вона буде переспрямована на синхронізовані збереження в Dropbox.

Щоб полегшити цю роботу, ми розділили процес на кілька кроків для наочності.

Крок 1: Резервне копіювання файлів

Перше завдання – це резервне копіювання збережених, які ви хочете синхронізувати.

Ці файли можуть представляти значну кількість ігрового часу, тому резервна копія є дуже важливою, і це повинен бути першим кроком.

Крок 2: Встановіть клієнт Dropbox

Наступним кроком має бути встановлення клієнта Dropbox, оскільки це спростить процес синхронізації.

Dropbox проти коробки
Клієнт робочого столу Dropbox

Однак переконайтеся, що є достатньо вільного місця перед тим, як розпочати його, щоб зусилля не витрачалися даремно.

Крок 3: Знайдіть збережені файли гри

Дізнайтеся, де файли гри зберігаються на локальній машині. В ідеалі його слід знаходити в папці “Мої документи” або в папці “Мої ігри” всередині нього, але розташування змінюється залежно від гри.

Якщо ви все ще не можете розібратися, спробуйте клацнути правою кнопкою миші піктограму ярлика гри та виберіть “Відкрити розташування файлу” із спливаючих опцій.

Крок 4: Перенесіть збережені папки в Dropbox

Це досить просто. Скажімо, збереження гри розташовані у папці Мої ігри, і ви хочете перемістити їх. Тепер все, що вам потрібно зробити, – просто створити папку в своєму Dropbox і скопіювати файли в неї, і це все; файли з ПК на Dropbox будуть передані плавно.

Ще один вихід – надбудова папки синхронізації папок Dropbox.

Це допоможе перемістити будь-яку папку до вашого акаунта Dropbox, і буде створено символічне посилання, яке вказуватиме на нову адресу. Все, що вам потрібно зробити, це встановити його, а потім просто натиснути правою кнопкою миші на папку, яку ви хочете перенести на локальній машині, виберіть параметр «Синхронізувати з Dropbox», і це все. Він перемістить усі збережені файли за пару секунд.

Крок 5: Синхронізація на інших ПК

Ви зберегли свої файли на Dropbox і тепер хочете синхронізувати їх з іншими комп’ютерами. Отже, як це зробити? Ось два способи зробити це.

Видаліть або перейменуйте оригінальну папку збереження гри та запустіть наступну команду як адміністратор.

“C: \ Користувачі \ Ім’я користувача \ Документи \ Мої ігри \ Ім’я гри” “C: \ Користувачі \ Ім’я користувача \ Dropbox \ Збереження гри \ Ім’я гри”

Перший шлях до файлу повинен бути оригінальною папкою збереження гри, а другий – новою папкою збереження Dropbox. Тепер натисніть клавішу Enter, і символічні посилання будуть створені. Щоб переконатися, що він працював, поверніться до початкової папки, щоб перевірити, чи дійсно створено ярлик. Повторіть цей процес на всіх комп’ютерах, які ви хочете синхронізувати..

п'ять найгірших хмарних помилок

Інший спосіб – використовувати додаток синхронізації папок Dropbox. Завантажте його на іншу машину, знайдіть збережену гру та знову виберіть параметр «Синхронізувати з Dropbox», як і раніше. Додаток визначить, чи вже переважає папка Dropbox з подібною назвою, і все, що вам потрібно зробити, це дозволити їй злитися та перезаписати.

Однак ви повинні переконатися, що збережені файли вже доступні на цьому комп’ютері, і їх слід створити в іншому місці, а потім корінні файли потрібно видалити з папки. Це забезпечить нульові протиріччя із збереженням Dropbox.

Крок 6: Тест

Цей останній крок важливий, щоб допомогти перевірити, чи справді процес спрацював. Почніть гру на одному комп’ютері, збережіть її в будь-якому довільному місці, а потім спробуйте запустити цю гру на іншій машині, і якщо вона буде успішною, ви зможете завантажити останній збережений файл з першого комп’ютера!

Існують і інші інструменти для синхронізації збережених ігор на ПК між комп’ютерами. Один з них, з яким ви вже повинні бути знайомі, – це Steam Cloud, який є досить популярним. Однак, на відміну від Dropbox, він не підтримує всі види ігор.

Крім того, що стосується економії гри, Steam Cloud не відновлює попередні версії, що можна легко зробити з Dropbox.

Висновок

Dropbox досить надійний, простий у налаштуванні та працює надзвичайно добре. Як тільки хтось звикає до процесу переміщення файлів з ПК на Dropbox та доступу до них з декількох інших машин, налаштування цього на додаткових комп’ютерах має бути досить простим.

Ви протестували процес ще? Чи є якісь інші кроки, які ви хочете додати? Залиште свої коментарі та спасибі за прочитане!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me