Як швидко та ефективно створити резервну копію відео

Незалежно від того, що ви знімаєте на відеокамері Sony HD або використовуєте свій смартфон, пошук ефективного способу захисту цифрових кадрів повинен бути у списку справ будь-якого відеографа, аматора чи професіонала. Це не менш важливо для тих, хто має бібліотеки цифрових фільмів, будь то придбані або придбані за допомогою торрента.


Хоча хмарне зберігання – це один із підходів до збереження вашої колекції, використання спеціального програмного забезпечення для резервного копіювання, здатного автоматизувати резервне копіювання відео, – це набагато кращий вибір.

Ми поговоримо про те, чому це відбувається за мить. Ми також поглибимось у більш критичному рішенні локальної та онлайн-резервної копії, перш ніж продемонструвати два варіанти програмного забезпечення та кроки щодо автоматичного резервного копіювання відео у випадку, якщо ваш жорсткий диск вирішить отримати свої власні кредити.

Для клопів у нас є аналогічна стаття про автоматичне резервне копіювання фотографій. У нас також є стаття про найкраще хмарне сховище для відео, хоча, як уже згадувалося, це, мабуть, не найкращий підхід до того, щоб ви ніколи не намагалися відшкодувати свої втрати за допомогою програмного забезпечення для відновлення даних..

Переваги онлайн-резервного копіювання для відео

У нашому найкращому посібнику з резервного копіювання в Інтернеті ви знайдете безліч спроможних рішень, які можна використовувати для захисту відео. Переваги використання рішення для резервного копіювання в Інтернеті над хмарним сховищем полягають у тому, що хмарне зберігання потребує набагато більше роботи, щоб ваш жорсткий диск був правдиво відтворений.

Ви можете прочитати докладніше про відмінності між резервними копіями в Інтернеті та хмарним сховищем у нашій статті, присвяченій цій темі. Швидка версія, однак, полягає в тому, що онлайн-рішення для резервного копіювання можуть бути налаштовані автоматично для резервного копіювання конкретних папок або навіть всієї вашої файлової системи, тоді як хмарне зберігання залежить від папки синхронізації, в яку потрібно переміщати файли вручну.

За допомогою резервного копіювання в Інтернеті ви часто можете налаштувати програмне забезпечення для автоматичного включення або виключення певних типів файлів, так що ви можете створити план резервного копіювання виключно навколо своєї колекції відео, якщо це потрібно.

Більшість гідних онлайн-резервних рішень також підтримують постійне резервне копіювання, тобто відео надсилаються в хмару після додавання їх на жорсткий диск та під час їх редагування чи зміни в інший спосіб..

Для тих, хто часто редагує свої відеоматеріали, засоби онлайн-резервного копіювання, як правило, підтримують резервне копіювання на рівні блоків, ніж хмарне сховище. Це важливо, тому що без цієї функції кожен раз, коли ви будете редагувати, буде створено резервне копіювання всього відео. За допомогою резервного копіювання на рівні блоку замінюються лише змінені частини відео.

Недолік онлайн-резервного копіювання для відео: швидкість

Це приводить нас до основної проблеми резервного копіювання в Інтернеті, особливо для великих файлів (наприклад, відео): такі рішення можуть бути дуже-дуже повільними. Хоча резервне копіювання на рівні блоків допомагає в редагуванні фільмів, вам все одно доведеться пройти цю первинну резервну копію. Якщо ви намагаєтеся завантажити кілька терабайт, це може означати дні або навіть тижні.

Швидкість резервного копіювання в Інтернеті, як ви можете прочитати в нашій статті про те, як довго триватиме ваше резервне копіювання, відноситься до числа найбільших скарг користувачів на використання хмарного програмного забезпечення для резервного копіювання. На жаль, якщо хмара – ваша мета, єдине, що ви дійсно можете зробити, – це витратити більше грошей на резервне рішення з кращою інфраструктурою (зазвичай це означає більше центрів обробки даних).

З цієї причини багато відеопотужників вважають за краще зберігати свої колекції місцевими, використовуючи окремі зовнішні жорсткі диски або мережеві пристрої зберігання даних (NAS). Обидва рішення досить дешево інвестувати в ці дні, і резервне копіювання на місцях набагато швидше, ніж резервне копіювання до хмари.

Недоліком локальної роботи є те, що, як і ваш комп’ютер чи мобільний пристрій, локальні резервні рішення можуть бути пошкоджені водою, теплом або іншим чином і не створені для того, щоб тривати вічно. Сервери, які використовуються для резервного копіювання в Інтернеті, розміщуються в кліматичних центрах обробки даних для зменшення таких ризиків.

Більше того, такі рішення майже завжди створюються для відмови, з трьома і більше копіями файлів, захищених на різних серверах для надмірності. Перегляньте нашу статтю про RAID, щоб отримати краще уявлення про те, як це досягнуто, або нашу статтю про безпеку центру обробки даних.

Онлайн резервне копіювання та локальне резервне копіювання разом

З огляду на чіткі переваги або недоліки резервного копіювання в Інтернеті та на локальному рівні, найкращим підходом є використання обох. Це означає, що ви будете дотримуватися так званого правила резервного копіювання 3-2-1, будуючи гібридний план резервного копіювання.

Оскільки включення обох може означати більше роботи, якщо ви виберете неправильні рішення, радимо знайти рішення, яке, принаймні, частково підтримує гібридну резервну копію.

Для шукачів цінності одним з найкращих для цього є IDrive, про який ми детально розповідаємо в нашому огляді IDrive. IDrive забезпечує 2 ТБ резервного копіювання за трохи більше $ 50 на рік за перший рік, або 4 ТБ для резервного копіювання близько 75 доларів. Цього має бути достатньо, щоб охопити більшість бібліотек відео.

Проблема з IDrive полягає в тій, про яку ми згадували раніше: швидкість. IDrive має лише один центр обробки даних, що може призвести до перевантаженості сервера і неприємних очікувань на резервну копію ваших даних. Однак IDrive також пропонує щось, чого ви не знайдете в іншому місці: безкоштовну кур’єрську службу для резервного копіювання та відновлення.

Використання IDrive Express, як називається послуга, для резервного копіювання означає, що IDrive надішле вам зовнішній диск поштою. Ваша задача – завантажити цей диск зі своїми відео та іншими файлами, використовуючи з’єднання USB, щоб прискорити процес. Відправте його назад, і фахівці IDrive завантажуватимуть дані на сервер для вас, заощаджуючи досить багато часу в процесі.

Окрім гібридної підтримки резервного копіювання, IDrive – одна з небагатьох сервісів резервного копіювання в Інтернеті, яка підтримує резервне копіювання смартфонів, тобто ви можете завантажувати кадри на телефон без зайвих витрат.

IaaS та резервне копіювання відео

Для тих, хто не проти витрачати більше, CloudBerry Backup – це, мабуть, найскладніше рішення для резервного копіювання, яке ми ще тестували тут на Cloudwards.net. Замість того, щоб надавати хмарний серверний простір, за допомогою CloudBerry ви можете створити резервну копію ваших файлів на одному з понад півсотні різних варіантів хмари (див. Наш огляд резервного копіювання CloudBerry, щоб дізнатися, які саме).

Ці параметри включають хмарну інфраструктуру як службу (хмарний IaaS), такі як Amazon S3, Google Cloud, Backblaze B2 та, особистий фаворит цього автора, хмарні файли Rackspace.

Область для зберігання речей не обов’язково дешева, але за ціною 0,10 долара за гігабайт можна створити резервну копію терабайт даних приблизно за 10 доларів на місяць, і жодних витрат на використання (використання) не потрібно турбувати. Amazon S3 коштує вдвічі більше цієї суми.

Тим часом Backblaze B2 коштує вдвічі дорожче, ніж Rackspace, але він не має настільки ж надійної інфраструктури, що означає, що ви зіткнетеся з деякими тими ж проблемами швидкості, які представлені IDrive та іншими дешевими опціями резервного копіювання в Інтернеті..

Коли преамбула не виходить, настав час головної функції. Підготувавшись, ми швидко ознайомимось з кроками, необхідними для автоматичного резервного копіювання відео, використовуючи резервну копію IDrive або CloudBerry.

Автоматичне резервне копіювання відео з IDrive

Незалежно від того, користуєтесь ви IDrive Express чи ні, вам потрібно буде створити план резервного копіювання для свого комп’ютера, використовуючи настільний клієнт IDrive.

На вкладці “резервне копіювання” клієнта вгорі екрану є дві радіо кнопки. Перший дозволяє створювати резервні копії файлів у хмарі, а другий – резервне копіювання файлів на локальному пристрої.

На жаль, вам потрібно буде створити два окремі плани резервного копіювання для хмари та локального резервного копіювання: IDrive не дозволяє одночасно керувати обома..

Крім того, IDrive створює резервну копію на основі розташування файлу, а не типу файлу. Це означає, що вам потрібно буде позначити місця папки, де ви зберігаєте відео, чи це папка “відео”, папка для завантаження Kodi чи інше місцеположення.

Якщо ви віддаєте перевагу просто створити резервну копію всього диска, щоб не пропустити файли, це теж варіант, доки ви не перевищуєте обмеження резервного простору..

IDrive дозволяє виключати конкретні папки або файли на основі імені для управління цим аспектом, хоча це функція, яка може бути впорядкована трохи краще, дозволяючи вибирати загальні типи файлів для виключення (або включення для цього питання).

Для тих, хто шукає більш простий підхід до резервного копіювання, Backblaze автоматично створює резервні копії файлів на основі типу файлу, як це детально описано в нашому огляді Backblaze. Однак без переваги послуги резервного копіювання кур’єра, ті, у кого є багато великих відеофайлів для завантаження, залишаться чекати.

Крім того, клієнт Backblaze не підтримує гібридну резервну копію. Ось чому ми врешті вирішили запропонувати IDrive для резервного копіювання відео для тих, хто шукає недороге рішення.

Тим, хто має більше фінансових приміщень, просто перемогти CloudBerry Backup важко.

Автоматичне резервне копіювання відео за допомогою резервної копії CloudBerry

Як уже згадувалося, щоб використовувати CloudBerry Backup для резервного копіювання в Інтернеті, вам доведеться погодитися на хмарному рішенні, оскільки компанія не підтримує власні центри обробки даних для цієї мети. Якщо ви вибрали хмарну службу IaaS, таку як Rackspace, вам потрібно буде отримати ключ API для цієї служби, щоб дозволити CloudBerry підключитися до неї.

Ми детально описуємо кроки для цього в нашому посібнику з Rackspace, в якому ми також обговорюємо підключення резервної копії CloudBerry, тому ми не будемо знову деталізувати тут.

Процес подібний для більшості хмарних варіантів IaaS. Ми також маємо посібники для Amazon S3 та Microsoft Azure, якщо вам потрібні ще два приклади.

Як і IDrive, плани резервного копіювання, створені за допомогою CloudBerry, зазвичай базуються на розташуванні файлів, хоча ви можете скласти план, який також використовує типи файлів. Створіть план резервного копіювання файлів, натиснувши кнопку «файли» у верхній частині клієнта.

Майстер запустить вас, щоб провести вас через процес, починаючи з дозволу вибирати локальну, хмарну чи гібридну резервну копію.

Однією з причин ми, як правило, сильно поступаємося на користь CloudBerry тут на Cloudwards.net, – це те, наскільки легко це робить гібридне резервне копіювання. На відміну від IDrive, вам не потрібно створювати два різні резервні плани.

Натомість CloudBerry обробляє як локальне, так і хмарне резервне копіювання як частину одного плану, спочатку створює резервну копію файлів на локальному рівні, а потім надсилає ці локальні файли в хмару. Такий підхід позбавляє вас від необхідності виконувати зайві роботи і рятує ваш комп’ютер від того ж, не намагаючись обробити дві різні завдання резервного копіювання одразу.

Далі вам потрібно вибрати хмарну службу. Якщо це ще не додано, вам потрібно буде виконати цю частину (саме тут потрібен ключ API).

Потім вам буде запропоновано вибрати режим резервного копіювання. Ми рекомендуємо дотримуватися “розширеного”, оскільки він включає корисні функції, такі як резервне копіювання на рівні блоку, версії файлів та приватне шифрування.

Наступні кроки процесу, за допомогою якого вас пройде майстер, включають налаштування деяких із цих варіантів розширеного режиму, після чого ви зможете вибрати місця, які слід додати до свого резервного плану.

Як і у випадку з IDrive, вам потрібно буде вибрати всі папки, у яких ви зберігаєте відеофайли, інакше вони не створюватимуть резервну копію. Крім того, ви можете вибрати весь диск. Цей другий підхід працює краще з CloudBerry, ніж IDrive, оскільки CloudBerry фактично дозволяє включати або виключати файли на основі типу.

Однак вам потрібно додати всі розширення файлів, які ви хочете включити або виключити. Кожне розширення файлу має передувати символом підстановки та розділяти крапкою з комою (наприклад: * .wmv; * .mov; * .mp4).

Ми хотіли б бачити, як CloudBerry вдосконалює процес із можливістю резервного копіювання всіх розширень файлів на основі категорій, таких як документи, зображення чи відео. Тим не менш, ти не знайдеш багато служб резервного копіювання, які мають більше опцій функції, ніж CloudBerry Backup, тому ми не можемо скаржитися занадто голосно.

Щойно ви вибрали резервні копії, щоб включити всі ваші відеофайли, майстер дозволить вам включити приватне шифрування. Це ключова особливість для тих, хто хоче переконатися, що їх колекція відео не стає частиною суботнього ранішника в штаб-квартирі НСА.

Приватне шифрування також допомагає переконатися, що будь-які пошкоджені відео не видаляються автоматично хмарною службою, як це трапляється іноді.

Наступні два кроки включають встановлення політики збереження та розкладу резервного копіювання. Політика збереження диктує, скільки версій файлів зберігається, що особливо корисно для тих, хто часто редагує файли. Для розкладу резервного копіювання ви можете налаштувати його на виконання лише в певний час, але ми зазвичай радимо вибрати постійне резервне копіювання для найкращого рівня захисту.

Останні кроки – переглянути план резервного копіювання та розпочати його. Якщо припустимо, що ви створили резервну копію кожного місця, де ви зберігаєте відео, вони автоматично створюються резервними копіями, коли додаються нові відео чи редагуються існуючі..

Фінальні думки

Хороший план резервного копіювання ваших відео – або будь-яких важливих файлів з цього приводу – може врятувати вам значне горе. Незалежно від того, ви створили бібліотеку фільмів або записали власні кадри, IDrive та резервна копія CloudBerry – це два хороших варіанти здійснення такого плану.

Нам подобається IDrive за низьку вартість та послугу IDrive Express, в той час як CloudBerry Backup є однією з найпотужніших доступних сервісів резервного копіювання, що підтримує гібридне резервне копіювання, резервне копіювання на рівні блоків, приватне шифрування та багато інших корисних функцій для збереження ваших відеозахищень.

З огляду на це, усі варіанти в нашому найкращому посібнику з резервного копіювання в Інтернеті можуть використовуватися для автоматичного резервного копіювання відео. Дайте нам знати, яку послугу ви надаєте нижче, і дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map