Як пришвидшити та оптимізувати хмарне резервне копіювання

.


Відповідно до опитування 2013 року, проведеного Harris Interactive, лише 30% користувачів комп’ютерів заявляють, що ніколи не створювали резервну копію своїх даних.

Ось кілька значних цифр, які пояснюють, чому важливо пришвидшити та оптимізувати хмарне резервне копіювання.

Інші 70%, в основному керовані страхом критичної втрати даних, намагалися хоча б раз у житті створити резервну копію даних.

Звичайно, кількість поліпшилася відтоді, оскільки люди та підприємства все більше усвідомлюють, що катастрофи з інформацією можуть потенційно зіпсувати їх життя.

Звіт, опублікований групою Aberdeen, пропонує 70% компаній, які зазнали катастрофи, припиняють свою діяльність протягом року.

Крім того, лише 6% вдається видужати та пережити довгий перебіг.

І ця цифра, за даними кворуму, охоплює лише стихійні лиха, які становлять 5% від загальних катастроф, що зачіпають підприємства.

Решта відмов випливають із:

Поломка обладнання – 55%

Людська помилка – 18%

Поломка програмного забезпечення – 22%

Зважаючи на це, значна кількість підприємств перетворилася на хмару як вторинне рішення для резервного копіювання даних.

Хоча хмара має багато переваг, зокрема:

Віддалений доступ

Доступність

Збільшена зручність

Співпраця

Ми знаємо, що це не все весело, особливо якщо мова йде про швидкість.

Копіювати пару файлів на резервний диск і з резервного диска набагато швидше, ніж у хмару, навіть якщо у вас стабільне з’єднання з Інтернетом.

Хоча швидкість та оптимізація сильно залежать від конкретного постачальника хмарних послуг, окремі користувачі також відіграють певну роль у визначенні загальної швидкості завантаження та завантаження..

Оскільки перші прогресивно продовжують розробляти хмарний простір, для підвищення ефективності оптимальна продуктивність досягається лише за рахунок додаткових зусиль з боку останнього..

Отже, що можна зробити, щоб пришвидшити та оптимізувати хмарне програмне забезпечення для резервного копіювання?

Що вам потрібно для прискорення та оптимізації хмарних резервних копій

Стабільний інтернет

Хороший постачальник послуг хмарного резервного копіювання

Хмарний пристрій, такий як комп’ютер або смартфон

Програмне забезпечення для очищення комп’ютера

Інструкції

Крок 1: Очистіть свій пристрій

Не секрет, що зайві файли суттєво впливають на загальну продуктивність комп’ютера, особливо в Windows.

Видалення непотрібних файлів повертає критичний простір на диску, допомагаючи пристрою запускати та керувати своїми програмами, швидше і плавніше.

Хоча багато користувачів знають про важливість очищення непотрібних файлів, лише деякі знають, що вони також впливають на ефективність створення хмарних резервних копій..

Очищення комп’ютера від непотрібних файлів підвищує не тільки продуктивність програмного забезпечення, але й загальну обробку хмарних програм, включаючи завантаження та завантаження.

Крім того, він виключає зайві дані, які в іншому випадку були б завантажені в хмару.

Тепер, звичайно, кожен може прокручувати свій комп’ютер чи телефон, ідентифікуючи та згодом видаляючи непотрібні файли.

Однак їх важче вилучити, коли ви розумієте, що серед них є зайві тимчасові системні файли.

Отже, як ви позбудетесь від прихованих непотрібних файлів? Зазвичай я використовую CCleaner, тому що це безкоштовно і ефективно.

На своєму iPhone я покладаюся на PhoneClean.

Щоб очистити комп’ютер, запустіть програму та натисніть «Аналіз», щоб перевірити кількість зайвих системних файлів, що заповнюють ПК.

Клацніть «Запустити очищувач», щоб позбутися від усіх непотрібних файлів, і ваш комп’ютер тепер повинен бути без зайвих системних файлів.

Крок 2: Спершу визначте пріоритетні важливі файли

Незалежно від вибору постачальника хмарних резервних копій, загальна продуктивність системи залежить від кількості та розміру файлів, які ви оновлюєте.

Зазвичай відразу після реєстрації та встановлення служба резервного копіювання почне резервне копіювання всіх даних на ПК.

І цей початковий процес може тривати дні, тижні чи місяці; залежно від розміру вашого внутрішнього жорсткого диска та швидкості підключення до Інтернету.

Як CrashPlan користувачеві, я налаштував його для резервного копіювання локального диска D спочатку перед вибором інших каталогів (після того, як початкова резервна копія була завершена).

Систематично розставляючи пріоритети файлів, мені вдалося створити резервну копію своїх найважливіших даних, перш ніж завантажувати виконувані файли та невпізнавані типи файлів – які я міг би дозволити собі втратити.

Крок 3. Вимкнення налаштувань сну за замовчуванням

Функція сну на комп’ютері дуже ефективна у зменшенні споживання енергії та обмеженні навантаження процесора в режимі очікування.

На жаль, оскільки це вбиває більшість процесів, що тривають, резервне копіювання даних не може продовжуватися, коли комп’ютер знаходиться в спокої.

Отже, щоб прискорити роботу, доцільно відключити налаштування сну за замовчуванням на час великої резервної копії файлів.

Це дозволяє вашому резервному клієнту безперебійно працювати та виконувати свою роботу плавно та ефективно.

Якщо ви Карбоніт Користувач, оберіть план резервного копіювання Carbonite, який є автоматичним варіантом, який надходить у процесі встановлення.

Перейдіть у “Змінити налаштування плану”, щоб налаштувати графік сну на комп’ютері.

У параметрі “Перекладіть комп’ютер у режим сну” прокрутіть і виберіть “Ніколи” для примірників, що знаходяться на батареї та підключені..

Для користувачів, які не використовують Carbonite, просто змініть налаштування поточного плану живлення вашого ПК.

Крок 4: Управління системними ресурсами

Деякі системні ресурси, зарезервовані для клієнта хмарного резервного копіювання, дуже довго визначають загальну ефективність процесу резервного копіювання.

Зазвичай, чим більше резервуєш, тим краще буде.

Однак розподіл ресурсів має бути адекватно збалансованим, щоб обслуговувати всі комп’ютерні процеси, що працюють у певний час.

Тому доцільно стратегічно розподілити максимальну потужність процесора для хмарного клієнта, лише коли ви не використовуєте комп’ютер.

Для цього на CrashPlan натисніть на вкладку “Налаштування”, потім “Загальні”.

Збільште кількість потужності процесора, який може використовувати ваш клієнт, особливо якщо ви не вдалині.

Ідеальна кількість процесорної потужності для створення резервного копіювання та відновлення великих даних – повинна становити близько 90-95%.

Якщо це негативно заважає загальній продуктивності, ви завжди можете повернутися до налаштувань і трохи зменшити їх.

Клацніть «Зберегти», щоб заблокувати конфігурацію.

Крок 5: Налаштування частоти

Більшість клієнтів із резервного копіювання у хмарі вважають, що ваша робота настільки цінна, вони надають пріоритет для резервного копіювання файлів, які були нещодавно змінені, якнайшвидше.

Наприклад, у програмі CrashPlan швидкість за замовчуванням створює резервні копії нових даних через кожні чверть години.

З цим терміном ви обіцяєте своєчасний захист даних та можливість легкого повернення до попередніх версій файлів із кожною внесеною вами зміною..

Але ось ось привід – часті оновлення перекладаються на більш високе використання системного процесора.

Чим менше припусків часу між оновленнями, тим більше навантаження на комп’ютер.

Щоб обмежити це навантаження, слід продовжити час резервного копіювання за замовчуванням.

Для цього, наприклад, на CrashPlan:

Розширити Нова версія інтервал до більш тривалого періоду, наприклад 8 годин.

Крок 6: Налаштування мережі

Як ви вже знаєте, підключення до Інтернету – головний фактор, який потрібно враховувати, коли мова йде про швидкість та ефективність хмарності.

Зазвичай, прийнято вважати, що швидкий Інтернет виграє пропорційно швидше хмарну продуктивність.

Хоча це відповідає певному рівню, продуктивність буде залишатися незмінною, якщо швидкість вашого Інтернету перевищить загальну пропускну здатність хмарної служби.

Кращі постачальники хмарних резервних копій стратегічно розширюють свої центри обробки даних, щоб збільшити пропускну здатність, а згодом забезпечити хороші швидкості завантаження та завантаження..

Переглядаючи інфраструктурну стратегію свого постачальника послуг, важливо зауважити, що ви також можете максимально підвищити швидкість передачі хмар, щоб оптимізувати швидкість та загальну ефективність.

Пам’ятайте, що в той час як локальна мережа призначена для передачі даних через локальну мережу, WAN передає дані через Інтернет.

Ви можете редагувати обидва, та налаштовувати оптимальні швидкості відповідно до підключення до Інтернету та продуктивності комп’ютера.

Підсумок …

На сьогодні я припускаю, що ви вже помітили, що я лише окреслив загальні параметри, які стосуються більшості служби хмарного резервного копіювання. Якщо вам потрібен посібник з оптимізації, що стосується вашої послуги, радимо шукати додаткові налаштування, які ви можете змінити, оскільки вони відрізняються від однієї служби до іншої..

Ви також можете відвідати сторінки допомоги, поширені запитання та бази знань свого постачальника, щоб дізнатися більше. Отже, продовжуйте і повідомте нам у розділі коментарів нижче про те, як вам подобається прискорити резервне копіювання хмар.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me