Як пришвидшити підключення до Інтернету: 10 порад для кращої швидкості

Всім відомо, яким розчаруванням може бути повільний Інтернет. Повільна швидкість завантаження, неможливість дивитися Game of Thrones або прямі трансляції у високій чіткості та мляві зв’язки під час гри у відеоігри – це проблеми, які можуть зруйнувати онлайн-досвід.


На жаль, не кожен може переключитися на Інтернет-провайдерів. Більше 46 мільйонів американських домогосподарств мають доступ лише до одного постачальника послуг зі швидкістю 25 мегабіт на секунду або вище, що не так швидко.

Якщо ви перебуваєте в одному з цих домогосподарств, вам потрібно отримати максимум того, що у вас є, а це означає збільшити швидкість вашого Інтернету. На щастя, є кілька речей, які ви можете зробити перед оновленням до рівня вищого рівня у свого постачальника послуг Інтернету чи Інтернет-провайдера.

У цьому посібнику ми дамо вам 10 порад щодо збільшення швидкості підключення до Інтернету. Більшість наших пропозицій безкоштовні, а кілька платних – набагато дешевше, ніж оновлення вашого Інтернет-пакету. Перш ніж перейти до наших порад, давайте подивимось, чи потрібно навіть переживати проблеми.

Чи потрібно вам пришвидшити підключення до Інтернету?

Вам потрібно переконатися, що ви можете покращити ситуацію, перш ніж починати намагатися пришвидшити Інтернет-з’єднання. Якщо ви думаєте, що у вас є повільний Інтернет, один з найкращих способів підтвердити свої підозри – це зробити тест на швидкість в Інтернеті.

Speedtest.net – це чудовий ресурс для перевірки вашої швидкості натисканням кнопки, і ми використовуємо її для всіх наших оглядів VPN з причини. Коли ви отримаєте результати тесту на швидкість, порівняйте їх із обіцяною швидкістю завантаження та завантаження, щоб побачити, чи ваші такі повільні, як ви вважаєте, що вони є.

Якщо тест на швидкість Інтернету підтвердить ваші підозри, саме час почати перевіряти речі з нашого списку.

Перезапустіть свій маршрутизатор

Перезапустіть свій маршрутизатор

Вимкнення та повторне ввімкнення пристроїв є загальною відправною точкою для технічних порад, оскільки це іноді вирішує проблему. Це можна зробити, відключивши маршрутизатор і ввімкнувши його вручну, натиснувши кнопку живлення (зазвичай це знаходиться на задній панелі пристрою) або увійти до маршрутизатора через веб-переглядач і вимкнути його..

Рекомендуємо зачекати принаймні 10 секунд, перш ніж підключити маршрутизатор назад. Однак час, необхідний для апаратного скидання, залежить від виробника. У більшості випадків хвилина повинна зробити трюк.

Встановіть антивірусне програмне забезпечення

Антивірусний захист комп’ютера

Можливо, ви завантажили щось, чого не мали б, і закінчилися зловмисним програмним забезпеченням на комп’ютері. Зазвичай зловмисне програмне забезпечення викрадає вашу пропускну здатність, що уповільнює швидкість вашого Інтернету.

Якщо ви вже не використовуєте антивірусне програмне забезпечення, ви піддаєте безпеці інформацію, таку як ваші паролі та дані банківського рахунку, під загрозу, окрім сповільнення вашого Інтернету. Зловмисне програмне забезпечення також може вкрасти критичні обчислювальні ресурси, наприклад ваш процесор.

Перегляньте нашу статтю про найкраще антивірусне програмне забезпечення, щоб знайти постачальника послуг, який найкраще підходить для вас. Ми також висвітлюємо такі теми, як зручність використання та функції. Якщо ви турбуєтесь лише про безпеку, ви також можете ознайомитися з нашим посібником із найбезпечнішого антивірусного програмного забезпечення.

Захистіть свій веб-переглядач

Зазвичай віруси надходять через ваш веб-переглядач, тому важливо захистити цю зону. Вашим першим кроком має бути завантаження антивірусного програмного забезпечення, але ви можете полегшити його роботу за допомогою захищеного браузера.

Якщо ви не впевнені, що використовуєте захищений веб-переглядач, ознайомтеся з нашим посібником із захисту веб-переглядачів. Ви також можете отримати надзвичайно захищені браузери для банківських чи інших чутливих транзакцій з Bitdefender або AVG. Прочитайте наш огляд Bitdefender Antivirus та AVG огляд для отримання додаткових відомостей про ці сервіси.

Використовуйте блокатори реклами

Блокувати рекламу

Оголошення дратують і можуть зашкодити вашому перегляду, особливо якщо у вас повільний зв’язок. Якщо вам не потрібно завантажувати рекламу, не слід, оскільки вона отримує більше даних з декількох серверів і вимагає більш тривалого очікування перед завантаженням веб-сторінки..

Ми рекомендуємо перевірити наш вибір найкращих блокаторів спливаючих вікон. Скорочення кількості даних, що надсилаються на ваш комп’ютер, блокуючи рекламу, може збільшити швидкість перегляду, оскільки об’яви часто завантажуються перед іншим вмістом на веб-сторінці. Крім того, це робить Інтернет більш приємним.

Очистіть записи DNS

Ваш комп’ютер записує інформацію про IP-адреси, які ви відвідуєте під час перегляду Інтернету, щоб це пришвидшило майбутні відвідування того ж веб-сайту. Ця інформація є записом DNS. Коли веб-сайт переміщує сервери і вам потрібно буде перенаправлятись, ваші записи DNS можуть стати швидкісним перешкодою, а не покращенням.

Ви можете очистити кеш, щоб отримати швидші швидкості. У технологічних колах, які називаються “промивання вашого DNS”, і це напрочуд легко.

Якщо у вас є Windows 10, виконайте наступне:

 • Клацніть на меню “Пуск” і знайдіть “командний рядок”.
 • Клацніть на ньому правою кнопкою миші та оберіть «запустити як адміністратор». Тільки адміністратори можуть очищати DNS.
 • Коли відкриється командний рядок, введіть:
 • ipconfig / flushdns
 • Потім натисніть «ввести».

Приблизно через секунду ви отримаєте повідомлення про те, що Windows змогла очистити кеш. Ви закінчили і можете закрити командний рядок.

Windows-Flush-DNS

Видаліть історію Інтернету

Почалася історія браузера

Ви також можете очистити свою історію Інтернету. Широка історія, збережені завантаження, файли cookie та кешовані зображення можуть сприяти більш повільному з’єднанню.

Крок для цього залежить від браузера, який ви використовуєте, але кроки для Chrome викладені нижче.

Клацніть на три точки у вертикальному стовпчику у верхньому правому куті Chrome. Виберіть “Налаштування” зі спадного меню, яке з’явиться, що відкриє нову вкладку.

Прокрутіть донизу сторінки та натисніть «Додатково».

Клацніть «очистити дані веб-перегляду». Відкриється спливаюче вікно із чотирма безпечними для очищення параметрами: “історія перегляду”, “історія завантажень”, “файли cookie та інші дані веб-сайтів” та “кешовані зображення та файли”. Усі вибрані за замовчуванням.

Ви також можете очистити свої паролі, автоматично заповнити дані тощо. Очистивши їх, ви нічого не зробите для прискорення веб-перегляду та змусить вас запам’ятати всі ті паролі, які ви зберегли та з тих пір забули.

Збереження паролів у веб-переглядачі не захищено. Ми рекомендуємо очистити їх після реєстрації з одним з наших кращих менеджерів паролів.

Використовуйте Ethernet

Ethernet Cable

Усі користуються WiFi в наші дні, а це означає, що пропускна здатність, яку він використовує для бездротового надсилання інформації, може бути переповненою, особливо якщо поблизу є багато пристроїв та маршрутизаторів..

Це може бути великою проблемою в житлових комплексах чи гуртожитках, де всі користуються бездротовим пристроєм. Весь трафік створює затори, які можуть уповільнити вашу швидкість.

Щоб усунути проблему, перейдіть до використання кабелю Ethernet, підключеного до маршрутизатора. Зазвичай Ethernet має більш високі максимальні швидкості, і він не підлягає тому ж трафіку, який забиває пропускну здатність WiFi.

Це чудовий крок, особливо якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi, який може бути не таким безпечним, як ви думаєте.

Перехід на 5 ГГц

Більшість трафіку Wi-Fi передається через діапазон 2,4 ГГц. Компанії-маршрутизатори зрозуміли, що виникає проблема трафіку, і розробили маршрутизатори, здатні транслювати по діапазону 5 ГГц для його вирішення.

Діапазон частотою 5 ГГц не поширюється далеко і може мати меншу потужність сигналу, але все ж краще, тому що дозволяє уникнути втручання з боку приладів, таких як мікрохвильові печі та відкривачі гаражних дверей.

Він також забезпечує відключення ваших пристроїв від смуг, які можуть використовувати ваші сусіди. Крім того, це хороший довгостроковий крок, тому що в діапазоні 5 ГГц є 23 канали, на відміну від 11 в діапазоні 2,4 ГГц. Ви також можете експериментувати зі зміною каналу на деяких маршрутизаторах та обладнанні, поки не знайдете найефективніший для своїх пристроїв.

Якщо ви придбали маршрутизатор з двосмуговим з’єднанням, у вас є доступ до 5 ГГц. Зазвичай ваш маршрутизатор транслюватиме другу мережу під назвою “routername_5”.

Використовуйте віртуальну приватну мережу

Швидкість роботи з VPN

Іноді провайдери пропускають газ, щоб стратегічно знизити швидкість роботи в Інтернеті. Часто вони роблять це через те, що ви натиснули певну обмеженість даних. Вони також можуть це робити на основі програму, який ви переглядаєте.

Вони націлені на відео-веб-сайти, такі як YouTube, та потокові послуги, такі як Netflix або Twitch, оскільки потокове відео-вміст займає велику пропускну здатність..

Якщо ваш Інтернет-провайдер не знає, звідки надходить ваш трафік, він не може придушити його. Це означає, що якщо ви маєте справу з дроселюванням, VPN може допомогти, перенаправляючи ваш трафік, щоб ваш провайдер не міг його ідентифікувати. Якщо вам цікаво дізнатися більше про те, як отримати покриття VPN для своїх пристроїв, ознайомтеся з нашою статтею про найшвидший VPN.

Перехід на VPN не підвищить швидкість з’єднання, що перевищує максимум, накладений провайдером, але, у багатьох випадках, це може вирішити зменшення пропускної здатності..

Використовуйте маршрутизатор, готовий до VPN

Якщо ви думаєте, що VPN допоможе вам отримати швидкість Інтернету, інвестування в готовий до VPN маршрутизатор може збільшити їх ще більше. У нас є зручний посібник з кращих маршрутизаторів VPN, який допоможе вам дізнатися про деякі найкращі моделі на ринку.

Фінальні думки

Отримання оптимальних параметрів може зайняти експерименти. Переконайтесь, що ви тестуєте свою швидкість на своїх пристроях щоразу, коли щось змінюєте, щоб ви знали, чи покращуєте це чи погіршуєте його. Будь-який із цих хитрощів може допомогти вирішити вашу проблему, але рішення може полягати в деякій комбінації перерахованого, тому не бійтеся спробувати щось.

Якщо у вас є додаткові запитання про те, як підвищити швидкість роботи в Інтернеті, повідомте нас у розділі коментарів нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map