Як підключити Microsoft Office 365 та Dropbox

Минулого листопада Microsoft та Dropbox вийшли з дивовижними, але свого роду передбачуваними новинами – вони збиралися об’єднати зусилля та працювати разом.


Це не означає, що вони поєднували OneDrive та Dropbox, але вони хотіли поєднати Microsoft Office з Dropbox. Це справді був дуже сміливим кроком для обох компаній, але це доводить одне – Microsoft Office набагато важливіший для компанії, ніж її хмарна платформа, OneDrive.

Ми не дуже здивовані, якщо чесно.

Протягом багатьох років OneDrive мав свою частку проблем, але Microsoft Office завжди був головним прибутковим продуктом компанії. З тих пір, як Microsoft створила Office, було багато програмного забезпечення, яке намагалося зайняти його позицію, але жодному з них не вдалося.

Навіть зараз люди віддають перевагу простоті Microsoft Office, незалежно від того, скільки помилок у неї всередині. І Microsoft це знає.

Microsoft Office Push

Якщо компанії доведеться пройти додаткову милю, щоб отримати більше клієнтів, це, безумовно, буде. Хоча обидві компанії чітко заявили у своїх прес-релізах, що ця функція була запущена лише для того, щоб допомогти користувачам, ми можемо легко придумати кілька корисливих мотивів, які вони мали б замість цього.

Програмне забезпечення Kubernetes
© Файзан Хассан

Дві компанії постійно конкурують на ринку синхронізації файлів та на зберіганні хмарних областей, але ось різниця: для Dropbox хмарний додаток – це їх головний хліб та масло, але для Microsoft це лише варіант, який вони вивчають..

Microsoft оновила як Office Online, так і свої мобільні додатки Office, включаючи Word, Excel та PowerPoint. Так що тепер користувачі можуть без проблем підключатися до своїх облікових записів Dropbox із цих додатків. Dropbox зробив подібне з їх мобільним додатком, кожного разу, коли ви натискаєте файл Microsoft Office у Dropbox, файл буде відкрито безпосередньо у відповідному додатку Microsoft Office.

Звичайно, щоб це працювало, на телефоні знадобляться обидва додатки; тільки одного не зробиш. Ви не можете мати торт і їсти його теж. Dropbox також заявив у листопаді 2014 року, що створить нативну програму для телефонів Windows, що зробив у травні цього року.

Крім звичайних функцій Dropbox, ця програма дозволяє обмінюватися папками з контактами телефону та завантажувати файли безпосередньо на SD-карту чи внутрішню пам’ять пристрою. Так, обидві компанії звучать віддано, але це більше схоже на сценарій “подряпати спину, і я подряпаю ваш”.

Microsoft намагається пожертвувати OneDrive?

Ця угода з Dropbox безумовно доводить, що Microsoft більше стурбована доходами від Office 365, а не OneDrive. Насправді, для Office 365 ця угода може стати потенційним рушієм доходу для систем, які не є Windows, де Dropbox, очевидно, є більш кращим.

хмарні рішення для зберігання даних для вашого бізнесу
© OneDrive

Загалом, Microsoft дозволяє Dropbox вбудовуватися глибоко в сховище Office, де раніше активно просував OneDrive. Схоже, для Microsoft важливіше, що люди користуються Office, а не хмарною службою зберігання даних – OneDrive.

Що робить Dropbox з цієї угоди?

Укладаючи угоду з Microsoft, Dropbox виживає, і не потрібно придумувати внутрішні інструменти для редагування, які в кінцевому підсумку виглядатимуть як “зручна” версія Microsoft Office.

Будемо чесними, Dropbox – це чудовий хмарний додаток, але його інструменти для редагування просто ускладнювали б його, ймовірно, не вдавалися наприкінці.

Ця інтеграція виявиться дуже корисною для таких людей, як я, які люблять сервіс Dropbox, але ще не готові перейти від Microsoft Office. Якщо ви є шанувальником як Microsoft Office, так і Dropbox, це повна безпрограшна ситуація. 

Ось декілька способів інтеграції облікового запису Dropbox з Microsoft Office.

Використовуйте веб-додаток Office Online для редагування файлів Dropbox

Я занадто довго хотів цю функцію в Dropbox. Насправді, єдиною причиною, коли я коли-небудь користувався OneDrive, було те, що він пов’язаний з ним Office Online. Нарешті, Dropbox також вбудував цю функцію. Ось що вам потрібно зробити:

 • Клацніть будь-який з офісних файлів Microsoft у папці Dropbox
 • Коли файл відкриється у новому вікні. Клацніть на опцію “Відкрити” у верхньому правому куті

Відкрийте файли папки в веб-програмі Office
© Cloudwards

 • Вам буде запропоновано дозволити доступ до Microsoft Office

Відкрийте файли папки в веб-додатку Office
© Cloudwards

 • І там ви працюєте над Office Online і редагуєте документ точно так, як вам подобається

Відкрийте файли папки в веб-програмі Office
© Cloudwards

Підключення Office Online до Dropbox

Підключивши Microsoft Office Online до свого облікового запису Dropbox, ви можете безпосередньо зберігати файли в Dropbox, як і ви зберегли файли в OneDrive.

 • Увійдіть в Office Online за допомогою облікових даних Microsoft / Outlook

Підключіть Office онлайн до Dropbox
© Cloudwards

 • Відкрийте будь-який із зазначених типів документів – Word Online / Excel Online / PowerPoint Online
 • Як тільки ви перейдете на сторінку, в нижньому лівому кінці, ви зможете побачити параметр Dropbox, який знаходиться трохи нижче OneDrive

Підключіть офіс в Інтернеті до папки
© Cloudwards

 • Введіть свої дані Dropbox і ви закінчите!
 • Збережіть свої файли у папці Dropbox

Додати Dropbox в Office 2013

Якщо ви спробуєте зберегти файли з Office, ви зможете побачити параметри OneDrive та Sharepoint у розділі “Додати місце”, але ви не можете дійсно додати Dropbox тут офіційно. Очевидно, це може бути проблемою при використанні Dropbox як основного місця для зберігання. Кожен раз, коли ви створюєте файл на ноутбуці, ви повинні явно завантажувати файл у Dropbox.

Ось етапи додавання облікового запису Dropbox в Office 2013: 

 • Завантажте цей пакетний файл. Якщо ви використовуєте Google Chrome, він може повідомити, що файл є потенційно небезпечним, але все перевірено
 • Закінчивши, двічі клацніть файл, щоб відкрити його. Відкриється командний рядок і попросить вас ввести шлях. Тут потрібно ввести шлях до локальної папки Dropbox

Підключіть dropbox до офісу 2013 року
© Cloudwards

 • Поверніться до Office 2013; ось я переглядаю Word 2013. Перейдіть на вкладку Файл -> Рахунок-> Додати послугу. Звідти виберіть службу, яку ви хочете додати. У цьому випадку це Dropbox

Підключіть dropbox до офісу 2013 року
© Cloudwards

Ці налаштування є специфічними для машини, а це означає, що якщо ви ввійдете у свій обліковий запис Microsoft на іншій машині, вам доведеться запустити пакетний файл ще раз.

Висновок

На жаль, сценарій, який працює з Office 2013, не працює з 2016. Для збереження файлів у Dropbox вам доведеться зберігати файли безпосередньо у локальній папці Dropbox. Чи задоволені ви співпрацею Dropbox та Microsoft Office? Чи це змінить спосіб роботи? Повідомте нас у коментарях нижче!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map