Якщо ви переїхали з Індонезії або подорожуєте, ви, можливо, помітили, що не можете отримати доступ до речей, які ви зазвичай робите в Інтернеті. Скільки б ви не намагалися, все, що ви отримуєте, – це повідомлення про помилку. Це тому, що веб-сайт або онлайн-служба обмежена певною країною. Щоб переглянути його, вам потрібна індонезійська IP-адреса, і ми збираємось показати вам, як її отримати.


IP-адреси унікальні, і всі в Інтернеті мають його. Подумайте про це як про ідентифікатор, який повідомляє кожен веб-сайт або онлайн-сервіс, які ви відвідуєте, де ви знаходитесь. Тому ви не можете переглядати вміст, обмежений певною країною, якщо ви там не перебуваєте. Якщо змінити вашу IP-адресу, ви можете виглядати так, ніби ви там.

Є кілька причин, з яких ви хочете це зробити. Ви можете пропустити місцеві канали, такі як Nonton TV, або, можливо, є індонезійське шоу Netflix, яке ви не можете дивитись більше ніде.

Ліцензійні обмеження винні у геоблоках, з якими ви стикаєтесь. Якщо шоу не отримало ліцензію на трансляцію в країні, до нього не можна отримати доступ. Ось чому бібліотека Netflix відрізняється по всьому світу, і чому у США є найбільший вибір. Ви можете прочитати більше про це у нашому творі про заборону Netflix та ознайомитись з нашим кращим VPN для керівництва Netflix щодо наших рекомендацій..

Ще одна причина отримати індонезійську IP-адресу – отримати доступ до своїх фінансових чи ділових рахунків. Багато банків встановлюють обмеження на вхід у систему та дозволяють це робити лише зсередини країни. Це функція безпеки, яка спрямована на боротьбу з шахрайством. Якщо ви зміните свою IP-адресу, у вас не буде проблем із входом.

Як отримати індонезійську IP-адресу

Один із способів змінити вашу IP-адресу – використовувати проксі. Це легко зробити – наш найкращий безкоштовний проксі-посібник пояснює процес – але проксі-сервери можуть бути ненадійними, тому ми не рекомендуємо його. Крім того, ви – сидяча качка, яка не захищена, і ваш IP-доступ широко відкритий для того, щоб хто-небудь дивився на неї. Перегляньте наше порівняння VPN vs. proxy vs. Tor для отримання більш детальної інформації.

Ми рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу. Ви не тільки зможете змінити свою IP-адресу, але й отримаєте користь від інших функцій, які постачаються разом із ними. VPN мають високу безпеку, щоб уберегтися від небезпек в Інтернеті, і більшість з них не мають політики реєстрації журналів, тому немає записів про те, що ви робите в Інтернеті. Вони також захищають вашу справжню IP-адресу.

Ви можете поглянути на провайдерів у нашій кращій статті VPN, оскільки багато з них отримають вам те, що вам потрібно, але деякі, які більше підходять Індонезії, ніж інші.

Провайдеру VPN, який ви обрали, потрібно мати сервери в Індонезії, або ви не зможете отримати IP-адресу звідти.

Деякі VPN краще отримувати потокові послуги, ніж інші. Наприклад, у Netflix є розумна система виявлення VPN, і не так багато постачальників може їх обійти. Наша деталь про помилку проксі-сервера Netflix дає її більш ретельне пояснення.

CyberGhost

CyberGhost є хорошим вибором для отримання індонезійської IP-адреси, оскільки в ньому є велика серверна мережа, яка включає в себе вісім серверів. Його безпека хороша, і вона не веде журнал вашої онлайн-діяльності.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має пристойну швидкість і необмежену пропускну здатність, і він може потрапляти в потокові сервіси, такі як Netflix.

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Це дозволяє одночасно підключати сім пристроїв, заробляючи це друге місце в нашому найкращому VPN для керівництва декількома пристроями. Існує семиденна пробна версія, щоб ви могли протестувати послугу. Якщо вам потрібно більше часу, є гарантія повернення грошей. Наш огляд CyberGhost детальніше описується.

NordVPN

Ви також можете скористатися NordVPN, щоб отримати IP-адресу від Індонезії. Його серверна мережа є великою, і в Індонезії є п’ять серверів. Ви будете захищені якоюсь найкращою безпекою на ринку, і ваша діяльність буде таємницею.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Його швидкість хороша, і немає обмежень пропускної здатності. Він також може потрапити в більшість потокових служб, включаючи Netflix.

Прості у користуванні клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, і ви можете підключити до шести пристроїв за один раз. Існує 30-денне вікно повернення коштів, яке дає вам багато часу, щоб побачити, чи подобається вам це. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб краще ознайомитися з постачальником.

HideMyAss

HideMyAss також отримає вам індонезійську IP-адресу. Він має величезну серверну мережу, яка охоплює 190 країн, і включає два сервери в Індонезії. Безпека хороша, але її політика конфіденційності говорить, що журнали підключення та відключення зберігаються протягом 30 днів.

HidemyAss-домашня сторінка-2019

Її швидкість нормальна для більшості видів діяльності. Крім того, він має необмежену пропускну здатність і може отримати доступ до більшості потокових служб.

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Він має простих клієнтів і дозволяє підключати до п’яти пристроїв одночасно. Ви можете скористатися семиденним випробуванням, щоб побачити, чи сподобалось вам. Якщо ви все ще не можете прийняти рішення після цього, існує 30-денна гарантія повернення грошей. Прочитайте наш огляд HideMyAss для отримання додаткової інформації.

Небезпеки використання індонезійської IP-адреси

Вам не загрожує використання індонезійської IP-адреси, але ми повинні виділити кілька речей, які потрібно пам’ятати. Є країни, які знаходяться під жорстким наглядом, не дотримуються конфіденційності та мають суворі правила щодо мовлення.

Промова ненависті та наклеп може призвести до великих обсягах штрафу та тюремного вироку в Індонезії. Наприклад, користувач Facebook був засуджений до 14 місяців тюремного ув’язнення та призначений 5 мільйонів штрафів в Індонезії (380 доларів) штрафу лише за те, що він позначений у звіті про новини, який з’явився на його часовій шкалі.

Відповідно до Закону про державну розвідку 2011 року, соціальні медіа можуть відстежуватися, а комунікації можна перехоплювати без судового наказу. Існували твердження, що індонезійські військові проводили несанкціонований нагляд. Крім того, уряд придбав технологію спостереження для доступу до пристроїв та мереж.

У 2015 році надійшло повідомлення про те, що 21 країна придбала ліцензію на використання IMSI ловців, технологію моніторингу мобільних телефонів, і Індонезія була серед них. Детальніше про країну читайте у нашому найкращому VPN для Індонезії.

Також слід врахувати ризик кіберзлочинності. Загальнодоступний Wi-Fi доступний у багатьох місцях, але немає можливості дізнатися, наскільки надійними є з’єднання. Індонезія – одна з найбільш вразливих країн. Злом, віруси та зловмисне програмне забезпечення є поширеними. Доцільно встановити хороший антивірус, а також отримати безпеку VPN.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам отримати індонезійську IP-адресу. Найкращий спосіб зробити це – використовувати VPN, оскільки ви будете захищені доброю безпекою і можете працювати анонімно.

Будь-який з наших виборів отримає вам те, що вам потрібно, але CyberGhost найкращий для роботи, тому що має вісім серверів, з яких ви можете вибрати, що найбільше ми бачили. Семиденний суд дає достатньо часу для тестування, а гарантія повернення грошей – глазур на торті.

Якщо у вас є досвід отримання індонезійської IP-адреси, повідомте про це у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me