Як надійно надсилати великі файли електронною поштою у 2020 році та далі

Дуже неприємно, коли вам потрібно негайно перенести великий файл, а за допомогою приводу великого пальця – це не варіант. Більшість розповсюджених постачальників електронної пошти не дозволяють надсилати великі файли як вкладення, тому вам, ймовірно, доведеться розшукати, щоб знайти службу обміну файлами.


Навіть якщо ви знайдете його, ви можете виявити, що безпека є проблемою: не всі ці сервіси, особливо безкоштовні, матимуть необхідне шифрування, щоб переконатися, що жоден третій не може отримати доступ до вашого документа чи зображення.

У цьому посібнику ми показуємо, як надійно надсилати великі файли електронною поштою. Зауважте, що під “великими” ми маємо на увазі файли, що перевищують 250 Мб, що в кілька разів перевищує обмеження, встановлені багатьма популярними постачальниками електронної пошти. За допомогою цього посібника ви зможете відправляти цілі образи диска, фактично не надсилаючи сам диск.

Найкраще полягає в тому, що у випадку, коли кожен з провайдерів, про який ми будемо говорити, одержувачам не потрібно реєструватися в акаунті. Вони все одно зможуть отримати ваш файл без реєстрації.

Аспекти безпеки, які слід врахувати

Оскільки ми не використовуємо простір поштової скриньки для зберігання самих великих файлів, виникає питання, наскільки безпечними є самі сервери хмарних веб-сайтів для зберігання даних. Деякі провайдери відомі тим, що мало дбають про безпеку. Можуть бути викрадені не лише ваші дані для входу, а й фактичні дані, які ви зберігаєте.

У випадку з електронною поштою поширені фішинг-афери, а також інші форми скульптури. Залежно від того, наскільки ощадливий ваш приймач, він не зможе розрізнити різницю, і це може призвести до безлічі проблем, коли вони відкриють електронний лист, який вони вважали від вас..

Щоб переконатися, що всі залишаються в безпеці, слід пам’ятати про наступне:

  • Чи надіслані електронні листи можна легко визначити справжніми
  • Якщо існують механізми, які обмежують доступ лише до адресата
  • Будь-які системи, що гарантують цілісність файлів
  • Якщо система веде журнал, ви можете перевірити наявність несанкціонованого перегляду

Однак, давайте переглянемо декілька постачальників, які дозволяють вам надійно надсилати великі файли електронною поштою.

DropSend

DropSend – це повністю базований на браузері додаток, який не потребує завантаження. Це дуже зручно та швидко, а також мобільні додатки для Android та iOS. Якщо ви віддаєте перевагу роботі зі свого робочого столу, DropSend пропонує клієнтам для Mac та ПК, а також плагін для Microsoft Outlook.

DropSend використовує 256-бітне шифрування AES та підтримує файли об’ємом до 4 Гб із безкоштовним особистим планом (8 ГБ для оплати клієнтів), що робить його менш корисним, коли ви хочете надіслати щось еквівалентне DVD-дискам Blu-ray або навіть подвійним або шар DVD в одному файлі. Безкоштовна пробна версія доступна.

FileMail

FileMail працює аналогічно DropSend, за винятком того, що він дозволяє отримати ще більші файли. Однак його платні плани дорожчі, ніж плани DropSend. Ви навіть можете використовувати його на власному веб-сайті, дозволяючи відвідувачам надсилати вам великі файли, заповнюючи налаштовану форму. Для розробників також доступний API.

FileMail використовує 128-бітове шифрування в режимі спокою, однак документ, в якому зазначено, не оновлювався з 2013 року. Безкоштовні плани обмежують максимальний розмір файлу в 30 ГБ, тоді як платні плани вимагають підтримувати “необмежений” розмір файлу.

OneDrive

OneDrive більш популярний як засіб для зберігання в Інтернеті, ніж спеціально надсилання файлів електронною поштою. Для OneDrive максимально дозволений розмір файлу залежить від інструменту, який ви використовуєте, наприклад, власний провідник файлів Windows, настільний додаток, мобільний додаток тощо. У більшості випадків верхня межа одного файлу встановлюється в 10 Гб.

OneDrive пропонує безліч функцій контролю доступу для обміну файлами. Microsoft також стверджує, що вони зберігають копії кожного файлу на різних дисках і серверах. Це дозволяє отримати доступ до них навіть у випадку відмови обладнання.

Надіслати цей файл

SendThisFile встановлює обмеження на кількість передач, які ви робите, а не на окремий розмір файлу. Він використовує шифрування AES-256 у спокої та 128-бітове шифрування TLS для передачі від кінця до кінця. Однак навіть найкращий корпоративний план (який коштує 99,95 дол. США на місяць) дозволить передати лише близько 500 ГБ даних.

Доступна безкоштовна пробна версія, яка дозволяє передати 50 ГБ даних. Ви навіть можете зареєструватися за допомогою свого Facebook, LinkedIn або Google+.

Dropbox

Як і OneDrive, Dropbox також вважається більшою частиною засобу онлайн-зберігання, який підходить для всіх типів (і розмірів) файлів. Підписуючись на обліковий запис Dropbox, ви отримуєте певну кількість місця для зберігання. Цей ліміт може бути чимось вузьким місцем порівняно з розміром файлу, який ви хочете завантажити.

Файли, які ви завантажуєте через настільний додаток або мобільний додаток, не мають встановлених обмежень щодо їх розміру. Завантажені за допомогою браузера повинні бути 20 Гб або менше.

Про практику безпеки та проблеми Dropbox було сказано багато. Дані користувачів були вкрадені в минулому, і навіть звичайне обслуговування часто призводило до багатьох розладів. За рівнем шифрування він схожий на SendThisFile.

Створення загальної папки в Dropbox

Наприклад, одним із таких погано реалізованих заходів є те, що шифрується лише вміст файлів, а не їх метадані. Тож якщо хтось має доступ до носіїв пам’яті Dropbox, можливо, неможливо безпосередньо вивчити вміст ваших файлів, але освічені здогадки, безумовно, можна зробити на основі назви файла, розміру, дати завантаження тощо.

Dropbox стверджує, що їх сервери зберігання даних розташовані в центрах обробки даних по всій території США. Він відповідає ЄС-США. програма захисту конфіденційності та також система безпечної гавані США.

Якщо ви використовуєте Mac, вам потрібно буде дозволити Dropbox мати доступ до вашої брелок. Без цього доступу він не почнеться. Служба стверджує, що доступ необхідний для підтвердження вашого облікового запису та подальшого захисту налаштувань програми Dropbox.

МЕГА

Домашня сторінка MEGA важко завантажується. Однак ви можете негайно розпочати завантаження файлів, перетягнувши їх і перетягнувши їх безпосередньо на головну сторінку. Звичайно, ви можете скористатися і завантажувачем файлів, якщо хочете. Як і Dropbox, MEGA теж не претендує на обмеження розміру файлу.

MEGA в значній мірі покладається на повне шифрування, навіть якщо ви завантажуєте файли за допомогою браузера або мобільного пристрою. Приватні ключі, використовувані для процесу шифрування та дешифрування, ніколи не залишають пристрій користувача, MEGA стверджує, що не тримає їх на своїх серверах.

Він навіть заохочує користувачів застосовувати власні методи резервного копіювання, а не покладатися лише на них. На своїх сторінках підтримки вони надали перелік можливих ризиків та атак, щоб ви як користувач знали, що може статися в гіршому випадку.

Висновок

Якщо дивитися виключно з точки зору безпеки, MEGA, здається, є дуже хорошим випробуваним варіантом. Однак він не пропонує стільки сторонніх інтеграцій, скільки Dropbox. Бізнес-плани, які пропонує OneDrive, особливо в поєднанні з Office 365, дають вам різноманітні програми, але для деяких це може бути непосильним..

У випадку менш відомих варіантів, таких як DropSend, FileMail та SendThisFile, ви можете почувати себе більш захищеними, не натрапивши на них жодних новин, які страждають від кібератак. Однак рано чи пізно вони врешті-решт зазнають такого нападу, і лише тоді ви дізнаєтесь, чи відповідає їх захист.

Тож вибір починається з одного питання: чи відчуваєте ви себе безпечніше шукати відносно невідомого постачальника, безпека якого, можливо, ще не була перевірена, або збираєтесь вже популярного провайдера, який, можливо, хоч раз націлявся на хакерів?

Після того, як це зрозуміло, вам слід врахувати особливості, ціни та обмеження розміру файлів відповідного постачальника. Це допоможе вам досягти нуля на одному з шести провайдерів, про яких ми згадали тут.

Сподіваємось, вам сподобалось читати посібник. Дайте нам знати, що ваші думки щодо використання цих послуг у коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me