Google Chromecast зробила передачу цифрових носіїв зручнішою та простішою, ніж будь-коли. За ціною 35 доларів це, можливо, найдоступніший спосіб перетворити будь-який старий телевізор у домашній кінотеатр.


Ви можете передавати передачі, фільми, музику та зображення на Chromecast з будь-якого пристрою, підключеного до вашої бездротової мережі, якщо у вас є додаток, який підтримує його.

Netflix змінив спосіб доставки розваг, і вони спростили клієнтам перегляд Netflix на пристроях Chromecast та Chromecast 2. Сьогодні я покажу вам, як дивитись Netflix в Google Chromecast на всіх своїх пристроях.

Що вам знадобиться

Звичайно, вам знадобиться активна підписка на Netflix, і не забудьте перший місяць безкоштовний, якщо ви хочете просто спробувати його. Вам також знадобиться принаймні один пристрій, здатний завантажувати додаток Netflix, тому або = смартфон, планшет, ноутбук або настільний ПК.

Якщо ви хочете передати Netflix на Google Chromecast зі свого ноутбука чи робочого столу, вам доведеться скористатися браузером Chrome. Chrome надає функцію “вкладка”, яку ми використовуватимемо для надсилання потоку на ваш Chromecast.

Для додаткової забави я також покажу вам, як дивитись США чи Великобританію Netflix на Chromecast, навіть якщо це недоступно у вашому регіоні. 

Основи налаштування Netflix на Chromecast

Очевидно, що вам потрібно буде увімкнути телевізор та увімкнути правильний параметр входу для того, у який порт підключений ваш Chromecast – HDMI1, HDMI2 тощо.

Незалежно від того, який пристрій потрібно віддати, потрібно підключити до тієї ж мережі, що і ваш Chromecast. Я не можу сказати, скільки разів я хотів зняти відео і дивився на екран, здивований, лише зрозумівши, що не ввімкнув WiFi, коли повернувся з роботи з дому.

Якщо ви все ще не можете отримати піктограму “Передати”, перезавантажте пристрій або спробуйте оновити додаток, який ви використовуєте. Було кілька випадків, коли значок зникав, поки я не оновив телефон або додаток, яким я користувався. Це лише кілька простих речей, які слід пам’ятати під час використання Chromecast, і вони можуть допомогти вирішити більшість проблем, з якими ви зіткнетесь..

Як дивитися Netflix на Chromecast з iPhone

Якщо ви схожі на мене, ви любите сидіти на дивані і підтягувати Netflix на своєму телефоні, знаходити щось для перегляду, а потім дивитись на великому екрані. Це зручніше, ніж сидіти за робочим столом або залишати ноутбук відкритим на дивані, і більшість із нас завжди мають свої телефони поруч.

Під час налаштування Chromecast ви встановили Google Home для підключення до свого Chromecast через бездротову мережу. Використання телефону для передавання відео також дозволяє використовувати ваш телефон як пульт дистанційного керування. Все, що вам потрібно зробити, щоб дивитися Netflix на Chromecast з iPhone – це встановити додаток Netflix.

Якщо у вас ще немає програми, відкрийте App Store і шукайте “Netflix”. Завантажте та встановіть додаток, увійдіть зі своїми обліковими записами та виберіть шоу чи фільм, щоб розпочати трансляцію. Шукайте піктограму «литий» у верхньому правому куті.

Потрібно відкрити діалогове вікно, де можна вибрати “iPhone” або “Chromecast”. Торкніться “Chromecast” і зачекайте кілька секунд, щоб він з’явився на телевізорі.

Щоб використовувати телефон для призупинення або пропуску, торкніться синьої смуги у верхній частині екрана, щоб отримати доступ до елементів керування. 

Як дивитися Netflix на Chromecast за допомогою Android

Як і в iPhone, все, що вам знадобиться, – це програма Netflix. Якщо припустити, що ви вже встановили Chromecast та підключились до свого Wi-Fi, завантажте додаток Netflix або відкрийте його та шукайте шоу чи фільм для трансляції.

Знову шукайте піктограму «литий»; натисніть його, виберіть ім’я свого Chromecast і насолоджуйтесь переглядом Netflix на своєму Chromecast. Ви можете отримати доступ до елементів управління відтворенням, торкнувшись синьої смуги у верхній частині телефону.

Незабаром ви знайдете цю маленьку піктограму щоразу, коли дивитесь відео на телефоні чи ноутбуці, оскільки все більше додатків дозволяють робити трансляцію. Передача відео на більший екран дозволяє легко показати друзям чи членам сім’ї, що відео YouTube, трейлер фільму, нова пісня чи інші засоби масової інформації без передачі телефону чи натовпу навколо крихітного екрана.

Як дивитися Netflix на Chromecast з ноутбука

Багато хто з нас давно перерізав кабельний кабель і з тих пір покладався на свої ноутбуки чи настільні комп’ютери для всіх потреб наших медіа. Зручно можна дивитись Netflix на своєму ноутбуку в спальні і мати можливість зайти у вітальню, і продовжувати прямо там, де ви зупинилися, звичайно на великому екрані.

Вам потрібно буде встановити Google Chrome, щоб мати можливість передавати Netflix на телевізор. У Chrome вбудована особлива функція “лиття”, яка дозволяє передавати все те, що ви переглядаєте, на вкладці до свого Chromecast, включаючи Netflix.

Все, що вам потрібно зробити – це увійти в Netflix і вибрати шоу або фільм, а потім вибрати кнопку “віддати” з Google Chrome. Натисніть F11 або натисніть на піктограму «повноекранний», щоб максимізувати відео для телевізійного екрану.

Ви можете керувати відтворенням відео з ноутбука так, як зазвичай, але не закривайте кришку – на відміну від кастингу з інших пристроїв або додатків, якщо ваш ноутбук переходить у сплячий режим, ваше відео перестає потоково.

Щоб обійти це, ви можете змінити параметри живлення на своєму ноутбуці. Просто перейдіть до налаштувань живлення та шукайте налаштування, щоб змінити те, що станеться, коли ви закриєте кришку. Виберіть опцію “нічого не робити”, і ви зможете закрити ноутбук, не втрачаючи відтворення – але слідкуйте за часом автономної роботи, і не забудьте призупинити свій ноутбук наступного разу, коли ви підкинете його в рюкзак або сумку, або ви ризикуєте перегріти його.

Як дивитися американські Netflix на Chromecast

Якщо ви перебуваєте за межами США та намагалися отримати доступ до певних шоу Netflix, ви, мабуть, бачили екран помилки проксі-сервера Netflix..

Ви можете зареєструватися на Netflix в будь-якій точці світу, а також можете використовувати свою підписку під час подорожі за кордон. Мінусом є те, що вміст, який ви можете переглядати, обмежений залежно від країни, в якій ви зараз перебуваєте. Якщо, наприклад, ви житель США, який подорожує за кордоном, ви будете обмежені тим, що пропонує Netflix у регіоні, в якому ви в даний час відвідує.

Якщо, звичайно, ви не використовуєте VPN. Коротше кажучи, ви можете використовувати VPN, щоб ваш трафік виглядав так, ніби він надходить з іншої країни чи регіону. Більшість постачальників VPN мають сервери у всьому світі, що дозволяє вам вибрати з тисяч серверів у містах по всьому світу. Однак, не всі вони працюватимуть з Netflix, оскільки компанія запровадила заборону VPN, яку складно обійти.

Пощастило, ми провели дослідження та знайшли п’ять найкращих VPN для Netflix. Як тільки ви почнете використовувати VPN, ви зможете отримати доступ до всієї бібліотеки Netflix незалежно від того, де ви знаходитесь.

Усунення несправностей Netflix на Chromecast

Завжди завжди трапляється гикавка, коли мова йде про технології, і Chromecast не є винятком. Найпоширеніша скарга, яку я читав у користувачів, – це те, що відео Netflix зберігається в режимі буферизації, коли вони намагаються передати його своєму Chromecast.

Якщо ви відчуваєте буферизацію Netflix на Chromecast, першим кроком є ​​перезапуск маршрутизатора. Рідко ваш пристрій або Chromecast винні – винуватцем зазвичай є повільне бездротове з’єднання. Увійдіть у свій маршрутизатор і перевірте наявність оновлень мікропрограмного забезпечення та зробіть те ж саме для вашого модему. Ваш Інтернет-провайдер міг підштовхнути оновлення до вашого модему, а просто перезапустити модем або маршрутизатор відновить швидкість бездротового зв’язку до нормальної.

Інша можливість – QoS, короткий для якості обслуговування, був налаштований, щоб зробити ваш трафік Netflix нижчим пріоритетом. QoS – це вбудована в багато сучасних маршрутизаторів функція, яка “формує” трафік і надає їм пріоритет, намагаючись уберегти один пристрій у вашій мережі від перетягування всієї пропускної здатності..

Ви можете відключити QoS, щоб побачити, чи закінчується трансляція Netflix, і якщо відключення QoS вирішує вашу проблему, ви можете залишити її чи прочитати на ній, якщо відчуваєте пригоди. Якщо правильно налаштуватись, це дійсно покращить вашу мережеву продуктивність, але для запобігання буферизації відеопотоків вам доведеться змінити налаштування QoS маршрутизатора, щоб зробити трафік Netflix вищим пріоритетом.

Chromecast – це досить простий пристрій, і якщо у вас виникли труднощі, перше, що вам потрібно зробити, це спробувати перезапустити Chromecast, пристрій, з якого ви намагаєтеся передати, або ваш маршрутизатор або модем. Ви можете бути здивовані, наскільки ефективний цей перевірений метод усунення несправностей для більшості питань.

Висновок

Поряд із Netflix-зручним VPN, ви можете користуватися Chromecast у будь-якій точці світу, будь то вдома, в будинку друга або навіть подорожуючи по всьому світу. Chromecasts – це чудові пристрої, а в поєднанні з Netflix ви можете виявити, що проводите трохи більше часу на дивані, ніж ви думали.

Це зручно і неймовірно просто, як ви бачили сьогодні, але якщо у вас є якісь питання або проблеми, будь ласка, прокоментуйте нижче. Не соромтеся поділитися цією статтею з будь-якими друзями чи родичами та покажіть їм, як легко дивитися Netflix на Chromecast або Chromecast 2. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me