Як дивитись американські Netflix в Мексиці (або деінде)

Потокові сервіси, такі як Netflix, охоплюють земну кулю, але їхній вміст не однаковий для всіх. Якщо ви плануєте випробувати цинічний американський гірський майданчик або посміятися з парками та рекреацією в Мексиці, вас чекає жахливий сюрприз. Для перегляду улюбленого шоу під час відпочинку у вашому затишному готельному номері в сонячному Акапулько з текілою в руці, вам потрібно буде знати, як дивитися американські Netflix в Мексиці.


Справа в тому, що ваші улюблені шоу в США навіть не відображатимуться. Це відбувається через геоблокування. Netflix блокує вміст залежно від країни, в якій ви перебуваєте, тобто ви не матимете доступу до всього, що може обслуговувати потокова платформа..

Тут входить VPN. Якщо ви хочете продовжувати запої, ви можете перейти прямо до нашої найкращої статті VPN для Netflix. В іншому випадку читайте далі, щоб переконатися, що Netflix не зможе зіпсувати ваші канікули за допомогою заборони VPN.

Що таке VPN?

Віртуальна приватна мережа – це мережа, яка не дозволяє нікому знати, хто ви є чи де ви знаходитесь. По суті, ви отримуєте доступ до віддаленої мережі так, ніби ви фізично знаходилися там (у цьому випадку в іншій країні) кожного разу, коли ви входили в систему.

Подумайте про це як про локальну мережу, яка перекрита поверх глобальної мережі (Інтернет). Спочатку ця технологія була розроблена для того, щоб віддаленим користувачам безпечно отримати доступ до корпоративних додатків та ресурсів.

Використовуючи VPN, ви створюєте захищений тунель між комп’ютером та сервером VPN. Ви отримаєте доступ до Інтернету виключно через цей тунель. Один (або більше) рівнів шифрування захищає його, тому ніхто не може побачити, що ви робите, включаючи постачальника VPN у більшості випадків, оскільки багато хто не зберігає журналів вашого трафіку.

Ніхто не може сказати, звідки ви приїжджаєте, включаючи ваш Інтернет-провайдер та Netflix. Крім того, ці провайдери не зможуть в першу чергу сказати, що ви підключені до мережі VPN, що дозволяє вам обходити геоблоки, залишаючись приватними та захищеними.

Що стосується Netflix, VPN функціонує виключно як обхід geoblock, але він також захищає вас від будь-яких урядових шпигунських програм або сумнівних завантажень в Інтернеті (читайте кращі VPN для торрентінгу для цього).

Якщо ви хочете дізнатися більше про механіку VPN, перегляньте нашу детальну інформацію про те, що таке стаття VPN.

Як дивитися американські Netflix в Мексиці

ExpressVPN знаходиться на вершині списку наших кращих постачальників VPN. Інші послуги наближаються, але ніколи не перевершують це. У нього є свої недоліки, зокрема здоровенний цінник і незграбний перемикач сервера, але їх легко не помітити, враховуючи, скільки це приносить на стіл.

ExpressVPN використовує 256-розрядне шифрування AES, на що для злому буде потрібно 50 суперкомп’ютерів мільярд років. Ви навіть можете включити 4096-бітну безпеку, щоб переконатися, що ви не виявите себе, коли обходите Великий Брандмауер. Ми використовували сторонні тести DNS, webRTC та IP на витік для перевірки того, що ExpressVPN безпечний у використанні.

Він не зберігає журналів вашого використання, тому він не може показувати, що ви робите, будь-якій організації, яка може запитати.

Багато служб залишають його поза межами, але ExpressVPN має вимикач, який перериває ваше з’єднання, коли ваш VPN-сервер перестає працювати з будь-якої причини. Це особливо важливо для торентерів та людей, які хочуть уникнути погляду режиму (прочитайте найкращий VPN для Китаю, якщо це вас хвилює).

Послуга пропонує ще одну рідкісну функцію, розділене тунелювання, що дає вам можливість вибирати, які програми та програми використовують VPN, а які – уникати..

ExpressVPN простий у використанні, тому ми будемо використовувати його як приклад того, як дивитись американські Netflix за межами континентальної 48. Після завантаження та встановлення ExpressVPN його налаштування просте..

  • Натисніть кнопку “вибрати місце”. Ви побачите список серверів, на які можете вибрати.

  • Клацніть на “Сполучені Штати” та виберіть найближчий до вас сервер.
  • Натисніть на велику кнопку “живлення” у головному вікні

  • Зачекайте, коли він підключиться

Там у вас є. Це так просто. Якщо ви хочете дізнатися більше, обов’язково прочитайте наш огляд ExpressVPN.

VPN шифрують ваше з’єднання та надсилають сигнал у віддалене місце. На жаль, це призводить до повільнішого зв’язку. ExpressVPN не бачить масштабного удару (приблизно 10 відсотків або більше), оскільки служба має понад 2000 серверів, що охоплюють земну кулю. Ви обов’язково знайдете близьку вам людину. Насправді ExpressVPN – це найшвидший VPN, який ми протестували.

Netflix може блокувати деякі з цих серверів, тому якщо VPN не працює для вас, спробуйте скористатися іншим сервером. Навіть у кращих VPN виникають проблеми з проходженням цих блоків, тому вам доведеться витратити деякий час на переміщення з сервера на сервер, поки не знайдете потрібний.

Єдиним недоліком для ExpressVPN є цінник. Є безкоштовні альтернативи, але ми не рекомендуємо більшості. Деякі можуть не шифрувати ваш трафік або, якщо вони є, вони продають ваші дані маркетологам. Існують деякі винятки, і ви можете прочитати більше про них у нашій кращій безкоштовній статті VPN. В іншому випадку читайте далі, щоб побачити, які інші послуги VPN ми рекомендуємо.

Рекомендовані VPN для перегляду Netflix з Мексики

Якщо ви шукаєте більше постачальників VPN, вибирати є багато. Не всі підходять для Netflix або потокової передачі, але деякі роблять це простіше, ніж інші. Ми хочемо, щоб сервіс міг легко перемикатися між серверами за допомогою великої серверної мережі та швидкої завантаження.

Крім відмінного ExpressVPN, є NordVPN. У ньому розміщено безліч серверів, розташованих в США, які нададуть доступ до Netflix. У ньому є величезний список 4514 серверів у 62 країнах, тому ви, швидше за все, знайдете швидкий сервер, незалежно від того, де ви знаходитесь або до чого намагаєтесь отримати доступ. Читайте наш повний огляд NordVPN, якщо хочете дізнатися більше.

VyprVPN також є хорошим вибором, оскільки має велику кількість серверів у понад 70 країнах, 10 з яких розташовані у Штатах. Якщо ви скористаєтесь послугою преміум-класу, ви отримаєте до п’яти одночасних підключень, потужну безпеку, пристойні швидкості та чудову вартість. Її інтерфейс простий у використанні, він також доступний у Windows, Mac, iOS та Android. Перегляньте наш огляд VyprVPN, щоб дізнатися більше.

CyberGhost легко запускає вас в США Netflix. Що робить його легким – це спеціальні «профілі», які є в ньому, один з яких тонко налаштований для потокової передачі. Використовуючи це, ви повинні мати можливість грати все, що завгодно, де завгодно. У сервісу є один серйозний недолік: швидкість. Перейшовши будь-яку серйозну відстань, у вас немає гарантії швидкості, що може означати головні болі, коли ви занадто далеко виходите з США.

Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Фінальні думки

Netflix завжди розширює свою колекцію телепередач, фільмів та оригінальних програм. У США Netflix є вершковий урожай, і для того, щоб спостерігати за ним з іншої країни, вам потрібно буде обійти геоблок. Не забудьте перевірити нашу кращу VPN на поточну передачу, якщо вам потрібно ще кілька варіантів.

Поза межами Netflix, використання VPN – найкраща практика під час доступу до Інтернету. Ваш Інтернет-провайдер та державні організації не зможуть шпигувати за вами, і якщо ви живете в країнах, які цензурують Інтернет, ви зможете обійти димо-дзеркала, щоб отримати доступ до реального вмісту.

Ви пробували дивитися американські Netflix в Мексиці? Повідомте нас, як це пішло в коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me