Обмін файлами – це основна особливість будь-якого сучасного хмарного сервісу. Це включає в себе Google Диск, найпопулярніший з усіх варіантів хмарного зберігання. Хоча більшість постачальників пам’яті працюють аналогічно, коли справа стосується спільного використання файлів, але для тих, хто має нове хмарне сховище, може знадобитися час. У цій статті ми допоможемо вам обернути голову навколо основ спільного використання файлів на Диску Google.


Ми будемо охоплювати спільний доступ до папок Google Drive та окремих файлів, а також переваг використання ними для обміну ними, включаючи співпрацюючи за допомогою відмінного офісного набору Google Docs. Ми розглянемо деякі слабкі сторони, такі як сумнівна безпека.

Для тих, хто має більше запитань щодо того, як працює Google Drive, у нас є стаття, присвячена цій темі. Також є наш повний огляд Диска Google.

Що таке Google Drive?

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

Google Drive – це хмарне зберігання даних. Основна його мета – дозволити зберігати файли на віддалених серверах замість жорсткого диска комп’ютера. Це економить простір на жорсткому диску, дозволяє синхронізувати файли між пристроями та обмінюватися файлами, не маючи справи з набридливими вкладеннями електронної пошти..

Основний обліковий запис Google Диска безкоштовний і забезпечує 15 Гб пам’яті. Хоча це спільний доступ до Google Фото та Gmail, це один із найзагальніших безкоштовних планів хмарного зберігання. Якщо вам потрібно більше файлового простору, Google Drive пропонує 100 ГБ за 1,99 долара на місяць та 1 ТБ за 9,99 доларів на місяць.

У найближчі місяці послуга буде ребрендована як Google One, і її план на 1 ТБ буде подвоєний до 2 ТБ без зайвих витрат. Це повинно стати одним з найкращих пропозицій у хмарному сховищі, там же, з pCloud та Sync.com.

Окрім файлового сховища, Google Drive можна використовувати для синхронізації файлів на різних пристроях та, використовуючи цю статтю, обмінюватися файлами з іншими.

Завантаження файлів Google Диска

Перш ніж ви зможете поділитися файлом на Google Диску, вам потрібно завантажити його на сервер Google. Сервери компанії розташовані по всьому світу, хоча більшість знаходяться в США. Це дозволяє швидше отримати доступ до даних, а також швидше завантажувати файли..

Щоб завантажити файли на Диск Google, ви можете перемістити файли у папку синхронізації Диска Google або завантажити їх за допомогою веб-програми Google Drive або смартфона.

Вміст GoogleDrive-Upload

Замість того, щоб завантажувати окремі файли, ви можете завантажувати папки. Можна завантажувати будь-який тип файлу розміром до 20 ТБ, що є величезною кришкою за хмарними стандартами. Виняток становлять лише файли Документів, Слайдів та Таблиць Google. Документи та слайди мають обмеження 50MB, а слайди – 100MB.

Обмін файлами Google Диска

Після завантаження ви можете почати ділитися своїми папками та файлами з друзями, родиною, колегами та клієнтами. Це можна зробити з папки синхронізації Диска Google у вашій файловій системі або веб-інтерфейсі.

Обмін папками синхронізації на Диску Google

Щоб поділитися вмістом у папці синхронізації, клацніть правою кнопкою миші та наведіть курсор миші на “Диск Google”. Існує три варіанти: “поділитися”, “переглянути в Інтернеті” та “скопіювати посилання у буфер обміну”.

Обмін папками Google-Drive-Sync-Sync-Folder

Третій варіант – “скопіювати посилання на буфер обміну” – це найпростіший спосіб поділитися файлом. Він генерує URL-посилання, що вказує на ваш файл, який можна вставити на форуми Slack, соціальні мережі, електронні таблиці чи будь-де інше.

Виберіть “Поділитися” для більш точного контролю.

Коли ви використовуєте “поділитися”, а не створювати посилання, відкриються вікна налаштувань спільного доступу. Доступні опції для введення електронних адрес для надсилання посилань та встановлення дозволів. Дозволи включають “може організовувати, додавати та редагувати” та “лише перегляд”.

Налаштування GoogleDrive-Share-Settings

Ви помітите “розширене” посилання внизу вікна налаштувань. Використовуйте його для зміни дозволів для конкретних осіб. Існує перемикач, щоб не дозволяти редакторам також додавати нових людей.

Налаштування GoogleDrive-Share-Advanced-Settings

Обмін веб-інтерфейсом Google Диска

Подібні параметри спільного доступу доступні у веб-інтерфейсі Диска Google. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якій папці або файлі в Інтернеті, і ви можете або отримати “спільне посилання” або вибрати “поділитися” для більш розширених елементів керування.

Обмін користувальницьким інтерфейсом GoogleDrive-Web-UI

Як і у випадку спільного використання з папки синхронізації, створення посилання простіше, але може бути небезпечним. Посилання можуть використовувати будь-хто, хто отримує доступ до них. Використання опції «поділитися» для введення електронних адрес та встановлення дозволів забезпечує міру безпеки.

Якщо ви ділитесь файлами Документів, Слайдів чи Таблиць Google, ви можете надати користувачам права лише переглядати, редагувати або коментувати файли. Коментарі дозволяють іншим залишати коментарі на полях файлів Google, що є функцією, яку ми часто використовуємо на Cloudwards.net для створення контенту. Редагування привілеїв також дозволяє іншим залишати пропозиції щодо змін, які можна затвердити чи не.

GoogleDocs-File-Comments

До 100 людей можуть одночасно коментувати та редагувати спільний документ Google. Більше того може переглядати це, але простіше поширити універсальне посилання, ніж ввести 100 електронних адрес.

Розширені налаштування спільного доступу дозволяють автоматично розміщувати посилання на Facebook, Google+, Gmail та Twitter, щоб збільшити вашу аудиторію.

Google-Drive-Web-UI-Share-Settings

Диск Google ділиться зі мною

Google Диск дозволяє іншим ділитися з вами папками та файлами. Щоб допомогти їм керувати, веб-інтерфейс містить спеціальний перегляд “Спільно зі мною”, щоб побачити, який вміст вам доступний.

GoogleDrive-Shared-With-Me

Список включає як спільний файл, так і ім’я особи, яка поділилася ним з вами.

На жаль, не існує аналогічної точки зору для перевірки вмісту, яким ви поділилися з іншими. Це дозволяє легко втратити відстеження посилань. Найкраще, що ви можете зробити, це сканувати список файлів у вікні “мій диск” та шукати піктограму “посилання” поруч із об’єктом, який вказує на те, що він поділився.

Це може зайняти багато часу, а файли легко переглядати. Сподіваємось, Google розгляне доповнення до функції, щоб виправити контроль.

Слабкі місця обміну на Диску Google

Google Диск полегшує розповсюдження файлів, однак, крім того, щоб перевірити файли спільного доступу, є тривожні помилки щодо того, як Google Диск піде на обмін файлами.

Найбільша слабкість полягає в тому, що Google не дає вам встановлювати паролі або термін дії посилань. Паролі посилань гарантують, що лише ті, хто має пароль, можуть використовувати посилання для перегляду або завантаження спільного вмісту. Без них кожен, хто отримує посилання, може його переглядати.

Дати закінчення терміну дії посилання встановлюють таймер того, як довго посилається файл. Терміни придатності служать розумним рішенням того, наскільки легко можна забути про створені вами посилання та проблеми, що виникають із цим.

Більшість постачальників хмарних сховищ також пропускають ці показники. Нечисленні винятки згадуються в нашій кращій хмарній пам’яті для статті обміну файлами. Найкраще з групи – Sync.com, який дозволяє встановлювати паролі, терміни придатності та ліміти завантаження.

Sync.com-Manage-Links

Sync.com також шифрує обмін файлами, використовуючи приватне шифрування в кінці. Але це інша справа.

Захоплення полягає в тому, що, хоча і чудово підходить для спільного використання файлів і є одним з найкращих інструментів для зберігання хмарних даних для співпраці, Google Drive далеко не ідеальний.

Як остаточне слово застереження, договір про умови та умови Google Диска надає компанії можливість сканувати збережений і спільний вміст. Причин тому багато, включаючи цільовий маркетинг, але зокрема є одна причина, що стосується цієї статті: захищений авторським правом матеріал.

Якщо ви плануєте зберігати фільми, що переносяться у своєму обліковому записі Google Диска, та ділитися ними з іншими, перегляньте свій план. Система використовує хеш-відповідність для виявлення піратського вмісту і може не дозволити поділитися, якщо він позначає щось підозріле.

Google-диск-порушення

Хоча ми не радимо піратство, якщо ви збираєтеся зберігати торрентифіковані файли, вам буде краще з обласним провайдером зберігання хмарних знань. Sync.com, pCloud та Tresorit – найкращі ставки, MEGA – четверта.

Фінальні думки

Без спільного використання файлів Google Диск не був би настільки переконливим рішенням хмарного сховища. Це тому, що обмін файлами стоїть за тим, що найкраще працює на Диску Google – це співпраця.

Співавторство Google Документів, обмін презентаціями та розповсюдження електронних таблиць – це найважливіші елементи роботи Google Диска. Здебільшого обмін файлами за допомогою Google Диска є простим, і ця стаття повинна була стати на правильний шлях.

Звичайно, ніхто не ідеальний. Якщо ви все ще відчуваєте себе загубленим і вам потрібна порада, повідомте про це у коментарях нижче, і ми будемо більш ніж раді поділитися нашими знаннями. Не забудьте зареєструвати свій 15 Гб безкоштовного пам’яті Google Диска, щоб розпочати спільний доступ до файлів або дати найкращий хмарний обмін пам’яті для перегляду, щоб прочитати інші параметри. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me