“Хтось завжди дивиться” – Інтерв’ю конфіденційності даних

Завдяки Дню конфіденційності даних ми можемо зробити крок назад та проаналізувати деякі сучасні тенденції та зміни.


Ми сіли з двома провідними експертами в цій галузі: журналістом Пулітцерівської премії Байроном Акохідо та журналістом із безпеки для SecurityWeek та PCMag Фахмідою Y Рашидом. Обидва коментують поточні загрози як для особистого, так і для ділового світу через зростання хакерів та шахраїв, які намагаються отримати наші дані все більш витонченими способами. 

Якщо ви пропустили наш круглий стіл в прямому ефірі, ви можете переглянути його тут: Стенограму можна завантажити тут.

Скажіть привіт експертам

Байрон Акохідо

Байрон Акохідо
© Байрон Акохідо Байрон Акохідо – журналіст та веб-продюсер, що отримує премію Пулітцера. Він – головний редактор для ThirdCertainty, незалежного інтернет-видання, присвяченого допомогти споживачам та компаніям краще зрозуміти виникаючі кібербезпеки та конфіденційність та приймати більш обґрунтовані рішення щодо захисту..

Перебуваючи в “Сіетлі Таймз” раніше у своїй кар’єрі, Акохідо отримав премію “Пулітцер” у 1997 році за репортаж за битву та 11 інших головних нагород журналістики за виявлення смертельної недоліки дизайну в літаках Boeing 737.

Фахміда Ю. Рашид

Фахміда Y Рашид
© Фахміда Y Рашид Фахміда Ю. Рашид – журналіст-фрілансер, який спеціалізується на роботі в мережі та інформаційній безпеці. Її роботи регулярно з’являються в різних публікаціях, включаючи ThirdCertainty, Dark Reading, SecurityWeek та PCMagazine.

Вона контролює контент-стратегію конференції RSA як головного редактора. До журналістики вона провела понад десятиліття як адміністратор мережі та розробник програмного забезпечення.

Кращі цитати з круглого столу

Якщо у вас немає часу на перегляд цілого епізоду, ми лише витягнули з круглого столу кілька дуже цікавих та надуманих цитат:

«Інтернет – це чудовий інструмент. Це казково потужний інструмент, який демократизує інформацію, але, проте, він ніколи не був створений для захищеної транзакції. Він був побудований для розповсюдженої анонімної транзакції, яка абсолютно ідеальна для тих, хто має на увазі злочинну мету ».

Байрон Акохідо

“Всі речі, про які ви говорили зі своїми друзями у своїй вітальні, ви раптом робите це в Інтернеті, але ми, як споживачі, як загальні користувачі, не змінили очікування конфіденційності, яку ми мали у стінах нашої вітальні насправді не існує у Facebook ».

Фахміда Рашид

“Те, що трапилося, це, по суті, Інтернет-рекламна мережа під керівництвом Google і Facebook зробила все можливе, щоб відстежувати вас в Інтернеті, захоплювати інформацію про вас, а потім використовувати її в комерційних цілях, що на даний момент є своєрідним. Це продавати рекламу та профілювати рекламу, орієнтовану на поведінку, але це відкрило цілу банку глистів “.

Байрон Акохідо

“Завжди хтось слухає, залежно від того, чи говорите ви, що хтось є вашим постачальником електронної пошти, ваш Інтернет-провайдер, якщо ви хочете піти в уряд, ви хочете перейти до зловмисного актора, кіберзлочинця. Завжди комусь цікаво слухати ».

Фахміда Рашид

“Коли ви клацаєте в Інтернеті і перевіряєте електронну пошту, а потім перевіряєте сайт погоди вранці – це правда, тому що я бачив, як кілька різних людей розглядають це – вас відслідковують понад 200 різних організацій, роблячи ці два” діяльності. Ми вже маємо граничну прозорість ».

Байрон Акохідо

“Політика конфіденційності збігається з кількома тисячами слів, коли їх було 500, і це такий собі двоякий меч. Ми караємо компанії за те, що вони точно розповідали, що вони роблять, а потім ми злимося, коли вони не говорять нам, що вони роблять. “

Фахміда Рашид

“Інтернет речей, справді, знову лише такий наступний рівень комерційної сторони. Ми навіть не вирішували проблеми, впроваджені два, п’ять і десять років тому, але зараз ми розширюємо хмару на мобільні пристрої та Інтернет речей. “

Байрон Акохідо

«Я думаю, у нас є звичка думати про Інтернет речей як про ті науково-фантастичні фільми з 80-х та 90-х, де ваш дім розмовляє з вами і готує вам вечерю. Люди не усвідомлюють, що те, що ти можеш сидіти вдома і дивитись на веб-сайті, щоб побачити, як твоя собака працює над веб-камерою, – це Інтернет речей. “

Фахміда Рашид

“Інтернет речей, справді, знову лише такий наступний рівень комерційної сторони. Ми навіть не вирішували проблеми, впроваджені два, п’ять і десять років тому, але зараз ми розширюємо хмару на мобільні пристрої та Інтернет речей. “

Байрон Акохідо

Політика конфіденційності Кількість слів (Facebook)


© Statista

 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me