Хмарні подарунки: 17 професійних порад для автоматизації робочого процесу

Майбутнє – хмарні обчислення, і це буде приголомшливо! Але майбутнє майже наступило, оскільки понад 77% підприємств вже прийняли хмарні обчислення до середини 2015 року.


Ось чому автоматизація робочого процесу важливіша, ніж будь-коли раніше. І чітко помітна тенденція полягає в тому, що більшість підприємств розробляють особливу подоба для програм (SaaS), таких як:

 • Google Apps
 • Відділ продажів
 • Зендеск

Підприємства повинні витрачати менше часу на повторювані завдання адміністратора, а натомість повинні зосереджуватися на стратегіях підвищення ефективності. Завдяки автоматизації робочих процесів за допомогою інтеграції SaaS-програм, ця мета може бути легко досягнута.

Крім того, при автоматизації немає людських помилок, оскільки програми спілкуються між собою через API, і між ними існує безперебійний потік даних.

Таким чином, бізнес також може заощадити витрати через менші витрати на виправлення людських помилок. Оскільки життя стосується економії часу, давайте одразу подивимося на перші 17 найновіших порад щодо автоматизації робочих процесів.

Я вважаю за краще зосередитись на порадах, які допоможуть вам використовувати засоби автоматизації, такі як IFTTT та Zapier, які полегшують запускати дії в одній програмі – завдяки деяким подіям, викликаним в інших додатках.

Contents

1. Використовуйте Zapier для інтеграції лідерів Salesforce в Mailchimp

Zapier може налаштувати взаємодію між тригером і дією для різних звичок, починаючи від автоматизації електронної пошти до управління обліковими записами в соціальних мережах. 

Ідеальним прикладом цього сценарію може бути налаштування “zap” (правило для тригера та дії), яке визначатиме електронну пошту, що містить відео, і зберігає ці медіа-файли безпосередньо в хмарній службі, такі як Dropbox.

Одного разу я провів багато досліджень в одній із систем моїх клієнтів Salesforce і знайшов спосіб інтегрувати Salesforce та Mailchimp, щоб імпортувати нові потенційні клієнти Salesforce – як підписники до списку MailChimp клієнта..

Чому вам потрібно виконати цю пораду?

Можна імпортувати контакти або потенційні клієнти з Salesforce до списку MailChimp як підписники, використовуючи вбудовану можливість інтеграції Salesforce MailChimp – для користувачів менеджерів і вище.

Однак цей процес потрібно повторювати щоразу, коли оновлено Salesforce, з новими записами чи потенційними результатами. Краще один раз імпортувати потенційні клієнти до Mailchimp, а потім автоматизувати процес вставлення нових провідників Salesforce в Mailchimp, використовуючи Zapier.

Бізнес може створити zaps для імпорту нових лідерів Salesforce в Mailchimp, ігноруючи старі.

Процес можна виконати автоматично для всіх нових потенційних клієнтів. Після додавання нової ведучої до Salesforce, Zapier інтегрує її до списку MailChimp як підписника.

2. Автоматизація управління файлами

Обробка даних може стати втомливою, якщо потрібно завантажити або завантажити декілька файлів у певну службу зберігання файлів. Бізнес може отримувати дані від клієнтів щодня; який повинен бути завантажений в одне місце, що може скласти клопоти.

І якщо вам також доведеться змінити постачальників пам’яті, головний біль завантаження та передачі даних новому постачальнику стає ще гіршим.

Тому надзвичайно важливо, щоб бізнес автоматизував завдання управління файлами, створюючи ZAP або використовуючи доступні Zaps в Zapier.

Наприклад, переходячи з Диска Google до Dropbox, компанія може використовувати будь-який із наведених нижче підготовлених файлів, натиснувши опцію “Використовувати цей зап”, як показано нижче:


© Cloudwards.net

За аналогічними рядками можна використовувати інші zaps для переміщення файлів через різних постачальників файлових сховищ, таких як:

 • Коробка -> Dropbox
 • Коробка -> OneDrive
 • Вуфу -> Dropbox

Ви навіть можете використовувати Зап для завантаження нових файлів даних у Google Диск – на основі записів, зроблених у формах Wufoo.

3. Використовуйте багатоступінчасті Zaps

Вищеописані дві поради вказують, як використовувати zps з високою утилітою, налаштувати тригер та відповідні дії. Нещодавно я почав використовувати нову функціональність, запропоновану Zapier: багатоступінчасті zaps. Як випливає з назви, ви можете налаштувати кілька дій у різних додатках – для одного і того ж тригера.

Я був у захваті від багатоступеневих зап, тому що я не міг перестати думати про те, скільки часу це економить бізнес, автоматизуючи кілька кроків одночасно, а не витрачаючи час на налаштування окремих запсів.

Більше того, процес створення мультизапсу схожий на створення єдиного запису, за винятком того, що останній крок кожного елемента дії може бути продовжений стільки разів, скільки вам потрібно.

Крім того, ви можете створити новий зап, встановити тригери та дії, а потім з’єднати його з іншим зап.

У таких запсах дані протікають зверху вниз, подібно до водоспаду. І ви можете використовувати дані з певного кроку, ініціюючи дію в будь-якому з наступних кроків.

Ідеальним прикладом такого завантаження може бути бізнес, щоб консолідувати дані з різних джерел додатків, включаючи інформацію про клієнтів з електронних листів та форм, в єдину електронну таблицю Google або інструмент CRM, наприклад Salesforce.

Ви можете налаштувати складніші робочі процеси за допомогою декількох кроків. Як приклад, розглянемо робочий процес, створений за допомогою багатоступеневих zaps – з Typeforms.

Встановіть на тригер будь-яку відповідь, отриману від його інструменту форми. Після того, як відповідь спрацьовує, вона активує першу дію і тим самим реєструє відповідь у таблиці Google..

4. Інтегруйте “Якщо, те, то”, “це”, з Google Диском

IFTTT (якщо, то, то, це) – ще один простий у використанні інструмент автоматизації робочого процесу, який робить підприємствам досить простим для автоматизації різних процесів.

Його можна використовувати для з’єднання з різними додатками для підвищення продуктивності, виконуючи такі завдання, як відстеження бюджету компанії в ході руху та швидку перевірку всіх завдань працівника.

Один з ефективних способів використання IFTTT – інтегрувати його в Google Drive. Багато рецептів IFTTT можуть допомогти вам більше використовувати Google Диск, оскільки вони інтегруються досить плавно.

Ви можете пов’язати IFTTT зі сторінкою бізнес-акаунта Twitter та створити архів усіх опублікованих твітів. Ви можете зберігати цей архівний файл на Диску Google за допомогою електронної таблиці Google для швидкого перегляду всього вмісту соціальних медіа, розміщеного бізнесом у Twitter.

Також можна додати відповіді та ретвіти в один і той же архів. Щоб почати використовувати рецепт IFTTT, просто виконайте наступні дії:

 • Увійдіть у свій обліковий запис IFTTT
 • Підключіть обліковий запис IFTTT до облікового запису Twitter та Google Drive


© Cloudwards.net

 • Після входу у свій обліковий запис IFTTT натисніть кнопку “Додати” на посиланнях підказки IFTTT


© Cloudwards.net

Після того, як ваш бізнес дозволяє IFTTT отримати доступ до відповідної програми (у цьому випадку Google Диск), доступний рецепт встановлюється для швидкого використання. Ви також можете інтегрувати Dropbox і Google Диск, щоб надсилати нові файли з будь-якого з них, якщо вимога компанії полягає у зміні служб зберігання даних..

Навіть фотографії, завантажені на сторінки соціальних мереж, можна створити резервну копію на Диску Google, використовуючи вже опублікований рецепт аналогічним чином.

5. Налаштування автоматичних своєчасних нагадувань у слабкому режимі

Slack допомагає підтримувати безперебійне спілкування в командному чи груповому середовищі – через канали Slack.

Розглянемо наступний сценарій: Бізнес надсилає нагадування працівникам електронних листів про певні події, наприклад:

 • Щомісячні зустрічі проекту
 • Періодичні завдання на заповнення часу
 • Події спільної роботи в команді

І інші види діяльності, які вимагають участі чи участі у групі людей. Замість того, щоб надсилати електронні листи вручну, порівняно простіше надсилати нагадування усім, хто прийняв конкретну подію у своєму календарі Google.

Отже, ця порада стосується інтеграції календаря Google із Slack для своєчасних нагадувань.


© Cloudwards.net

Існує готовий рецепт IFTTT, в якому сказано: “Перед початком події календаря надсилайте нагадування на канал Slack”. Ви можете дозволити доступ до Google Calendar і Slack, щоб налаштувати цю інтеграцію.

Таким чином, ви можете гарантувати, що кожен, хто є частиною каналу Slack, отримає нагадування безпосередньо перед початком події календаря Google..

Такі автоматичні нагадування на каналах Slack допомагають компаніям забезпечити більшу участь у різних заходах, не витрачаючи часу на надсилання нагадувань.

6. Автоматизуйте створення подій за допомогою списку справ Trello

Інструмент управління та співпраці в Інтернеті, Trello, передбачає використання “карт Trello”. Ці картки – це завдання, які повинні виконувати різні члени команди протягом встановленого періоду, як зазначено в терміні картки. 

За допомогою календаря Trello можна встановити нагадування на строки, але такі нагадування працюють лише на картках, призначених для конкретних працівників.

Тепер є ризик, що працівники можуть пропустити терміни. Отже, потрібно синхронізувати обмежені часом завдання з Календарем Google, оскільки легко пропустити завдання чи нагадування.

Тому вам потрібно використовувати інший корисний додаток календаря для команд, наприклад, ви можете використовувати синхронізацію списку справ Трелло з Календарем Google для завдань із встановленими термінами.

Ви можете використовувати попередній запис із Zapier, щоб створити події Google Календар із карт Trello.

Однак, навіть якщо бізнес не використовує Zapier, він все одно може досягти цієї функції, за допомогою деяких простих змін налаштувань у Trello та Google Calendar – щоб допомогти з’єднати їх.

Нижче наведено кроки, за допомогою яких дати календаря Trello відображатимуться в Календарі Google:

 • Спочатку відкрийте карту Trello, натиснувши на неї, а потім праворуч «Дата закінчення».
 • Переконайтесь, що вбудований календар Trello активний, натиснувши “Увімкнути живлення календаря”, яке відображається внизу міні-календаря.


© Cloudwards.net

 • Потім натисніть на “Power-Ups”, який відображається в правій частині меню Trello на панелі інструментів.


© Cloudwards.net

 • Важливо натиснути кнопку “Увімкнути”, а потім натиснути піктограму налаштувань, щоб активувати iCalendar – і скопіювати створене веб-посилання.
 • Ось приклад веб-посилання, яке допоможе підключити календар Trello до Google.


© Cloudwards.net

 • Після входу в обліковий запис Google Календар натисніть стрілку спадного меню, що з’являється поруч із пунктом “Інші календарі” зліва та виберіть “Додати за URL-адресою”.


© Cloudwards.net

 • Тут потрібно вставити веб-посилання iCalendar, яке ви скопіювали з Trello
 • Потім натисніть «Додати календар», і це все!

Через кілька хвилин Календар Trello буде імпортовано до календаря Google і почне відображатися під заголовком “Інші календарі” на правій бічній панелі.

Врешті-решт, картки Trello з термінами дії з’являться як календарні події.

7. Інтегруйте файли Google Drive у нотатки Evernote з попереднім переглядом мініатюр

На початку цього року відкрилася нова можливість запропонувати більше контексту для ідей, захоплених на Evernote.


© Cloudwards.net

Тепер ви можете додавати файли Google Диска в Evernote як розширені посилання, що можна натискати, або об’єкти, що відображають інформацію, пов’язану з файлом, наприклад:

 • Назва файлу
 • Тип файлу
 • Дата останнього змінення

Однак наразі підтримка файлів Google Диска доступна лише в Evernote для Android та Evernote Web на Chrome (бета-версії). Типовим способом використання цієї функції автоматизації є зв’язування нотаток бюджету (у Evernote), зокрема, файлів фінансових звітів або рахунків-фактур з Google Диск.

Щоб налаштувати інтеграцію між Google Drive та Evernote, просто виконайте наступні дії один раз:

 • Увійдіть до своїх облікових записів Evernote та Google Drive на бажаному пристрої
 • Виберіть піктограму Диска Google на панелі інструментів редагування Evernote, щоб додати вибраний файл
 • З’явиться повідомлення «Підключитися до Google Диска»
 • Після натискання на піктограму, Evernote шукає дозвіл на доступ до файлів Диска та вимагає одноразової автентифікації
 • Аналогічне підказка з’явиться під час копіювання / вставлення файлу посилання Google Диска в Evernote
 • У будь-якому випадку, коли вибрано опцію «Підключення», доступ до Диска Google надається для всіх майбутніх спроб доступу

На платформах, які ще не підтримують інтеграцію Evernote-Google Drive, файли відображатимуться як текстові посилання в Evernote. Насправді посилання на файли Google Диска, додані всередині таблиці чи списку куль, відображатимуться як текстові посилання.

8. Завдання клонування в командах шляхом призначення копій з Асаною

Асана – це успішний інструмент для управління проектами та списком завдань, який допомагає людям призначати завдання команді та слідкувати за ними, зберігаючи деякий вищий авторитет (наприклад, менеджер) у циклі.

Ви можете використовувати дублікат команди для клонування завдань, які ви призначаєте членам команди в різних проектах.


© Асана

Однак, коли кілька членів змінюють робочий процес, є ймовірність того, що щось критичне буде видалено або перезаписано. Щоб подолати цю проблему, Асана може клонувати завдання для різних команд, просто призначивши копії, не використовуючи дублюючу команду, в секретному проекті.

Як керівник або адміністратор проекту, ви можете створити шаблон, ідентичний іншому існуючому завданню для іншої команди проекту.

Ви можете призначити копію завдання членам команди, натиснувши на значок людини. Те ж можна зробити, просто ввівши кілька імен для копіювання та призначивши одне завдання декільком особам у команді.

Як тільки копія додається, користувач Asana, який виконує діяльність, додається як послідовник цього завдання. У проектах такі заходи, ймовірно, проводяться керівниками або вищими керівниками, які потім можуть бути в курсі виконання цих завдань..

9. Створіть рахунки-фактури для QuickBooks із можливостей закритого виграшу Salesforce

Інструмент автоматизації на основі спільноти Workato має чудові рецепти інтеграції додатків для реалізації певних автоматизованих завдань.

Наприклад, я успішно встановив доступний рецепт Workato для переміщення можливостей закритого типу в системі Salesforce до бухгалтерського програмного забезпечення Quickbooks як рахунків-фактур для клієнта.

Ви можете просто натиснути «Встановити», щоб створити копію рецепта, як показано нижче.


© Salesforce

Виходячи з вимог проекту, бізнес може налаштувати цей рецепт і запустити процес автоматизації. Інтеграція між Salesforce та QuickBooks забезпечує наступне:

 • Якщо клієнта немає в QuickBooks, тоді цей рецепт шукає контакти Salesforce і створює клієнта
 • Якщо в можливості немає рядків-позицій, вона створює рахунок-фактуру QuickBooks з одним рядком і відповідно оновляє Salesforce
 • Якщо можливість Salesforce містить елементи, то вона створює рахунок-фактуру з відповідними позиціями у QuickBooks (якщо її ще немає)

10. Інтегруйте Trello з “млявим” для автоматизованого обміну повідомленнями

Інтеграція Trello і Slack може зробити речі порівняно легшими для вашого бізнесу; якщо ви використовуєте перший як інструмент управління проектами, а другий як інструмент зв’язку.

Інтеграція Trello-Slack гарантує, що кожна діяльність на картках Trello надсилається як оновлення на відповідний канал Slack. Ви можете виконати наступні кроки, щоб автоматизувати потік повідомлень у Slack для діяльності, пов’язаної з Trello:

 • Після входу в Slack натисніть на опцію меню


© Cloudwards.net

 • Виберіть “Програми & “Інтеграція”, що відкриє нову сторінку, що містить усі програми, з якими Slack може інтегруватися


© Cloudwards.net

 • З’явиться підказка для пошуку автентифікації з Trello та вибере канал Slack, де відображатимуться оновлення
 • Можна використовувати наявний канал Slack або створити новий
 • Потім бізнес може додати Trello і вирішити, які події та дошки повідомлень отримує Slack

Найкраще, що ви можете інтегрувати декілька плат Trello з Slack, просто додавши ще одну інтеграцію Trello. І навіть можливо видалити інтеграцію Trello з Slack.

11. Автоматичне перетворення електронних листів на карти Trello

Завдяки Trello мета полягає у належному управлінні завданнями та списками справ. Однак кілька електронних листів можуть містити подробиці про різні завдання.

Отже, замість створення карток для кожного отриманого електронного листа, має сенс автоматизувати процес перетворення електронних листів на картки, доступні на дошці Trello. Для цього виконайте наступні дії:

 • Увійдіть у Trello та натисніть “Налаштування електронної пошти до дошки”, що відображається на бічній панелі з правого боку ради.


© Cloudwards.net

 •  З’явиться абсолютно унікальна адреса електронної пошти дошки Trello, яку потрібно скопіювати та додати до облікового запису електронної пошти
 • Електронна пошта буде перетворена на картки з цієї унікальної адреси
 • Після отримання електронного листа, який виконує завдання, його потрібно надіслати вручну на унікальну електронну адресу ради
 • Хоча більша частина процесу налаштування є разовою діяльністю, цей останній крок потрібно повторювати кожного разу, коли електронний лист перетворюється на картки

Крім того, ви можете використовувати Zapier та його доступні zaps для того ж процесу автоматизації.

Ви можете використовувати будь-який із цих трьох запсів:

 • Створіть картки Trello з нових електронних листів Gmail, додавши конкретні мітки
 • Створіть картки Trello з нових електронних листів Office 365 у вхідних або папках
 • Створіть нову карту Trello, включаючи електронну адресу Zapier на Cc, одночасно надсилаючи новий електронний лист із Bcc Zapier

12. Використовуйте Evernote для оцифрування візиток з інформацією про LinkedIn

Зустріч з новими та потенційними діловими клієнтами – регулярне заняття для всього торгового та маркетингового персоналу в будь-якій компанії. Крім того, щоб робити короткі записки про те, що обговорювалося на зустрічі, також є сенс сфотографувати візитну картку клієнта.

Картка Evernote
© othree

І якщо ви сфотографуєтесь із камерою Evernote, вона буде збережена в Evernote автоматично. Таким чином, можна уникнути використання іншої камери та збереження фотографії в Evernote пізніше, що може бути великою копіткою роботою.

Більше того, Evernote візьме текст з картки та шукатиме діловий контакт на LinkedIn та знайде відповідну інформацію з його профілю.

Інформація про бізнес-контакт із LinkedIn також відображається поряд із звичайними контактними даними, що зберігаються в Evernote, особливо якщо ви використовуєте обліковий запис Pro. Без сумніву, завжди корисно додати більше інформації про потенційного клієнта в Evernote.

13. Розробіть процес швидкого зворотного зв’язку для бізнес-команд з Asana

Що стосується Асани, більшість підприємств більше стурбовані тим, як отримувати завдання, призначені членам команди, та виконувати їх до їх завершення.

Однак ще одним важливим аспектом, який допомагає рухати проекти вперед, покращуючи їхній спосіб роботи, є швидкий зворотний зв’язок членів команди.

Можуть бути періодичні сеанси зворотного зв’язку або зустрічі, що проводяться в різних проектах, але є сенс відслідковувати всі пропозиції щодо вдосконалення та ідеї злагоджено, якими різні члени команди діляться протягом певного періоду.

Великі групи можуть мати багато ідей, і запам’ятати їх усіх неможливо. Отже, найкращий спосіб – дозволити членам команди обирати найкращі ідеї, і тоді бізнес повинен пройти лише вибірковий список пропозицій.

Керівник проекту також може створити проект з позначкою “Зворотній зв’язок” або “Ідеї” в Асані. І кожен раз, коли член команди має пропозицію, він може додавати це як завдання до цього проекту. Тоді всі інші члени команди можуть сподобатися ідеям, які вони вважають приголомшливими – вибравши серце.

Таким чином керівник проекту або зацікавлений орган може дізнатися про негайні завдання, які потребують уваги, та працювати над ними

14. Скорочення витраченого часу на виявлення кваліфікаційних лідерів

Для підприємства може бути досить дорого використовувати інструмент для управління CRM з високим рівнем бюджету, наприклад Salesforce. Але важко не упустити функціональність і хакі, пропоновані такими якісними інструментами, особливо, шукаючи кваліфіковані потенційні результати з багатьох продажів, які може отримати бізнес.

Отже, можна використовувати доступну CRM-систему, таку як Nimble. Zapier може допомогти розширити свої функції завдяки інтеграції з декількома різними додатками, що генерують свинцю, включаючи:

 • MailChimp
 • Gmail
 • LinkedIn

Крім того, може бути реалізовано багато запуску програм для отримання потенційних клієнтів від таких додатків, до Nimble, який є соціально пов’язаним CRM, і таким чином можна легко знайти відповідні соціальні профілі клієнтів; що потенційно може виявити значну інформацію для торгової групи.

Таким чином, використання Zapier для інтеграції Nimble з різними програмами, які генерують потенційні клієнти, потенційно може допомогти скоротити час, витрачений на збір інформації про них.

Наприклад, можна використовувати наведені нижче попередні запси для Nimble:

 • Створення спритних контактів у передплатників MailChimp.
 • Створюйте Швидкі контакти за допомогою нових завантажень візитної картки в FullContact.
 • Створіть Швидкі контакти з Wufoo.

15. Опублікуйте повнорозмірні зображення у Twitter через Instagram

Маркетинг соціальних медіа, безумовно, змінив те, як бізнес звертається до клієнтів у наші дні.

Я обробляв кілька облікових записів клієнтів, які вимагали від мене регулярних оновлень, особливо фотографій, у їхніх профілях соціальних мереж. Знімки було легко розмістити у Facebook та Instagram, оскільки вони відображалися в повному розмірі.

Однак, коли я намагався інтегрувати соціальні медіа для будь-якої публікації, оновленої в Instagram, відповідне зображення відображалось як посилання в Twitter.

Коли я використовував IFTTT для інтеграції акаунтів у Twitter та Instagram компанії, раптом стало можливим отримати повний перегляд зображень у каналі Twitter клієнта. Так, лише розміщуючи фотографію в акаунті в Instagram, наведений нижче рецепт IFTTT забезпечує повне відображення зображення також у Twitter:

Діліться своїми фотографіями в Instagram як рідними фотографіями Twitter.

16. Інтеграція Zendesk за допомогою автоматичного автоматизованого робочого процесу Azuqua

Azuqua – ще один інструмент інтеграції додатків SaaS, який може бути життєво важливим для бізнесу, який хоче автоматизувати свої робочі процеси в різних точках.

Він пропонує пакет Zendesk FLO, який складається з декількох FLO (вони схожі на рецепти IFTTT та Zapier zaps), що Zendesk дозволяє інтегрувати з безліччю інших додатків.

Таким чином, пакет FLO можна використовувати для надсилання миттєвих сповіщень представникам підтримки бізнесу, як тільки будь-який негативний відгук чи твіт буде розміщено на сторінці компанії Twitter. Для цієї функціональності існує попередньо побудований FLO.


© Cloudwards.net

Використовуючи цей попередньо вбудований FLO (як показано вище), ваш обліковий запис Twitter контролюється за вказаними ключовими словами. Однак спочатку потрібно налаштувати обліковий запис Twitter:


© Cloudwards.net

Будь-які негативні твіти, визначені від конкретних імен користувачів або пов’язані з ключовим словом, призведуть до надсилання електронною поштою представника служби підтримки.

17. Збереження важливих додатків Gmail для доступу в Evernote

Існує багато випадків, коли працівники підприємства наштовхуються на важливі електронні листи із вкладеннями, які їм потрібно більше часу, щоб їх перечитати, оскільки вони можуть містити цінну інформацію, яка вимагає ретельного вивчення..

І, замість того, щоб працівники кілька разів переходили через свій обліковий запис Gmail, має сенс надати їм хакер автоматичного робочого процесу, який зберігає електронну пошту та її вкладення для подальшого доступу.

Отже, електронна пошта та доданий файл можуть зберігатися в Evernote як нова примітка. Вам просто потрібно позначити відповідне повідомлення електронною поштою; до якого потрібно отримати доступ пізніше, зі «зіркою».

Нижче наведений рецепт IFTTT допоможе інтегрувати Gmail та Evernote, шукаючи дозволи для з’єднання двох:


© Cloudwards.net

Використовуючи безкоштовний акаунт Evernote, він запитає, скільки часу ви хочете мати доступ до IFTTT. Після авторизації рецепт IFTTT запитує, де потрібно зберегти зірочки з електронною поштою.


© Cloudwards.net

Як тільки ви натиснете “Додати”, рецепт буде створений і доступний для подальшого використання.

Підсумок …

Ці 17 порад походять від:

 • Особистий досвід
 • Робота з різними клієнтами
 • Допомога в автоматизації робочих процесів.

Я сподіваюся, що вони виявляються корисними різними способами, незалежно від галузі, яка їх використовує. Маючи стільки доступних інструментів автоматизації робочого процесу, є сенс використовувати їх оптимально, або через легкодоступні тригери та дії, або шляхом налаштування тих же.

Зрештою, всі організації хочуть заощадити час, автоматизуючи стомлюючі завдання. І заощаджений час можна витратити на більш продуктивні завдання, які потребують введення вручну, як стратегізація та прийняття рішень.

Якщо ви використовували якісь способи автоматизації робочого процесу у вашій компанії, будь ласка, поділіться таким цінним досвідом у розділі коментарів нижче. Навіть якщо ви ще цього не зробили, коментуйте поради, згадані тут, і дякую за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map