Google Drive vs Box: діліться своїм світом із безпекою

Коли мета – продуктивність, кілька хмарних систем зберігання даних відповідають Google Drive. За допомогою Google Документів та все більшої та більшої бібліотеки сторонніх додатків Google Drive надає майданчик для співпраці, завдяки якому творчі соки будуть витікати.


Додайте 15 Гб безкоштовного пам’яті та тісні зв’язки Диска Google з Gmail та Android, і ми отримаємо, чому Google Диск виходить на хмарний ринок пам’яті з понад 800 мільйонами реєстрів.

Вигідніші пропозиції та, безумовно, краща безпека. Ми не маємо Google Диска на вершині рейтингу хмарного сховища. Однак ми все ще замислювалися про те, чи є краще рішення для зберігання хмари для виконання завдань.

Є кілька претендентів, включаючи двох найближчих конкурентів Google Drive в Dropbox та OneDrive. У цій статті ми зупинимось на третьому, маловідомому варіанті: Box, хмарне рішення для зберігання даних, відоме своїми бізнес-планами та підтримкою співпраці з кількома членами.

У полі немає номерів, які мають Диск Google. Компанія, що стоїть за нею, фокусує свої маркетингові зусилля на приверненні до натовпу костюмів і краватки з невеликим зацікавленням для домашніх споживачів, про що свідчить індивідуальний план, який коштує понад 11 доларів на місяць для нижчих 100 Гб пам’яті.

Для використання в бізнесі ми займаємо Box високо в списку найкращих постачальників синхронізації та спільного використання підприємств завдяки необмеженим планам зберігання даних та практичним функціям управління користувачами. Він більше підходить для Dropbox для корпоративного використання, насправді, не кажучи вже про Google Drive.

Мета цієї статті – порівняти характеристики продуктивності Google Drive та Box. Хоча потреби незалежних фрілансерів значно відрізняються від, скажімо, адвокатів, ми спробуємо розглянути широкий погляд, щоб ви обрали той, який найкраще відповідає вашим потребам роботи.

Настав час Google Диска проти Box. Збережіть свою неприємність від кінця.

Google Drive vs Box: Наша методологія

Існують різні підходи до оцінки хмарного зберігання. Ми можемо зануритися в підтримку та безпеку, обидва з яких є вирішальними міркуваннями, які ви повинні врахувати, перш ніж зареєструватися в службі, але ми збираємося підкреслити деякі звичні теми, щоб зосередитися на продуктивності. Ми навіть не збираємось говорити варто, окрім деяких випадкових згадок.

Ми розбили наш аналіз на п’ять раундів: офісні пакети, програми для запису приміщень, сторонні програми, синхронізація файлів та співпраця. Прочитавши цю статтю, ми маємо повний огляд Google Диска, окрім огляду Box Business, який ви можете прочитати для отримання додаткової інформації.

Давайте перейдемо до справи.

1

Офісні апартаменти

Тут, на Cloudwards.net, наша улюблена річ щодо Google Drive – це Google Docs, один з двох-трьох найкращих доступних хмарних офісних пакетів. Ми стверджуємо, що не варто було б користуватися інакше, в основному за рахунок жаги Alphabet Inc. до даних користувачів і, отже, слабкого підходу до безпеки.

Існують способи убезпечити себе від крапчастих маркетологів Google, в тому числі використовувати службу приватного шифрування, наприклад Boxcryptor, для того, щоб сканувати свої файли. Однак будь-які файли, зашифровані в кінці, використовуючи такий інструмент, як Boxcryptor, не можна відкривати або навіть переглядати за допомогою Документів Google.

Назва Google Docs відноситься як до самого набору, так і до текстового процесору програми. Миттєва дискомболяція убік, пакет суперників Office Online за простотою використання та можливостями. Як і хмарний офісний набір Microsoft, він абсолютно безкоштовний.

Одна з найкращих речей щодо Документів – це те, наскільки добре вона піддається співпраці. Спільний доступ до файлів з іншими, ви можете запропонувати їм залишати коментарі, редагувати або залишати пропозиції щодо редагування.

Крім текстового редактора Google Документи, до набору інших програм, що входять в комплект, є Google Таблиці, Google Слайди, Google Форми та Google Малюнки.

Google Sheets надає середовище електронних таблиць із усіма функціями, які ви очікуєте, такими як аркуші, діаграми, фільтри та функції.

Для презентацій використовуйте Google Слайди, а Google Forms можна використовувати для створення опитувань, вікторин, заявок на роботу та інших форм. Google Forms має декілька заздалегідь створених тем, як шаблони для RSVP, відгуки клієнтів, контактну інформацію та запрошення на події.

Google Креслення можна використовувати для створення блок-схем, креслення веб-сайту, концептуальних карт та інших діаграм. Незважаючи на те, що порівняно з LucidChart або Microsoft Visio, жодна з цих програм не є безкоштовною.

Завдяки власному, добре розробленому офісному набору Google має перевагу в тому, що жоден постачальник хмарних пам’яток за межами Microsoft та Apple не може відповідати. Замість створення власних офісних додатків, багато хмарних рішень для зберігання даних просто інтегрують ті, які виготовили інші.

Box не тільки застосовує такий підхід, але й надалі, ніж більшість партнерів з Microsoft та Google, щоб запропонувати інструменти з офісних наборів обох.

За допомогою веб-інтерфейсу Box ви можете створювати нові файли Microsoft Word, Excel або PowerPoint, крім файлів Документів та Таблиць Google. Box також може використовуватися для попереднього перегляду та редагування файлів, створених на Диску Google і OneDrive та переміщених до хмари Box (можливо, використовуючи інструмент управління хмара в хмару).

Box має додатки для Документів та Офісу, інтегровані у свій веб-інструмент, але зміни для Документів фактично вносяться у хмарну мережу Google, а потім зберігаються у Box, тобто вам потрібно буде створити обліковий запис Google.

Функції такі ж, як ви користуєтесь Box, чи використовуєте OneDrive або Google Drive безпосередньо. Доступ до обох номерів безкоштовний.

Одне з найбільших переваг використання Box, з точки зору продуктивності, пов’язане з тим, що деякі люди є конвертованими в Документи Google, а інші – Microsoft Office. За допомогою Box ви можете працювати з обома, доставляючи вміст у будь-якому форматі.

Поле не надає вам доступ до Google Слайдів, форм або малюнків. У Google також є плагін Office 365, який може зберігати файли та отримувати доступ до файлів, що зберігаються у вашому обліковому записі Диска Google. Крім того, на Google Диску встановлено режим сумісності Office, який можна використовувати для редагування файлів Microsoft за допомогою Документів Google.

Що стосується офісних інструментів, Google Drive та Box видатні. Ми надаємо Box перший, тому що вам не потрібно залишати Box інтерфейс для створення та редагування файлів Google та Microsoft, але перемога невелика.

Раунд: Точка Office Suites для боксу

Логотип Google Диска
Box бізнес логотип

2

Прикладні програми

Хмарні зошити – це творчість того, що яловичина з кімнатною температурою є для кишкової палички. Раніше ми публікували посібник з найкращих доступних додатків для запису записів, і, хоча Evernote може бути нашим улюбленим, Google і Box мають записи, які внесли список у Google Keep і Box Notes..

Технічно Google Keep не входить до екосистеми Google Drive. Keep не споживає пам’ять Google Диска – це добре, і ви не можете його запустити через інтерфейс Диска Google. Це означає, що ми розглянемо це на основі інтеграції з Google Документами.

Google Keep найкраще працює для швидкого перегляду нагадувань та списків завдань. Хоча ви можете отримати доступ до Keep, використовуючи веб-переглядач, більшість людей вважають корисним додаток для смартфонів для Android та iOS.

Основні функції включають запис голосу, перетворення голосу в текст, контрольні списки та нагадування будильника. Це ідеальний супутник творчим розумам, які постійно вигадують ідеї, але не мають куди їх вносити, наприклад, коли вони застрягли посеред ранкової пробки або лежали неспання посеред ночі.

Нотатки, створені за допомогою Google Keep, мають обмеження в 20 000 символів, що становить близько 4 000 слів, і немає можливості створювати організаційні зошити, тому ми не рекомендуємо Google Keep для детального дослідження. Однак ви можете створювати необмежені нотатки, не хвилюючись про місце для зберігання.

Примітки, зроблені за допомогою Box Notes, не обмежуються аналогічно невеликим обмеженням символів – об’єм 500000 символів та 200 сторінок. Однак, не впорядковуючи такі функції, як зошити та позначення приміток, ми також не можемо рекомендувати інструмент Box для детальних дослідницьких проектів. Як і Google Keep, Box Notes не забезпечує багато варіантів форматування тексту.

Box Notes добре допомагає приймати пам’яті та нотатки про зустрічі та ділитися цими творами з іншими. До 20 людей можуть редагувати одну і ту ж ноту одночасно, і Box Notes створює нові версії кожні 30 секунд, якщо вам потрібно скасувати небажані зміни. Користувачі Box Business також можуть відстежувати, переглядати, редагувати та видаляти нотатки.

Ці функції добре узгоджуються з ідеєю Box як інструменту зберігання хмар, найкраще підходить для продуктивності на робочому місці. Хоча Box Notes має деяку цінність, ми надаємо Google другий раунд завдяки функціям голосового запису та списку, а також відмінному мобільному досвіду.

Раунд: Примітка для додатків для Google Диска

Логотип Google Диска
Box бізнес логотип

3

Сторонні програми

Третій раунд буде зосереджений на сторонніх інтеграціях додатків, окрім Microsoft Office.

Сторонні додатки – це сфера, в якій Google частково відзначився завдяки більш-менш сталому вільному ставленню до свого API та зовнішніх інновацій. Окрім Документів Google і одного з найкращих доступних планів безкоштовного зберігання, найкраща річ у цьому може бути, наприклад, стороння бібліотека додатків Google..

Правда, багато хто з сотень програм, доступних у цій бібліотеці, красномовно – це загальний мотлох, завдяки тому самому ставленню до відкритої розробки, але є багато корисних додатків, які можна знайти.

Отримайте доступ до бібліотеки додатків, натиснувши “нове” в лівій верхній частині Диска Google, потім “більше” та “підключіть додатки”.

Використовуйте поле пошуку, щоб знайти програми або переглядати категорії. Коли ви знайдете те, що хочете, для його інтеграції з Google Диском потрібно лише натиснути кнопку «підключити».

До категорій додатків належать продуктивність, соціальна освіта та серед інших. Під цими категоріями ви знайдете .pdf редактори, текстові редактори, редактори зображень, творці діаграм, інструменти робочого процесу, конвертери типів файлів, інструменти чату, факсимільні інструменти, інструменти для створення .gifs – ви отримаєте ідею.

Деякі з наших улюблених включають:

 • DocHub: .pdf редактор
 • Lumin PDF: .pdf редактор
 • Pixlr Editor: редактор зображень
 • GeoGebra: математичний інструмент для графіки, геометрії тощо
 • WeVideo: відеоредактор
 • PicMonkey: редактор фотографій

Це, в основному, без конкурентів серед хмарних служб зберігання даних, лише два: “Egnyte Connect” і “Box”. Щоб знайти та підключити програми через інтерфейс Box, натисніть посилання “apps” у меню вашого профілю користувача, щоб відкрити бібліотеку програм.

Ви можете знайти конкретні програми за допомогою поля пошуку або ознайомитись з параметрами за категоріями, такими як анотація, співпраця, редагування та безпека. Залежно від ваших потреб, однією з можливих переваг Box над Google Drive є те, що в ньому є багато інших додатків, призначених для використання в бізнесі.

Опції включають .pdf-редактори, програмне забезпечення для запису дзвінків, програми управління Agile-Scrum, програмне забезпечення для виставлення рахунків та трекери завдань. Занадто багато додатків, щоб назвати їх усіма, але ось кілька примітних:

 • Adobe Acrobat: .pdf редактор
 • 1-й запис записів: зйомка телефонних дзвінків
 • Agilewords: переглянути та затвердити документи
 • AppCooker: управління проектами для розробки додатків
 • BigMind Pro: збирайте ідеї та мозковий штурм
 • DocuSign: збирати підписи

Вибір між Google Drive та Box, якщо мова йде про сторонні додатки, залежатиме від того, які додатки вам потрібні та що ви робите для роботи. Як загальне правило – акцент на загальному – бібліотека додатків Google краще підходить фрілансерам та студентам, тоді як бібліотека Box найкраще працює для набору білих комірів.

Ми на стороні Google, тому що ми думаємо, що більше людей знайдуть цінність у її колекції додатків, але не соромтеся голосно погоджуватися. Ми радимо налаштувати безкоштовні акаунти в обох службах, щоб перевірити варіанти.

Якщо ви виявите, що і в Google Drive, і в Box є додатки, які вам подобаються, ви можете керувати ними разом, використовуючи мульти хмарний інструмент управління, такий як Otixo (читайте наш огляд Otixo).

Раунд: сторонні додатки для Google Диска

Логотип Google Диска
Box бізнес логотип

4

Синхронізація файлів

Більшість інструментів хмарного зберігання даних дозволяють синхронізувати файли на різних пристроях. Служивши посередником між кінцевими точками, ви можете редагувати файл на одному пристрої і побачити ті зміни, відображені на іншому незабаром після. В ідеалі “незабаром” означає майже в режимі реального часу, але деякі хмарні служби зберігання синхронізуються швидше, ніж інші.

Google Drive і Box слідкуйте за звичною моделлю папок синхронізації, вдосконаленою Dropbox: встановіть настільний клієнт і у вашій файловій системі буде створена папка, пов’язана з хмарою. Будь-які файли чи папки, розміщені у цій папці, надсилаються до хмари, а потім поширюються на будь-який інший пристрій із клієнтом синхронізації, підключеним до вашого облікового запису пам’яті.

Ні швидкість синхронізації дроселів, ні Диск Google, ні Box. Завантаження та завантаження повинно залежати від якості вашого інтернет-з’єднання. Однак у тестах, проведених для наших оглядів, Google Диск послідовно здійснював швидше завантаження файлів, тоді як завантаження для двох служб були приблизно однаковими..

Час завантаження тестової папки 1 Гб (у хвилинах) Середнє завантаження: Середнє завантаження:
Диск Google:10:474:55
Box Box:16:005:10

Box також не може обробляти файли розміром більше 5 Гб, і це лише якщо ви підписали бізнес чи підприємство. Дешевші підписки мають обмеження 2 Гб, а вільний план Box обмежений до 250 МБ. Google Диск дозволяє завантажувати та синхронізувати файли розміром до 5 ТБ.

Диск Google має обмеження синхронізації в 750 Гб на день, після чого вам буде заборонено завантажувати більше файлів до наступного дня (якщо файл у вас більше 750 ГБ, завантаження завершиться перед відключенням).

Щоб використовувати хмарний накопичувач для звільнення місця на жорсткому диску, ви повинні мати можливість вимкнути синхронізацію, оскільки це механізм, який залежить від зберігання файлів у хмарі та на вашому диску. Google Drive і Box мають вибіркову функцію синхронізації, яка дозволяє робити саме це.

Обидва сервіси дозволяють встановити обмеження для завантаження та завантаження. Встановлення лімітів уповільнить синхронізацію, але також позбавить ресурсів комп’ютера для інших завдань, як-от перегляду відео на каналі Cloudwards.net YouTube.

Загалом обидві хмарні служби зберігання файлів виконують прийнятну роботу з синхронізацією файлів, хоча жоден з них не очолює наш список найкращого хмарного сховища для синхронізації. Ми надаємо кивок Google для підтримки більших розмірів файлів і кращої якості для завантаження файлів.

Раунд: точка синхронізації файлів на Google Диску

Логотип Google Диска
Box бізнес логотип

5

Співпраця

Потенціал хмарного сховища для залучення спільних зусиль – це те, на чому Google Drive і Box виграють, як і будь-який інший постачальник, за винятком служби Egnyte Connect, яка включає деякі зручні функції управління завданнями (читайте наш огляд Egnyte Connect).

Основною для співпраці з Google Drive або Box є обмін файлами та папками – функція, що спирається на створення веб-посилань, які інші можуть використовувати для доступу до вашого вмісту.

У нас є окрема стаття про найкраще хмарне сховище для спільного використання файлів, яка стосується деяких функцій безпеки, які ми хочемо бачити, щоб заблокувати ці посилання, оскільки створення URL-адрес для доступу до файлів може бути ризикованою справою. Google балується на більшості з них; Коробка ні.

Спільний доступ до вмісту з Диска Google є простим: клацніть правою кнопкою миші на папці чи файлі та натисніть «надати доступ».

Ділячись вмістом, ви можете запросити інших за електронною адресою або створити спільне посилання, яке можна розмістити в обліковому записі соціальних медіа, Slack каналі чи деінде. Посилання Google Диска можуть бути обмежені дозволами з опціями лише для перегляду, редагування та коментування.

Нам подобаються налаштування дозволу, але ми хотіли б побачити захист паролем та термін придатності, щоб запобігти цим посиланням від небажаних очей.

Поле дозволяє також надавати спільний доступ до запрошень електронної пошти чи посилань, але з більшою кількістю налаштувань, щоб забезпечити безпеку посилань, ніж Google Диск. Опції включають захист паролем, автоматичне закінчення посилання та прапорець, що запобігає завантаженню вмісту.

Для передплатників бізнес-плану Box містить функцію «групи», яка дозволить вам застосовувати дозволи доступу до папки для декількох людей одночасно, наприклад, для відділу редагування чи графічного дизайну..

Box Business має багато інших функцій управління користувачами, які допомагають співпрацювати. Сюди можна віднести можливість одноліткам синхронізувати файли на своїх робочих столах і не допускати їх співпраці з членами негрупи.

Додаючи дозволи на папки за допомогою Box Business, є багато інших варіантів, ніж те, що ви знайдете на Диску Google. Варіанти включають:

 • Співвласник: може робити все, включаючи всі завдання адміністратора
 • Редактор: Можна робити все, крім обмеження запрошень
 • Переглядач програми: основний користувач із можливостями завантаження
 • Завантажувач попереднього перегляду: обмежений користувач із можливостями завантаження
 • Переглядач: Основний користувач без можливостей завантаження
 • Попередній перегляд: обмежений користувач без можливостей завантаження
 • Завантажувач: може завантажувати вміст і створювати папки

Ці пільги недоступні для користувачів “Персональний”, але для тих, хто шукає хмарне сховище, побудоване для багатокористувацької співпраці в бізнес-налаштуваннях, Box легко перетворює Google Drive.

Раунд: Точка співпраці для бокс-бізнесу

Логотип Google Диска
Box бізнес логотип

6

Остаточний вердикт

Остаточне підрахунок є, і воно містить до трьох раундів для Google Drive і два для Box.

Хоча нам подобається, що Box підтримує і Google Документи, і Office Online, і вважаємо, що він має кращі функції обміну файлами, Google Drive має більш корисну програму для заміток, цікавішу колекцію сторонніх інтеграцій та синхронізує файли плавніше, ніж Box.

Ми вважаємо, що остаточний розкол раундів відповідає дійсності: все більше людей виявлять, що Google Drive сприяє досягненню цілей продуктивності, ніж Box. Розрив не настільки широкий, як ви могли очікувати, і для підприємств, які жонглюють великою кількістю робочої сили, ми можемо стверджувати, що Box Business надає більшу цінність.

Ви фанат Google Диска чи ви віддаєте перевагу Box, щоб робити речі? Поділіться своїми думками в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Загальний переможець: Диск Google

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me