Evernote vs Google Drive: що найкраще підійде для вас?

Evernote та Google Drive – це два найкращі інструменти хмарної продуктивності, які можна (а не можна) придбати. Зі свого боку, Evernote вважається найкращим наявним додатком для заміток, вигравши OneDrive за цю честь. Тим часом, Google Диск може не вибрати Cloudwards.net для найкращого хмарного сховища, але ми не можемо заперечувати цифри; 800 мільйонів користувачів роблять його найпопулярнішим.


Між Evernote та Google Drive не виникає сумніву, який є більш універсальним. Evernote – це хмарна програма (фактично використовуючи Google Cloud для розміщення нотаток), а Google Drive – хмарний сервіс зберігання даних, який можна використовувати для завантаження файлів і служить платформою для декількох інтегрованих додатків, включаючи зразковий офісний набір..

Проте, незважаючи на прогалину між їхніми цілями, є законні питання, який сервіс найкраще працює для певних завдань. Зважаючи на це, настав час для Evernote проти Google Drive.

Битва: Evernote vs Google Drive

Метою цієї статті є не визначити, чи краще Evernote, ніж Google Drive, або навпаки, оскільки вони дуже різні тварини. Швидше ми хотіли розглянути конкретні функції та проаналізувати їх. Маючи на увазі цю мету, ми організували нашу статтю в п’ять різних раундів: швидкі конспекти, списки справ, складання досліджень, конспекти зустрічей або занять та обробка текстів.

По-перше, поговоримо загалом про те, що кожна послуга має на меті досягти та скільки коштує кожна послуга.

1

Ціна

Спочатку ми будемо порівнювати вартість підписки на кожен інструмент, а також розберемося, який об’єм пам’яті, розмір нотатки та обмеження пропускної здатності додаються до цих витрат.

Evernote

Evernote надає можливості ведення нотаток і зберігання нотаток на хмарних серверах, що дозволяє службі синхронізувати ці нотатки на різних ваших пристроях. Підтримуються кілька операційних систем, включаючи Windows, Mac, iOS та Android.

Однією з причин команда Cloudwards.net вважає Evernote найкращим додатком для запису приміток, який базується на відмінних організаційних функціях інструменту, про які ми детально описуємо в нашому огляді Evernote.

Ви можете зареєструватися у вільному обліковому записі Evernote, який має деякі обмеження, такі як пропускна здатність 60МБ на місяць та обмеження розміру нотатки 25МБ.

Evernote Plus пропонує менш обмежені обмеження (пропускна здатність 1 ГБ та розміри нот 200 МБ) всього за 3,99 долара на місяць. Є також Evernote Premium Plan з обмеженням синхронізації 10 Гб на місяць. Незалежно від того, з яким планом ви збираєтесь, фактичної стелі немає, коли йдеться про те, скільки місця ви зберігаєте для нотаток у довгостроковій перспективі.

Google Диск

Google Drive – це хмарне зберігання даних, як і будь-яке хмарне зберігання. Його визначальне призначення – допомогти вам заощадити місце на жорсткому диску, зберігаючи документи, зображення, відео, музику та інші файли на віддалених серверах.

Однак це хмарний сервіс зберігання даних, який, як ви можете прочитати в нашому огляді Диска Google, забезпечує набагато більше цінності, ніж це, що завдяки ряду інтегрованих додатків. Ці додатки включають звичайний клієнт синхронізації, крім неперевершеного набору офісних інструментів, що включає текстовий процесор (Документи Google) та додаток електронних таблиць (Google Таблиці).

Google також має власну роль у хмарному додатку для прийняття записів, Google Keep. Хоча Google Keep насправді не інтегрований з Google Диском, тому не малюючи зі свого місця для зберігання нотаток, ми розглянемо його можливості нижче, порівнюючи Диск Google із Evernote. Google на початку 2017 року інтегрував Google Keep з Google Документами – інтеграцію, яка офіційно зробила Google Keep членом групи інструментів G Suite (разом із Диском, Документами, Календарем, Gmail та кількома іншими програмами).

Щоб отримати доступ до Keep і робити нотатки з Документів Google, просто натисніть меню “інструменти”, а потім виберіть “Зберігати блокнот”.

Набравши нотатку Keep у Документі Google, буде створено примітку, пов’язану із документом у Google Keep. Це дуже корисна інтеграція для серйозних користувачів як Keep, так і Документів, і Google, з надією, пошириться на Листи, Gmail та деякі інші її місцеві програми.

Google Keep абсолютно безкоштовний, надаючи необмежений простір для записів, не обмежуючи щомісяця. З іншого боку, за допомогою Google Drive ви отримуєте 15 Гб безкоштовно, що належить до найкращих пропозицій безкоштовного хмарного сховища. Якщо місця для зберігання недостатньо, ви можете отримати 100 Гб за 1,99 долара та 1 ТБ за 9,99 доларів на місяць.

Тепер, коли ми належним чином представили Evernote та Google Drive, давайте перейдемо до порівнянь.

Раунд: ціна на Google Диск

Evernote логотип
Логотип Google Диска

2

Швидкі примітки

Наука свідчить, що наші спогади майже безмежні; це нагадує, що у нас виникають труднощі. Хоча наука також зараховує епоху мобільних пристроїв за те, що наша увага прирівнюється до золотої рибки, використання хмари для запису випадкових думок та ідей, щоб потім їх не забути, має монументальні переваги для біта відкликання.

Для цього завдання ідеально підходять додатки для заміток, набагато більше, ніж записувати свої чудові ідеї на коктейльні серветки або тильну сторону руки. У нашому першому раунді ми дізнаємося, який із наших двох пропонованих послуг найкраще підходить для цієї мети.

Хоча особисто у цього автора є цілий зошит Evernote, присвячений майбутнім запискам, я не заперечую, що настільний клієнт Evernote для цієї мети трохи відчуває себе, як носити в продуктовому магазині смокінг..

Google Keep, з іншого боку, не має настільного клієнта, а спрощений веб-інтерфейс, ідеально розроблений для швидких нотаток. У макеті Keep використовуються плитки, які можуть бути кольоровими, і це відчуває себе віртуальною заміною стіни пост-приміток.

Ми б не рекомендували використовувати Google Документи з тією ж метою, головним чином, тому що немає кращого способу впорядкування та пошуку конкретних Документів пізніше, крім пошуку назв. І Evernote, і Google Keep підтримують текстовий пошук та спеціальні теги.

За допомогою спеціальних тегів можна помітити нотатки, щоб їх сортувати пізніше. Наприклад, якщо ви блогер, ви можете створити тег під назвою “ідеї блогу”, а потім пізніше, коли ви намагаєтесь придумати нову ідею блогу, підтягніть всі замітки, позначені як такі, щоб змастити свої ментальні колеса.

Якщо говорити про швидкі нотатки, то, звичайно, більшість людей, можливо, отримають більше пробігу в додатку для смартфонів, і Evernote та Google Keep мають хороші.

Що стосується Evernote, його мобільний клієнт відчуває себе набагато більше підходить до завдання швидких нотаток, ніж його настільний клієнт завдяки мінімалістичному плануванню.

У додатках Evernote для Android та iOS є функція зйомки, так що якщо ви не збираєтесь і помітите щось, що провокує ідею, ви зможете швидко зробити її зображення разом із пов’язаними нотатками, щоб потім нагадати про цю ідею пізніше.

Мобільний додаток Evernote також підтримує рукописний текст для тих, хто використовує стилус. За допомогою оптичного розпізнавання символів ви навіть можете пізніше шукати ці рукописні замітки. Якщо ви віддаєте перевагу голосові нотатки, ви можете записувати і ті, що використовують мобільний додаток Evernote (аудіонотації також доступні через настільний додаток).

Google Keep також може робити це (знімки, рукописний текст і голосові нотатки), проте має ще кілька хитрощів, яких Evernote не робить. Однією з найцінніших є перетворення голосових нот у текст, використовуючи добре відточені алгоритми перетворення Google.

Насправді, у Keep є одне з найсучасніших програмного забезпечення голосових нот будь-якого додатка для запису записів. Ви можете диктувати цілі нагадування (корисні під час руху) та використовувати можливості перетворення мови в текст, щоб згодом перетворити цей диктант у письмові замітки..

Крім того, барвистий макет Google Keep, як і його веб-інтерфейс, створений для швидких нотаток.

Немає сумніву, що, якщо говорити про швидкі нотатки, Google Keep – найкращий друг, який може мати роздумливий мислитель, і легко наш переможець перший тур.

Раунд: Швидкі нотатки для Диска Google

Evernote логотип
Логотип Google Диска

3

Списки справ

Перш за все: ні Evernote, ні Google Drive не підходять для управління проектами. Для цього вам потрібна спеціальна програма, наприклад Trello, або хмарне рішення для зберігання даних із вбудованими функціями управління завданнями, такими як Egnyte Connect (читайте наш огляд Egnyte Connect).

Однак для щоденних списків, наприклад, для покупок чи справ для справ, достатньо буде. Як ви можете здогадатися, функції, які підтримують списки справ, частково збігаються з тими, які підтримують швидкі завдання, надаючи перевагу Google Keep.

Кольорові кольорові плитки допомагають зберігати списки візуально чітко, а Keep також підтримує створення контрольних списків, щоб ви могли позначати елементи списку під час їх заповнення. Функції розпізнавання голосу Google Keep навіть дозволяють додавати елементи до списків усно, кажучи: “Добре, Google, додай арахісове масло до мого продуктового списку”.

Далі розширюючи його використання як виробника списку, Google Keep також підтримує функцію нагадування, тому вам зовсім не потрібно пам’ятати, щоб перевіряти свій список. Нарешті, ви можете поділитися списками Google Keep з іншими, залучаючи їх також.

Evernote також підтримує контрольні списки та нагадування, але жодна з інших функцій, що робить Google Keep чудовим для створення списків. Крім того, як і у швидких замітках, Evernote вважає себе занадто складним для складання простих списків. Однак ця складність стане у нагоді в наступному раунді.

Раунд: Точки списків справ на Google Диску

Evernote логотип
Логотип Google Диска

4

Складання досліджень

Хоча складання швидких нотаток найкраще працює з простим додатком, компіляція детальних приміток для роботи, особистих чи академічних проектів потребує більш вражаючих організаційних особливостей. Ось де Evernote дійсно робить світ різницею.

Складання обширних записок – це саме те завдання, яке найкраще підходить Evernote. Центральним у цій заяві є використання організаційних зошитів над окремими записками.

Насправді, хоча це може здатися очевидним доповненням, більшість додатків для запису нотаток не включають функціональність ноутбука. OneNote та Zoho Notebook – єдині інші варті варіанти, які приходять вам на думку, а зошит Зохо – лише найкращий варіант прикордонної лінії (читайте наш огляд зошита Zoho).

Єдиним недоліком є ​​те, що команда Evernote чомусь вирішила обмежити користувачів лише 250 ноутбуками. Хоча це повинно бути достатньо для середнього записувача, серйозні науковці та інші енергокористувачі можуть вважати шапку занадто обмежувальною.

Кожен зошит Evernote може, принаймні, вміщувати необмежену кількість нот. Крім того, як було зазначено, примітки можуть бути позначені спеціальними тегами, які згодом можуть бути використані для сортування. Це дозволяє швидко підтягувати нотатки, пов’язані з певною темою. Фактичний текст у примітках також може шукатись, якщо ви намагаєтесь знайти конкретний дослідний документ, який не був позначений етикеткою..

Також корисним для дослідницьких цілей є той факт, що примітки, створені в Evernote, можуть бути зшиті, вставляючи посилання для одного в текст іншого. Ці посилання працюють так само, як посилання на веб-сайт, за винятком того, що сторінки, на які посилаються, є приватними для вас.

Крім того, можливість анотувати зображення та сканувати сторінки надзвичайно корисна для дослідження таких речей, як твори мистецтва та історичні документи. Звичайно, ви також можете приєднати файли до Evernote та додати голосові ноти, ще більше розширивши свій дослідницький архів. Функція веб-кліпер Evernote також корисна для збору досліджень.

Хоча ви, звичайно, можете використовувати Google Документи для збору наукових записів, для Evernote це майже не відповідає. Ви можете шукати заголовки Google Doc з домашньої сторінки Диска Google, але не існує способу пошуку тексту тексту або тегів у документах для сортування.

Хоча ви можете створювати папки для зберігання пов’язаних із Google Документами, це не так зручно, як використання ноутбуків.

Google Keep також не підтримує функціональність ноутбука, хоча ви можете принаймні тегувати пов’язані примітки та шукати текст примітки, як згадувалося раніше. Тим не менш, він просто не має організаційних особливостей, які ми хотіли б для складання досліджень. Зрештою, Google Keep – це більше блокнот, ніж ноутбук.

Раунд: складання дослідницького пункту для Evernote

Evernote логотип
Логотип Google Диска

5

Примітки про зустрічі або заняття

Що стосується копіювання дописів на дошку чи дошку для роботи чи школи, наш вибір приміток для вибору приміток – OneNote, детально описаний у нашому огляді OneNote. Це завдяки тому, що додаток Microsoft для запису приміток дозволяє організовувати окремі нотатки будь-яким випадковим способом, крім того, що OneNote має чудові функції малювання. Однак ми розглянемо Evernote vs OneNote в окремій статті.

Між Evernote та Google Drive, головна перевага Evernote для цієї мети – це використання ноутбуків, які принаймні дозволяють вести конспекти для окремих робочих проектів чи класів у сегменті..

У Evernote є і деякі можливості малювання, але для їх використання потрібно створити окрему чорнильну замітку. Неможливість поєднання текстових і чорнильних приміток є великим недоліком для цієї мети.

Google Keep дозволяє додавати малюнки до нотаток, але, як інструмент малювання, він досить обмежений і дозволяє лише додавати малюнки до верхньої частини нотаток.

Для обох інструментів голосові ноти стануть корисними для поганих записувачів або тих, хто бажає слухати зустріч чи клас, а не намагатися робити нотатки. Для ваших колег чи однокласників просто запис сеансу також означатиме, що вони не повинні слухати вас, як ви натискаєте клавіатуру.

З усіх п’яти раундів цієї статті, мабуть, найближчий, і ні Evernote, ні Google справді не відокремлюються від інших. Ми надаємо невелику перевагу Evernote завдяки його функціям для ноутбука, хоча, у цьому випадку, створення окремої папки для кожного проекту чи класу та просто використання Документів Google, ймовірно, буде достатньо.

Раунд: Точка для зустрічей або приміток для класу Evernote

Evernote логотип
Логотип Google Диска

6

Обробка текстів

Google Документи – це спеціалізований інструмент для обробки текстів, і, як ви можете припустити, це, безумовно, кращий вибір, ніж Evernote, коли йдеться про це завдання. Однак у Evernote є багато функцій форматування, які ви очікуєте знайти в текстовому процесорі, тому ми також можемо зрозуміти, чому хтось може запитати, чому б ні?

Серед цих функцій форматування, Evernote підтримує сотні шрифтів, від Агенції FB до Ю. Готики.

Також підтримуються розміри шрифту, стандартне форматування шрифту (напівжирний шрифт, курсив, підкреслення тощо), списки з маркірованими відступами, відступи та таблиці. Ви також можете друкувати та відтворювати нотатки, використовуючи історію версій Evernote у разі небажаних змін.

Хоча люди, звичайно, використовують Evernote для обробки текстів – і навіть для написання книг – це не мета, для якої він був розроблений, і вам буде краще використовувати спеціалізований текстовий процесор.

Документи Google, наприклад, мають набагато кращі функції перевірки орфографії та граматики. Він також підтримує заголовки, номери сторінок та інші параметри компонування, наприклад стовпці та міжрядкові інтервали, які ви не отримаєте з Evernote.

Крім цього, Google Drive та Google Docs чудово підходять для співпраці. Наприклад, функція “пропозиція” дозволяє іншим пропонувати правки до ваших документів, не змінюючи насправді.

Хоча ми можемо зрозуміти, що стосується Microsoft Word, на сьогоднішній день існує дуже мало додатків, які відповідають можливостям текстової обробки Google Документів, і Evernote не є серед них.

Раунд: точка обробки тексту на Диску Google

Evernote логотип
Логотип Google Диска

7

Вирок

Вибір Evernote через Google Drive або навпаки багато в чому залежатиме від того, яку саме задачу вам потрібно виконати. Хоча Google Drive, якщо припустити, що ви включаєте Документи Google і Google Keep в рівняння, безумовно, більш універсальний, є деякі завдання, над якими Evernote просто вирішує, переважно дослідження.

Хороша новина – вибирати не потрібно. У Evernote та Google Drive є безкоштовні версії, яких повинно вистачити для основного використання. Якщо ні, то вартість передплати є досить низькою, що ми не маємо жодних проблем закликати будь-яку угоду, особливо зважаючи на пропоновані переваги щодо продуктивності.

Для любителів обох інструментів є навіть способи інтеграції Evernote та Google Drive. Наприклад, за допомогою IFTTT ви можете автоматично створювати нотатки Google Doc, коли в Evernote застосовуються конкретні теги.

Для більш базового підходу ви можете скопіювати посилання Google Doc на Evernote. Це автоматично створить маленьку скриньку в Evernote, яка точно повідомляє, на що вказує посилання.

Тоді наша найкраща порада – вибірково використовувати обидва інструменти для покращення трудового життя. Обидва є чудовими, і немає підстав не отримувати найкращі з обох світів.

Кінцевий переможець: Диск Google

Повідомте нам власні думки про Evernote та Google Диск нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map