Dropbox Paper vs Google Docs: що краще для роботи в Інтернеті?

Dropbox Paper – новий січень 2017 року, це новий конкурент для Документів Google, текстового процесора в офісному наборі Google. Ми з Cloudwards.net використовуємо Google Документи для співпраці, і це виявилося цілком здатним. Проте Dropbox Paper є новим звіром і може досягти балансу, тому ми робимо це порівняння Dropbox Paper vs Google Docs (читайте наш огляд Dropbox Paper).


Два додатки корисні, оскільки дозволяють залишати позаштатні редактори позаду та співпрацювати з іншими користувачами в режимі реального часу. Такі функції, як історія версій, коментарі та пропозиції полегшують роботу над документом в автономному режимі, надсилають його, отримують зворотній зв’язок, застосовують його і знову надсилають..

Після того, як ви закінчите свою роботу, легко поділитися з іншими людьми або опублікувати в соціальних мережах. Ви також можете створювати нові версії документа, зберігаючи старі, тому їх легко переглянути або відкотити назад. Якщо несправності та збої на вашому жорсткому диску немає, програмне забезпечення для відновлення даних не допоможе, тож ви будете легко знати, що ваші файли також безпечні в хмарі.

Якщо у вас немає часу прочитати логіку і просто хочете відповіді, Google Документи виграють. Хоча він не настільки привабливий, як Dropbox Paper і не може вставляти медіа, він має більш потужні функції, включаючи вдосконалення редагування тексту та форматування сторінки. Він також може отримати доступ до розширеної бібліотеки сторонніх додатків.

У решті статті ми подамо вам поглиблене порівняння двох програм. Щоб дізнатися більше про базовий сервіс, що стоїть за Dropbox Paper, прочитайте наш огляд Dropbox. Якщо ви хочете дізнатися про інший продукт, який пропонує Google, прочитайте наш огляд Google Диска. Це зробило наш найкращий список безкоштовного хмарного зберігання.

Битва: Папка Dropbox проти Google Документів

З налаштуванням кільця, давайте перейдемо до матчу. Ми розділили цю статтю на кілька раундів, де ми побачимо, як поєднуються два суперники.

Перший раунд: інтерфейс

Хоча у смаку немає обліку, деякі речі очевидні. Інтерфейс Dropbox Paper виглядає чисто і сучасно. Документи Google схожі на клон Microsoft Word. Однак, бути схожим на Word – це не погано, оскільки у користувачів, які ознайомилися з ним, у адаптації проблем не виникне.

інтерфейс paper-vs-docs-paper

Для зручності користування Dropbox Paper має меню, яке зведене до єдиного випадаючого списку, що полегшує пошук деяких функцій. Це також допомагає вибрати не багато. Google Docs організовує їх у окремі меню вгорі документа. Ви можете шукати потрібний варіант, скориставшись меню “довідка”, якщо не можете його знайти.

інтерфейс paper-vs-docs-google

У правому нижньому куті паперу ви знайдете посилання клавіш. Нам подобається, що вона вискакує збоку, чітко та привабливо показує необхідну інформацію та не охоплює документ. Використовуючи Документи, вам потрібно перейти до меню “довідка”, а потім розібратися зі спливаючим вікном. Зрозуміло, але шалено. Однак ви можете шукати через нього.

Хоча інтерфейс Документів Google жодним чином не поганий, ми даємо перший раунд “Паперу”, хоч лише незначним відривом.

Переможець: Dropbox Paper

Другий раунд: обмін

Вам потрібен лише один клік, щоб отримати спільне посилання з Dropbox Paper, тоді як Google Документи вимагають, щоб ви увійшли в меню спільного доступу. Метод Документів зручний, якщо ви хочете встановити дозволи. Все на одному місці, і ви можете встановити їх окремо для кожного користувача, коли ви запрошуєте їх. Папір має окреме меню для дозволів.

paper-vs-docs-paper-share

Документи дозволяють вам ділитися безпосередньо в Google+, Facebook та Twitter. Папір може розміщуватися безпосередньо в Slack.

paper-vs-docs-google-share

Використовуючи Документи, ви також можете ввімкнути налаштування власника, наприклад, заборонити редакторам змінювати дозволи доступу або додавати нових людей та забороняти коментаторам і глядачам завантажувати, друкувати або копіювати файл. Ви також можете зробити документ загальнодоступним, доступним для всіх за посиланням або лише для вибору людей. Папір може робити лише останні два.

Google Docs – це очевидний переможець, оскільки він пропонує більше контролю над тим, хто може робити що з вашими документами, і він може ділитися ними в соціальних мережах. Якщо вам потрібно поділитися типами файлів, крім документів, ознайомтеся з найкращим хмарним сховищем для спільного використання.

Переможець: Документи Google

Третій раунд: функції форматування

На папері Dropbox є швидкий спосіб форматування тексту: виберіть слово або текст, який ви хочете відформатувати, і на панелі інструментів з’явиться гарний вигляд інструментів з варіантами, щоб зробити його жирним, додати виділення або підкреслення, змінити його на заголовок, створити маркований список , створіть коментар або внесіть його до списку справ. Вам потрібно буде використовувати Markdown для доступу до інших варіантів, хоча їх не багато.

форматування paper-vs-docs-paper

Google Документи не просто схожі на Word за зовнішнім виглядом, але й за функціями. Ви можете використовувати величезну бібліотеку шрифтів Документів, змінювати розмір шрифту на певне значення, форматувати фарбу над ним, збільшувати чи зменшувати відступи, вибирати вирівнювання та застосовувати інші формати, яких ми очікуємо від офлайн-редакторів.

форматування paper-vs-docs-docs

Враховуючи багаття функцій форматування тексту, в цьому раунді легко помітити, як Документи видаляють Папір.

Переможець: Документи Google

Четвертий раунд: Медіа інтеграція

У випадку Документів інтеграція медіа зводиться до розміщення фотографій, оскільки ви не можете вставляти відео чи вставляти аудіопосилання. Папір підтримує всі типи файлів, які ви можете попередньо переглянути в Dropbox, включаючи відео YouTube та Vimeo та посилання Soundcloud. Якщо ви шукаєте сховище для своїх медіа, прочитайте наш найкращий онлайн-сховище для фотографій та відео.

Папір більш універсальний, тому виграє цей раунд.

paper-vs-docs-paper-media

Переможець: Dropbox Paper

П’ятий раунд: Загальні характеристики

Google Docs і Dropbox Paper мають деякі функції, включаючи список справ, кількість слів, календар, історію документів, експорт та друк. Google дозволяє експортувати до семи типів файлів, тоді як Paper лише три. Обидва використовують Google Календар.

На цьому схожість закінчується.

paper-vs-docs-paper-to-do

Папір має цікаву функцію під назвою “templatize”, яка дозволяє встановлювати документи як шаблони для прискорення створення нових документів. Папір також дозволяє переглядати документ у привабливому поданні для презентації, який також має “темний режим”.

paper-vs-docs-paper-tematize

папір vs-docs-paper-загальне меню

Окрім списку завдань, Документи інтегруються з Google Keep – одним із найкращих додатків для запису приміток. Це дозволяє вам, скажімо, робити нотатки про роботу на телефоні, а потім отримувати доступ до них, перебуваючи на своєму ноутбуку.

Налаштування сторінки дозволяє встановити розмір паперу від літери до формату B5, незалежно від того, орієнтується він на пейзаж або портрет та окремі поля.

налаштування paper-vs-docs-google-page

Документи також мають дві функції, які допомагають у виборі слів: Словник та досліджувати. Словник допомагає визначити слова, які ви не знаєте, тоді як Explore дозволяє використовувати потужну пошукову систему Google для дослідження Інтернету. Обидва спливають у правій частині екрана, що дозволяє продовжувати працювати під час їх використання.

paper-vs-docs-google-словник

Ви можете встановити мову свого документа на будь-якому, від африканського до корейського. Якщо документ має іншу мову в ньому, функція перекладу допоможе вам подолати мовний розрив. Якщо ви не бажаєте набирати текст, також є голосовий набір.

Документи можуть інтегруватися з багатьма програмами, включаючи DocuSign, Тезаурус, творців діаграм, WordPress для Google Документів тощо. Google Слайди, презентації та Google Таблиці, електронні таблиці, разом із Документами складайте офісний набір Google. Ви можете отримати доступ до всіх із них за допомогою Google, що робить роботу з документами ще простішою.

Зрозуміло, що в Google Документах є багато функцій, яких не вистачає на папері Dropbox. Якщо ви шукаєте потужність обробки необробленого тексту, ця категорія повинна визначити її для вас.

Переможець: Документи Google

Шостий раунд: Співпраця

Обидва додатки обробляють співпрацю аналогічно. Після того як ви поділилися своїм документом, запрошені співпрацівники можуть редагувати його одночасно, і їх позиція позначається курсором. Зміни, внесені різними людьми, відповідають різним кольорам, тому легко помітити, хто що робив. Історія документів створить версії, які відповідають змінам, внесеним різними авторами.

paper-vs-docs-google-collab

paper-vs-docs-paper-collab

За допомогою будь-якої служби ви можете працювати в режимі реального часу, бачити, що робили інші, і переглядати історію ваших документів, тому ми будемо називати цю категорію краваткою.

Якщо ви хочете покращити свій досвід співпраці, прочитайте про найкращі хмарні сховища для співпраці. Щоб зробити розподілену роботу менш болісною, прочитайте нашу статтю про те, як зробити віддалену роботу легкою.

Переможець: Краватка

Фінальні думки

Dropbox Paper – це чудова спроба зняття Документів Google, але лише спроба. Папір привабливий та інтуїтивний у використанні, має цікаві функції та може інтегрувати безліч медіа та інших типів файлів, але не близький до можливостей редагування тексту Документів. Те саме стосується загальних функцій підвищення продуктивності.

Google Docs – переможець у нашому порівнянні, але що ви думаєте? Чи використовуєте ви щось інше для роботи над своїми документами в Інтернеті? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map