DreamHost vs. HostGator Battle It Out у 2020 році

DreamHost – це легко одна з найкращих веб-служб хостингу, яку ми розглянули. Він пропонує довгий перелік планів, кожне з яких добре почувається своєю ціною, на додаток до чудової швидкості, чудової безпеки та недорогих цін. HostGator, з іншого боку, має кілька проблем, а саме у відділах конфіденційності та швидкості. 


У цьому порівнянні DreamHost проти HostGator ми побачимо, як вони складаються поетапно, виділяючи змінні, які роблять їх блискучими, і ті, які змушують їх занурюватися. Зрештою, ви дізнаєтесь, який найкращий варіант для розміщення вашого сайту. З цього приводу ми рекомендуємо прочитати наш огляд DreamHost та огляд HostGator додатково до цього посібника.

Оскільки ми зосередимось переважно на цих веб-хостингах, їх загальний рейтинг може змінитися. Як ви можете бачити в нашому порівнянні DreamHost vs. SiteGround, іноді послуга, яка краща за решту ринку, не краща в порівнянні один на один.

Налаштування бою: DreamHost проти HostGator

Для нашого порівняння ми слабко дотримуємось критеріїв, які використовуються в окремих оглядах. “Сипуче” – це оперативне слово. Ось саме так, якщо наслідувати наші огляди, то це призведе до восьмигранної кровопролиття, яка не тільки тривала, але й несправедлива. Замість того, щоб надати рівну вагу, скажімо, типу хостингу та швидкості, ми скоротили критерії огляду. 

Ми з’ясували, що важливі п’ять напрямків: функції, ціна, простота використання, швидкість та безпека. Підтримка теж важлива, але якщо більшість веб-хостів мають принаймні гідну підтримку, це зазвичай не викликає побоювань. Кожен раунд заслуговує на бал, і той, хто б хостинговий сервіс вимагав три або більше балів, в кінці буде переможцем. 

Кожен раунд розпочнеться певними нотатками щодо наших очікувань щодо цих критеріїв. Наприклад, ми шукаємо щоденні резервні копії в першому раунді та щедру політику повернення коштів у другому раунді. Далі ми поговоримо про те, наскільки сервіси задовольнили наші очікування щодо цього раунду, а потім дамо кілька думок про те, як вони порівнюються. Нарешті ми оголосимо переможця та присудимо бал. 

Зважаючи на це, ми радимо читати кожен раунд, а не просто сканувати переможців. Деякі раунди дуже близькі, змушуючи нас приймати судження про те, які аспекти, на які ми вважаємо, є найважливішими – оцінка, яка не обов’язково стосується вас.

1

Особливості

В останні кілька років веб-хости розвивалися, коли мова йде про функції. Зараз безкоштовні рекламні кредити iPage виглядають застарілими порівняно з сучасним серверним програмним забезпеченням Hostinger (читайте наш огляд iPage та огляд Hostinger). Хоча ми цінуємо додаткові смаколики, вони не є підходящою заміною того, що ми вважаємо істотними особливостями. 

Ці функції повинні допомогти вам зробити три речі: створити, оптимізувати та захистити свій сайт. У кожній області має бути принаймні одна особливість. Наприклад, надійний сервіс у цьому раунді забезпечить розробник веб-сайтів, вбудований кешування та щоденні резервні копії. Ми будемо порівнювати, що пропонують DreamHost та HostGator, коли мова йде про функції, а також коли вони вводять ці функції у лінійку.

DreamHost

DreamHost пропонує чудовий спектр функцій, які вписуються безпосередньо в три згадані області. Ми поговоримо про створення за хвилину, але для оптимізації ви маєте повноцінне сховище SSD та кеш на певних типах хостингу, а для забезпечення безпеки – щоденне резервне копіювання та безкоштовний сертифікат SSL / TLS. 

Хоча спільні плани все ще містять безліч функцій, найбільше виділяються плани WordPress. DreamHost перетворився на наш кращий веб-хостинг для керівництва WordPress з його планами DreamPress – керовані рішення WordPress, побудовані у хмарному середовищі (читайте наш огляд MDDHosting для іншого хост-орієнтованого хоста). 

Плани DreamPress поставляються з усіма згаданими вище функціями, а також необмеженим CDN, постановкою WordPress одним натисканням кнопки, керованими оновленнями WordPress та платною версією Jetpack, що є важливим плагіном WordPress (про що ви можете прочитати в нашому посібнику для початківців щодо використання WordPress). 

Для тих, хто не знайомий з WordPress, ви можете скористатись Remixer, який є власним конструктором веб-сайтів DreamHost. Незважаючи на те, що кращі з нашими кращими розробниками веб-сайтів, Remixer – це суцільна пропозиція, яка поєднується з інтерфейсом у стилі блоків, який нагадує Webnode (читайте наш огляд Webnode). Вибір теми також є ґрунтовним.

dreamhost-огляд-реміксер

Однак у Remixer є унікальна перевага перед іншими розробниками веб-сайтів. Ви можете використовувати відмінний вибір тем та простий інтерфейс перетягування та дизайну свого веб-сайту, але також можете експортувати готовий веб-сайт у WordPress. Якщо ви хочете гнучкості WordPress, але не хочете найняти розробника чи придбати тему, Remixer – це один із небагатьох способів, як можна занурити ногу в обох світі.. 

ХостГатор

HostGator має так само багато функцій, як і DreamHost, але вони не охоплюють діапазон планів. Замість того, щоб розбивати рівень хостингу на основі продуктивності, HostGator здебільшого розбиває їх на основі функцій, які ви отримуєте, що є практикою, яку ми бачили в таких службах, як Bluehost (читайте наш огляд Bluehost).

Як і iPage та JustHost (читайте наш огляд JustHost), HostGator відволікає відсутність функцій з безкоштовними кредитами на рекламу та кількома інсталяторами в один клік. Ми не скаржимось, але на даний момент це справді не є особливостями – це очікування. Не вистачає SSD-пам’яті в планах, а також щоденних резервних копій та кешування, які містяться в планах WordPress.

Особливості, не включені до вашого плану, доступні на ринку, і, хоча ми цінуємо єдине замовлення для, ну, шопінгу, ми хотіли б, щоб більшість функцій були включені поза воротами.. 

hostgator-огляд-ринок

Там, де світить HostGator, знаходиться у будівельному відділі. У вас є два розробники веб-сайтів, хоча один з них явно перевершує. Перший – це власний веб-розробник веб-сайтів HostGator, який (як ви можете прочитати в нашому огляді Gator) не все так вражає. 

Ви також можете використовувати Weebly для створення свого сайту. Як ви бачите в нашому огляді Weebly, це суцільне включення до будь-якого хостинг-пакету, що поєднується з безглуздим інтерфейсом, чудовим підбором тем та надійною сторонній інтеграцією. HostGator надає пакет “connect”, який дозволяє використовувати безкоштовну версію Weebly із власним доменом. 

Думки круглі

Цей раунд не зводиться до включених функцій, а скоріше там, де ці функції входять. DreamHost надає основні аспекти в планах, спираючись на їх збільшення цін. HostGator, навпаки, ледве дає вам що-небудь на низькому рівні, змушуючи вас перейти до дорогого пакету, щоб отримати чіткий список функцій.

Раунд: Особливості точки для DreamHost

DreamHost логотип
Логотип HostGator

2

Ціна

Ціноутворення – складна тема для веб-хостів. Хоча є винятки (читайте наш 1&1 огляд IONOS для однієї з них), більшість послуг чекають до оформлення замовлення, щоб уточнити ціну, яку ви будете платити. Що рекламується як пакет, який коштує кілька доларів на місяць, це часто перевищує 100 доларів при введенні платіжної інформації. Це тому, що вам потрібно буде придбати кілька років хостингу, щоб отримати гідну ціну. 

У цьому раунді ми дивимось на швидкість DreamHost та HostGator, а також наскільки зрозуміла ця ставка протягом усього процесу оформлення замовлення. Крім того, ми будемо порівнювати тривалість планів і гарантії повернення грошей.

DreamHost

DreamHost коштує дешево, хоча спочатку це може здатися не таким. Порівняно з такою послугою, як Hosting24, показник DreamHost вищий (читайте наш огляд Hosting24). Однак, поновлення DreamHost дешевше, ніж більшість конкурентів та дає вам гнучкість у тривалості завантаження. Якщо ви шукаєте дешевий веб-хостинг, DreamHost – це впевнений вибір. 

Спільні плани дуже вражаючі: DreamHost пропонує вступну ставку менше 3 доларів на місяць протягом року або трьох років, а ставку – 6 доларів на місяць після поновлення. Ця ставка поновлення застосовується і до місячного плану, який DreamHost пропонує, на щастя, без штрафних санкцій (читайте наш огляд Arvixe на прикладі хоста, який щомісяця карає користувачів). 

Плани DreamPress коштують дорожче, але все-таки трохи дешевше, ніж Kinsta з аналогічним набором функцій (читайте наш огляд Kinsta). Однак, якщо ви не можете розмахувати ціновою точкою від 20 до 30 доларів, SiteGround – це відмінна бюджетна альтернатива (читайте наш огляд SiteGround).

Що найбільше відрізняє DreamHost, це гарантія повернення грошей. У вас є цілі 97 днів, щоб змінити свою думку, що перевершує лише гарантію повернення грошей A2 в будь-який час (читайте наш огляд хостингу A2). Гарантія DreamHost також застосовується незалежно від тривалості. Це означає, що якщо ви вирішили придбати щомісячний план, у вас все ще є північ на три місяці, щоб отримати всі свої гроші. 

ХостГатор

Порівнюючи таблицю цін HostGator із ціною DreamHost, видно, що послуги схожі, коли мова йде про ціни. Спільні плани починаються майже з тієї ж цінової точки, а плани WordPress ще дешевше з HostGator. Однак погляд може обманювати, і це безумовно вірно тут. 

Ціни, перелічені на веб-сайті HostGator, дійсні лише в тому випадку, якщо ви купуєте хостинг за три роки вперед. Однак HostGator пропонує також одно- та дворічні плани, а також тривалість на один, три та шість місяців. Чим коротше ти триваєш, тим дорожче стає місячна ставка.

Одно-, три- та шестимісячні плани стягують ставку поновлення, що становить 11 доларів за найдешевший спільний план. HostGator може принести вам добрий шматок на початковому терміні, але ви з цим компенсуєтесь у довгостроковій перспективі. Крім того, вам доведеться придбати багато хостингу, щоб отримати знижку, що означає значні попередні витрати. 

На щастя, гарантія повернення грошей – це не погано. HostGator пропонує 45 днів, щоб отримати повернення коштів, що більше, ніж більшість хостів. Тим не менш, це менше, ніж DreamHost і хостинг InMotion, останній з яких дає вам повних 90 днів (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Круглі дві думки

Як і перший круглий, і цей досить зрозумілий. HostGator коштує дорожче після оновлення і змушує купувати кілька років хостингу, щоб отримати гідну ціну. DreamHost має просту схему ціноутворення, яка при поновленні коштує приблизно вдвічі менше і дає вам гнучкість, коли справа стосується тривалості без покарання.

Раунд: Цінова точка для DreamHost

DreamHost логотип
Логотип HostGator

3

Простота використання

З усіма нашими оглядами веб-хостингу ми купуємо анонімний план, щоб ми могли відчувати його так само, як і ви. Це починається з посадки на сайті, перегляду списку доступних планів, вибору одного та заповнення замовлення. У цьому раунді ми розглянемо, як легко придбати план та створити веб-сайт із DreamHost та HostGator.

DreamHost

DreamHost робить пошук та вибір плану простим. Веб-сайт сучасний та інтуїтивно зрозумілий, і кожна сторінка продукту надає можливість перегляду щомісячних та річних тарифів. Вибравши план, веб-сайт приводить вас до процедури оформлення замовлення сторонніх організацій, яка ганьбить багатоетапну перевірку Namecheap (читайте наш огляд Namecheap). 

Процес оформлення замовлення також не бомбує вас додатками чи додатковими послугами. Він запитує тривалість, яку ви хочете придбати, і трохи іншого, змушуючи весь процес відчувати себе легко. Завершивши платіж, ви перейдете безпосередньо на сторінку створення пароля, що краще, ніж надсилати електронний лист із вашими обліковими записами для входу (читайте наш огляд LunarPages, щоб дізнатися чому). 

Нарешті, ви можете увійти. DreamHost використовує власну панель управління, яка поєднує управління обліковими записами та веб-сайтами в єдине місце. При цьому, йому не вистачає тонкості панелей управління, що спостерігаються з Пейджлі та Кінста. Панель управління DreamHost більше схожа на Midphase, демонструючи всі доступні послуги через меню зліва (читайте наш огляд Midphase).

dreamhost-огляд-панель управління

Замість того, щоб зосереджуватися лише на придбаній вами службі, DreamHost має вкладки для кожної послуги, яку вона пропонує. За послугами, якими ви не володієте, стоїть реклама про їх придбання, що призводить до роздутого інтерфейсу. Це означає, що нам подобається мати все під одним дахом, тому DreamHost важко винуватити.

ХостГатор

HostGator представляє деякі проблеми під час оформлення замовлення, не тому, що оформлення замовлення складно, а тому, що вам доведеться бути пильними, щоб не переплачувати за підписку. Як вже було сказано у другому раунді, HostGator надає вам ставку на три роки. Крім того, він попередньо вибирає кілька доповнень під час оформлення замовлення, що дратує. 

Після того як ви закінчите оплату, HostGator надішле вам кілька електронних листів, в одному з яких зберігаються ваші дані для входу. Цей спосіб доставки викликає деякі проблеми. Якщо клієнту не вдалося зашифрувати з’єднання, електронний лист надійде до незахищеного з’єднання, тобто атака “посередник” може викрити брудні дані вашого облікового запису. Крім того, надісланий нам пароль не працює. 

Однак ви швидко забудете ці несправності, як тільки приземлитеся на приладну панель. HostGator використовує модифікований cPanel, гідний нашого найкращого веб-хостингу з керівництвом cPanel, поєднуючи обліковий запис та управління хостингом під єдиним дахом, таким чином, навіть більш відомим, ніж DreamHost.

hostgator-review-cpanel

Ви можете перейти на ринок, щоб придбати додаткові послуги, отримати доступ до підтримки за допомогою лівої панелі та керувати своїми доменами на одному екрані. Якщо ви хочете зануритися в деталі, HostGator надає повну версію cPanel. Інформаційна панель HostGator відчуває себе другою версією DreamHost. Він більш стислий, потужніший та оптимізований.

Три круглі думки

У DreamHost простий процес оформлення замовлення, в той час як HostGator тримає вас на ногах, попередньо вибираючи тривалість і деякі додатки. Зважаючи на це, тут важливіша панель управління. Вони в цілому дуже схожі, але HostGator відчуває себе більш витонченим, що достатньо, щоб вперше поставити його на дошку.

Раунд: Точка простоти використання для HostGator

DreamHost логотип
Логотип HostGator

4

Швидкість і час роботи

Ми вимірюємо швидкість та час роботи за допомогою двох інструментів: тестування швидкості Pingdom та вплив навантаження. Щоб забезпечити рівні умови під час тестів, ми запускаємо сайт за допомогою найдешевшого спільного плану та встановлюємо порожню копію WordPress. Таким чином ми можемо усунути змінні та ізолювати продуктивність веб-хоста в поодинці.

DreamHost

DreamHost добре пройшов тестування на швидкість, хоча ми побачили швидших господарів. Він набрав 90 з 100 з Pingdom, що свідчить про хорошу перешкоду веб-хостингу на швидкості завантаження. Для порівняння, Bluehost набрав 94 із 100, а A2 хостинг та SiteGround – 96. 

dreamhost-огляд-тест на швидкість

Переглядаючи графік, наведений вище, ми бачимо, що більшість часу завантаження, яке було трохи більше однієї секунди, було результатом метрики “чекати”. Це означає, що браузер чекав на отримання даних із сервера. Зважаючи на те, що найдешевший спільний план не включає кешування, включене в плани DreamPress, це найімовірніший винуватець.

Вплив навантаження мав кращі результати. Ми використовуємо цей інструмент для напруги сервера, надсилаючи 50 віртуальних користувачів протягом п’яти хвилин. За цей час ми відзначаємо час відповіді кожного користувача, а також будь-які невиконані запити. DreamHost мав пристойний рівень непослідовності, хоча це було далеко не те жахливе виконання, яке ми відзначали в нашому огляді GreenGeeks. 

dreamhost-огляд-навантаження-вплив

Під час нашого тестування ми працювали на 100 відсотків. DreamHost охопив вас, якщо у вас є простої. На відміну від більшості веб-хостів, які обіцяють 99,9 відсотків часу роботи, DreamHost має 100-відсоткову гарантію безперервного часу. За кожну годину роботи вашого веб-сайту ви отримаєте кредит на один день хостингу. Однак це лише максимум 10 відсотків наступного періоду хостингу, тобто він охоплює лише перші три години.

ХостГатор

HostGator – це найгірший веб-сайт, який ми проходили через Pingdom. Він набрав 83 із 100, що більше відрізняється від DreamHost, ніж здавалося б спочатку. На нашому веб-сайті не було вмісту, тому 17 балів від ідеального бала свідчать про те, що HostGator не приймає оптимізації.. 

hostgator-огляд-тест на швидкість

На графіці ми бачимо, що час очікування був порівняно низьким. Більш важливим питанням є те, що у HostGator було більше запитів, імовірно, для сторінок “незабаром” тощо. HostGator також заблокував ряд таких запитів, тобто вони з’їли непотрібні накладні мережі, фактично нічого не сприяючи. 

У той час як DreamHost виявив пристойну кількість непослідовності під час нашого тесту навантаження на навантаження, у HostGator було ще більше. На щастя, всі наші запити виконали це, але з’явилася низка шипів, які з’явилися зі збільшенням завантаження користувачів.

hostgator-навантаження-вплив

Що стосується безперервного часу, HostGator кращий за більшість сервісів. Існує 99,9-відсоткова гарантія, що на відміну від свого брата, HostMonster – насправді щось означає (читайте наш огляд HostMonster). Якщо ваш сайт коли-небудь опуститься нижче 99,9 відсотка часу роботи, ви отримаєте безкоштовний місяць хостингу. Однак, гарантія поширюється лише на спільні та торговельні плани.

Круглі чотири думки

За номерами, DreamHost витер підлогу HostGator цього раунду. Він не тільки працював краще при відправці одного користувача на сайт, але й обробляв навантаження на 50 відвідувачів краще. Однак, HostGator має найвищу гарантію тривалості роботи. Хоча цього недостатньо, щоб виграти в цьому раунді, варто щось врахувати.

Раунд: Точка швидкості та часу роботи для DreamHost

DreamHost логотип
Логотип HostGator

5

Безпека та конфіденційність

У той час як у нас були кілька раундів назад і назад, цей настільки ж простий, як і вони. Endurance International Group (EIG) володіє HostGator, який (як ви можете прочитати в нашому огляді Site5) дуже погано відповідає безпеці та конфіденційності. DreamHost, з іншого боку, зберігає чітку відданість вашим даним, які бачать майже ніде більше.

DreamHost

DreamHost надає всі інструменти, необхідні для захисту вашого сайту. Ви автоматично захищені безкоштовним сертифікатом SSL / TLS, щоденними резервними копіями, інтеграцією Cloudflare та брандмауером веб-додатків. Крім того, DreamHost включає ці функції безпеки у всі плани, що означає, що ви захищені незалежно від того, яку ціну ви платите. 

Єдине, що не включено – це інструмент для видалення зловмисного програмного забезпечення, хоча DreamHost пропонує DreamShield за $ 3 на місяць. DreamShield щотижня сканує ваш сайт на предмет наявності шкідливих програм і автоматично очищає все, що він знайде. Зважаючи на те, що більшість інструментів зловмисного програмного забезпечення за ціною просто сканують ваш сайт, DreamShield вражає. 

Настільки ж вражаюче, але це ніщо в порівнянні з прихильністю DreamHost до конфіденційності користувачів. Кожен домен надає конфіденційність домену безкоштовно, яка замінює інформацію, яку потрібно було б ввести у запис WHOIS, інформацією DreamHost. Є лише декілька інших сервісів, які включають цей рівень захисту конфіденційності, одним із яких є WestHost (читайте наш огляд WestHost).

Політика конфіденційності також є твердою, але боротьба DreamHost з Міністерством юстиції США (DOJ) говорить про це набагато більше. У 2017 році DreamHost захистив розміщений на ньому веб-сайт та 1,3 мільйона IP-адрес, які відвідали його. Сутичка з Міністерством внутрішніх справ перенеслася аж до Судового суду штату Вашингтон. Врешті-решт суд визнав, що уряд “не має права копати інформацію, що міститься на веб-сайті DreamHost”.

ХостГатор

Як було сказано на початку раунду, EIG володіє HostGator. Замість того, щоб мати власну політику конфіденційності, всі бренди EIG 80 або більше застосовують колективну політику конфіденційності, яка дає моноліту явний дозвіл на видобуток ваших даних та продаж їх рекламодавцям. 

Список рекламних партнерів включає веб-сервіси Amazon, WPBeginner, Yahoo, Bing, Google Ads, Facebook, Twitter та багато-багато інших. EIG неапологічно збирає все про вас і продає його для отримання прибутку. Конфіденційність домену HostGator, не дивно, складає 15 доларів на рік. 

На щастя, функції безпеки є кращими. HostGator включає щоденні резервні копії через cPanel на спільних планах та через CodeGuard на більш дорогих. Однак він навіть не включає SiteLock – “Lite” версію – що шкода. На щастя, ви все ще отримуєте безкоштовний сертифікат SSL / TLS. 

Одна з ключових особливостей, якої не вистачає, – це брандмауер веб-додатків. Це функція, що входить в пакет $ 40 на місяць SiteLock. Деякі з цих функцій відображаються на цінових планах, таких як діапазон WordPress, але вони повинні охоплювати багато.

П’ять круглих думок

Цей раунд був вирішений ще до того, як ми написали слово, не тому, що хочемо програти HostGator, а тому, що ми знаємо, наскільки схематичні бренди EIG. DreamHost неймовірний, коли мова йде про безпеку та конфіденційність, достатньо, щоб він бив майже будь-якого хоста. У цьому випадку вона виграла милю. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для DreamHost

DreamHost логотип
Логотип HostGator

6

Фінальні думки

DreamHost підмітав дошку, трохи відстаючи від простоти у використанні. Однак це виявилося лише тим, що панель управління HostGator така хороша, а не тому, що панель управління DreamHost погана. Загалом, DreamHost – це одна з найкращих веб-служб хостингу, і ми раді оголосити її нашим чемпіоном. 

Переможець: DreamHost

Хоча HostGator є одним з кращих брендів EIG навколо, він майже не працює на всіх рахунках. У цьому є все застереження, яке ще гірше, враховуючи, що ціна вища, ніж у більшості господарів. Якщо вас не влаштовує DreamHost, радимо перевірити наш архів веб-хостингу, перш ніж купувати план у HostGator. 

Ви вважаєте, що DreamHost також є кращим варіантом? Якщо ні, то чому? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me