Чому хмарне зберігання – хороша ідея?

Протягом останніх кількох років ми невпинно переходили від локальних систем до хмари, щоб зберігати та обробляти наші дані. У цій статті Cloudwards.net добре розбереться, чому це така гарна ідея. Візьміть, наприклад, фільми; ми більше не відтворюємо їх з жорстких дисків.


Швидше за все, ми передаємо їх через Інтернет через таких постачальників, як Netflix, і це не лише фільми, які рухаються до хмари, але й особисті та корпоративні програми.

Завдяки цій тенденції хмара є одним з найпопулярніших ринків зростання на сьогоднішній день, і це змінює спосіб життя та спілкування у суспільстві.

Це має значний вплив і на бізнес завдяки таким факторам, як:

  • Постійно зростаючі обсяги даних
  • Змінюється ставлення працівників
  • Зростаючі переваги покупців

З огляду на мінливий світ навколо нас, є сенс дізнатися більше про хмарне зберігання і про те, як ви можете отримати від нього користь.

Хмарні послуги зберігання, які нам подобаються:

Що таке хмарне зберігання?

Хмарне зберігання позначає Інтернет-простір, де можна зберігати дані.

Цей інтернет-простір розміщений на декількох віддалених серверах, розміщених у масивних центрах обробки даних, побудованих за технологією віртуалізації, а це означає, що простір пам’яті охоплює різні сервери і, можливо, навіть декілька локацій.

Але, як користувач, ви можете в будь-який час отримати доступ до одного блоку. Ці сервери належать, підтримуються та експлуатуються сторонніми компаніями, які можуть або не можуть стягувати плату за їх використання.

Найважливіші особливості хмарного зберігання:

  • Послуга, що надається зовнішнім постачальником
  • Усі дані зберігаються за межами вашої мережі
  • До нього можна отримати доступ через Інтернет або через вбудовані засоби синхронізації
  • Доступ до даних може бути з будь-якого пристрою та місця розташування авторизованими користувачами
  • В її основі лежить технологія віртуалізації

Через всі ці функції обмін даними з іншими легше, ніж будь-коли, і ви навіть можете працювати з кількома людьми в Інтернеті, що робить його ідеальним для нашого глобалізованого світу.

Давайте більш чітко розглянемо верхню частину хмарного сховища.

Переваги хмарного зберігання для підприємств

Коли ви почнете використовувати хмару для зберігання даних компанії, це деякі переваги, які ви отримаєте протягом декількох днів.

1. Немає технічного обслуговування

Багато компаній, незалежно від їх розміру, вважають за краще зберігати дані всередині власних серверів та центрів обробки даних.

бухгалтерія

Хоча такий підхід не є поганим варіантом як такий, він, однак, має додаткові витрати.

Сервери потребують постійного технічного обслуговування, а це означає, що компанії належить найняти великий ІТ-персонал для управління ними, що є дорогою пропозицією. Завдяки хмарному сховищу підприємства можуть заощадити багато грошей на технічному обслуговуванні, оскільки їх сервери зараз перебувають під контролем сторонніх постачальників.

Натомість вони можуть зосередити ресурси на основних аспектах свого бізнесу, не турбуючись про ІТ-персонал або його великий бюджет.

2. Більша гнучкість

Сьогоднішні працівники хочуть мати кращий баланс між робочим та життєвим життям, і цю мету можна досягти найкращим чином, якщо вони дозволять комунікації.

 Згідно з цим опитуванням, 79% респондентів вже деякий час працюють поза своїм офісом, тоді як ще 60% перемкнуть роботу, якби запропонували цю гнучкість.

Хмарні служби зберігання даних, такі як Google Drive, пропонують саме таку гнучкість для співробітників.

За допомогою даних, що зберігаються в Інтернеті, працівникам легко входити у хмарний портал, працювати над необхідними даними та виходити з системи, коли вони закінчені. Це також змушує їх працювати ефективніше, заощаджуючи гроші підприємців.

3. Краща співпраця та комунікація

У сьогоднішньому бізнес-середовищі звичайна практика співробітників співпрацювати та спілкуватися з колегами по всьому світу.

Наприклад, їм, можливо, доведеться разом працювати над однією пропозицією клієнта або надавати відгуки про навчальні документи.

Хмарні інструменти, такі як Dropbox і Google Диск зробіть співпрацю та управління документами вітер.

Ці продукти дозволяють користувачам отримувати доступ до найновіших версій будь-якого документа, тому вони можуть бути в курсі змін, що може допомогти бізнесу краще керувати робочим потоком, незалежно від географічного розташування чи поширення.

4. Захист даних

Ще одна важлива причина переходу до хмари – це кращий захист ваших даних, особливо у випадку стихійного лиха.

Шлях до захисту даних

Наприклад, ураган Сенді спричинив хаос у центрах обробки даних у Нью-Йорку, змусивши багато веб-сайтів припинити свою діяльність на цілі дні. Краще перемістити дані в хмару, щоб уникнути подібних збоїв, оскільки там ваші дані будуть зберігатися в декількох місцях.

Ця надмірність дозволяє зробити це таким чином, що навіть якщо зачіпається одна область, ваші операції не повинні страждати, а дані залишаються доступними незалежно від того, що відбувається – це система, яка називається дедуплікацією.

5. Нижній верхній

Ми згадували про це раніше, але хмара може заощадити бізнесу багато грошей.


Ділова людина додає сервер до своєї мережі

Налаштування внутрішнього центру обробки даних вимагає інвестицій у тисячі доларів, і це не кажучи вже про витрати на технічне обслуговування, яке він несе. Аутсорсинг зберігання даних для хмарних провайдерів бізнес заощаджує на капітальних та експлуатаційних витратах, гроші, які в свою чергу можуть бути використані для розширення бізнесу.

Крім того, враховуючи безпеку, скорочення затримки, час роботи та контрольоване середовище, які мають такі постачальники, як AWS, створення внутрішнього центру обробки даних виглядає як безумство у 2017 році.

Переваги хмарного зберігання для фізичних осіб

Це не лише підприємства, які використовують хмарне сховище; люди також використовують хмару для зберігання своїх даних у безпечному та надійному місці. Фактично, звіт Statista показує, що до 2017 року більше 1,8 мільярда людей будуть користуватися персональним хмарним сховищем.

І легко зрозуміти, чому.

1. Безпека

Завдяки використанню розширених функцій захисту для захисту даних, хмара – це практично найбезпечніше місце для зберігання файлів, без урахування повністю зашифрованого локального жорсткого диска, звичайно.

Ось чому ви можете без проблем зберігати що-небудь, навіть паролі, у хмарі.

Існують навіть засоби управління паролями на зразок 1Password, які допомагають надійно підтримувати тону паролів для різних сайтів.

Очевидною перевагою зберігання їх у хмарі є те, що вони не залежать від пристроїв, що дозволяє входити з будь-якого місця. Крім того, більшість постачальників хмарних ситуацій захищають вас від політики спостереження NSA, забезпечуючи більшу конфіденційність.

2. Захист даних

Як і у підприємств, приватні громадяни можуть зіткнутися з втратою даних, за винятком випадків, коли це жорсткі диски, які зазвичай видають, або їх смартфон викрадається.

Хмарне зберігання – це відмінний спосіб захистити себе від надзвичайних ситуацій, дозволяючи отримати доступ до даних з іншого пристрою, якщо основний загубиться або вкрадеться, і ви можете безтурботно змінювати паролі..

Тут, на Cloudwards.net, ми не можемо перебільшувати важливість того, що десь зберігаються зайві копії даних, що зберігаються у хмарі. Служб резервного копіювання є на вибір, і ми рекомендуємо будь-кому та кожному скористатися цими провайдерами.

3. Обмін

Цифровий обмін файлами – це швидко та просто, завдяки хмарі, все, що вам потрібно зробити, це просто завантажити файли та поділитися ними з друзями та родиною.

Наприклад, SugarSync – це класний додаток, який синхронізує файли на різних пристроях, тому показ друзям того прекрасного зображення, яке ви зробили, є питанням одного натискання кнопки.

Ще краще, що хмара забезпечує спосіб безпечного обміну файлами, застосовуючи дозволи на перегляд, редагування чи коментування. Він також може ділитися файлами, які зашифровані.

4. Космос

Великою перевагою хмарного сховища для людей є додатковий простір, який ви отримуєте на локальній машині, коли ви переміщуєте всі зображення, документи та відео в хмару.

Вам також не потрібно витрачати багато грошей на комп’ютери з великими жорсткими дисками. Інтернет-накопичувач – це економічна альтернатива придбанню зовнішніх жорстких дисків, а також в цілому більш безпечний, особливо якщо ви новачок із безпеки.

Там так багато постачальників хмарних систем зберігання даних, за допомогою лише невеликих досліджень, пошук того, що вам правильно підійде, – це насправді, чому б не почати тут?

На завершення…

Словом, хмарне зберігання має багато переваг як для приватних осіб, так і для підприємств. Хоча є і деякі недоліки, переваги зберігання хмар набагато перевищують їх, і це найбільш очевидно завдяки швидкому темпу, з яким кожен переміщує свої дані до хмари.

Багато звітів підтвердили це і передбачають, що ринок хмарних сховищ зросте до 3,5 мільярдів доларів до 2020 року, що відзначає величезний річний темп зростання в 31%. Мільярди людей і тисячі компаній вибирають онлайн-сховище, оскільки це зручно, зручно, безпечно та економно.

Чи готові ви також максимально використати те, що пропонує хмарне сховище? Якщо так, поділіться своїми думками з нами в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me