Чи безпечна онлайн-гра?

Граючи в гру в Інтернеті, ви можете час від часу виникати повзучі підозри, що щось не йде так, як слід. Що відбувається з даними, які ви вводите в цю гру планшетів? Чи можуть хакери простежити вас через ваш рахунок World of Warcraft? Незважаючи на те, що в Інтернеті гуляють усі дивні історії, ви не можете не дивуватися, чи безпечні ігри в Інтернеті?


Відповідь, як і часто, “це залежить”. Щоб трохи наблизитися до фактичної відповіді, нам доведеться розглянути кілька різних видів ігор, а також коротку історію порушень даних в іграх. Таких є більше, ніж хотіли б визнати ігрові компанії, тому давайте просто поглянемо на найбільші.

Перш ніж ми це зробимо, зауважимо, що це не стаття, яка спрямована на людей, які прагнуть уникнути неприємних зустрічей в Інтернеті: горяни, прихильники та сценаристи, які використовують цілі, – це факт життя під час гри в Інтернеті. Якби був простий спосіб вирішити ці проблеми – окрім старої доброї кнопки “відключення звуку” – ми були б раді поділитися нею з вами.

Крадіжки особистих даних

Однак проблеми, з якими ми можемо вирішитись досить легко, як правило, є більш серйозними, ніж тринадцятирічна людина, яка називає вас іменами. Однією з найпоширеніших є крадіжка особи, коли кіберзлочинці крадуть ваші дані та використовують їх для власних цілей. Що стосується онлайн-ігор, то такі хакери зазвичай після реквізитів кредитної картки.

Слід зазначити, що ігри з великими іменами, як правило, не містять подібних речей, якщо тільки вони не потрапили під якусь узгоджену атаку, з якою їх, в основному, відмінну, безпеку не впораються. Найбільші правопорушники, як правило, є випадкові або мобільні ігри, деякі з яких створюють враження, що їх виставляють лише на ринок, щоб компанії, що стояли за ними, могли красти інформацію клієнтів.

Конман реформ Френк Абаньял, життя якого послужило основою для фільму «Лови мене, якщо зможеш», попереджав користувачів Facebook у минулому підписки на ігри на платформі соціальних медіа. Оскільки в цих іграх не завжди зрозуміло, який доступ вони мають до вашого облікового запису, цілком може бути, що люди, з якими ви граєте, перебираються через ваші публікації, щоб побачити, чи ви залишили після себе якісь цікаві ласощі. використання.

Ще одним великим ризиком є ​​мобільні ігри з таких цифрових медіа-магазинів, як Google Play Store. Оскільки, як правило, немає жорсткого контролю за тим, хто розміщує те, що з’являється на цих сторінках, афери поширилися. Більшість цих мобільних ігор або збиратимуть дані, дозволяючи додатку надавати собі дозволи на перегляд вашого всього телефону, в той час як багато інших будуть чекати, коли користувачі завершать мікро-транзакцію, а потім зможуть зняти інформацію про кредитну карту.

Хоча можна стверджувати, що мікро-транзакції самі по собі є злочинними, покупці найкраще остерігаються, коли мова йде про безкоштовні ігри, оскільки вони можуть виявити, що рахунок закінчується набагато вище, ніж обіцяно.

Порушення даних

System.security.breach
© Джефф Кейзер

Хоча недоброзичливці складають занадто велику частку цих мобільних ігор, розумні споживачі можуть захотіти уникати навіть сумлінних компаній, оскільки їхня безпека часто є дуже поганою. Візьмемо для прикладу Fashion Fantasy Game: ще в 2016 році інформація про минулих і теперішніх 15000 користувачів була викрадена в результаті порушення даних, вчинених кіберзлочинцями.

Хоча більшість даних, що стосуються, були лише адресами електронної пошти, це означає, що хакери змогли додати ще 15 000 імен до одного зі своїх списків спаму. Те, що злочинці хочуть піти за такою скарбницею інформації, не дивно, але їхні методи такі: Fashion Fantasy Game зламали за допомогою ін’єкції SQL, що є scriptkiddie 101.

Той факт, що безпека гри не вирішувала завдання захисту від цього самого елементарного нападу, свідчить про те, що багато польових ночей, які створюють ці ігри, скупіться на безпеку, щоб отримати прибуток. Більш великим і неприємним прикладом був хакер Gamigo в 2012 році, де паролі та імена користувачів близько восьми мільйонів користувачів були викрадені з однієї з найбільших ігрових компаній у світі..

Хоча шкода була обмежена тим часом, мабуть, холодний комфорт для всіх людей, які виявили, що вони зараз є у всіх списках спаму у світі.

На практиці все це означає, що мобільні ігри найкраще уникати з боку безпеки, оскільки ризик бути обманом або підключенням вашого пристрою до ботнету просто занадто високий. Як і для багатьох речей в Інтернеті, “безкоштовно” означає, що ви продаєте товар. Для подальших прикладів подібних практик див. Нашу статтю про найгірших безкоштовних VPN-провайдерів.

Великі гравці

Що стосується мобільних ігор, тут, на Cloudwards.net, ми рекомендуємо вам або триматися подалі, або принаймні ніколи не підписуватись на що-небудь. Навколо існує безліч випадкових ігор, для яких, крім HTML5, потрібно трохи не працювати, тому немає причини заражати комп’ютер шкідливим програмним забезпеченням.

Однак не лише цей сегмент на ринку страждає від порушення даних: навіть деякі найбільші гравці навколо потрапляли один-два рази. Найбільшим, або, принаймні, самим бентежним, був хакерський мережевий PlayStation у 2011 році, коли не лише дані (включаючи інформацію про кредитні картки) про близько 2,5 мільйонів клієнтів Sony були вкрадені, але вся мережа на кілька днів стала чорною, щоб завантажитися..

Генеральний директор Sony публічно вибачився перед клієнтами своєї компанії, але шкода, звичайно, була заподіяна. Користувачі пари, як правило, є більш вдалим: безпека Valve досить жорстка, і вони попереджали багато атак у минулому.

Один з небагатьох, хто хтось щось помічав, був під час Різдва 2015 року, коли сторінка магазину відображатиметься іноземними мовами. За цей час нічого не було вкрадено, хоча Steam через кілька місяців втратив мільйони ігрових ключів.

Як захистити себе під час гри в Інтернеті

На питання, чи безпечні онлайн-ігри, досить важко відповісти. Як видно з вищенаведених прикладів, кожна компанія, велика чи мала, потрапила у певний час. Однак, як правило, краще уникати безкоштовних ігор та інших казуальних ігор, що завантажуються, а також всього, що пропонується на Facebook.

Що стосується більших платформ і назв, найкращий захист – це, звичайно, все одно нічого не грати і читати книгу, але це, швидше за все, не є варіантом для більшості. Як правило, найкраще ніколи не зберігати інформацію про свою кредитну карту в компанії – хоча це означає, що вам доведеться вводити її для кожної покупки, це незначне роздратування також означає, що нічого красти – а також виправити надійний пароль, який може Не можна легко здогадатися.

Геймери можуть також розглянути можливість підписатися на будь-яку з наших п’яти найкращих хмарних служб для геймерів, які пропонують підвищену безпеку, анонімність, а також багато ігор. Хоча GaaS ще в зародковому стані, тут, на Cloudwards.net, ми прогнозуємо зростання популярності цього виду розваг, і п’ять сервісів у цій статті, здається, передові..

І останнє, але не менш важливе, є один спосіб споживачів завжди захищати себе від кіберзлочинності, а також від шпигунства та шпигунських провайдерів, – і це підписка на послугу VPN. Хоча ці гроші коштують загалом (за винятком наших п’яти найкращих безкоштовних VPN-провайдерів), ви отримуєте співвідношення ціни та якості, оскільки ніхто не зможе відстежити вас в Інтернеті.

Висновок

Тут на Cloudwards.net ми маємо список наших кращих найкращих VPN-сервісів, хоча ми завжди радимо людям переглядати наші огляди VPN, щоб зрозуміти, що для них буде найкращим. Ігрові ігри в Інтернеті можуть бути не найбезпечнішою справою, але це можливо найцікавіше; захищаючи себе перед тим, як вийти в Інтернет, ви можете бути впевнені, що ніхто не може прийти за вашими грошима чи особистими даними.

Чи є у вас стратегія безпеки, яка відрізняється від описаної вище? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане та будьте в безпеці.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me