Carbonite vs. CrashPlan: У нас є чіткий переможець

Якщо ви намагаєтеся вирішити, чи краща резервна копія бізнес-рішення для вас, CrashPlan або Carbonite, ви приземлилися в потрібному місці. Під час цього огляду головою ми вивчимо цих давніх суперників із аварійних ситуацій, перш ніж вибрати переможця.


Ми порівняємо витрати, а потім звернемо свою увагу на резервне копіювання та відновлення процесів кожного. Потім ми закінчимо перегляд безпеки та підтримки. Це буде трохи розбіжно, ми впевнені, але ми вважаємо, що ми перемоглися на явному переможці для більшості власників малого бізнесу там: CrashPlan, хоча Carbonite наближається.

Якщо жоден сервіс не відповідає вашим потребам, не хвилюйтеся: у нас є повна колекція оглядів резервного копіювання в Інтернеті для вас, щоб ознайомитись. Ми також зібрали для вашого розгляду ряд інших порівнянь резервного копіювання бізнесу, включаючи огляд CrashPlan vs IDrive та рейтинг CrashPlan vs Backblaze.

Звичайно, у нас також є повний огляд CrashPlan for Small Business та огляд Carbonite for Office, який ви також можете перевірити..

Битва: CrashPlan для малого бізнесу проти Carbonite Safe Pro

Хоча ні CrashPlan, ні Carbonite не є найшвидшими або навіть найпоширенішими інструментами резервного копіювання для бізнесу на ринку, обидва – це спроможні сервіси, які прості у використанні та забезпечують хорошу цінність щодо більш дорогих варіантів..

CrashPlan, зі свого боку, тепер присвячує всю свою інфраструктуру для відновлення після аварій для бізнесу, випустивши своє персональне онлайн-резервне рішення у 2017 році (з деяким побоюванням). У той час як у Carbonite є персональний план, який входить до числа найкращих необмежених інструментів резервного копіювання в Інтернеті, його бізнес-плани є переконливою альтернативою CrashPlan для малого бізнесу, принаймні на папері.

Далі ми розглянемо кожну послугу протягом п’яти раундів, як і обіцяли: цінові плани, процес резервного копіювання, процес відновлення, безпека та підтримка. Після кожного раунду ми оголосимо переможця, а потім підведемо підсумки, щоб визначити загального резервного чемпіона.

1

Цінові плани

Підсумок – це не все в резервному режимі, але для SMB, які прагнуть обмежити витрати, це досить критично. З цього приводу спочатку ми оцінимо цінність, переглянувши витрати на ціновий план CrashPlan та Carbonite щодо загальної кількості зберігання та підтримуваних пристроїв.

CrashPlan для малого бізнесу

CrashPlan робить речі досить простими, коли мова йде про вибір плану для вашого бізнесу: є лише один. Це також гарна угода з необмеженим резервним простором лише 10 доларів на місяць.

План називається CrashPlan для малого бізнесу, але сама назва є чимось реліквією, що залишилася з тих часів, коли компанія також запропонувала необмежений резервний план для особистого використання. (Якщо у вас є потреба, Backblaze має 5-місячний необмежений план для домашнього використання.)

Хоча велике значення для тих, хто не має терабайт даних для резервного копіювання, одна підписка корисна лише для одного комп’ютера, а CrashPlan не має знижок на придбання захисту для декількох співробітників. Він також не забезпечує резервне копіювання смартфонів, як ці послуги в нашій найкращій статті для резервного копіювання для мобільних пристроїв.

З іншого боку, ви можете приєднати до комп’ютера стільки зовнішніх накопичувачів і додати їх до свого резервного плану без додаткових витрат. Це не включає пристрої NAS, але вони все ще корисні для тих, хто має стеки жорстких дисків для захисту.

Сам план не передбачає жодних обмежень щодо розміру файлу, і CrashPlan заявляє, що не зменшує пропускну здатність, якщо ви завантажуєте занадто багато даних (переклад: не соромтеся).

Ми рекомендуємо надати безкоштовну пробну версію перед початком вчинення, хоча ви можете скасувати її в будь-який час після реєстрації. Пробний період проходить один місяць, і як і підписка, він необмежений.

Карбоніт Safe Pro

Хоча план особистого використання Carbonite необмежений, його бізнес-варіанти не є. Вони також не дуже доступні.

Для підприємств доступні три плани безпечного використання карбоніту: Pro, Power та Ultimate. Кожен може бути використаний для резервного копіювання необмежених комп’ютерів. Carbonite Safe Power також дозволяє створити резервну копію одного сервера, а Ultimate включає необмежену резервну копію сервера.

Хоча ми любимо необмежену резервну копію комп’ютера, проблема з Carbonite полягає в тому, що ви не маєте багато хмарного простору для своїх грошей. Підписка на Carbonite Safe Pro, насправді, має всього 250 ГБ резервного копіювання, приблизно за 270 доларів на рік. Це працює до понад 20 доларів на місяць.

Ви можете додати більше резервного копіювання, якщо цього недостатньо, що, швидше за все, не буде для двох або трьох комп’ютерів. Однак кожен додатковий 100 ГБ резервного копіювання обійдеться вам ще в 100 доларів на рік.

Підписки також потрібно сплачувати щорічно, тому ви зависаєте з вартістю, якщо вирішите перенести свій бізнес в інше місце. Не забудьте скористатися 30-денним випробуванням, перш ніж замикатись.

Думки круглі

Якщо б застряг у виборі між CrashPlan для малого бізнесу та безпечним планом для Carbonite, багато підприємств не мали б вибору з Carbonite через те, що його плани Power і Ultimate включають резервне копіювання сервера. Однак існує багато інших варіантів резервного копіювання сервера, таких, як у нашому найкращому посібнику із резервного копіювання сервера, які в цілому є кращими.

Що стосується доступного резервного копіювання комп’ютера для вашого бізнесу, ми повинні дати сильний кивок CrashPlan. 10 доларів на місяць за необмежену кількість резервних копій – це набагато вища пропозиція, ніж 22 долари на місяць за 250 Гб, і CrashPlan не замикає вас на однорічному зобов’язанні.

Круглий: Цінові плани вказують на Crashplan Pro

Карбоніт резервного копіювання Safe Pro логотип
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

2

Процес резервного копіювання

Далі ми познайомимо вас із основними функціями та процесами резервного копіювання для CrashPlan та Carbonite, і з’ясуємо, який забезпечує найкраще поєднання зручності та можливостей.

CrashPlan для малого бізнесу

Резервне копіювання за допомогою CrashPlan не так просто, як використання необмеженого суперника Backblaze, але загальний досвід все ще задовольняє простотою. Щоб створити план резервного копіювання, ви будете використовувати настільний клієнт для тегів об’єктів у вашій файловій системі для резервного копіювання.

Клацніть на “резервне копіювання” в параметрах навігації вліво від клієнта, а потім натисніть кнопку “змінити” в розділі “файли”. Ви зможете вибрати як папки, так і файли для резервного копіювання.

Ми рекомендуємо створити резервну копію на рівні папки, а потім виключити файли, на які не потрібно створювати резервну копію пізніше. Ви можете фактично виключити за типом файлу, якщо хочете пропустити через системні, тимчасові файли тощо.

Ви також зможете встановити резервне місце призначення. У той час як місце призначення за замовчуванням є хмарою CrashPlan, ви можете створити резервну копію на зовнішніх дисках, якщо ви хочете реалізувати як хмарне, так і локальне резервне копіювання, що рекомендується, якщо ви підписалися на школу думок резервного копіювання 3-2-1 (і вам слід ).

Клієнт CrashPlan for Small Business виконує постійне резервне копіювання, тобто файли захищені майже в режимі реального часу, коли додаються нові файли або змінюються існуючі файли. Якщо ви віддаєте перевагу менш регулярним резервним копіям, ви можете скористатися функціями планування клієнта, щоб обмежити операції на певні години чи певні дні.

Однак, як правило, вам слід добре працювати з безперервним резервним копіюванням, оскільки для збереження пропускної здатності лише дельта змінених файлів копіюється в хмару, а не весь файл (якщо це для вас було грецьким, перевірте наш блок стаття синхронізації, щоб дізнатися, про що ми говоримо).

Зрештою, CrashPlan стискає файли за замовчуванням. Як правило, стиснення використовується для зменшення простору файлів у хмарі, однак із CrashPlan, який не повинен бути для вас проблемою (бо необмежений).

CrashPlan заявляє, що процес стиснення також прискорює створення резервної копії, і це без втрат, тобто не буде деградувати ваші файли жодним чином. Однак у нашому досвіді стиснення частіше має тенденцію до уповільнення резервного копіювання. Ми рекомендуємо вимкнути його, якщо у вас спостерігається повільне завантаження, щоб побачити, чи це допомагає рухатись.

Карбоніт Safe Pro

Багато в чому, створення резервних планів за допомогою карбоніту тягне за собою набагато менше роботи, ніж CrashPlan. Це тому, що використовується метод Backblaze сканування комп’ютера та створення резервних копій усіх файлів певного типу, включаючи документи, зображення, відео, електронні листи та більшість інших поширених типів файлів.

Хоча нам подобається такий підхід для необмеженого резервного копіювання, Carbonite обмежує ваші загальні дані, що може зробити просто захоплення всього жахливим підходом, особливо якщо у вашому обліковому записі приєднано кілька комп’ютерів працівників.

Якщо це проблема, ви можете увійти в інтерфейс браузера Carbonite і створити політику резервного копіювання, яку можна застосувати до комп’ютерів у вашому обліковому записі, обмежуючи резервну копію певних папок і типів файлів.

Насправді, ви можете все-таки налаштувати його, оскільки Carbonite має політику за замовчуванням, яка обмежує резервне копіювання на папку робочого столу, папку документів, папку даних Outlook, папку мої фотографії, папку музики та папку моїх відео (у Windows). Тимчасові та системні файли також виключаються за замовчуванням.

Резервні копії працюють постійно з Carbonite Safe, щоб захистити диски майже в режимі реального часу, але ви можете вимкнути це, якщо ви хочете робити резервне копіювання один раз на день або вимикати резервне копіювання протягом певних годин.

Карбоніт створює резервну копію лише змінених частин відредагованих файлів, як-от CrashPlan, тому він повинен працювати досить ефективно, не вимикаючи постійне резервне копіювання. Карбоніт також стискає файли, використовуючи, що компанія заявляє, що без втрат zlib стиснення. Немає можливості її вимкнути.

Круглі дві думки

Найбільша проблема у більшості людей матиме резервне копіювання своїх файлів – це однаково як для CrashPlan, так і для Carbonite: швидкість. Хоча це не є великою проблемою, коли ви завершите свій початковий процес резервного копіювання, перебір цього горба перевірить ваше терпіння.

Ми перевірили обидві служби, і в обох випадках нам знадобилося більше години, щоб створити резервну копію файлів на гігабайт. Якщо у вас є резервне копіювання 500 ГБ файлів, ви б переглядали, ймовірно, близько місяця, щоб завершити початковий етап.

Ви можете прочитати нашу загальну статтю про очікування на швидкість резервного копіювання, щоб дізнатися більше про впливаючі фактори, але центральним питанням обох служб здається відсутність великої інфраструктури.

Якщо швидкість резервного копіювання викликає велике занепокоєння, замість цього скористайтеся сервісом з кількома центрами обробки даних по всьому світу, як-от Rackspace Cloud Files. (У поєднанні з CloudBerry Backup для управління процесом резервного копіювання, звичайно, як це детально описано в нашому початку роботи з посібником по Rackspace.)

Щодо справжнього питання, ми надаємо карбоніту два круглі. Використання резервного копіювання файлових файлів у поєднанні з резервною копією розташування файлів, окрім можливості створення політики резервного копіювання, спрощує розробку повних планів резервного копіювання..

Раунд: Точка резервного процесу для бізнесу з карбонітом

Карбоніт резервного копіювання Safe Pro логотип
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

3

Процес відновлення

Настільки ж важливо, як потрапляння ваших файлів у хмару – це можливість швидко та легко повернути їх під час катастрофи. Зважаючи на це, третій раунд – це відновлення файлів.

CrashPlan для малого бізнесу

Ви можете відновити файли резервного копіювання безпосередньо з настільного клієнта, натиснувши на вкладку «відновити». Дерево файлів дозволить вам перевірити та зняти галочки з папок та файлів. Коли ви готові до відновлення, просто натисніть кнопку “відновити” внизу екрана.

Ви також можете відновити попередні версії файлів. CrashPlan можна встановити для збереження будь-якої версії кожного файлу, що корисно як для відкидання небажаних змін, так і для пошкодження файлів. Оскільки ви отримуєте необмежену кількість резервного простору за допомогою CrashPlan, і при необмеженій версії не буде шкоди.

CrashPlan також дозволить вам автоматично відновити файли до їх початкового місця або завантажити файл .zip на ваш жорсткий диск для роботи вручну.

Окрім настільного клієнта, ви можете отримати доступ до файлів із інтерфейсу браузера CrashPlan та мобільних додатків для Android та iOS. Це забезпечує зручний спосіб отримання файлів у дорозі та на комп’ютерах, які не належать вам.

Карбоніт Safe Pro

Carbonite також підтримує відновлення файлів безпосередньо з настільного клієнта. Однак це лише для відновлення всього за один раз. Існує також можливість відновлення окремих файлів, але ви перенаправите вас на інтерфейс браузера, щоб керувати процесом відновлення..

Під час відновлення всіх ваших файлів за допомогою настільного клієнта ви можете відновити все до початкового місця або завантажити .zip файл.

Веб-відновлення дозволяє вам вибрати вміст для завантаження, встановивши прапорець біля нього. Немає можливості відновити окремі файли до їх початкового місця, тому вам доведеться обробляти цю частину самостійно.

У Carbonite також є мобільні програми для Android та iOS, які ви можете використовувати для доступу до своїх файлів. За замовчуванням Carbonite завжди зберігає принаймні три версії файлів, резервних копій на комп’ютерах Windows. Однак версія версії для клієнта Mac чомусь не пропонується.

Три круглі думки

Процесів відновлення між CrashPlan та Carbonite насправді не так багато. Обидва порівняно прості у використанні, мають хороші версійні можливості (якщо ви не користувач Carbonite Mac) і дозволяєте відновлювати файли в оригінальних місцях або завантажувати їх у zip-файл. В обох є також програми для смартфонів для доступу до ваших файлів.

Однак CrashPlan пропонує більшу гнучкість. Для одного ви можете відновити окремі файли до їх початкового місця, тоді як Carbonite дозволяє це робити лише у випадку відновлення всієї резервної копії. Також Carbonite змушує вас відновлювати окремі файли через графічний інтерфейс браузера, тоді як з CrashPlan ви можете це робити і на настільному клієнті.

Раунд: Відновити точку обробки для Crashplan Pro

Карбоніт резервного копіювання Safe Pro логотип
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

4

Безпека

Захищеність файлів, що зберігаються у хмарі, завжди є великою справою, особливо для ділових користувачів. Далі ми розкриємо параметри шифрування та все інше, про що ви хочете знати, перш ніж будь-яка компанія захистить ваші файли.

CrashPlan для малого бізнесу

Коли ви надсилаєте файли на CrashPlan для резервного копіювання, вони шифруються в кінці. Це означає, що ваші файли стають нечитабельними перед виходом із комп’ютера, і їх не збиратимуть, поки ви не відновите їх. У дорозі вони також захищені за допомогою захисту транспортного рівня (TLS).

За замовчуванням CrashPlan управляє ключами шифрування для вас, що дозволяє компанії скинути ваш пароль, якщо ви забудете його. Однак це також означає, що ваші файли можуть бути розшифровані або компанією за запитом правоохоронних органів, або тим, хто викрадає ці ключі з сервера CrashPlan (порушення зазвичай знаходяться всередині робочих місць).

Щоб захистити від цих можливостей, CrashPlan має можливість приватного шифрування, яке ви можете та повинні активувати. Це означає, що тільки ви можете розшифрувати свої файли.

Протокол шифрування, використовуваний CrashPlan, – це AES, це той самий протокол, який використовується більшістю інших хмарних провайдерів, більшості банків та більшості державних організацій. Рівень використовуваного AES становить 256 біт, що за нинішньої технології зайняло б багато мільярдів років, щоб пробити з грубою силою.

Раніше ми згадували про версії, але тут варто ще раз згадати, оскільки ця функція дозволяє потенційно скасувати шкоду, заподіяну програмою, що вимагає програмного забезпечення, як CryptoLocker та CryptoWall. Після видалення шкідливого програмного забезпечення, яке зловживає, просто відкайте пошкоджені файли, щоб очистити копії, і вам слід добре відновити бізнес, не викладаючи тисячі доларів.

Однією з великих помилок CrashPlan є двофакторна аутентифікація (2FA). Якщо не включити цю функцію, викрадені паролі набагато простіше у використанні, оскільки для входу у ваш обліковий запис на незнайомих машинах не потрібно буде додаткового дозволу безпеки..

Якщо у вас продається на CrashPlan, за винятком відсутності 2FA, хороша новина полягає в тому, що ця послуга сумісна з багатьма послугами одноразового входу (SSO), такими як OneLogin. Налаштування інтеграції коштуватиме більше грошей, але надасть вам більше контролю над паролями користувачів, мінімізує можливості фішингу та дозволить вам включити 2FA.

Використання SSO також зменшує втомлюваність паролів користувачів, дозволяючи вашій робочій силі використовувати однакові облікові дані для декількох інструментів, включаючи багато з тих служб, згаданих у нашому найкращому керівництві щодо синхронізації та спільного використання підприємств..

Карбоніт Safe Pro

Карбоніт робить більшість тих же кроків, що і CrashPlan, щоб захистити ваші файли. Файли, що зберігаються на сервері, шифруються за допомогою AES та захищаються під час транзиту з TLS. Шифрування закінчено до кінця, хоча за замовчуванням не є приватним.

Якщо ви віддаєте перевагу зберігати свої ключі шифрування при собі і не дозволяєте компанії управляти ними, ви можете включити приватне шифрування. Однак це потрібно зробити перед початковою резервною копією; якщо ви передумали і хочете додати 2FA пізніше, вам потрібно буде створити резервну копію всіх своїх файлів знову.

Менш занепокоєння викликає те, що карбоніт використовує 128-бітний AES замість 256-бітного. Це не настільки безпечний шифр, але лише відносно кажучи. Все одно знадобиться мільярди років, а не стільки мільярдів.

Карбоніт, як і CrashPlan, також має особливість глибокої модифікації, як ми відзначали раніше. Як і CrashPlan, це допомагає відмовляти пошкодження файлів, викликані вимогами, що в противному випадку може занурити ваш бізнес.

Там, де CrashPlan не вистачає, Carbonite вражає, дозволяючи користувачам включати 2FA. Коли ви входите у свій обліковий запис з незнайомої машини, вам буде потрібно ввести код безпеки, надісланий текстом. Поки той, хто вкрав ваш пароль, також не підробив ваш смартфон, ваші файли повинні бути в безпеці.

Карбоніт також підтримує інтеграцію SSO, якщо ви хочете більше контролювати паролі своїх співробітників.

Круглі чотири думки

Ми не маємо жодних труднощів щодо того, щоб рекомендувати будь-яку послугу з точки зору безпеки, і це, головним чином, завдяки включенню приватного шифрування в кінці та потужних функцій версій. Однак відсутність двофакторної аутентифікації справедливо відверне деяких власників бізнесу від вибору CrashPlan для захисту своїх жорстких дисків.

З огляду на це, ми надаємо карбоніту четвертий раунд.

Раунд: Точка безпеки для бізнесу з карбонітом

Карбоніт резервного копіювання Safe Pro логотип
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

5

Підтримка

З нашим поєдинком у два раунди кожен, цей заключний раунд призначений для всіх кульових, і для цього останнього раунду ми будемо охоплювати підтримку. Пошук відповідальної та надійної допомоги при необхідності є вирішальним питанням для підприємств, які займаються ліквідацією наслідків аварій.

CrashPlan для малого бізнесу

Нам подобається те, що CrashPlan надає декілька проспектів для прямої допомоги з технічних проблем. Вони включають два варіанти живого контакту в чаті та підтримку по телефону. Хоча довідка в прямому ефірі недоступна 24 × 7, години розумні: від 7:00 до 19:00. CDT, з понеділка по п’ятницю.

Щодо підтримки у вечірній та вихідний дні, ви зовсім не власні, оскільки CrashPlan цілодобово стежить за чергою електронної пошти. CrashPlan перевіряє квитки, щоб визначити серйозність, тобто ваші критичні питання повинні викликати досить швидкі відповіді. Навіть у некритичних питаннях наші тестові електронні листи до CrashPlan зазвичай призводили до повернення електронних листів протягом декількох годин.

Якщо у вас більше типу “Зробіть сам”, компанія також пропонує базу знань, яку можна шукати, в комплекті зі статтями підтримки, окрім посібників як для користувачів, так і для адміністраторів облікових записів..

Карбоніт Safe Pro

Карбоніт пропонує телефонну підтримку в будні дні, з 8:30 до 21:00. EST Однак немає жодного варіанту чату в прямому ефірі для тих, хто вважає за краще письмове спілкування.

Крім того, ви можете зв’язатися з Carbonite електронною поштою 24 × 7, надавши засоби отримання допомоги, коли телефонний центр закритий. Наші тестові електронні листи призводили до відповідей, як правило, протягом півдня та часто протягом декількох годин.

Довідка також доступна через базу знань підтримки, якщо вона потрібна. Карбоніт підтримує спеціальний розділ для рішення щодо резервного копіювання бізнесу, який включає статті про використання різних його функцій адміністратора.

П’ять круглих думок  

Обидва сервіси пропонують гідні варіанти технічної допомоги. Хоча ми хотіли б бачити підтримку 24/7 в реальному часі, серед постачальників це нечасто, якщо ви не користуєтеся такою послугою, як Acronis Backup, яка пропонує цілодобову провідну підтримку для підприємств, якщо ви готові платити за неї (читайте нашу резервну копію Acronis огляд).

Хоча для багатьох власників бізнесу це не зміниться, ми збираємось із CrashPlan включити чат наживо..

Раунд: Точка підтримки для Crashplan Pro

Карбоніт резервного копіювання Safe Pro логотип
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

6

Остаточний вердикт

Якщо ми підемо перемогами навколо, ця битва припадає на користь CrashPlan, три-два. Однак нам було б приємно припустити, що перемога кожного туру повинна мати однакову вагу. Багато функцій, яких ми торкнулися, будуть важливішими для деяких власників бізнесу, ніж інші, що потенційно може вплинути на перемогу в будь-якому випадку.

Однак, для більшості власників бізнесу там, ми вважаємо, що CrashPlan є кращим загальним вибором, ніж Карбоніт. Найбільша різниця між цими двома послугами – це вартість та підтримка пристрою. Існують розбіжності в процесах резервного копіювання, процесах відновлення, безпеки та підтримки, але здебільшого вони є менш переконливими причинами вибору того чи іншого..

CrashPlan дає необмежену кількість резервних копій для вашого комп’ютера всього за 10 доларів на місяць, що включає резервну копію локального диска. Тим часом підписку на Carbonite Safe Pro можна використовувати для резервного копіювання необмежених комп’ютерів, але ви отримуєте лише 250 ГБ резервної копії за базову ціну, що більше ніж удвічі перевищує вартість CrashPlan на місяць – і вам доведеться платити за рік вперед спереду.

Єдиний випадок, коли ми дійсно рекомендуємо Carbonite через CrashPlan, якщо у вас є пристрої NAS або сервери для резервного копіювання, оскільки CrashPlan не підтримує ці машини.

Однак, якщо ви шукаєте резервне копіювання сервера, ви, мабуть, хочете послугу резервного копіювання з кращими швидкостями передачі даних, наприклад, CloudBerry Backup (читайте наш огляд CloudBerry Backup) у поєднанні з хмарною службою IaaS, наприклад Rackspace або Amazon S3.

Для підприємств, які шукають доступне рішення для резервного копіювання комп’ютера, просто не так багато кращих рішень, ніж CrashPlan for Small Business.  

Переможець: CrashPlan для малого бізнесу

Якщо ви не переконані, що CrashPlan стане оптимальним вибором для вашого бізнесу, не забудьте надати кращі резервні копії для бізнес-статті. Ми також вітаємо питання та коментарі, які ви можете залишити нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map