Безкоштовні послуги хостингу файлів проти хмарного зберігання

Ми впевнені, що ви потрапили в ситуацію, коли хотіли поділитися файлом зі своїм другом, який живе в іншій частині країни або навіть у світі. Надіслати його на флешці або надіслати електронною поштою це обмежені рішення. Замість цього ви можете завантажити файл в Інтернет і дозволити вашому другові завантажити його.


Ми розповімо, як це зробити за допомогою безкоштовних служб хостингу файлів.

Служби хостингу файлів дозволяють завантажувати файл методом перетягування (якщо вони зручні для користувачів) або вибираючи його з комп’ютера. Хоча вони в основному роблять те саме, наскільки добре вони це роблять та які інші доступні функції значно відрізняються від постачальника.

Деякі беруть ваш файл і дають вам посилання для завантаження, щоб поділитися ним або надіслати його на свій електронний лист. Потім є ті, які пропонують розширені можливості, такі як обмін в соціальних мережах, віддалене завантаження URL-адрес, зашифровані канали, загальнодоступні каталоги та інше.

Однак ви можете використовувати хмарне сховище, щоб досягти того ж самого. Розширені функції доступні лише для преміум-акаунтів, але безкоштовні – нічим не відхиляти. Ви можете знайти найкраще у нашому списку порівняння хмарних пам’яток, і якщо цього вам недостатньо для прийняття рішення, у нас є стаття, яка допоможе вам вибрати найкраще хмарне сховище для вас.

У решті цієї статті ми розглянемо, як порівнюються послуги безкоштовного хостингу файлів та безкоштовного хмарного сховища.

Хостинг файлів проти хмарного зберігання

Спочатку давайте подивимось на різницю між хостингом файлів і спільним використанням хмарного сховища.

Обмін

Якщо вам потрібно поспішати завантажувати файл, більшість безкоштовних хостинг файлів дозволить вам це зробити, не створюючи облікового запису. Ви можете завантажити свій файл, отримати посилання та надіслати його. Це все, що потрібно. З іншого боку, хмарне сховище вимагає, щоб ви зареєструвалися, увійшли в систему, завантажили файл і потім отримали посилання.

Хоча це більш громіздко, у хмарному сховищі є більше можливостей для обміну посиланнями, ніж сервіси хостингу файлів з голими кістками, які лише надають вам посилання. Більшість хмарних служб зберігання даних дозволяють вам ділитися в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter тощо. Крім того, ви можете запросити інших людей до своєї папки за іменем користувача або електронною поштою. Прочитайте наш кращий хмарний сховище для спільного використання, щоб дізнатися більше.

Якщо ви ділитесь файлами, щоб співпрацювати з віддаленими товаришами по команді, деякі хмарні служби зберігання пропонують вбудовані програми, такі як “Документи Google” та “Dropbox Paper” та інтегровані програми для запису приміток. Ви можете знайти більше інформації про хмарну співпрацю в нашій кращій хмарній сховищі для статті про співпрацю.

Безпека

Служби хостингу файлів не збираються дотримуватися заходів безпеки, але ми можемо припустити, що більшість не шифрує завантажені вами дані. Це означає, що кожен, хто має доступ, наприклад, шахрай, може прочитати його. Є винятки, які пропонують шифрування в кінці, але вони пов’язують його з планами преміум-класу.

Навіть коли це безкоштовно, хмарна безпека зазвичай пропонує принаймні мінімальний рівень захисту. Служби шифрують ваші файли на серверах за допомогою 128-розрядних або 256-бітних алгоритмів AES, захищають ваші файли під час передачі за допомогою протоколу TLS, пропонують двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису та зашифровують ваші перекази в кінці до кінця. Для цього прочитайте нашу найкращу статтю про послуги з нульовим знанням.

Простота використання

Якщо все, що вам потрібно, – це проста передача файлів, не виникає сумнівів, що сервіси розміщення файлів можуть зайнятися цим, не порушуючи поту. Як незареєстрований користувач, ви будете мати обмеження щодо розміру, швидкості та часу, коли ваш файл сидить на сервері, але це лише момент, якщо вам потрібно поділитися негайно.

Для більш досконалих потреб хмарне зберігання дозволяє отримувати доступ до файлів за допомогою веб-клієнтів, які імітують браузери файлів в операційних системах, як і деякі сервіси хостингу файлів. Це дозволяє видаляти, перейменувати або переміщувати файли у вашому сховищі. Крім того, у всіх службах зберігання хмар є клієнт настільного комп’ютера, який дозволяє синхронізувати файли з вашого жорсткого диска безпосередньо до хмари.

Швидкість

Як безкоштовний користувач служб хостингу файлів, швидкість завантаження та завантаження може бути обмежена в деяких випадках, тоді як необмежена швидкість зарезервована для оплати клієнтів. Хмарні служби зберігання не зменшують швидкість. Натомість, швидкість покладається на інші фактори, наприклад, наскільки Ви близькі до сервера, інфраструктури служби та постачальника послуг Інтернету.

Файли та зберігання

Якщо ви користуєтеся безкоштовним планом із службою хостингу файлів, це може обмежити максимальний розмір файлу чи сховище та кількість часу, коли ваші файли можуть залишатися на його серверах.

Деякі мають відносно низький об’єм для зберігання, наприклад, 5 Гб, тоді як обмеження розміру файлу може досягати 50 Мб. Служби, які не мають таких обмежень, видалять ваш файл через встановлений проміжок часу без завантаження. У безкоштовних планах часто є реклама, щоб компенсувати відсутність обмежень.

Безкоштовні плани з хмарним сховищем не забезпечать вас сотнями гігабайт пам’яті, але вони також не атакують вас рекламою або видалять ваші файли через бездіяльність. У багатьох випадках ви можете збільшити квоту на зберігання, запросивши друзів або виконавши кроки після реєстрації.

Деякі сервіси обмежують розмір файлу кількома гігабайти, а інші встановлюють планку досить високою, як ви бачите в нашій кращій статті хмарного сховища для великих файлів.

Хороші послуги з хостингу файлів

Безкоштовні плани є такими, якими вони є, але деякі послуги виділяються. Далі ми подамо вам короткий перегляд їх, починаючи з Files.fm

Файли.fm

free-file-hosting-files.fm

free-file-hosting-files.fm-myfiles

Послуга дозволяє завантажувати файли розміром до 2 Гб, при цьому ваш об’єм пам’яті встановлено від «1 ГБ до 15 ГБ». Оскільки це безкоштовний план, він підтримується рекламою. Під час завантаження “зашифрований канал даних” захищає ваші файли. Після завершення роботи вони стануть доступними у загальнодоступному каталозі.

DepositFiles

безкоштовний файл-хостинг-depositfiles-myfiles

DepositFiles підвищує планку розміру файлу до 10 Гб. Крім цього, він зберігає ваші файли протягом 90 днів після кожного завантаження. Це набагато краще, ніж лише 15 днів, які пропонують деякі послуги. Кількість файлів, які можна завантажити, обмежена до 50.

4 спільний

За допомогою 4shared ви отримуєте 15 Гб вільного місця і можете завантажувати файли розміром до 2 Гб. Немає обмежень щодо суми, яку можна перерахувати, але швидкість завантаження обмежена і є реклама. Крім того, якщо ви не ввійдете в систему протягом 180 днів, ваш обліковий запис і файли буде видалено.

WeTransfer

безкоштовний хостинг файлів - ми передаємо

На безкоштовний план можна завантажити максимум 2 Гб за переказ. Після завантаження переказ буде доступний протягом семи днів. Після цього її видаляють, щоб звільнити місце для інших файлів. Якщо ви перебуваєте в ЄС, сервіс буде розміщувати ваші дані на серверах, що зручно, враховуючи загальне положення про захист даних.

Filehosting.org

free-file-hosting-filehosting.org

Filehosting.org не обмежує розмір, швидкість та зберігання файлів, але видаляє файли через 20 днів після останнього завантаження. Здається, це правда, але ми не знайшли жодних обмежень. У ньому також немає реклами, але вона “залишає за собою право періодично інформувати користувача про нові функції цієї послуги або пропозиції наших партнерів відповідно до умов конфіденційності”.

YourFileLink

YourFileLink не вимагає від вас реєстрації та не обмежує завантаження, завантаження чи пропускну здатність. Однак, якщо ваші файли не завантажуються протягом 15 днів, вони будуть видалені. Послуга теж важка.

Хороші хмарні послуги зберігання

Хмарне сховище сяє, коли ви підписуєтеся на преміум-план, але є і хороші безкоштовні плани. Вони дозволяють вам використовувати сервіс для завантаження та обміну файлами, як це роблять послуги хостингу файлів. Детальніше читайте у наших п’яти провідних постачальників із великою статтею щодо плану обслуговування.

Google Диск

Google Drive надає вам щедрого 15 Гб безкоштовного сховища, що буде достатньо для більшості людей. Безкоштовні користувачі отримують однаковий доступ до Документів Google, Google Фото та інших програм, які інтегруються в сервіс. Якщо ви завантажуєте свої фотографії у “високій якості” замість “оригіналу”, ваш простір для фотографій буде необмеженим. Детальніше читайте в нашому огляді Диска Google.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

pCloud

Використовуючи безкоштовну версію pCloud, ви отримуєте 10 Гб пам’яті. Ви можете виконати багатоетапний процес, щоб отримати ще 4 Гб. Якщо ви посилаєтесь на друга, ви отримуєте 1 Гб додаткового місця до 20 ГБ. Безкоштовні користувачі не отримують доступу до паролів та термінів придатності для спільних посилань, але окрім цього, дуже хороший досвід.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

pCloud знаходиться у верхній частині нашого списку порівняння хмар. Якщо це вас заінтригує, прочитайте наш огляд pCloud.

Sync.com

За нашим рейтингом Sync.com – найкращий хмарний сервіс зберігання даних, але він дає лише 5 Гб безкоштовно. Він має багато переваг, як ви можете прочитати в нашому огляді Sync.com, і ви можете віднести його до стільки друзів, скільки вам подобається, щоб отримати додаткові 1 Гб за рефералом. Компанія каже нам, що вона зніме ковпачок на 20 ГБ, як тільки ви попросите.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Більшість функцій доступні для вільних користувачів, зокрема шифрування нульових знань та можливість захищати паролем спільні файли.

МЕГА

MEGA використовував для забезпечення 50 ГБ безкоштовного сховища, не вимагаючи рефералів або процесів. Тепер 35 Гб остаточно зникає, залишаючи вам 15 Гб, що все одно нічого не можна відкидати. Простір, який ви отримаєте за допомогою реферальної програми, також зникає.

хостинг файлів

Окрім того, що бонуси є тимчасовими, можливості для безкоштовних користувачів обмежені. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді MEGA.

MediaFire

Коли ви починаєте використовувати MediaFire, ви отримуєте 10 Гб безкоштовного сховища. Це досить велика сума, і ви можете збільшити її до 50 Гб. Якщо ви посилаєтесь на друга, ви отримуєте 1 Гб місця до 32 ГБ. Якщо вам це не подобається, ви можете встановити мобільний додаток і підключитися до Facebook та Twitter, щоб отримати більше місця.

Це придатно для хостингу файлів, але це не так добре, як хмарне обслуговування. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді MediaFire.

Фінальні думки

Якщо ви користуєтесь Інтернетом, ви, ймовірно, збираєтесь ділитися файлами. Робити це з легкістю, швидко та без багатьох обмежень – це краще, ніж справа. Безкоштовні плани обмежені, будь то хостинг файлів або хмарне зберігання.

Обидва зазвичай обмежують ваше місце зберігання, за винятком деяких служб хостингу файлів, які обмежують тривалість зберігання файлів на серверах або розміщення оголошень. Хмарні служби зберігання не видаляють ваші файли та не розміщують рекламу, і зазвичай мають більше функцій. Однак вони складніші, тому, якщо ви хочете лише швидко поділитися файлом, вам краще скористатися службою хостингу файлів.

Що ви думаєте про безкоштовний хостинг файлів та послуги хмарного зберігання? Якому ви віддаєте перевагу і який ви використовуєте? Повідомте нас у коментарях нижче.

Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map