Автоматизація хмарного резервного копіювання: 5 інструментів, які допоможуть створити резервну копію автоматично в Amazon S3


© Cloudwards.net


“Святий гуакамоле, катастрофа збила мій комп’ютер!” Більшість людей потрапляють у невідомість, коли щось катастрофічно знищує цінні дані.

Однак люди мають різний досвід, коли йдеться про наступні кроки, які вони вживають. Для деяких – витрачати години, оплакуючи нещасну втрату – норма

З іншого боку, інші швидко пиляться і посміхаються, оскільки вони активно захищають свої дані, використовуючи хмарні засоби автоматичного резервного копіювання. У цій статті я обговорюю концепцію автоматизації резервного копіювання у хмарі, а також розгляну п’ять основних інструментів, які допоможуть вам зробити резервну копію автоматично в Amazon S3.

5 інструментів для автоматичного резервного копіювання до Amazon S3 – Зміст:

1. Резервне копіювання CloudBerry

2. Резервне копіювання S3

3. Подвійність 

4. DragonDisk

5. Диск з джунглями

6. Підсумки

Як вибрати інструменти автоматичного резервного копіювання у хмарі

Вибір інструмента для резервного копіювання даних у хмару може працювати проти і проти. Надійний та зручний користувальницький інструмент допоможе ефективно відновити втрачені предмети у випадку катастрофи.

Крім того, неефективне рішення просто змусить плакати голосніше через втрату цінних цифрових даних. По-перше, важлива оцінка ваших потреб. У вас є багато даних для резервного копіювання або кількість мінімальна?

Вибір інструмента автоматизації резервного копіювання у хмарі, який відображатиме ваші вподобання та вимоги, допоможе краще захистити:

 • Документи
 • Фотографії
 • Інші ЗМІ

Крім того, якщо ваші документи містять конфіденційну та дуже конфіденційну інформацію, виберіть рішення, яке забезпечує безпеку з нульовими знаннями. Захищене програмне забезпечення для автоматичного резервного копіювання у хмарі буде включати корисні функції, такі як шифрування та захист паролем.

Тому зверніться за послугою, яка не поширює ваші платіжні реквізити чи іншу відповідну особисту інформацію стороннім сторонам. Ще одним важливим фактором, який варто враховувати, вибираючи інструмент автоматизації резервного копіювання хмар, є його цінові плани.

Оскільки ви збираєтеся витратити важко зароблені гроші на хмарний інструмент автоматичного резервного копіювання, важливо з самого початку знати, які витрати будуть понесені. Більшість хмарних сервісів резервного копіювання базуються на підписці і збільшують привабливість своїх продуктів; компанії зазвичай використовують різні методи, щоб нарізати і порізати свої збори

Деякі вимагатимуть від передплатників щомісяця сплачувати, особливо якщо ви дотримуєтесь однорічного або дворічного плану платежів. Інші надають абсолютно безкоштовні акаунти з меншою кількістю функцій, тоді як багато хто надають безкоштовний сервіс протягом обмеженого періоду.

Що ще важливіше, інструмент автоматизації хмарного резервного копіювання не допомагає, якщо він ускладнює процес пошуку. Шукайте службу, яка зручно відновлює файли та папки – ну, я вже шукав вас, але це все ще корисна порада, щоб пам’ятати.

У той же час вам потрібен інструмент, який здатний швидко підготувати файли для резервного копіювання та швидко відновити їх до місця призначення. І ви, швидше за все, пошкодуєте, вибравши інструмент автоматизації хмари, який не повністю використовує вашу пропускну здатність.

Переваги хмарних інструментів автоматичного резервного копіювання

Критичні комерційні активи та особиста інформація більше не можна зберігати безпечно лише на комп’ютерах або портативних носіях.

Такі традиційні способи зберігання, як правило, недостовірні та їх важко підтримувати. Тим більше, що дані стали життєвою кров’ю бізнесу в сучасному технологічному світі, і їх безпека є життєво важливою.

Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США та FEMA (США) та Управління малого бізнесу США (SBA) виявили, що 25% – 45% підприємств не продовжують свою діяльність після значної катастрофи, пов’язаної з даними..

Сьогодні більшість підприємств та приватних осіб використовують різні інструменти автоматичного резервного копіювання хмар, щоб у них був розроблений комплексний план відновлення після аварій, коли це може статися:

Переваги використання хмарних інструментів автоматичного резервного копіювання

Ефективність та надійність

Більшість інструментів автоматичного резервного копіювання у хмарі використовують сучасні технології, щоб запропонувати ефективні та надійні способи резервного копіювання та відновлення даних до останньої хвилини.

Crashplan Pro vs Carbonite Business
Надійний

Крім того, під час хмарного резервного копіювання більшість інструментів шифрують дані та швидко передають їх у центри обробки даних, які відстежуються 24 години на добу.

Тому ви завжди можете спокійно знати, що збережені файли є безпечними, незалежно від того, що відбувається. 

І ви можете швидко відновити збережені файли та папки в будь-який час і з будь-якого місця.

Автоматичні безперервні резервні копії

Після початкового налаштування більшість хмарних засобів автоматичного резервного копіювання починають автоматично створювати резервні копії важливих документів і роблять це постійно, з мінімальним, якщо таке є, втручанням.

Більше того, більшість рішень можуть розпланувати резервні копії для задоволення ваших потреб, будь то два рази на тиждень, щодня або кілька разів на день – рішення все за вами.

Просто встановіть систему на “встановити і забути”, і диво резервного копіювання продовжиться, і вам не доведеться турбуватися про налаштування речей або виконання складних завдань.

Позамінне резервне копіювання

Зберігання копії конфіденційних даних поза сайтом є критично важливим.

Навіть якщо резервні копії ваших документів на сервері, стихійна катастрофа чи пограбування можуть знищити комп’ютер та місцеві резервні копії – спричинити хаос.

Таким чином, зберігання резервних даних забезпечує безпеку ваших документів, незалежно від того, який жорстокий долі відбувається.

У будь-який час і будь-де доступ

Ви іноді забуваєте важливі документи вдома?

Ви любите показувати друзям захоплюючі фотографії?

Тоді, більше не хвилюйся.

Зберігання даних у хмарі дозволяє легко отримувати доступ, де завгодно та коли завгодно файли.

Якщо доступне підключення до Інтернету, ви можете легко відновити файли на комп’ютер чи мобільний пристрій.

Економить гроші

Замість того, щоб спорожнити свій гаманець на дорогих зовнішніх жорстких дисках, сервіси автоматизації хмарного резервного копіювання дозволяють значно зменшити витрати на закупівлю резервних копій.

Хмарне зберігання
Варто грошей

Насправді модель оплати, яка використовується службами хмарного резервного копіювання, які мають майже необмежений простір для резервного копіювання, – це велика економія грошей..

Особливо для частої резервної копії великої кількості даних. Згідно з дослідженням Computer Economics, компанії, які використовують хмарні сервіси, отримали понад 15% економії на своєму ІТ-бюджеті.

Більше того, заходи безпеки, що застосовуються для захисту резервних копій даних у хмарі, значно перевищують заходи традиційних варіантів резервного копіювання, як-от жорсткі диски та диски.

Додаткові можливості

Більшість інструментів автоматизації резервного копіювання у хмарі пропонують версію файлів.

Яка можливість переглядати та завантажувати попередні версії файлу, якщо ви помилково внесли зміни або видалили його з комп’ютера.

Більшість послуг також мають безкоштовну підтримку преміум-класу. Інші додаткові функції, які пропонують хмарні сервіси резервного копіювання, включають можливість:

Резервне копіювання в локальне сховище

Віддалено знайдіть втрачені пристрої

Безпечно витріть дані

Використовуйте програми для доступу до файлів

Недоліки використання хмарних засобів автоматичного резервного копіювання

Більшість інструментів автоматичного резервного копіювання у хмарі, хоч і блищать, але не завжди є золотом – у них є кілька недоліків

Які легко переважують багато переваг, які говорять самі за себе, але, тим не менш, важливо розуміти їх слабкі сторони.

Ось недоліки використання хмарних засобів автоматичного резервного копіювання.

Обмежений контроль

Оскільки хмарна інфраструктура повністю знаходиться під управлінням стороннього постачальника послуг, вона дає вам мінімальний контроль над тим, що відбувається з даними.

Ви матимете можливість керувати програмами лише без привілеїв контролювати те, що відбувається на бекенді, навіть якщо ви знаєте ІТ.

Основні адміністративні обов’язки, такі як доступ до сервера оболонки та керування програмним забезпеченням, повністю залишатимуться в руках постачальника послуг.

При такому мінімальному контролі ви можете зробити мало, якщо постачальник послуг не відтворить ваші резервні дані.

Через несправності на основі інфраструктури або іншу причину.

Залежність від Інтернету

Без швидкого та надійного підключення до Інтернету ваша мережа заграє кожного разу, коли відбувається резервне копіювання.

Тим більше, що ви будете залежати від Інтернету, щоб відновити файли з хмари, коли вони потрібні.

Що ще гірше, іноді постачальники хмарних послуг перевантажуються занадто великою кількістю клієнтів, що призводить до відключення системи, що може серйозно зашкодити вашим операціям.

Блокування для постачальників

Перемикання або обмін даними між хмарними службами може бути важко успішним, особливо якщо ви маєте обмежені навички ІТ.

Хостинг та інтеграція більшості хмарних програм резервного копіювання на платформі, що відрізняється від умов постачальників, зазвичай не є простим процесом..

Порівняльна таблиця:

Резервне копіювання S3
ПодвійністьDragonDisk
Джунглявий диск
Резервне копіювання CloudBerry
Безкоштовний період випробовування?
60 днівЖоденЖоденЖоденБезкоштовна версія доступна
Гарантія повернення грошей30 днівЖоденЖоден30 днівЖоден
ПлатформиWindows, Mac OS X (бета)GNU / LinuxWindows, Mac OS X, LinuxWindows, Mac OS X, LinuxWindows, Mac OS X, Linux
Основні ціни$ 35 (Постійна ліцензія на комп’ютер)Безкоштовний у використанніБезкоштовний у використанні$ 4 на комп’ютер на місяць$ 29,99 (Постійна ліцензія на комп’ютер)
Обслуговування клієнтівЕлектронна поштаАктивна спільнота підтримкиДоступна обмежена підтримкаЕлектронна пошта, телефон або чат наживоЕлектронна пошта
Вивчайте більшеhttp://s3bk.comhttp://duplicity.nongnu.orghttp://www.s3-client.comhttps://www.jungledisk.comhttp://www.cloudberrylab.com/amazon-s3-cloud-desktop-backup.aspx

Представляємо Велику п’ятірку

Служба простого зберігання Amazon (Amazon S3) пропонує користувачам безпечні, доступні та масштабовані засоби резервного копіювання даних.

Ось відео, що пояснює, як працює Amazon S3. Після створення облікового запису Amazon S3 ви можете зручно використовувати інструменти, сумісні з його інфраструктурою, для передачі цінних даних.

У цьому розділі я перегляну свої п’ять найкращих корисних інструментів, якими ви можете скористатись послугами Amazon S3.

1. Резервне копіювання CloudBerry

Я спробував додаток CloudBerry Backup і виявив, що це простий, швидкий і зручний спосіб резервного копіювання або відновлення даних.

Мене особливо вразив багатофункціональний інтерфейс, який може легко створювати резервні копії файлів на Amazon S3, не вимагаючи від мене ніякого необхідного контролю.

Більше того, відновлення файлів працювало добре та швидко.

Дві основні версії цього інструменту:

 • Безкоштовне резервне копіювання робочого столу CloudBerry
 • CloudBerry Desktop Backup Pro Edition

Виберіть безкоштовну версію, якщо ви є особистим користувачем з мінімальними вимогами до резервного копіювання. Він має більшість функцій Pro Edition, таких як можливості планування та процедури збереження.

Версія Pro, ціна якої становить 29,99 дол. США на комп’ютер протягом усього життя, має додаткові переваги, такі як технологія стиснення файлів та шифрування..

Плюси і мінуси резервного копіювання CloudBerry

2. Резервне копіювання S3

Інструмент пропонує сильне шифрування, що рятує мене від того, щоб завжди дивитись через плече на хакерів.

Крім того, за допомогою S3 я можу зручно виконати заплановану резервну копію.

З іншого боку, те, що мене не порадувало у програмі резервного копіювання S3 – це підтримка клієнтів, які доступні лише по електронній пошті або відкривши квиток на їхньому сайті.

Хоча вони відповіли на мої запити швидко, я, принаймні, розраховував знайти функцію чату в реальному часі або номер телефону, за допомогою якого я міг би зв’язатися з ними.

Якщо ви шукаєте інструмент автоматизації хмарного резервного копіювання, який має простий інтерфейс користувача, пропонує сильне шифрування та економічно ефективний (постійна ліцензія коштує всього 35 доларів на комп’ютер), тоді S3 Backup варто спробувати.

Плюси і мінуси резервного копіювання S3

3. Подвійність

Ви шукаєте безпечне та портативне рішення резервного копіювання, яке забезпечує повний контроль? Потім спробуйте поєднати надійну утиліту командного рядка Duplicity з обліковим записом Amazon S3.

Завдяки універсальному командному рядку Duplicity ви можете виконувати резервні копії ефективно та без грошей.

За винятком, звичайно, витрат на запуск облікового запису Amazon S3.

Спочатку я знайшов цей інструмент трохи складним у використанні, але вивчивши посібник користувача, виконання Duplicity стало комфортним.

Після запуску інструменту він спочатку генерував повну резервну копію. Після цього резервне копіювання зберігає лише додаткові зміни.

Плюси і мінуси подвійності

4. DragonDisk

DragonDisk – надійний інструмент управління файлами, який можна використовувати для вільного резервного копіювання критичних даних в інфраструктурі Amazon S3.

Це настільний додаток із інтерфейсом, аналогічним інтерфейсу Windows Explorer.

Мені подобається можливість DragonDisk швидко керувати файлами, використовуючи функцію перетягування. 

Однак головним недоліком, який я помітив у цьому програмному забезпеченні, є той факт, що воно не оновлювалося дуже давно.

Тим не менш, якщо ви шукаєте хмарний інструмент автоматичного резервного копіювання з багатими функціями, який також неймовірно простий у використанні, то ви можете знайти DragonDisk ідеальним варіантом.

Плюси і мінуси DragonDisk

5. Диск з джунглями

Jungle Disk заслуговує на почесну згадку в будь-якому списку, де обговорюються грамотні інструменти автоматичного резервного копіювання хмар.

Його адаптованість дозволяє легко створювати резервні копії даних у хмарі та відновлювати файли в будь-якому місці та в будь-який час.

Інструмент оснащений гнучкою моделлю з оплатою, яка дозволяє платити лише за використаний накопичувач.

Вартість починається від 0,15 долара за ГБ, після початкових 10 ГБ безкоштовного сховища.

Однак я не знайшов інтерфейс їх програмного забезпечення витончений або простий у навігації.

Тим не менш, Jungle Disk – хороший варіант, особливо якщо ви хочете захистити дані від різних загроз, таких як віруси, викупне програмне забезпечення та несанкціоновані витоки.

Плюси і мінуси диска з джунглів

Підсумок …

Amazon S3 – потужна веб-інфраструктура, яка пропонує високошвидкісні та надійні послуги зберігання за низьких витрат. Це прекрасна платформа для безпечного резервного копіювання даних у хмару, щоб ви були готові до настання катастроф та видалення важливих файлів чи документів.

П’ять інструментів, які допоможуть вам автоматично створити резервну копію Amazon S3:

 • Резервне копіювання CloudBerry
 • Резервне копіювання S3
 • Подвійність
 • DragonDisk
 • Джунглявий диск

Дублікація не спрацювала добре для мене, головним чином тому, що їй не вистачає декількох платформ, а процес відновлення трудомісткий і важкий.

Так само S3 Backup не підтримує декілька платформ і поганий сервіс для клієнтів. Незважаючи на те, що DragonDisk – це безкоштовний і потужний інструмент, той факт, що він не оновлюється часто і не надає жодних гарантій, піддає його багатьом ризикам безпеки.

Мені сподобалися багаті пропозиції Jungle Disk та різні важливі функції. Однак я можу отримати ті ж функції від CloudBerry менше ніж на 4 долари на місяць. Тож я думаю, що випуск Pro CloudBerry Backup коштує 29,99 дол. США за постійну ліцензію!

Хоча це не ідеальний інструмент автоматизації резервного копіювання у хмарі, програмне забезпечення є зручним, надійним, безпечним та сумісним з більшістю платформ.

Чи маєте ви досвід роботи з будь-яким інструментом автоматичного резервного копіювання хмари для Amazon S3? Які з них ви вважаєте найкращими? Будь ласка, поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче та дякую за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map